• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Dobrou noc, holky, dneska už končím, zítra mám nějaký lítáníčko a pak musím ke kámošce ve 30tt, je doma na rizikáči, začala se otvírat, tak ji jdu psychicky podpořit. Mějte se tu krásně.
22. led 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse Dobrou noc!
22. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse dobrou noc :slight_smile:
22. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chuderko, ty jsi to ale dneska odskakala..hlavne at je lip. U nas kulicky fungujou jako spoustec porodu :wink:, ja po nich jela a kdyz jsme vypraveli manzelovy segre kde jsme byli, tak se smala, protoze ona po kulickach taky ten vecer rodila...takze minimalne jako urychlovac traveni asi zabiraji :frowning2:. Ale pritom jindy je snasim v pohode :wink:.

V kazdym pripade at doktor poresi, aby ti a mimcu neco zasadniho nechybelo....
22. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmalij akže až budu chtít Lízu vyprdnout, tak mám jít do IKei na oběd jo? :grinning:
22. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d
@xmalij
to je dobrej tip a ještě si pochutnáme :slight_smile:
22. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@kotito
hehe.l..ja to jeste korunovala jahodama se slehackou..prenasela jsem tyden, delala kde co at uz a ono stacilo dat Ikeu :wink:.Ted uz budu chytrejsi :grinning:.
22. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a aby jsme s našima prckama ladily http://www.skippy.cz/
22. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito práávě :slight_smile:) ale já mám obavu, že ji vyprdnu po tom focení v květnu :grinning: chci udělat fotky jak na svatbě :slight_smile:
22. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d hlavně si sebou neber kuličky z Ikei :wink:
22. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xmalij za 5 měsíců...sraz v Ikei :grinning:
22. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kotito neboj :slight_smile:))
22. led 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ty si špión :slight_smile:))))
22. led 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :grinning: sem si zavspomínala i na naše plánování a bulím jako želva...
22. led 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito aaale prosííímtě :-* nebreč.....vaše svatba bude ještě lepší, protože tam budete mít Jůlinku :slight_smile:))
22. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d já vím...přišlo mi to nějak líto :frowning2:
22. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito věříš že já bych se znovu už nevdávala? :slight_smile: takže jsem ráda, že je to za náma :slight_smile:) a nemusí, nejdůležitější je zdraví a teď Jůlinka :slight_smile:)
22. led 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jojo já vím. Teď si svatbu představujeme úplně jinak :slight_smile:
22. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no vidíííš :slight_smile:) dnes bys udělala vše jinak...já bych dnes šla na radnici a rozeslala oznámení o tom, že jsme se vzali :grinning:
22. led 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to by naše kleplo. Já bych se vdala u moře nebo na zahradě s grilovaným selátkem :slight_smile: A pro všechny povinné tepláky..prostě pohodlí nadevše :slight_smile:
22. led 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito mě se to v tom sklípku líbilo, ale třeba dnes bych se vykašlala na všechno cukroví (ano já chtěla i předtím, ale nechala jsem zblbnout rodinou :-/), dnes bych se ze svatebního salonu sbalila a odešla a šla jinam. Myslím, že ještě ta šance byla, i když to bylo 10 dní před svatbou. Ale já byla hodná a moc už nervozní, abych něco řešila :grinning:
22. led 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito beruško jdu vyvenčit hafana a do hajan :slight_smile: jsem z toho dneška fakt k.o. a je mi zima, tak se těším na teplou sprchu :slight_smile:
22. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d dobrou noc. Já se jdu naložit do vany. Vůbec se mi spinkat nechce :unamused: ale to příjde. Tak krásné sny :wink:
22. led 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no já si taky nemyslím, že usnu...spíš si budu opakovat angličtinu :slight_smile: ale v posteli :slight_smile:
22. led 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holkyyy, mě zrovna odešla kámoška a vy jdete už spinkat :frowning2:
@kotito Ach jo, tak to byl tedy den! Snad to nějak vyřešíte s dr! Ještě, že už je Ti o něco lépe.. Je mi Tě líto :frowning2:
@mercedesse To zrcadlo je jak se na sebe chlapy smějou, když si čistí zuby :grinning: To je hezký, že za Tebou malej pořád chodí, prdelka :slight_smile:
22. led 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko už je to dobrý :wink: Pokecaly jste dobře? A už jsi klidnější skrz kočárek?
22. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito A tys jim nablinkala do žlutý tašky? Mohlo to být z tý kaše.. a zvracení taky hodně vyšťavuje... Mě jak napsal to magnesko, tak na krabici mám skoro 200kč a doplácela jsem 20kč, tak si to nech napsat než si to kupovat sama.
Jsem hroznej nevěřící Tonda :grinning: To je hrozný :grinning: Ty kolečka jsem na těch stránkách nenašla, tak tam asi zítra zavolám. Pořád váhám.
A Vojtík jde na pohovor? To je skvělé, viď? Tak snad mu to vyjde :slight_smile:
22. led 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo kupovali jsme dětem od sestřenky plyšáky tak jsme museli projít celé dolní patro Ikei a nebylo kde to vyblinkat :frowning2: Sem ostuda :slight_smile: teď jim bude jedna v inventuře chybět :grinning:
Nám o kolečkách říkala přímo slečna.
Jojo konečně se mu někdo ozval. Životopis posílal na jinou pozici a volal mu sám majitel firmy, že by ho chtěl na pozici jinou-lepší. Tak snad mu to výjde.
Jakýpak si měla den ?
22. led 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek