Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
23. led 2013
Berušky odmlčím se jdu nachystat papání a pak asi pojedeme pri ty věcičky
marcelka287
23. led 2013
@m_d Jasan to chápu😉
Tuhle diskuzi jste vytvorili vy?🙂
marcelka287
23. led 2013
@kotito Já už taky papám🙂 červená čočka je dobrá🙂 tak hlavně opatrně!!!🙂 A pak se nám tu pochlub, co máš nového😉
m_d
23. led 2013
@marcelka287 tuhle ne...tu udělal někdo jinej, ale tu novou zamčenou už ano 🙂))
m_d
23. led 2013
m_d
23. led 2013
holky, které patříte k nám, prosím přidejte se do naší soukromé diskuze já vás v těch 199 popsaných stránkách nemůžu všechny najít 😕
endorfinka
23. led 2013
Holky, kam to jdetééé? 🙂 Člověk tu nějakou dobu není a vy jste fuč. 🙂
m_d
23. led 2013
@endorfinka hned tě přidám 🙂
jana_vok
23. led 2013
@kotito Ahojky, zatím mi výsledky nepříšli, byla jsem na tom v pondělí, slibili že do týdne. Ale NT je trochu vyšší, zatím nevím o kolik, uvidíme...
jana_vok
23. led 2013
tak mi přišla smska a mail od doktora:
Váš test vyhodnotil zvýšené riziko na Downovu chorobu ( 1:14)
Test si vytiskněte a navštivte Vašeho lékaře.Je žádoucí
genetická konzultace.Bude Vám nabídnuto ověření výsledku
odběrem vzorku tkáně z placenty nebo plodové vody.
Bylo by rozumné toto vyšetření podstoupit.Váš lékař danou
problematiku dobře zná a poradí Vám.
😞
marcelka287
23. led 2013
@jana_vok 😞( ty jo!!! tak to mě mrzí!! Ale neboj, ještě nic není ztraceno!!!🙂 Holky tady odsud taky byli na plodovce a vše dobře dopadlo!!!! Budu Ti moc držet palce.. nezapomeň se ozvat!!!!
m_d
23. led 2013
@jana_vok jeee to mě mrzí 😞 ale všechno bude dobrý...já taky měla nízké riziko a podívej, čekám zdravou holčičku 🙂 určitě se domluv na konzultaci s genetikem 🙂
kaijko
23. led 2013
@jana_vok Budeme Ti držet palečky!!!!!
kotito
23. led 2013
@jana_vok určitě hned nemysli na to nejhorší!Musíš myslet pozitivně! Zajdi si co nejdřív ke tvému mudr. ať si klidnější!
Rozhodně ti držím palečky už teď!
kotito
23. led 2013
@jana_vok každopádně jsem teď na koníkovi našla, že měla paní 1:9 a má úplně zdravou holčičku 😉
dasenecka
23. led 2013
taky jsem dnes byla na triple testu, za týden budu mít výsledky...o falešných výsledcích, které zbytečně straší maminky jsem už hodně četla, no uvidíme |-|
marcelka287
23. led 2013
@dasenecka Určitě to bude dobrý🙂
dasenecka
23. led 2013
taky doufám a věřím je bude vše v pořádku jako doteď 😉 Na odběr plodové vody se mi teda moc nechce :-|
Těhulky, máte zkušenosti?
kotito
23. led 2013
@dasenecka jasně žě to bude dobrý!
marcelka287
23. led 2013
@dasenecka Já ne, ale holky byly a psaly jen že je potřeba potom odpočívat a že je to snad ani nebolelo:) a vždy to dopadlo dobře🙂
dasenecka
23. led 2013
právě to mě na tom štve...že většinou v jsou triple testy falešně pozitivní a ve finále je vše z 99% v pořádku...v tom případě nechápu, proč dítě vystavovat zbytečně riziku...které s tím vyšetřením můžou a nemusí být.
marcelka287
23. led 2013
@dasenecka co jsem četla já, tak pravděpodobnost těch triplů je asi 60% a riziko pri odberu plodove vody je nizsí jak 1%.. teda alespoň myslím.. Ale každopádně máš pravdu že je to zbytečný stres, proto už teď někdo chodí na ten prvotrimestrální screening.. který je prý lepší v kombinaci s ... nevím s čím🙂
dasenecka
23. led 2013
jj já na něm byla a bylo vše v pořádku, jak genetika i krev a dnes opět genetika - triple test, takže musím čekat a doufat 🙂 Ale je spousta maminek. které měly prvotrimestrální screening v pořádku a triple test špatný, takže co teď? :-p
marcelka287
23. led 2013
@dasenecka řídila bych se tím co řekne dr🙂 když si byla i na tom prvotrimestrálním, a ten byl v pořádku tak bych se zbytečně nestresovala🙂 je fakt že já jsem neřešila ty triply, až večer před výsledkama jsem dostala nervy a pak když jsem volala, to jsem myslela že se složím😃 ale naštěstí to dopadlo dobře🙂 A tobě to taky dopadne dobře🙂
dasenecka
23. led 2013
to je dobře...já vím, jsem takový stresař v dobrém smyslu slova...tak dlouho jsem čekala, takže teď musí být vše v pořádku🙂
dasenecka
23. led 2013
jdu si dát raději jahody se šlehačkou...dnes jsem koupila v Lidlu mango za 6.90kč. tak není co řešit😃
marcelka287
23. led 2013
@dasenecka to chápu🙂 Tak dobrou chuť a držím palečky a ať to dobře dopadne🙂
lucka_85
24. led 2013
@m_d Ahojda, mohla bych tě poprosit o přidání do vaší skupiny? Občas jsem k vám nahlédla, ale preferuju povídání v soukromí, takže jsem se neozývala, díky 🙂
m_d
24. led 2013
@lucka_85 ahojky jj hned tě přidávám 🙂
endorfinka
24. led 2013
@jana_vok Moc držím pěsti. Riziko 1:14 pořád znamená, že je tady víc než 92% šance, že bude všechno v pořádku! Drž se.

Začni psát odpověď...

Odešli