• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mercedesse
no právě ze schodů mám strach. Padla jsem jen co jsem je vylezla...a řídit...to vůbec nepřipadá v úvahu.
Je mi hrozně líto Vojtíka.Stresuje tady a vymejší jak se o mě starat. Ach jo. Teď už mi je fakt líp, ale nevěří mi. I když asi bude když sedím u PC :slight_smile:
22. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeee kuličky bych si dala taky :slight_smile:) já mám chuť na br. kaši ale nechcou se mi loupat brambory :grinning: odpočívej a mysli na samé hezké věci :slight_smile:
22. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no já je měla s tou jejich hnusnou instantní kašovitou hmotou a Vojtík myslí, že jsem je vyblinkala právě pro to.
papám chlebík s rajčátky a zelenou petrželkou místo cibule :slight_smile: a k tomu jsem dostala skleničku nealko pivka :sunglasses:
zítra budu dělat buď boloňské špagety nebo karbenátky. Vojtíšek se ještě nerozmyslel. A já budu mít zítra rybku a brambor
22. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tak příště s bramborem :slight_smile:) to já bych si dala špagety :slight_smile:
22. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no já špagety, ale bez masa. Mám hovězí a teď mi z něj bejvá pěkně těžko. Mňam já mám na něco chuť :grinning:
22. led 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito mě taky, ale z toho tataráku mi bylo skvěle :slight_smile:)) já dělám z mletého masa a používám mix...tak mi to tolik nevadí :slight_smile:
22. led 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d my moc mleté maso nekupujeme a dělat se mi doma nechtělo, tak jsem mu vzala ml. hovězí co i jako maso trošku vypadá :slight_smile:
22. led 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito my právě taky meleme doma, ale když už, tak koupím mix :slight_smile: ale jedině v lídlu :slight_smile: třeba bych nekoupila ani namleté dopředu v masně...chci vidět, co tam mele :slight_smile:)
22. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jsi zase sama jen s Elinkou a Dexíkem?
22. led 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jojo...ten tu chrápe a Elinka taky :-/ takže jsem teď sama...ale koumám ty hotely na víkend :slight_smile:
22. led 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
koukala jsem na ty hotely na víkend a dostanu sprcunk že to chce vybrat sám. Ale jestli si myslí, že když se rozpomene v pátek odpoledne, že někde budou mít volno, tak je naivní....chlapi :angry: :sunglasses:
22. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d a vy chcete někam na hory?
22. led 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jojo chceme na hory :slight_smile:
22. led 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Já teda nevim, ale mě to přijde spíš jako nízký tlak.. Hlavně to s tím dr pořádně prober, ať ti něco poradí!!
22. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 no hodně nízký tlak mám . Na to mi doktorka řekla, že je to lepší než aby byl vysoký. Určitě se nedám odbít.
22. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tobě špatně vůbec nebývá?
22. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito beruško v tomhle má pravdu, nízký tlak je fakt lepší než vysoký :slight_smile:...každopádně pokud je ti tak zle, tak bych nečekala do čtvrtka a šla tam klíííďo zítra :slight_smile:
22. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no určitě je to tím tlakem, na nízkej ti stejně nic dát nemůže, maximálně ti doporučí ráno kafčo. Kámoška sebou vždycky práskla, když zůstala někde stát, když šla tak ne.
22. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no uvidím jak mi bude. Vojtík musí jet hlídat babičku a samotné se my tam nechce. :frowning2:
22. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse :frowning2: chuděra
22. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Já ám taky hodně nízký tlak a špatně mi zatím nebylo ani jednou. Jen parkrát trochu divně z nějakého smradu, ale jinak nic. Tlakem to nebude.

@kotito Rozhodně se nenech odbít, třeba konečně přijde na to, čím to je. Jen doufám, že nemáš to, co mi popisovala mamka, že měla, když čekala bráchu. Bylo jí z většiny jídla špatně až do 6 měsíce. Ještěže nejsem v tomhle po ní :slight_smile:
22. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no joo :-/ mám přijet a jet tam s tebou, odvézt tě tam?
22. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z ségřina švagrová zvracela až do 7. měsíce až byla na kapačkách, to je na tom kotito ještě dobře.
22. led 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jé ty seš hodná! Moc děkuju za nabídku. Mám to tady kousíček od baráku. Kdyby mi bylo moc zle řeknu sousedce. A když to bude ok nechám to na ten čtvrtek a Pojedem tam dřív aby Vojtík stihl ten pohovor.
Každopádně si moc vážím tvé nabídky. Klidně se můžeš-te stavit na kafíčko až budete v Brně :wink:
22. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no já bych tam jela jen kvůli tobě...zítra chci být doma a odpočívat :slight_smile:) ale někdy se stavím :slight_smile:)
22. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse žova...nestraš :grinning: Myslím, že když mi tak moc blbě nebejvá každý den, tak to bude jen nějaká prkotina.
M_d bývá taky někdy hodně špatně
22. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Chudák. Mám kamarádku, co na tom byla taky podobně, skončila v nemocnici několikrát a pak ji ještě při porodu miminko hodně potrhalo i přes nástřih jak blázen. :frowning2:
22. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nezvracím...už se mi jen nadavuje, každopádně už vím, který jídla mi nedělají dobře a tak je nejím :slight_smile:))
22. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no to určitě není tvůj případ, ona vyvrhla úplně všechno, takže pak už byla tak malátná, že ji museli dát na ty kapačky, aby to vůbec vydržela. Někdy je to fakt hustý, co musíme pro mimčo vydržet.
22. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse jojo je to šílený, co kvůli těm prckům jsme ochotny podstoupit :slight_smile:)
22. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek