• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@xmalij děkuji za vyjádření :slight_smile: já teda nesnesu už tak horkou vodu jako dřív :slight_smile:) víření vody jsem zatím neměla kde zkoušet :slight_smile:) ale může to být zajímavé :D
7. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka tak to je super, vždycky jsem měla pocit, že papírovky prostě děti nestudí a oni nemají potřebu se pak učit chodit na wc, takže děkuji, že jste mě vyvedla z omylu:slight_smile:
@mercedesse Máte pravdu, že je teď spousta věcí, které jsme rádi, že máme a usnadňují nám život, ale s tou pohodlností jsem to myslela spíše tak, že spousta maminek má jediný důvod proč nepoužívat látkové plenky a to, že je to moc pracné, proto říkám pohodlnost. Mě to prostě pracné nepřijde. A už vůbec mi nepřijde že budu ubírat čas z času, který bych měla věnovat svému dítěti. Spláchnout separační vložku do záchodu a dát plínku do kýblu mi nepřijde časově náročná činnost. Hodit plínky do pračky, která je vypere sama a pak pověsit mě taktéž nepřijde náročné. Asi to vždycky nevyjde na dobu spánku děťátka, ale co.. jsou to takové činnosti, které můžete kdykoliv přerušit a kdykoliv dokončit.. Takže se omlouvám jestli jsem zde někoho urazila. Každý dělá pro své dítě samozřejmě to nejlepší a já mám momentálně pocit, že to jsou látkové plínky, to neznamená, že se to nezmění. A hlavně to pro mě bude i finančně výhodné, protože budu mít plínky od mamky.. Takže tak.. A ještě další klady v látkových plínkách vidím:slight_smile: Ale to je můj názor. Nechci nikoho přesvědčovat ani urážet, jen vysvětluji..:slight_smile:
7. pro 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Ale já to nemyslela nijak naštvaně, nebo uraženě, byl to jen názor a taky jsem psala, že nikomu jeho neberu.
7. pro 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Tak v pohodě:slight_smile: Ono přes to psaní se to těžko poznává:slight_smile: Jestli se člověk někoho dotkl nebo taktéž jen píše svůj názor
7. pro 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 no právě, jak chybí intonace, tak je to na prd. Vzhledem k tomu, že se mi to nestalo poprvý, tak asi končím s psaním názorů. Stejně mi příjde, že každej chce napsat ten svůj a ne slyšet ten ostatních. Ale to se netýká tohoto rozhovoru, to tak všeobecně. Já myslím, že my už jsme se pochopily. :wink:
7. pro 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 Ahojky, chtěla jsem ti pogratulovat. Občas vás sleduju na jiným tématků, protože se mě taky týkalo a vždycky mě potěší, když se vám zadaří. Koukám, že máme stejnej termín a NT jdu 19.12. :wink:
7. pro 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Tak to zas ne, musí se to brát tak, že sem chodí spoustu maminek či budoucích maminek, které třeba nic nenapíšou, ale přesto si názor někoho jiného rádi přečtou a pomůže jim to k vytvoření jejich vlastního názoru:slight_smile: Jj, my už jsme se pochopili:slight_smile:
7. pro 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287
@mercedesse já bych řekla holky, že je to tu mezi náma :slight_smile: a umíme si to hezky vyříkat a vy dvě jste důkazem :slight_smile: každá máte na to svůj názor, ale zároveň umíte neurážet jedna druhou, že má odlišný názor :slight_smile: jinak já teda zatím stojím za názorem našeho autíčka :grinning: ale jelikož všeobecně nenávidím praní, věšání na sušák, žehlení :slight_smile:) i když jak jsem psala výše i ty látkové chci zkusit :slight_smile:)
7. pro 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka pred par dny jsem to tu psala..to vysetreni je hrazeny pojistovnou, tak mas koukam, doktorku hodne mazanou.. :frowning2:.
7. pro 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d me se u ty vyrivkay zmocni pocit a vzpominky na porod, takze v tyhle fazi nic prijemnyho :wink:.
7. pro 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij ajoo, to mě nenapadlo :-/ ty už to máš vlastně jednou za sebou :slight_smile:
7. pro 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 mam to stejne, jako napad se mi to desne libi, zacit byt vic eko (tedy my kvuli uspesne zvladnutymu ekzemu eko se snazime byt uz davno...), dosla jsem k tomu ale ted, u prvni frcely plinky. Trochu me ale odrazuje ten proces vybavit se, neni to jen o plenkach, vid, pak cas a moje nechut zehlit apod :wink:.
Moc se mi libi a inspiruje blog katyxq, ktera latkuje a ma i pekny fotoblog s doporucenou vybavou, pocty, atd.
Na druhou stranu priznam, ze sahnout po papirovce, vymenit a vyhodit je proste obr uspora casu.
Pro latkovky mi ale zase hraje fakt, ze napr. dceri jeden cas dost vadili pampers, zmenili jsme je a dobry. Dalsi vec je generace deti, u kterych se polemizuje nad neplodnosti a ta jeste poradne nedorostla, aby se to potvrdilo nebo ne.
Je to tezky, mozna budu v lete rada, ze dejcham a na tohle dilema zapomenu :grinning:.
7. pro 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jj, ale zadna hruza :wink:, spis ten blby pocit, ze ti to mava organama a pupikem, ktery sice jeste neni velky, ale citis, ze to neni jen o snedeny veceri :grinning:. Mimochodem, mam za sebou druhou veceri a dneska se mi obnovila chut na kafe :wink:. Taky jste tak zrave??
7. pro 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij mě taky :slight_smile: dnes jsem zvládla poprvé kafe jaký jsem pila dřív a ne tu břečku co jsem si vařila z instantního :grinning: nakonec i zuby jsem cistila a i když se mi několikrát navalilo, vše zůstalo ve mě :slight_smile: že by se konečně začalo něco lámat? :slight_smile:))
8. pro 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no vidis, me prestalo uplne chutnat a to jsme si nedavno poridili novy stroj...jsem rada, ze zase muzu :wink:.
To je super, uz si zaslouzis klid a zaludek ne na vode :wink:, jen tak dal!
8. pro 2012 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij děkuji :slight_smile: já si taky myslím, že si to zasloužím :slight_smile:)) doufám, že když se to začalo lámat u mě, začne i u jiných :slight_smile:)
8. pro 2012 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij jj a být eko i víc k přírodě:slight_smile: Nedovedu si představit kolik plínek se spotřebuje, ale když mi kamarádka říkala, že jeden balík papírovek má zhruba na 14 dní, tak to jsou haldy odpadu.. Tak s výbavou to mám jednoduché, jak jsem říkala, budu mít od maminy, pokud to nesežraly moly:grinning: Jenom dokoupim nějaký svrchňáčky a separačky. Jinak ta výbavička je bych řekla těžké sehnat. sice se to může koupit z druhé ruky, což je v pohodě, ale jde o to, co Vám bude vyhovovat. Vím že kamarádka je hodně spokojená s Anavy myslím, ale s jinou značkou zase vůbec ne. A taky říká, že ty novodobé čtverce (na které narazila ona), že vůbec nesajou. Tak možná na začátek nekupovat vše až po tom, co se to vyzkouší:slight_smile:
Já budu žehlit jen v šestinedělí a pak už ne:slight_smile:
8. pro 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Děkuju. Budu držet taky palce. Pro mě je screening hlavní mezník. Takže doufám, že dotřetice všeho dobrého.. Hodně zdravíčka :slight_smile:
8. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teplota mi dnes trosku klesla, zitra by mela prijit MS, tak snad neprijde. Jinak na testu (mamatestl je carka uz pekne videt, dnes vylezla pekne rychle.
8. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Krasne sobotni odpoledne holky :slight_smile: Co mate dneska v planu ?? Ja premylsim ,ze dodelam obed a vyrazime na hory sankovat
:slight_smile:
8. pro 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda jaj aj ja bych sla sankovat....aspon maly kopecek kdyby jsme si s malou mohly sjet....bohuzel....bydlime na jizni morave a mame tu tak pul centimetru snehu....:frowning2:takze nic na cem by se dalo sanovat:frowning2:((((
8. pro 2012 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda koupili jsme jedlicku, neb v patek odjizdime na hory a vracime se tesne pred vanocema. Chtela jsem si jit s malou ducnout, prepadla nas chripka, ale nejde mi to, tak planuju pect dalsi dva druhy cukrovi, domaci pastiku a syrove tycinky..ja jsem ted dost zalozena pres jidlo :wink:. A zitra jedeme na Staromak na stromecek. Sankovani bychom taky dali, ale snehu malo, zato mrzne jak prasti...
8. pro 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 presne tak, chemie je vsude az moc a pleny rozhodne nepridaji...ti reknu presne, my byli z kraje na 11 plenach denne, nekdy i vic, to byl prumer..pak to kleslo na 8, ted mame jen na spani tzn. 2 denne. A naklady te holciny, pise 12.tis, nase tohle dovrsily nekdy po 1. roce.
Prirode trochu pomahame jinak eko topenim :wink:, s plenama porad desne vaham..u jednoho ditete si to umim predstavit mnohem snaz, u naseho vekovyho rozdilu deti to nemuzu zvladnout :unamused:. Docela me ale mrzi, ze jsem to nezkousela u dcery.
8. pro 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka
@xmalij Holky ,taky tu snih nemam ( jen poprasek ,ktery pekne mrzne ) ,Chtela jsem do Beskyd ,bohuzel vylet se nekona ...Tatinek jel vymenit nove sedacky do auta :frowning2: Tim uplne zije ...Jsem zase nastvana ,snad se nekam dostanem zitra ...Tak teda dneska pokracuju v uklizeni a budu pect :slight_smile:
8. pro 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hojte těhulky koukám červenátka jako mi mi máme terminek 22,července2013
8. pro 2012 ve 14:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jaj holky uz ste se daly do peceni????uprime....u nas v obyvaku to vypada jakoby tam vybuchla atomovka:slight_smile:ale tak nejak dneska nemam vubec chut uklizet. nase mala jeste nema sama pokojicek takze nas obyvak odpovida hracimu stavu.vcera opica spala rano az do pul9 jelikoz jsem tam lezela i ja...dnes jsem ja vstala v 7h rano a mela jsem takovou uklizeci naladu....dosla jsem si na zachod a jen se otocim v obyvaku ehle uz stala za mnou....a to sla vcera spat az o půl 11v noci!!!!!dala jsem jen hvezdicky na zaclonua to bylo vsechno zdobeni co jsem stihla...pernicky mame v planu na pristi tyden a zbytek nejakeho trochu cukrovi dame nejak dohromady s mamkou....(oni bydli nasi nahore a mi dole v rodinem dome) takze me mamka nastesti hoooodne pomuze:slight_smile:
8. pro 2012 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já už peču, ale doma je taky jak po výbuchu, i když uklízím průběžně :slight_smile:, nicméně s hafanem se to nedá. Umyju zem, vysaju a do třech dnů, je jakobych to nedělala :slight_smile:) na velké vánoční úklidy jsem nikdy nebyla, takže to nebudu dělat ani teď :slight_smile:) jinak manžílek má smrtelnou chorobu :grinning: takže jsme doma :slight_smile: a tak peču vanilkové rohlíčky a linecké :slight_smile: perníčky už mám a chtěla bych zadělat na utopence :slight_smile:
8. pro 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda při sobotě!Tak k plenkám:slight_smile:Uprvního dítka jsem používala jen papírovky od dvou let byla bez nich na den a od dvou a půl na noc.Ale když jsem to tady tak četla tak fakt máte každá pravdu každé pleny at látkové nebo papírové mají svoje pro a proti!Já kdybych teda uvažovala o látkovích o kterých i uvažuju tak zvolím asi zlatou střední cestu doma látkové na cesty papírové :wink:
A jinak co děláte u nás celý den mrzne a malá má kašel tak sedíme doma a já jdu ted péct cukroví :slight_smile:
8. pro 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij jaké máte eko topení? Vím že to sem nepatří, ale třeba bychom se s manželem přiučili:slight_smile: Já nevím, já bych se nepodceňovala:slight_smile: Nevim jak malého špuntíka máš, ale třeba bude chodit do školky a třeba ne a stejně by to šlo:slight_smile: Nikdy nevíš:slight_smile: Ale každopádně podle mě, pokud se je maminka jistá něčím že je to správně (pokud teda není nějaká psychopatka:grinning:) tak to prostě správně je:slight_smile: Jasný no, já to třeba vyzkouším a u druhého si řeknu, že to jako fakt nebylo dobrý a žádné látkování nebude:grinning: Uvidíš, třeba to zvládneš:slight_smile: nebo se ti do toho vubec nebude chtit a ono se taky prd stane:slight_smile:
@kotrlka17 Vítej:slight_smile:
@m_d že by měl manžílek rýmičku?:grinning:
8. pro 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek