• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
22. led 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy kecalky, že já si vás vezmu do ložnice :grinning:
22. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Jaká ostudá?!!! Děláš jak kdybys jim tam poblikala celý patro :grinning: Kámoška co blinkala do 6.měsíce blinkala úplně všude..Třeba když platila u kasy a nestihla to..Prodavačka úplně v pohodě. Prostě je Ti zle a musí to ven.. Je to normální a taška super nápad :slight_smile:
Tak to je dobré, že i na lepší pozici. Penízky se budou hodit :slight_smile: Budu mu držet palečky!
Den v pohodě! Přišla až kolem 6h a pokecaly jsme..I se zasmály :grinning:
Říkala Vám, že je doporučuje, že jsou dobrý? Asi fakt do nich půjdeme, ale měla bych to stihnout poslat, aby to tam měli do pondělí a poslali to rovnou i s kočárkem. :slight_smile:
Vojtík je vyděšenej, viď? Snad Ti to magnezko pomůže!!!
22. led 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nemáš už jeden přebalovák? :grinning:
22. led 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito držím Vojtíkovi pěsti ať to dobře dopadne :slight_smile:
22. led 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Už jste vyvenčený? A po spršce?
22. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo už ležím v posteli a mám vás s sebou :grinning: prdím na angličtinu :grinning:
22. led 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Máš to sexy pyžámko? :grinning:
22. led 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko dneska nee :slight_smile:) dnes mám flanelové kalhoty s košilí :grinning: ale je pravda že je to také velice sexy:grinning:
22. led 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d :grinning: ale pohodlné :slight_smile: Malá pořád spinká?
22. led 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No lidi koukali docela divně, ale prdím na ně. Vojtík z toho všeho je vyplašenej. Pořád se na mě chodí dívat jestli jsem ok :slight_smile:
No já říkala, že je škoda, že ke kočárku nejsou i nafukovací kolečka. A ona na to, že není problém si je u nich koupit.Nijak jsme to neřešili. Snad dobrý budou :grinning:
nevím no.
Nebo to nehroť- uvidíš jak se ti s ním bude jezdit a když blbě objednáš je a za chvilku je budeš mít zase s poštovným zadarmo :wink: Nebo nad tím nedumej a kup je ,-)
22. led 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jenže tenhle se dá oddělat a dá se tam dát vanička :slight_smile:
22. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no ta kaše ji na chvíli probrala, ale už zase spí...i když předpokládám, že jen co zjistí, že ležíme v posteli je vzhůru :grinning:
22. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d aspoň ti je teploučko :slight_smile:
22. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d sis tu br.kaši nakonec udělala? Tak to seš dobrá :slight_smile:
22. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ta chuť byla neodolatelná...a to tak, že jsem nejdřív musela umýt nádobí, abych si ji mohla udělat a to už je něco :grinning:
22. led 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak to se nedivím, že malá tak krásně za kašičku poděkovala :sweat_smile:
22. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ano je hodná :slight_smile:)
22. led 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Lidi koukají pořád divně na všechno :grinning: Jde na Tobě vidět, že jsi těhotná, tak koukal jen blb!!! :confused:
Aháá, to jsem tam nevyčetla u toho přebalováku..
No jestli to takhle půjde dál, tak budu jdu na blond :grinning: Ať mám nějakou další výmluvu :grinning:
@m_d Chuť Tě dohnala i umýt nádobí? :grinning: Hlavně, že je Vám teď dobře :slight_smile:
Jakto, že mě pořád takhle lochtá a nekopne? I když včera v noci jsem měla takový vibrace.
@kotito Tu bouličku už tam nemáš?
22. led 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko taky půjdu na blond nebo aspoň na blonďatej melír ať je to půl na půl....blondýny co čtou jistě odpustí :grinning:
Mě zatím ani nešimrá :angry:
Boulička není zmizela :frowning2: a co jsme fotili tak tam to vidět není :unamused:
22. led 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to bude tou placentou :slight_smile:) já to citím hlavně hodně u močového měchýře...potvůrka tam dělá nálety :grinning: ale jednou to bylo jakoby do té páteře, to bylo jak jsem ji zalehla...
22. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak to budeš mít klidnýho andílka :slight_smile: Já tam mám čertíka po mamince :grinning:
Já taky doufám, že to blondýny chápou :grinning: Mám kamarádky bloncky a nikdy nebyly naštvané na tenhle humor :slight_smile:
Chtěla jsem práci na doma, aby mi to utíkalo a i by se hodily korunky a nic jsem nikde nenašla. Samej podvod mi to přijde. Nechápu, že chtějí posílat peníze..
22. led 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko taky mi připadne, že ty práce doma jsou zlodějna :-/
22. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Stejnak je to zajímavý, že nás tam takhle můžou okopávat :grinning: A až budou velké, tak to bude mazec :grinning: To tady budeme skučet :grinning: Jiřík mi to lechtání hrozně závidí a prý ho mám vzbudit až to bude moct cítit i on..Dělají se Ti boule?

@kotito Joo, a já ostuda už druhý týden nefotila! Musím to napravit!!!!!!
22. led 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko sem něco našla a nevím jestli ti to mám ukázat :unamused:
22. led 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Určo jsou. Třeba u nás na západě jsou fabriky a tam je to úplně jiné. To co je na netu nechápu.
22. led 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito co jsi našla?
22. led 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko přesně tak potřebuju vidět jak všechny rostete :slight_smile:
22. led 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko vůbec :-/ právě mě to trápí, že ji cítím ale nevidím :slight_smile:) ale už se těším na to kopání pořádný :grinning: i když vím, že budu skuhrat, už teď v noci mě to budí a skuhrám :grinning: Davča se taky těší až něco uvidí :slight_smile:)
22. led 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko :zipper_mouth: sedíš, že jo? Třeba to nebude mít na nic vliv, ale třeba jo..jakože budeš zítra volat a měnit :zipper_mouth:
22. led 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek