• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@marcelka287 no já jsem nakonec šťastná, že jsem těhotná :slight_smile:))
22. led 2013 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d Já musím vylézt ven do krámu a koupit něco na chuťovky pro kámošku co přijde. A knedlíky bych si taky dala :grinning: Ale borůvkový :grinning: Možná ještě nějaký mám v mrazáku, tak si koupím tvaroh :slight_smile: Jinak co vařit? Nevím.. Pořád každý den něco vymýšlet a jen pro mě, mě nebaví vařit..
22. led 2013 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko pro mě taky to nebaví :-/ ale zítra bude špenát :slight_smile:
22. led 2013 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d @kaijko mě nebaví vaření, natož něco vymýšlet:grinning:
22. led 2013 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 mě baví, ale pro nás dva. Ale pro samotnou ne. Hlavně co uvařit jen pro jednoho. Kuřecí už nemůžu ani vidět, omáčku pak vyleju, pečeně je blbost pro jednoho.. A Jiřík je v práci až do neděle.
Vůbec se mi nechce ven do toho krámu. brrr.. :frowning2:
Stýská se Ti po těch mrňouscích ve školce?
22. led 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 mě hlavně nebaví vymýšlet, uvařím cokoliv :slight_smile:))
22. led 2013 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko
@m_d No mě to prostě nějak nenadchlo t vaření, alespoň že manžela ano:grinning: No já měla jít ven, ale vypadá to, že z toho sešlo, takže nikam nejdu:slight_smile:
To víš že se mi po nich stýská a jak.. Hlavně teď jsem je fakt dlouho neviděla, protože ve školce pořád řádí nějaké nemoci, tak tam jdu vždy jen na nezbytně dlouhou dobu.. mrzí mě hodně, že už je vlastně nebudu mít.. No jo, co se dá dělat:-/
22. led 2013 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 já už půjdu vyvenčit jen hafana, ale teda nechce se mi ani to. Od rána toho mám plné kecky a nejraději bych spala. U nás to Davču taky baví :slight_smile: on vaří, protože to miluje, já protože musím. Ale i tak si vždy pochutná :slight_smile:))
22. led 2013 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Tak to já se musím přiznat, že až tak zdatná kuchařka nejsem:slight_smile: Vařím teprve téměř každodenně poslední tak dva tři roky:slight_smile: Takže se ještě občas stane že mi něco nevyjde:slight_smile: Ale zatím to šlo vždycky alespoň sníst:slight_smile: Ale to jsou většinou ty mé pokusy podle oka:grinning: když vařím nová jídla podle kuchařky, tak je to ok:slight_smile: I když ty bramborové knedle mi dávají fakt zabrat:grinning:
22. led 2013 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nazdárek holky, nedočítám není čas, dám sem dnešní fotečky pupíčku, takže 17+3
22. led 2013 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@mercedesse Pěknej pupíček :slight_smile:
Na poslední fotečce má Míša ručičku? Chtěl taky udělat fotečku s mamčou :slight_smile:
22. led 2013 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mercedesse Jj super pupíček:slight_smile:
Už chci cítit pořádné kopanečky:slight_smile:
22. led 2013 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko jééé ajooo, já si ani nevšimla, ten je jak přísavka všude se mnou :grinning: A taky koukám, že mám opět pěkne zasr... zrcadlo, příště ho musím nejdřív vyleštit. :sweat_smile:
22. led 2013 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kaijko Ale ty si fotečku nedodala :sunglasses:
22. led 2013 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse jůůů krásné bříško
22. led 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak u nás den výborný...V Ikee jsem blinkala do žluté ikea tašky :sunglasses: pak jsem si musela v Albertě sednout na zem jak mě bylo blbě a na závěr jsem sebou Vojtíkovi pleskla u nás před barákem do bláta...úžasný... Tak jsem si na hodku zdřímla, dala jsem si polívečku a je to dobrý...
Takže ve čtvrek to prostě nějak vyřeším u mudr a klidně si po dnešku půjdu lehnout do nemocnice.
Nechápu jak mi jeden den může být tak dobře a druhý takhle...třepala jsem se jako ratlík a nešlo mi zaostřit...fakt hnus.
Vojtík je z toho vyklepanej-chudáček můj
22. led 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko Vojtík by k doktorce chtěl jít se mnou, ale nevíme jestli to stihne. Je pozvaný na pracovní pohovor.Juchůůů
22. led 2013 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
22. led 2013 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito beruško bereš magnesium?
22. led 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d neberu. Piju každý den litr minerálky magnesium
22. led 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito tak se na minerálku vyprdni a zajdi si do lékárny pro tabletky....já jsem už na 3 denně :-/ uvidíš, jak se ti uleví....
22. led 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d uvidím co mi ve čtvrtek řekne. Asi se mnou není něco ok...se mi zpustila i krev z nosu :unamused: , ale žádnej extrém, za chviličku to přešlo...Ach jo... jestli jsem to včera nepřehnala s tím uklízením
Tobě je dnes fajn? A jaké byly párečky?
22. led 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no matko máš se šetřit a hlavně to magnesium hrozně moc chybí v těhotenství....a jedna minerálka to nezachrání....
22. led 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito párečky byly mňamozní :slight_smile: a dnes je mi, jen unavená. Koukala jsem na telku a snažila si zdřímnout, ale nešlo to :-/
22. led 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d no nakoupím všechno co bude třeba! Klidně to až do konce odležím...Hlavně aby byla malá v pořádku a nestrádala
22. led 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d to je fajn, že je ti dobře. Dneska si papala co?
22. led 2013 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito snídaně u meka :sunglasses: na oběd ty knedlíky a teď se cpu kedlubnama :grinning: no tak mysli na maličkou :slight_smile: a odpočívej :slight_smile: co jste měli vy? :slight_smile:
22. led 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito teda to není moc dobrý, hlavně bacha třeba na schodech, abys nespadla. Já mám taky takhle omdlívací kamarádku. Hlavně odpočívej, magnéziem nic nezkazíš, ale určitě to s dr. prober. Někdo zvrací celý těhu, ale musí to bejt nepříjemný. Já vůbec ani u jednoho.
22. led 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito jo a moc hezký obchůdek s těma capáčkama, moc se mi tam líbí i trička na toho mýho velkýho raubíře. :wink:
22. led 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d no na oběd klučky z ikea, co nedopadly moc dobře, pak sojový suk, polívku a teď mi vojtík dělá chleba s rajčetem.
Doufám, že to zvládnu. Polívka ve mě zůstala.
Vojtík měl polívku, kuličky, utopence, chleba s uzeným a teď si rozmražuje mandlový dortík z ikea :slight_smile:
22. led 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek