• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko to jsem ráda, že se nezlobíš...hrozně by mě to mrzelo. I tak mám výčitky, že kvůli mě máš kočárků plnou hlavu :frowning2:
Určitě to dopadne tak jak má! a Laurince se bude líbit a bude v něm ráda drandit
23. led 2013 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko u tebe vyhrává barva 130?
23. led 2013 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Noo, ta šedivá! A oba jsou 2012. zase si i říkám, že za tu cenu by jsme měli kola dvoje..
Špekulovat nad tím určitě budu, ale rozhodne co mi holky řeknou na prodejně. Jak jsem ještě doma, tak to řeším pořád. ještě jsme i kočárek plánovali koupit později, tak to je takový divný :grinning:
Já na tu šedou jsem celkově. Jááá nevíííím :grinning: Jsou krásný oba!
Bojíš se těch nafukovacích? Že koukáš na pěnový? Zase ty nafukovací už mají dneska snad všechny kočárky..
23. led 2013 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo já mám právě z nafukovaček strach.
23. led 2013 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Na diskuzích je, že víc holky shánějí nafukovací, ale přijde mi, že je to u těch starších..A proč by ty nafukovací byli tak drahé, když by byly na prd? Zdražili je z cca 1000 na cca 2300
23. led 2013 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nemyslím, že budou na prd, jen ty pěnové jsou bezúdržbové.. a to já raději.
23. led 2013 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Beru musím do postele. Vojtík už nadáva.Tak přeju pokud možno klidnou noc a pevné nervy Jiříkovi a
23. led 2013 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Dobrou kočičko :grinning:
23. led 2013 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko dobrou noc
23. led 2013 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranicko :slight_smile:
Dneska jsem mrzoutek, 4x wc a ted me otravuje chlupac! A boli me brisko, probudila jsem se na nem..
Dneska se zkusim sama vyblejsknout :confused:
23. led 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jsem v 13 týdnu, ale nějak nechápu to doktorský počítání, v průkazce je 13tt ale pak mi řeknou že to je mínud dva týdny, tak jsem z toho jelen.Hlavně jsemse těšila že už mi přestane být blbě. Co se týče kočičáka, ony v něm hormony můžou kolovat ještě i půl roku, on se uklidní. To že je nepouštíte do ložnice, chápu jak trpíš... Já mám kocoura a dvě feňule a neumím si představit že se ochudím o tu jejich prdlou radost.
Trochu mě děvčata děsíte ž euž vybíráte věci. Já budu mít první mimi ale ještě mi to fakt asi nedošlo. Kdybych neviděla UZ tak si pořád myslímže jsem holt jen tlustá :D
Nemáte někdo zkušenosti s prvotrimestrálním screeningem kdy vám doktor řekl že šíjové projasnění je trochu přes normu? Čekám na výsledek krve a mám obavu z plodovky, jsem asi srabík .... hezký den bez blinkání ... papa Jana
23. led 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak to určitě v těhotenství je lepší nízký než vysoký podle toho co jsem četla, ale tohle je podle mě už extrém, abys omdlévala.. Měla by Ti něco poradit, co s tím dělat! Nn nebývá a jsem moc ráda.. Jak jsem už několikrát říkala, jsem hubeňour, takže zvracení by mě možná tak dostalo do nemocnice.. A tlak teda mám taky ještě nižší než když jsem nebyla těhu, ale zatím nějak nepociťuji nic.. Jak Ti vůbec dneska je? Doufám že lépe!!
@eliska_z Tak ono je nízký a ještě nižší:slight_smile: Jak jsem psala výše já mám taky nízký, teď v těhu ještě více a taky mi nic není... Ale je fakt že jsem ten nízký tlak měla jednou spojený s dehydratací, takže se snažím hodně pít.. Tak třeba pomáhá to, kdo ví.. No každopádně mě stejně prd vykoumáme, kotito musí k dr!
@m_d Tak my jsme se naštěstí do ničeho ukecat nenechali od rodiny, takže se nám svatba líbila:slight_smile: Moc:slight_smile: Akorát bych to všem příbuzným řekla tak měsíc dopředu, možná ještě méně, protože ty kecy z manželovy strany nás fakt štvaly. Stejně jsme si to udělali podle sebe a po svatbě nám všichni říkali jak se jim to líbilo.. Tak doufám, že na příští svatbě v rodině (my jsme byli první kdo se bral z těch nejmladších) si kecy nechají pro sebe:slight_smile:
@jana_vok Na příští prohlídce v pondělí budu 17+5, takže to bude 18tt. Podle mě říkají mínus 2 týdny proto, že těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace.. takže vlastně prvních cca 14 dní vlastně vůbec těhotná nejsi... Ale u mě to dr vůbec neřešil. Prostě to počítá od toho prvního dne poslední menstruace. Neboj, já taky ještě nevybírám:slight_smile: Jen se teda půjdem orientačně kouknout na kočárky, ale jinak nenakupuji, přijde mi že je pořád brzo:grinning: jsem strašpytlík.. říkám si, kdyby náhodou.. Neboj screening určitě dopadne dobře, jako holkám:slight_smile: Já s ním zkušenost nemám, takže neřeknu..
23. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko dobré ránko :wink: bříško už je ok?
23. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem bříškatice
23. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Dneska mi je dobře. Nebudu toho teda hned zneužívat a budu polehávat.
Jestli mi bude dobře i po obědě stavíme se s vojtíkem pro objednané mimi věci :slight_smile: co máš v plánu ty?
23. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Hoiky :wink: Porad lezim. Zase se mi nechce z postylky :wink: Brisko porad citim, hodne dole..Ale neni to nejak mooc..
Jak je dnes Tobe? Uz mas urco po snidani..Vydrzela tam kde ma? Doufam, ze ano!!!!!
23. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok Ahojky. Já jsem dneska 15+3 a doktor mi na NT řekl -týden...moje doktorka to ale taky počítá podle PM. Každopádně mi nato řekla, že to doktor řekl kvůli velikosti miminka, že je menší. Takže se pak běhěm těhu bude brát ohled na to že jsi asi těhotná kratší dobu.Aby se neplašilo že mimi špatně roste.
My měli na NT nižší hodnotu Papp a teď nám jí budou posuzovat s tripltestama a pak NT ve 20tt. Uvidíš bude to dobré. A kdyby tě poslali na plodovku není to nic asi nic hrozného co psaly holky co na ní byli. Pak musíš hodně odpočívat. Uvidíš bude to v pohodě :wink: Ve výsledkách máš napsáno Negativní nebo pozitivní?
23. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobré ráno:slight_smile: Přesně tak, jen odpočívej!! No já dneska nic moc v plánu nemám:slight_smile: Kamarádka mi koupila červenou čočku, tak jí dneska zkusím udělat k obědu:slight_smile: a odpoledne jdu k mamině, slíbila jsem že udělám štrůdl, ona ho prý neumí:slight_smile: a pak budu čekat na miláčka až se vrátí z práce.. a možná ještě pokoukám pořádně po těch obchodech, kam bychom mohli na ty kočárky:slight_smile:
@kaijko Tak doufám že budeš taky odpočívat, jestli cítíš bříško!
23. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ach jo...já když se vzbudím na bříšku, taky ho pak cítím :unamused: snad to brzo přejde a malá se odurazí :wink:
Snídaně je tam kde má být :grinning:
Co Jiřík? A co ty? Zvládli jste to přemýšlení? :confused:
23. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287
Ajo vy vlastně jedete na čumendu - už se těším na vaše dojmy. Tyjo štrůdlík bych si dala :grinning:
23. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jj už v pondělí:slight_smile: ještě bych potřebovala novou zimní bundu, jenže se mi moc nechce trajdat mezi lidmi někde v obchoďácích, když jsou ty epidemie.. Ale asi uděláme nějakou rychloakci a já budu doufat, že koupím:slight_smile: Mamka má super recept od babičky:slight_smile: dělám vždycky rovnou na dva plechy, protože to mizí před očima:grinning:
23. led 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 ná jsem koukalataky na těhu kabátky, ale 2000 na tu chvilku dávat nebudu :unamused: ...takže to odchodím v tom co mám -při nejhorším vytáhnu kožich. Ten je volný ... budu v něm sice jak Marfuša z mrazíka, ale bude teploučko :sunglasses: Ty chceš bundičku nebo kabátek?
23. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito S tou Marfušou si mě rozesmála:grinning: Já chci bumdičkokabátek:slight_smile: divné slovo, ale nevím jak lépe to říci.:grinning:Asi nechci přímo kabát, ale nechci takové ty sportovní lyžařské bundy.. Jj tak já si myslím, že do téhle mé bundy se v pohodě vejdu do konce zimy. Akorát jsem zjistila, že se mi trhá a má svá nejlepší léta za sebou, takže když jsou ty slevy - jestli ještě pořád jsou, tak si koupim bundu... A musím právě teď, dokud nemám tak velký pupek, pak už bych nevěděla jakou velikost:slight_smile: A kde vy jste vubec odjednavali věcičky s Vojtíkem? Kam pro ně vyrážíte?:slight_smile:
23. led 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 odjenaly jsme je na nejbaby. je to asi 15minut jízdy od nás. Už se na to teším :slight_smile:
23. led 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Bych se těšila taky:slight_smile: Tohle Vám závidím, když bydlíte ve velkoměstě objednáte a nemusíte platit poštovné..:-/ někdy mi přijde, že ho mají obzvlášť napálené.. Ale co se dá dělat:slight_smile: Občas vypomůžou i kamarádi že něco vyzvednou.. Ale nevím, jak moc by byli nadšení, kdybych je posílala pro dětské věcičky:grinning:
23. led 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tak já si svatbu taky užila, prostě jsem vypla názory ostatních a hotovo :slight_smile:) nicméně nejsem na velké akce. Velké rodinné sešlosti už vůbec ne a tak to taky mělo dohru, měli jsme na svatbě cca 60 lidí, ale z rodiny bych jich poskládala sotva 20 :grinning: a když už asi po 10 jsem slyšela, jaká je škoda, že se vyhodily 3krabice cukroví, tak jsem je utla s tím že to nebyl můj nápad :slight_smile:) měla jsem úžasnýho ženicha, který se úžasně opil :grinning: pro mě to nebyl nejlepší den mého života, protože to byl jiný :slight_smile: ale tak patří do top ten :grinning:
23. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito Vsechno nafotis, vid? Jsem zvedava! A snaz se pomalu vstavat a tak :wink: Vim, ze se na ty vecicky tesis, ale neutecou :grinning: Vis jak to myslim :wink:
@marcelka287 Bavili me obchody s kocarky :wink: Tak to budu drzet palce at nejaky bundickokabatek sezenes za dobrou cenu :wink:
23. led 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já jsem s bundou bezradná :slight_smile: taky se mi nechce dávat 2000 za bundu. teď mě štve jak jsou všude akce ta ty dundy, protože já nosím ty nepromokavý bundy atd :slight_smile:) a když vidím, jak je slevněná z 6000 na 3000 hned bych ji koupila, ale na co? už ji nezapnu :-/ a na to aby mi rok lezela ve skříni...asi to vyřeším bundou u ťamanů :slight_smile:
23. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana_vok Snad ho ty hormony prejdou :grinning: Dva prehormonovany v jedne domacnosti nic moc :grinning:
Me se to lisi jen o 3dny, ale i tak jsme se dohodli, ze se budeme ridit podle PM!At v tom nemame maglajz :wink: Ja bych jeste taky nenakupovala, ale holky me tu nakazily :grinning: NT jsme meli na hranici 2mm..Jinak celkove negativni..Bude to ok, uvidis :wink:
23. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 co jsem brouzdala po netu tak je hodně poštovné zdarma a nebo přeba za nákup nad 1000kč zdarma
23. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek