• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito Hezký den i tobě:slight_smile: já taky za chvilku jdu k mamině:slight_smile:
22. led 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 to chceš asi podvědomky Dorjánka :slight_smile:

Každopádně všechny opatrně na tom kluzišti venku
22. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Me ted prohlizel spodem, koukal na cipek a na ty cesty jak vypadaji. Delozni hrdlo nebo tak neco, Jirik byl taky v ordinaci a dr mu ukazoval na monitoru jak to tam je a jen co dorekl, ze az seskocim z kozy, ze mrkne pres brisko, protoze tam sonda nedosahne na mimo, tak tam slo videt kousek hlavicky a rucicky :slight_smile: My se smaly, bylo to jako: Halloooo, tady jsem :grinning: Dr rika, ze v pravo (na koze) se vysetruji mamky a levo (na lehatku) mima :slight_smile:
Ale nevim jestli bylo dobre, ze Jirik videl tu hlavicku, pak se mu muzu divit, ze ma strach se milovat :grinning:
Vojtik pujde s Tebou?
22. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287
@kotito Ja si tehotenstvi uzivam i kvuli tomu, ze nemam menzes :grinning: To je uleva :grinning:

@kotito Jedte opatrne!!!A uzij si cerstvy vzduch :slight_smile:
@marcelka287 :grinning: My nikde warrior , vseobecne taka nenasli v kramech vystavene. V Praze jich jezdi hodnd a vypadaji dobre :slight_smile:
22. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já letím, ať to vše stihnu do limitu:grinning: zatím pappa A opatrně venku na tom kluzišti, jak říká kotito
22. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ženy vy jste to opět rozjely :-/ jsem v Olomouci v kanceláři, zaučuji paní co má některé objekty po mě :slight_smile:) nevím kdy se vrátím domů, tak to nepřehánějte :slight_smile:
22. led 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Hoiky :slight_smile: @kotito a Ty tu nejste, takze Te tady toho moc neceka :grinning:
Juu, uz se Ti blizi PM :wink:
22. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tjn, koukám, že ty největší povídalky tu nejsou:slight_smile:))
22. led 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Jak máš napsané vycházky?
22. led 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko aale houby, já nejsem takovej kecala :slight_smile:) to kotito je :grinning: ale už jsem doma...jj blíží :slight_smile:))
22. led 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko 10-12 a 14-18. A je to takhle v poho:slight_smile: dopo zabehnu neco nakoupit pak uvarim a odpo vzdycky na chvilku na prochajdu..
22. led 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Taky se Ti zadaří :grinning: Takže nastupuješ od 1.února?
Čekám na zavolání a domluvíme se, že nám příští týden přivezou ten kočárek :grinning: Ty ho budeš mít celou dobu doma? Nebo ho dáš k mamce? Ještě ho nemáš celý připravený na voňavoučkou Elinku?
Jak jméno bude napsané? Elizabeth?
22. led 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj malá bude Elizabeth :slight_smile: no právě přemýšlím jestli si vybrat dovolenou nebo nastoupit na PN :-/
22. led 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já si vybrala dovču a z ní nastoupila na PN. Ať to pak nemusím nějak zpětně řešit. Ale mě by jí neproplatili, ty to máš jinačí.. :slight_smile:Budou to v práci bez Tebe zvládat? :grinning:
22. led 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko budou muset :slight_smile: pěkně toho 1. 2. pojedu odevzdat mobil do Olomouce, poslední výplaty. V pondělí předám auto a notebook a děj se vůle Aláhova :grinning:
22. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko nad tou dovolenou hodně uvažuji, protože to asi tak bude lepší...byla bych na neschopence tím pádem jen dva měsíce :slight_smile: musím to probrat ještě na účtárně, aby mě ta dovolená nevyšla hůř než neschopenka :-/
22. led 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ale kdyby šla proplatit, tak je lepší jít na PN a pak si jí nechat proplatit, ne? Měla bys penízky od socky a pak navíc za nic za dovču? Nebo ne?
22. led 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Já jsem četla něco takového že se to běžně dělá tak, že jdeš na neschopenku a pak nastupuješ na mateřskou a po mateřské zažádáš svého zaměstnance aby ti dovcu vyplatil.. Alespon myslim ze tak
@m_d
22. led 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no řeknu mamině ať to zítra vyšpionuje :grinning: ale je fakt že se nemůžu už dočkat, až si budu užívat jen Davídka, Dexíka a čekání na malou :slight_smile:)
22. led 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 Já to mám jinak, v gastronomii není žádné pracovní právo a nebo dovolená.. Buď souhlasíš s podmínkami a nebo ne.. My máme napsaný jen základ a zbytek je na ruku a dýžka..Takže je vše lepší vyřešit dřív :grinning:
@m_d A jakže má Davča pracovní dobu? Dexík si na to rychle zvykne Tě mít doma pořád :grinning: Co ten výlet? Už máte nějaký plán? A na kdy? Už o víkendu?
22. led 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No tak to je docela dobrý teda.. Tak to kazdopadne je lepsi to resit co nejdrive:slight_smile:

Holky kam jste se jely kouknout na kočárky?
22. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no neboj, ono to při dnešní pracovní morálce není jen v gastronomii :-/ zaměstnavatelé vykořisťují všude :-/ Davča má pracovní dobu takovou jakou si určí :slight_smile:) ale většínou jezdí úterý až čtvrtek pryč :slight_smile: a kam pojedeme? To pořád vymýšlíme :-/ takže nevím :slight_smile:) možná to odložíme o další víkend :slight_smile:
22. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@kaijko Jo holky to je pravda, ještě že už pracuji ve státní školce a ne soukromé.. Soukromá teda z mého pohledu zaměstnance nic moc... Ale třeba jsem narazila na špatnou:grinning:
22. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d v tomhle počasí to tak vidím jet někam do relaxačního hotýlku. A nevylézt ven :slight_smile: Ale ty jsi psala, že nemáš ráda masáže, viď?
22. led 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky mám švěstkový knedlíky...mňam :grinning:
@marcelka287 já myslím, že je to snad už všude :-/ nechce se mi tu moc rozepisovat, co se děje u nás na firmě...přeci jen tu mám svůj obličej, ale tolikrát už jsem s tím chtěla praštit...děs :-/
22. led 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Ono si fakt nevybereš! Mám veřejnosprávní činnost (úřednice, veřejná správa) a když jsem jako první práci chtěla dělat na úřadě a vidím sestru co tam dělá, tak jsem si radši vybrala gastronomii, Podmínky taky hrozný, nucené neplacené přesčasy a o výplatách a zodpovědnosti nemluvím..
22. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tjn, jak já jsem šťastná, že jsem z mé minulé práce odešla...

Já bych si dala borůvkové..:slight_smile: Nebo palačinky s borůvkami a se zmrzkou:slight_smile: mňam:slight_smile:
22. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko moc nemusím :-/ já radši procházky :slight_smile: musíme něco vymyslet :slight_smile:) ale třeba vířivku, nebo termály ano :slight_smile:) jen nevím jestli jako můžu nebo ne :slight_smile:
22. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj přesně a nejvíc mě fascinuje, že když nepodepíšeš ty tak to podepíše nikdo jiný, takže to fakt cenu nemá bojovat proti takovýmhle lidem..:-/
22. led 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek