• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko to je právě náš pediatr, třeba za mýho obvoďáka ruku do ohně nedám, ale je to o tom, že dneska už si můžeš dr. vybrat, takže budu odcházet jinam. Stejně to mám teď daleko. Můj táta se léčí s tou roztroušenou sklerózou a to by se bez odborný pomoci fakt nedalo. Už by dneska vůbec nechodil.
21. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Je dobrý si i udělat s dr nějaký "vztah" si myslím! I mu věřit..
Ještě jak jsi psala, že taťka býval a nebo pořád chce být aktivní, roztroušená skleróza je peklo :frowning2:
21. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito koukam az ted, ze se Ti zase udelalo zle. Ty jo, snad jsi usnula a bez blinkani.
21. led 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij domeček....no uvidíme :wink:
22. led 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
22. led 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo udělalo. Ale dobrý ustála jsem to. Vojtík mi dal 2 cecka pivka vy vybrkání...a asi za 30minut to bylo lepší. Prý jsem za chvilku usla. No tak jsem aspoň zjistila, že nemůžu moc cibuli
Celou noc se mi zdálo o kočárku dokonce jsem ve snu viděla jaké bude mít malá naušničky :grinning: krásný vkus máme :sunglasses:
22. led 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko :wink:

@kotito Uz se Ti zdalo o nausnickach? :slight_smile: Me se libili jedny z bileho zlata..
Cibule nadyma..Musis si asi fakt rozmyslet co muzes papkat. Ale byva Ti hodne casto zle, to neni dobre :frowning2:
Zacla jsem zavirat dvere do loznice a smudla furt skrabe do dveri :frowning2: Nikdy to nedelal, kdyz jsem je obcas zavrela. Vubec nevim jak ho to odnaucit. Jirika to nevzbudi, ale me joo :frowning2:
22. led 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo měla kroužky z bílého zlata se zirkonky. Je to zvláštní..vždycky jsem chtěla srdíčka nebo kytičky :slight_smile:
Už mám vyčištěný zoubky a cibuli cítím pořád. A že jí na té Pizze bylo :sunglasses:
No s tím kocourkem to bude těžké...zavíráš, aby se naučil, že až tam bude Lolinka, aby k vám do ložnice nechodil, že?
22. led 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvod”
22. led 2013 v 08:46 • kotito
@kotito sakryš to, ale ale velká fotka :frowning2:
22. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jj, hrozne to utika a nechci pak aby si to vse spojoval s malou. Tak uz chci ted zacit. Ale nevyspim se kvuli pupicku a curani a mezi tim zacne skrabat :frowning2: Nikdy to nedelal a to me stve! Od kastrace je vic divokej, cekala jsem, ze se uklidni..
Taky mam rada hodne cibule na pizze. Ja zase kazdou noc trpim paleni zahy a zacina to obcas i pres den..
A to az budeme kojit, tak to bude jeste horsi. Budeme muset vychytat nase telo a i co vadi malyckym..
Dneska zase lenoseni? Venku je zase hnusne. Od unoru slibuji otepleni..
22. led 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nadherny nausnicky!!! Nejake takove jsem mela taky na mysli :wink:
22. led 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojk Kaijko, jak máte kocourka starýho, jak je dlouho kastrovanej? Máš hezký sny, já mívám teď hlavně erotický :slight_smile: ještě mi nedošlo že jsem těhu..
22. led 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Ty nas ted takhle docitas??? :grinning: Uff :grinning:
22. led 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana_vok Ahojky, britaka a na Silvestra mu byl rok. V kolikatem jsi tt? :slight_smile:
22. led 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito A nejhorsi je, ze jsem porad v loznici a mam otevrene dvere a on na me prdi?! :grinning: Je v obyvaku na topeni a chrni!
22. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No my zakázali vstup kočičákům hned jak jsme zjistili, že jsem těhu. 2 už neškrabou, ale jeden pořáj jo :frowning2:
Víš jak jsem to ořvala ? :unamused: ...No jinak to nejde...a děláš dobře, že to děláte do předu. No už cítí, že je něco jinak a podle mě ví, že je něco s tebou... :slight_smile:
Dneska jedeme něco povyřizovat a asi do Ikei na kuličky. Včera jsem zabrousila na jejich stránky a mají 10kuliček s přílohou za 29kč. Budeme totiž kousek od ní. Pak asi pojedeme k Vojtíkové babičce vytřídit věci po dědečkovi :frowning2: ale to není ještě jistý
Naušničky jsou krásný, že? A určitě i praktický. A tyhle jsem našla zrovna ve slevě...stribro-eshop.cz/14897-novorozenecke-zlate-nausnice-krouzky-se-zirkony-c24047.html
Co máš v plánu ty? Příjde ta kámoška?
22. led 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko a když ho začičintneš? Zavoláš?
22. led 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem právě vyblinkala snídani. A to jsem měla jen rohlík s másle. Ve čtvrtek to už musím konečně s doktorkou nějak vyřešit :frowning2:
22. led 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito kdyz ho co? :grinning:
Ty kulicky jsem jeste nemela :slight_smile: Jsou dobry, jo?
Ja se nedivim, zes to obrecela! A jeste jeden skrabka? To uz vlastne nikdy nebudou chodit dovnitr, vid?
My totiz pred spanim koukame z loznice do obyvaku na tv :grinning: Mame velkou telku a je to lepsi nez takova ta klasicka tv krabice co mame v loznici:grinning: Ale taky Jirik je lenoch a jeste ji v loznici nezapojil! Ale uz musi.Aa uz je tady chlupac! :grinning: Bude si muset zvyknout, ze se mnou uz nemuze cekat v posteli nez prijde Jirik z prace..
Jj, mela by prijit. Ale dela do 5h..Tak mam cas..
22. led 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Uz zase? Ach jo :frowning2:
22. led 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mi zavolání říkáme začičintnout...protože voláme čičičičííí :slight_smile:
Je to hrozný...nejhorší je maxíček..ten chlupáč...ostatním je celkem bobek kdo je podrbe, ale Maxíček pláče po mě :frowning2:
Musíme to vydržet.
Už mě to blinkání nebaví....
22. led 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Aha :grinning: Ty vase tajny nazvy :grinning:
Ja se Ti nedivim, ze Te to nebavi a kord po rohliku s maslem.. A co pipi?
22. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jo ijan intimní info. Včera a předevšírem jsem nezavedla do pipi krém a ejhle..bolest přešla. Vyplachuju pouze rosalginem. Nežádoucí účinky krému jsou pálení, svědění...takže jsem tele, že jsem na to nepřišla dřív...
¨Jmenuje se DAFNEGIN jen pro info
22. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vás dočítám.. ale je to mazec za ty dva dny, nebo jeden?:grinning:
@kaijko kupovala jsem na beremku na bazárku a včera jsem koukala i tady, a myslím že tu taky třeba něco koupím.. Ale upřímně se mi nejvíc líbí aukro:slight_smile: Kamarádka tam nakupovala balíky oblečení a v podstatě to měla za hubičku:slight_smile: Kdo ví jestli to s těmi porodními bolestmi jde:slight_smile: ale byla to fakt sranda to sledovat:slight_smile: Jj Pája když mě viděl občas při menstruaci, jak jsem mimo a je mi zle, tak si jen ke me lehnul a hladil mě.. Ale nejhorší je, že mi většinou vadilo i to hlazení:grinning:

@kotito
@mercedesse Holky řeknu Vám teda, že jste obdivuhodné.. Já nejsem věřící, ale musím si říct, že se "modlím" aby žádná takováhle zákeřná choroba nepotkala mé nejbližší... Vůbec si nedovedu představit, jak bych to zvládala.. Ale musela bych já vim,jako musíte vy..

PETRIN gratuluji k výsledkům!!:slight_smile:)) je to super:slight_smile:

My chůvičku mít nebudeme.. Bydlíme v malém bytečku tak nebude potřeba:grinning: A monitor dechu možná půjčí kamarádka:slight_smile: Ale kupovat ho nebudu.

A jinak s těm lékařema jsem slyšela od kamarádky co pracuje ve farmaceutické společnosti, že když přijdeš k dr. a on tam má vesměs plakátky a letáčky hlavně na jeden lék, tak že je jasné jak to je.. Že prý je to tak nějak chytře vymyšlené, že dostanou penízky za určitý počet napsaných léků.. No je to složité, já do toho nevidím.. každopádně se mi to moc nelíbí.. Ale kdo ví:slight_smile: A taky je to asi jak píše @kaijko , že záleží na dr.. Jaký je to člověk..

Jo dočítám a dočetla jsem:slight_smile: mám čas, tak co:slight_smile: vždycky se zasměju nebo něco nového dozvím:slight_smile:
A taky Vám sem píšu sloh:grinning:

Jo a jinak mě se dneska zdálo o kočárcích:slight_smile: Ale nic zásadního, jen že neměli jeden z těch druhů na které se chci podívat a že prodavač se tvářil tak jako že to je levný šunt, který si nikdo nekupuje:grinning:
22. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Takze si myslis, ze to auuu hodne bolavy bylo tou mastickou? No, hlavne, ze se pipi ulevilo!Snad uz aspon ji budes mit v poradku ve ctvrtek :slight_smile: A uvidis princeznu :grinning: Snad jeste nejak vykoumate ty nevolnosti a bude fajn... :slight_smile:
22. led 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Zakaz hlazeni a dotykani pri ms :grinning: Mela jsem hrozne citlivou kuzi a kdyz jsem spala u svagrovy co skrobi, tak jsem byla cela spalena :confused:
Na jaky kocarek se chces podivat? Ten Dorjan?
22. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko myslím, že to bylo tou mastičkou. Doufám, že bude pipi co nejdřív v pořádku, protože i Vojtík už se ptal :sunglasses:
A doktorka mi dělá ultrazvuk přez bříško. Přez pipku jen Na začátku, když byla malá jen flíček :slight_smile:
@marcelka287 no moc ti to dočítání nezávidím :slight_smile: A kdy jedete koukat na kočárky?
Ty jo já o menzes ani nevěděla....jen vyjímečně tomu bylo jinak
22. led 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
berušky tak mi jedeme. krásný den pupíčci :wink:
22. led 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Ty jo, ty jsi dobrá, jak si pamatuješ:slight_smile: Jj ten se mi asi líbí nejvíce, ale v tom snu jsem se ještě chtěla podívat na tako warrior a x-jumper. Mam doporuceno od kamaradky.. Ale ten prodvac se moc netvaril:grinning:
@kotito Tak mě hned od první prohlídky kouká pan dr přes bříško.. Asi v pondělí:slight_smile: Chceme jen zajet do nějakého většího obchodu, kde budou mít víc značek a okouknout to.. Pak asi dovyberu na netu a koupíme tady u nás, pokud ho budou mít. Tak to se máš:slight_smile: Kamarádka na tom byla třeba ještě hůř jak já.. Ta omdlívala, zvracela... No hrozný.. chudinka..
22. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek