• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Berušky odmlčím se jdu nachystat papání a pak asi pojedeme pri ty věcičky
23. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Jasan to chápu;)
Tuhle diskuzi jste vytvorili vy?:slight_smile:
23. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já už taky papám:slight_smile: červená čočka je dobrá:slight_smile: tak hlavně opatrně!!!:slight_smile: A pak se nám tu pochlub, co máš nového;)
23. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tuhle ne...tu udělal někdo jinej, ale tu novou zamčenou už ano :slight_smile:))
23. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, které patříte k nám, prosím přidejte se do naší soukromé diskuze já vás v těch 199 popsaných stránkách nemůžu všechny najít :-/
23. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, kam to jdetééé? :slight_smile: Člověk tu nějakou dobu není a vy jste fuč. :slight_smile:
23. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endorfinka hned tě přidám :slight_smile:
23. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ahojky, zatím mi výsledky nepříšli, byla jsem na tom v pondělí, slibili že do týdne. Ale NT je trochu vyšší, zatím nevím o kolik, uvidíme...
23. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak mi přišla smska a mail od doktora:
Váš test vyhodnotil zvýšené riziko na Downovu chorobu ( 1:14)
Test si vytiskněte a navštivte Vašeho lékaře.Je žádoucí
genetická konzultace.Bude Vám nabídnuto ověření výsledku
odběrem vzorku tkáně z placenty nebo plodové vody.
Bylo by rozumné toto vyšetření podstoupit.Váš lékař danou
problematiku dobře zná a poradí Vám.
:frowning2:
23. led 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok :(( ty jo!!! tak to mě mrzí!! Ale neboj, ještě nic není ztraceno!!!:slight_smile: Holky tady odsud taky byli na plodovce a vše dobře dopadlo!!!! Budu Ti moc držet palce.. nezapomeň se ozvat!!!!
23. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana_vok jeee to mě mrzí :frowning2: ale všechno bude dobrý...já taky měla nízké riziko a podívej, čekám zdravou holčičku :slight_smile: určitě se domluv na konzultaci s genetikem :slight_smile:
23. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana_vok Budeme Ti držet palečky!!!!!
23. led 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana_vok určitě hned nemysli na to nejhorší!Musíš myslet pozitivně! Zajdi si co nejdřív ke tvému mudr. ať si klidnější!
Rozhodně ti držím palečky už teď!
23. led 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok každopádně jsem teď na koníkovi našla, že měla paní 1:9 a má úplně zdravou holčičku :wink:
23. led 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem dnes byla na triple testu, za týden budu mít výsledky...o falešných výsledcích, které zbytečně straší maminky jsem už hodně četla, no uvidíme :pensive:
23. led 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka Určitě to bude dobrý:slight_smile:
23. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky doufám a věřím je bude vše v pořádku jako doteď :wink: Na odběr plodové vody se mi teda moc nechce :unamused:
Těhulky, máte zkušenosti?
23. led 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka jasně žě to bude dobrý!
23. led 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka Já ne, ale holky byly a psaly jen že je potřeba potom odpočívat a že je to snad ani nebolelo:slight_smile: a vždy to dopadlo dobře:slight_smile:
23. led 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
právě to mě na tom štve...že většinou v jsou triple testy falešně pozitivní a ve finále je vše z 99% v pořádku...v tom případě nechápu, proč dítě vystavovat zbytečně riziku...které s tím vyšetřením můžou a nemusí být.
23. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka co jsem četla já, tak pravděpodobnost těch triplů je asi 60% a riziko pri odberu plodove vody je nizsí jak 1%.. teda alespoň myslím.. Ale každopádně máš pravdu že je to zbytečný stres, proto už teď někdo chodí na ten prvotrimestrální screening.. který je prý lepší v kombinaci s ... nevím s čím:slight_smile:
23. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já na něm byla a bylo vše v pořádku, jak genetika i krev a dnes opět genetika - triple test, takže musím čekat a doufat :slight_smile: Ale je spousta maminek. které měly prvotrimestrální screening v pořádku a triple test špatný, takže co teď? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka řídila bych se tím co řekne dr:slight_smile: když si byla i na tom prvotrimestrálním, a ten byl v pořádku tak bych se zbytečně nestresovala:slight_smile: je fakt že já jsem neřešila ty triply, až večer před výsledkama jsem dostala nervy a pak když jsem volala, to jsem myslela že se složím:grinning: ale naštěstí to dopadlo dobře:slight_smile: A tobě to taky dopadne dobře:slight_smile:
23. led 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to je dobře...já vím, jsem takový stresař v dobrém smyslu slova...tak dlouho jsem čekala, takže teď musí být vše v pořádku:slight_smile:
23. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dát raději jahody se šlehačkou...dnes jsem koupila v Lidlu mango za 6.90kč. tak není co řešit:D
23. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka to chápu:slight_smile: Tak dobrou chuť a držím palečky a ať to dobře dopadne:slight_smile:
23. led 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Ahojda, mohla bych tě poprosit o přidání do vaší skupiny? Občas jsem k vám nahlédla, ale preferuju povídání v soukromí, takže jsem se neozývala, díky :slight_smile:
24. led 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_85 ahojky jj hned tě přidávám :slight_smile:
24. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok Moc držím pěsti. Riziko 1:14 pořád znamená, že je tady víc než 92% šance, že bude všechno v pořádku! Drž se.
24. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek