• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d Ja se modlim at mi obe zimni bundy vydrzi!!!!Je to opravdu zbytecne si kupovat na mesic novou a pristi rok nam bude urco velka, protoze vse hezky schodime a budeme jako lanky :wink: :grinning:
23. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nafotím jak to vypadá ve skutečnosti a můžeme to porovnat s fotkama z eshopu.
Uvidíme jestli pojedem...nikam nespěchám :slight_smile:
Odpoledne se vrhnu v sedě na žehlení pidi oblečků, tak pak nafotím i ty ať můžete slintat :grinning:
23. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ty jedna provokaterko :grinning: Jake mas zatim barvicky mimo ruzove? Ja jak obednala Ty hadricky, tak tam je vesmes ruzova, jinou tam pani nemela :grinning: Libi se mi ty chlupate kombinezky na zimu. Tu musim nekde taky sehnat. V jakem cisle bys ji porizovala?
23. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak mi měli cca 50 lidí a byla to jen rodina!:slight_smile: Chichichi přesně tak:slight_smile: u nás se teda taky peklo cukroví.. Babičky si samozřejmě nedala říci, tak jsme si vzali jen minimum na hostinu. A pak neco paja do práce a se zbytek fakt nevim co udělali:slight_smile: Ale to je jejich věc, mi říkali že chceme jen pár kousků na stoly:slight_smile: Já bych to řadila teda u mě asi do nejlepších dnů.:slight_smile: ženich se mi neopil:slight_smile: asi vyjímka, podle toho co slyším:slight_smile: A večer když jsme přijeli domu tak jsme si řekli a povedlo se to vid? Byl to hezký den.. A to je prostě nádherný pocit:slight_smile: Když vím, že z toho dne máme stejné pocity:slight_smile:
@kotitoale mě se líbí tuhle jedna věc, jinde další věc:grinning: jsem hrozně vybíravá:slight_smile:
23. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no mám jen bílé, růžové a červené. to jinak barevné to je tak jen 10kousků.víc ne :slight_smile:
Na kombinezku na zimu je podle mě fůra času. Asi bych to nekupovala.Nevíš jak bude malá velká a jak rychle poroste. může to být 74 i menší, ale taky větší...do tohodle bych asi nešla. Jako oblečení na zimu asi jo, ale ta kombinézka nevím nevím. Bude mít plínečku oblečky a kombinezku...to bych fakt neodhadla
23. led 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj taky bych tu bundu nekupovala, kdyby tahle neměla po sezóně:grinning: Ale každopádně věřím tomu, že budu za rok stejný hubeňour, takže mi bude ta co si ji vyberu ted:grinning:
23. led 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko No já jsem zvědavá jak mě to bude bavit:slight_smile: a určitě dám vědět, doufám jestli jsem našla bundičkokabátek:slight_smile: No jinak budu chodit jak trhan:grinning:
23. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 jojo my taky :slight_smile: přišli jsme domů :slight_smile:) šli jsme pěšky z toho sklípku, ženich mi půjčil oblek, protože přeci jen byla zima :slight_smile:) a vyvenčili jsme hafáka bylo 3:48 dali si pusu a najednou slyším chrrrrrrrrr, chrrrrrrrrrrr :grinning: v sobotu ráno jsme vstali a tulili se jak dva medvídci, pak manžel pronesl něco o opilém hovínku a utekl :grinning: šli jsme zpátky do sklípku za zbytkem :grinning: a pouklízeli věci, odpoledne jsme se natáhli a k večeru zavezli hafáka k našim na prázdniny a já zabalila kufry a šlo se spát, v neděli ráno jsme vyrazili směr líbánky :slight_smile: a to bylo bezva :grinning: a můj top ten je den, kdy jsem spatřila Davídka po 5 měsících, kdy jsem byla bez něj, když vylezl z toho vlaku tak pustil batoh a běželi jsme k sobě, jak v nějakým filmu :slight_smile:) celý nádraží na nás čučelo, jak brečíme a nemůžeme se jeden druhého nabažit...to byl nejkrásnější den mého života, po 5 měsících strachu, kdy ho uvidím, jak se mu daří, po 5 měsících maximálního kontaktu přes dopis, to bylo něco co se nedá popsat ani slovy....
23. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@m_d tak a bulím...a určitě nejsem sama
23. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Jako Tys mě rozbrečela????!!!! :frowning2: Ale na začátku rozesmála s opilým hovínkem :grinning: jsi to měla napsat opačně :grinning:
23. led 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Jen pokukuji a zajímalo mě to :slight_smile: Právě jsem si říkala, že to nejde tipnout jestli budeme mít mrňouse nebo obříka :grinning:
23. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito
@kaijko holky já taky brečím :frowning2: vždycky když si na to vzpomenu, ejště že ty dopisy jsou zahrabaný někde a nevím kde :grinning: protože kdybych je četla, tak mám klasickej hysterák :grinning: a ano opilé hovínko...to je jeho hláška po ránu :grinning:
23. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
joo holky v Tetě budou mít Lovelu 8,1kg za 299 ale asi jen s tou Teta kartou :slight_smile:
23. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d některé okamžiky jsou fakt nádherné... muselo to odloučení být hrozné!
holky třeba já nevím proč, ale vryl se mi do paměti okamžik, vojtík natankoval a šel zaplatit...a ten pohled na něj jak šel....ti motýlci v břiše co jsem měla...prostě takový zvláštní okamžik co se stal asi před 9lety a já ho vidím před sebou jako dneska
23. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jsou a jsou nezapomenutelné :slight_smile: bylo to nejhorší, co jsem v životě zažila a snažím se na to už nemyslet :slight_smile: ale to jak jsem ho uviděla, vynahradilo ty měsíce strachu, beznaděje a pocit, že už dál nemůžu :slight_smile:
23. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ten pohled: Jooo, to je on, srdce mého šampion :grinning:
23. led 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d a už jste spolu a svoji a čekáte z vaší krásné lásky Elinečku :wink:
23. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky máš určitě takové okamžiky někde vrýsované do paměti, že?
23. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito přesně tak :slight_smile:) takže happyendem nekončí jen Hollywoodské filmy :slight_smile:))
23. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky jsem tak ráda, že jsme tak šťastné...sosám z vás energii, tak snad se vám stačí dobíjet :sunglasses:
23. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
tak ta Lovela je za 299 bez té teta karty :slight_smile:) a je od 25. ledna ta akce...:slight_smile:)
23. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jooo holky a dnes mě Elizabetka nechala spát :slight_smile:) jen kolem 6. ráno začala řádit :slight_smile:) asi ví, že když jsme bez tatínka, tak to nemá smysl :grinning: a měla jsem drsnej sen, byla jsem u doktora na kontrole :slight_smile:) a ona normálně snad vydávala z bříška nějaké zvuky :grinning: já vím, že je to prdlý, ale bylo to tak kráásný :slight_smile:))))
23. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito @kaijko Kamarádka má holčičku je jí rok a 2 měsíce a má 80, podle tabulek by měla mít o číslo větší.. Takže to bych taky nekupovala dopředu:slight_smile:
@m_d Ty jo.. tak si mě skoro rozbrečela... Fakt nádhera.. Už mám fakt slzy v očích:grinning: A jakto že Ti odjel na tak dlouho a mohly být jen dopisy?
23. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 musel :-/ a to proč a kam se mi nechce psát tady na veřejné diskuzi :wink:
23. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co založit tu soukromou diskuzi? Néé, jen kvůli m_d (já asi vím, už co jsi jednou napsala a nikdo nereagoval), ale píšeme se docela dost choulostivý věci a nikdy nevíš kdo Tě sleduje :grinning: Dali by jsme tam všechny co tady zůstali a komunikují!
23. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ty víš jak se to dělá ? :grinning:
23. led 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Se ptáš té pravé :grinning: No, myslím, že jedna jí založí a je jako správce.. A to je celé.. :grinning:
23. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jsem pro. A né že se mě takhle zbavíte ...si vás najdu ! :grinning:
23. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/porod-cerven-cervenec-2013/ zkusím tě tam pridat, napíšu si tvoji přezdívku a snad to bude fungovat :grinning:
23. led 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek