Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kratoska
5. lis 2012
@lucisek84 stejně jako ty. 1.7. ale dr s termínem třeba ještě pohne. Já vim přesně kdy jsem otěhotněla. Tak by teoreticky nemusel.
m_d
5. lis 2012
@veve_zlobidlo neboooj, třeba budou, u mě by byl zázrak kdybych ty svoje 6 ztratila 😃 ale tak třeba alespon 3 tři čísla by se zmenšit mohly 😃
@romuska přeji si, aby se to zastavilo, nebo se fakt budu plazit 😃
@lucisek84 já taky ležím na břiše, už musím spát v podprsence, jak mě ty prsa bolí 😕
veve_zlobidloautor
5. lis 2012
cérky, já podprdu nerada... ale budu muset začít nosit 😕 no jestli kontrola dopadne dobře, tak vlezu rovnou do spoďárny a vezmu si nějakou sportovní 😃
kokakola
5. lis 2012
@kkklarka První dcerka se nám narodila den po manželových narozeninách. Od té doby malou vždycky převážu ohromnou červenou mašlí a dám tatínkovi. O dárek postaráno. A jak to vypadá, tak našemu třeťátku vychází termín na moje narozky. 🙂
romuska
5. lis 2012
@kokakola Tak to máte super zařízeno:-) takže taky 3?? tak to je super 🙂 gratuluji..
romuska
5. lis 2012
@veve_zlobidlo 🙂 noo to budeš muset a sportovní jsou stejně nejlepší🙂
romuska
5. lis 2012
@kratoska
@lucisek84 Holky taky to má s tím břichem blbý..tak ráda na něm spím a ted nemůžu.. taky je mi to nepříjemný a tak nějak mě to talčí a už to začíná..to čůůraníí néé to mě na tom neba🙂 já jdu k dr zítra.. já jsem 5týden..podle mých výpočtů tak uvidíme🙂
m_d
5. lis 2012
@veve_zlobidlo já několik sportovních mám od vietnamců, sice nic moc, ale na spaní dobrý. Dnes jsem si koupila v Lidlu, tak pak poreferuji jaká je 🙂
luczinek
6. lis 2012
Ahoj holky,taky mám termín v červenci 2013.Založila jsem soukromou diskuzi, Červenec 2013🙂 ,pokud budete mít zájem,přijďte.S holkama,co jsme měly společné termíny,jsme měly vždycky diskuzi soukromou,lépe jsme se tam i poznaly,vyměňovaly jsme si různé zkušenosti,tel.čísla a nemohl za námi přijít kdokoli a číst si,o čem si píšeme.
rasha
6. lis 2012
Zdravím.Já mám zatím termín podle utz 1.7.2013,jinak dřív 🙂
veve_zlobidloautor
6. lis 2012
@romuska to čůrání mě taky ubíjí 😃 hlavně v noci...
lucisek84
6. lis 2012
@kratoska no také věřím, že mi s termínem ještě pohne 🙂 tak uvidíme. 🙂
lucisek84
6. lis 2012
@m_d jj ty prsa jsou opravdu děsný 🙂 Se nemůžu po sprše ani pořádně utřít 🙂 🙂 Manžel ten je nadšenej jak se pomalu zvětšují, ale já teda moc ne 🙂
lucisek84
6. lis 2012
Ach jo tak včera jsem si lehla do postele a co 10 min tak jsem letěla na malou. To je strašný 😞 Už jsem byla naštvaná a to jsem na večer raději ani tolik nepila.
m_d
6. lis 2012
@lucisek84 můj byl taky nadšenej, nicméně už tak nadšenej není, když se mě nesmí ani dotknout, jak to bolí 🙂)
lucisek84
6. lis 2012
@m_d hihi přesně. Taky říká sakra se tě nemůžu ani dotknout
hihi chudáček 🙂
m_d
6. lis 2012
@lucisek84 jojo...my teda doma máme víc problémů, ale snad se to srovná 🙂)
lucisek84
6. lis 2012
@m_d no snad jo 🙂
m_d
6. lis 2012
@lucisek84 já začala zvracet a ty hormony semnou mlátí odezdi ke zdi 😃 už ať je to venku 😃
lucisek84
6. lis 2012
Fakt?sakra tak to ti přeji at je ti lépe. No já zatím nezvracím. Jen ty bolesti prsou a břicha, ale jinak se cítím zatím ok
lucisek84
6. lis 2012
@m_d Fakt?sakra tak to ti přeji at je ti lépe. No já zatím nezvracím. Jen ty bolesti prsou a břicha, ale jinak se cítím zatím ok
m_d
6. lis 2012
@lucisek84 já před 14 dny skákala přes kaluže 😃
lucisek84
6. lis 2012
@m_d Jj stav se může změnit z minuty na minutu 😞
m_d
6. lis 2012
@lucisek84 jj to je na tom to blbé 😕 jsou dny, kdy se cítím výborně a pak dny, kdy bych nejraději utekla od těhotenství 😃, ale už se těším až půjdu na další kontrolu, když vidím tu malou fazolku, vždy se moc těším 🙂 chtěla bych na sobě mít ultrazvuk pořád a koukat na ni 🙂)) pak by mi ani nevadilo to zvracení 😃
lucisek84
6. lis 2012
@m_d 🙂 no to je jasný i přes to, že člověk má takové nevolnosti atd tak si říká, že proto malinké v tělíčku to vydrží. Je to přeci jen krásný stav a tech 9 měsíců se musí vydžet at chceme nebo nechceme. Příroda to tak zařídila 🙂
m_d
6. lis 2012
@lucisek84 to každopádně 🙂
romuska
6. lis 2012
Čau holky,tak dnešní KO dopadla na výbornou.. podle utv je to 5 týden.. gestační váček je tam!! Za 10 dní kontrola a už i s ozvama doufám🙂 Jinak mě je pořád fáájn🙂 a to u druhého těhu jsem snad od 3tt blila jako šakal🙂 se mi táák ulevilo:-)
veve_zlobidloautor
6. lis 2012
@romuska to je super zpráva! já jdu zítra, a můj muž chce jít taky 😃
m_d
6. lis 2012
@veve_zlobidlo můj byl taky 🙂 jen si ho vem, když jsem viděla ten jeho výraz, když uviděl tu tečku a jak pak koumal ten obrázek 😃
@romuska gratuluji, ať jste oba v pořádku 🙂
veve_zlobidloautor
7. lis 2012
Tak holky, jsem zpátky z kontroly. Máme gestační váček, ale jsme nějací malí, aspoň o týden. Tak doufám, že to neznamená, že se nevyvíjíme. Uvidíme za tři týdny, jestli budeme mít srdíčko...