• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lucisek84 stejně jako ty. 1.7. ale dr s termínem třeba ještě pohne. Já vim přesně kdy jsem otěhotněla. Tak by teoreticky nemusel.
5. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo neboooj, třeba budou, u mě by byl zázrak kdybych ty svoje 6 ztratila :grinning: ale tak třeba alespon 3 tři čísla by se zmenšit mohly :grinning:
@romuska přeji si, aby se to zastavilo, nebo se fakt budu plazit :grinning:
@lucisek84 já taky ležím na břiše, už musím spát v podprsence, jak mě ty prsa bolí :-/
5. lis 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cérky, já podprdu nerada... ale budu muset začít nosit :-/ no jestli kontrola dopadne dobře, tak vlezu rovnou do spoďárny a vezmu si nějakou sportovní :grinning:
5. lis 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkklarka První dcerka se nám narodila den po manželových narozeninách. Od té doby malou vždycky převážu ohromnou červenou mašlí a dám tatínkovi. O dárek postaráno. A jak to vypadá, tak našemu třeťátku vychází termín na moje narozky. :slight_smile:
5. lis 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kokakola Tak to máte super zařízeno:slight_smile: takže taky 3?? tak to je super :slight_smile: gratuluji..
5. lis 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo :slight_smile: noo to budeš muset a sportovní jsou stejně nejlepší:slight_smile:
5. lis 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska
@lucisek84 Holky taky to má s tím břichem blbý..tak ráda na něm spím a ted nemůžu.. taky je mi to nepříjemný a tak nějak mě to talčí a už to začíná..to čůůraníí néé to mě na tom neba:slight_smile: já jdu k dr zítra.. já jsem 5týden..podle mých výpočtů tak uvidíme:slight_smile:
5. lis 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo já několik sportovních mám od vietnamců, sice nic moc, ale na spaní dobrý. Dnes jsem si koupila v Lidlu, tak pak poreferuji jaká je :slight_smile:
5. lis 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,taky mám termín v červenci 2013.Založila jsem soukromou diskuzi, Červenec 2013:slight_smile: ,pokud budete mít zájem,přijďte.S holkama,co jsme měly společné termíny,jsme měly vždycky diskuzi soukromou,lépe jsme se tam i poznaly,vyměňovaly jsme si různé zkušenosti,tel.čísla a nemohl za námi přijít kdokoli a číst si,o čem si píšeme.
6. lis 2012 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím.Já mám zatím termín podle utz 1.7.2013,jinak dřív :slight_smile:
6. lis 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@romuska to čůrání mě taky ubíjí :grinning: hlavně v noci...
6. lis 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kratoska no také věřím, že mi s termínem ještě pohne :slight_smile: tak uvidíme. :slight_smile:
6. lis 2012 v 10:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jj ty prsa jsou opravdu děsný :slight_smile: Se nemůžu po sprše ani pořádně utřít :slight_smile: :slight_smile: Manžel ten je nadšenej jak se pomalu zvětšují, ale já teda moc ne :slight_smile:
6. lis 2012 v 10:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ach jo tak včera jsem si lehla do postele a co 10 min tak jsem letěla na malou. To je strašný :frowning2: Už jsem byla naštvaná a to jsem na večer raději ani tolik nepila.
6. lis 2012 v 10:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisek84 můj byl taky nadšenej, nicméně už tak nadšenej není, když se mě nesmí ani dotknout, jak to bolí :slight_smile:)
6. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d hihi přesně. Taky říká sakra se tě nemůžu ani dotknout
hihi chudáček :slight_smile:
6. lis 2012 ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisek84 jojo...my teda doma máme víc problémů, ale snad se to srovná :slight_smile:)
6. lis 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no snad jo :slight_smile:
6. lis 2012 ve 12:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisek84 já začala zvracet a ty hormony semnou mlátí odezdi ke zdi :grinning: už ať je to venku :grinning:
6. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt?sakra tak to ti přeji at je ti lépe. No já zatím nezvracím. Jen ty bolesti prsou a břicha, ale jinak se cítím zatím ok
6. lis 2012 ve 12:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Fakt?sakra tak to ti přeji at je ti lépe. No já zatím nezvracím. Jen ty bolesti prsou a břicha, ale jinak se cítím zatím ok
6. lis 2012 ve 12:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisek84 já před 14 dny skákala přes kaluže :grinning:
6. lis 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jj stav se může změnit z minuty na minutu :frowning2:
6. lis 2012 ve 13:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisek84 jj to je na tom to blbé :-/ jsou dny, kdy se cítím výborně a pak dny, kdy bych nejraději utekla od těhotenství :grinning:, ale už se těším až půjdu na další kontrolu, když vidím tu malou fazolku, vždy se moc těším :slight_smile: chtěla bych na sobě mít ultrazvuk pořád a koukat na ni :slight_smile:)) pak by mi ani nevadilo to zvracení :grinning:
6. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :slight_smile: no to je jasný i přes to, že člověk má takové nevolnosti atd tak si říká, že proto malinké v tělíčku to vydrží. Je to přeci jen krásný stav a tech 9 měsíců se musí vydžet at chceme nebo nechceme. Příroda to tak zařídila :slight_smile:
6. lis 2012 ve 13:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisek84 to každopádně :slight_smile:
6. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak dnešní KO dopadla na výbornou.. podle utv je to 5 týden.. gestační váček je tam!! Za 10 dní kontrola a už i s ozvama doufám:slight_smile: Jinak mě je pořád fáájn:slight_smile: a to u druhého těhu jsem snad od 3tt blila jako šakal:slight_smile: se mi táák ulevilo:slight_smile:
6. lis 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@romuska to je super zpráva! já jdu zítra, a můj muž chce jít taky :grinning:
6. lis 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo můj byl taky :slight_smile: jen si ho vem, když jsem viděla ten jeho výraz, když uviděl tu tečku a jak pak koumal ten obrázek :grinning:
@romuska gratuluji, ať jste oba v pořádku :slight_smile:
6. lis 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky, jsem zpátky z kontroly. Máme gestační váček, ale jsme nějací malí, aspoň o týden. Tak doufám, že to neznamená, že se nevyvíjíme. Uvidíme za tři týdny, jestli budeme mít srdíčko...
7. lis 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek