• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
cukrovi frci koukam vsude :slight_smile:. Ja prehodnotila situaci a delam domaci pastiku, nemuzu se dockat vysledku.
@marcelka287 tepelne cerpadlo, jsme z CHKO, tak volba byla jasna. K tem plenam, mas pravdu, urcite to stoji za to vyzkouset, aby clovek aspon rekl, jo dobry, nebo uff, na to proste nemam. U nas je proste zasadni, ze nemam nici pomoc, manzel do vecera v praci, kdyz je doma, tak zavodi na kole, trenink den co den..a babicky jsou daleko a privlastnili si je vnoucci co jsou blizko. Moje Viki mela v zari dva, je samostatna, ji sama priborem, oblika se a vsechno chce takze musi sama :grinning:, tak to trva, ale da to, tak v cervnu verim, ze bude jeste lip...ale proste spolehnout se na nekoho nemuzu..prvne zacla spat u babicek az ted v lete, to byl sok byt sama jen tak a uklidit si barak s rozmyslem a ne chaoticky zatimco spi :grinning: nebo si zajit v klidu k doktorovi.
A ty mas deti nebo cekas prvni?
8. pro 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 jj rýmičku, takže je to jeho smrt :slight_smile:))
8. pro 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám na vás pár otázeček.....

jsem cca v půlce 7. tt a zhubla jsem asi 2-3kg přitom mám dojem že mám naduté břicho, jak kdybych byla min ve 4. měsíci. Vůbec nemám chut jíst. Pořád mám pocit sytosti a žaludek mám jak na vodě, ale ještě jsem nezvracela. Má to některá z vás taky tak?

Byli jste už na vyšetření na vzorené vady?

Co si myslíte o tomto kočárku?
http://kombinovane-kocarky.eod.cz/kombinovany-kocarek-osann-beebop-toxic-lime

je to taková náhražka bogaboo, kamarádka říkala že je to nekvalitní, ale ona považuje vše co nestojí min 20 000kč za nekvalitní :grinning:
8. pro 2012 ve 20:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_ka tak já to mám podobně, břicho mám příšerný a 4kg dole, takže se neboj, nic se neděje. A můj názor na kočárek: Já bych nešla do malých koleček, pak nemůžeš jinam než na dlažbu nebo asfalt a drncá to, takže kola co největší. Ale bydlím teď na vesnici, takže musím počítat se vším.
8. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_ka jo a taky bacha na nízký kočárky, je to pak děsně nepohodlný. Nevím jak jsi vysoká, ale já dost, a když máš pak děťátko zvedat hodně z nízkého a pořád se ohýbat, leze to na nervy. S cenou bych to tak neřešila, i levný kočárek může být dobrý. Já měla Firkona a byl fajn. Naopak vím o několika dražších, který byly pořád v servisu. Já půjdu zase do stejný značky.
8. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse no vidíš, s těma kolečkama mě to nenapadlo... My bydlíme v centru brna, takže by to nebyla až taková překážka, jedině že bychom vyjeli někam na výlet....

A jaký máte vybraný vy kočárek???
8. pro 2012 ve 20:52  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse Tak to u mě není problém mít nižší kočárek neb mám jen 158cm :grinning: :grinning: :grinning: jsem takovej prcek
8. pro 2012 ve 20:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_ka tak to joo :grinning: Já mám 172 a přítel 190, takže u nás už to pak problém je. :wink: Vybranej mám http://www.batolatko.cz/kocarek-firkon-verano-long-akce-!!!-c.-21,8858.html jen ještě přesně nevím barvičku. Ale mám s ním fakt dobrý zkušenosti od Míši. Já musím mít dlouhou korbičku, protože ten můj rošťák už se narodil 56cm dlouhej, tak aby mu to chvilku vydrželo a jestli bude druhátko podobný, tak potěš koště. A s tím terénem bacha, pak stačí i rozbitej chodník. Dokud s tím kočárkem nejezdíš, tak si myslíš, jak jsou všude rovný cesty. A pak je třeba problém i praška v parku.
8. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink: Tak konecne v teple a klidu :slight_smile: Byli jsme s kamarady a pritelem cely den v centru - Staromak a okoli.. Uff, zase tolik lidi, jsem pekne ostouchana od lidi :wink: Neco jsem zobla a ochutnala svaracek od pritele.. :slight_smile:
Mela jsem tvrde brisko, ale s teplem jakoby zmeklo :grinning:
Ctu, ze vsechny pecete, to ja jsem ostuda :wink:
8. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
A zacla jsem byt magor ohledne kocarku :grinning: Treba dnes jsem porad koukala na lidi a jejich kocarky :slight_smile: A pritel musel hodnotit :grinning: Zdaji se mi hodne maly korbicky.. Ale pry Dorjan maji vetsi. Jsou i levnejsi, ale jsk je to s kvalitou? Kamaradka je spokojena s casualplay, trojkolkou.. A zvyklali jste me tady s tim adapterem na autosedacku..Ale dnes strasne mooc lidi tak vozili sve deti..Tak ted nevim..ale asi by to byla vyhoda, kdybych jen potrebovala nekam rychle skaknout z auta..Nevim noo..
8. pro 2012 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko pošli nějaký odkazy na kočárky :slight_smile:
8. pro 2012 ve 21:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_ka Mame u doktora pocitac :cry: tak az bude zdravej, tak poslu :wink: Z mobilu je to na prd...

@mercedesse Takovy "tvar" bych si "zatim" taky predstavovala.. A vyborna cena! Ja bych chtela v cerne a treba jeste nejaka barvicka k tomu..

Holky jaky mate cenovy strop? :wink:
8. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko adaptér na autosedačku určitě jo. Dor jan je hroznej tank, firkon je lehčí a ovladatelnější. Taky se mi líbila ta kolekce s motýlama od Dor jan, ale po potěžkání určitě ne a je i poruchovější. Jinak se mi líbí ještě Cam v tý bordó barvičce, ale pfíjde mi fakt dost drahej, paj není špatnej Abc desing viper s 4
8. pro 2012 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
píšu z mobilu, tak píšu jak Tatar
8. pro 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Nic si z toho nedělejte, taky píšu občas z mobilu, tak vím jak je to na prd...:grinning:
Jinak cenový strop nemám, co bude potřeba tak koupím, ale držím se toho, že jsem neměla, jako dítě, ty nejmodernější a nejdražší věci a žiju:grinning: Rozhodně nebudu kupovat pro malé miminko botičky adidas
8. pro 2012 ve 22:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já si povozila hartan a prostě u mě vede, pak ty Cam se mi líbily :slight_smile:)) cenový strop nemám, i když manžel ho nasadil. Nicméně já pořád přemlouvám a přemlouvám :slight_smile:))
8. pro 2012 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlasim, ja to dopracovala az k tomu, ze se mi x noci zdalo o barvach kocarku :grinning:, priserny obdobi, porad jsem nekoho otravovala dotazama kolem kocarku, pak barev, atd. Nakonec vyhrala seda a ladila jsem si barvy uvnitr.
Vybirala bych hlavne podle tohoto:delka korby, deti budou letni, tzn. dost velky uz na zimu a fusak k tomu! Kolecka urcite pro nas nenafukovaci, pak jestli kdo chce aby se houpal aspon mirne. Dale me okouzila prehazovaci rukojet, ale ve finale jsme ji nevyuzivali moc. A urcite adapter na vajicko k tomu. Dale vaha, nezda se to, ale porad budete tahat kocar nebo aspon korbu a to je masakr. My meli jasno hned, Teutonia ale z Nemecka, takze velka uspora, splnovala vsechno. Mam 184 cm!!, takze i jak pise mercedesse, at netrpi zada a clovek i trochu vypada. Me se designovky typu Bugaboo nelibi, sedaci cast sportaku je neprakticka, to same u Maxi cosi, pritom hluboky je super.
Jen pozor, clovek resi jen hluboky a pritom ho ma na pul roku. Chce to poresit u trojkombinace, jak vam bude vyhovovat sportak, ten vyuzijete mnohem dele. Ikdyz my sli po 1,5 roce stejne do golfek, ktery jsou mimochodem mnohem pohodlnejsi nez sportak a lehci o polovinu. Mala se nikdy moc nechtela vozit, je chodici typ, takze mame vsechno zachovaly a vyuziju i pro druhatko a pak moc rada strelim dal :slight_smile:.
8. pro 2012 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čaute holky :slight_smile: my dnes jedem ke tchýni, takže to bude "úžasný" den :-/ no prostě bych si druhou adventní neděli dovedla lépe představit. Včera jsme zjistili, že mi vrátili už daně z Finska, takže super na letenku do USA máme :slight_smile: manžel dostane diety z Jakarty a letíme :slight_smile:) moc se těším :slight_smile:)
9. pro 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@xmalij jasný jasný, tomu rozumim, ale zatím si to moc nedokážu představit, protože čekáme teprve první:slight_smile: Jo tepelné čerpadlo.. taky jsme nad ním přemýšleli, ale na nás bylo moc drahé.. Tak jsme to vymysleli jinak:slight_smile:
@zuzana_ka ahoj, já taky vyloženě nezvracím, jen prostě nemám chuť k jídlo. Ale naštěstí se držím tak nějak pořád na své váze. A hlavně se mi ty období střídají. Nejdřív sem neměla chuť k jídlu pak ano a te´d poslední týden je to děs.. vyloženě se do toho jídla nutím.. Ale ovoce je docela v pohodě. Jinak na vařené vůbec nemám chuť na zeleninu taky ne.. Mám pocit, že když bych to snědla tak se pozvracím.. ale prostě se snažím to přemáhat, protože mám podváhu a dokud to přemáhat jde.. Bojim se abych pak neskončila v nemocnici..
9. pro 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 uvidime jak to bude vypadat v realu..si zive vybavuju, jak jsem par dnu z nemocnice dost spala, ale zapominala pit a jist..nebyla sila ani dojit do spodniho patra a neco uvarit. Ale pak se to zajelo, u druhyho slycham, ze je to vsechno lepsi, neresis uz nic a fungovat proste musis...jen ta pestra strava vazne, kdyz prednost maji ty dve selmy :wink:.
Z toho se chci ponaucit, ja pribrala u dcery 14 kg a zhubla 23kg, dostala se na podvahu a prestoze jim jak hornik, tak diky vysce se to nehlo nahoru, az trochu, kdyz jsem odstavila.
Cerpadlo je super, stihli jsme i dotaci, topime, svitime jen z nej a i velky mrazy to zvlada. Jen kdyz vypnou nedej boze proud na dlouho, tak balim a jedu hledat azyl :slight_smile:.
9. pro 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 jj mám to taky tak, na vařené jídlo nemám vůbec ani pomyšlení, jím, protože vím, že je to potřeba. Jediné co mi nedělá problém jíst, je čersvtá zelenina a ovoce. Poslední dobou mám strašnou chut na colu. Kolega v práci si koupil petku a mě málem začly téct sliny :grinning:
Dnes jdeme na návštěvu k přítelovým rodičům, tak snad mě nebudou nutit k jídlu, jinak se mi tam udělá zle.

Holčičky, vy všechny jdete na mateřskou? U nás půjde tatínek, protože jsem teprve ted začla pracovat, nebot jsem tento rok odstátnicovala. Nemáte nějakou radu, jak to vyřešit s mléčkem po tu dobu, co budu v práci????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2012 ve 12:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
zitra jedeme na prvni screening do Zlina... tak jsme zvedava.. :slight_smile: už jste tam nektera byla? :slight_smile:
9. pro 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janicka92 jeste ne :slight_smile: jdu ve ctvrtek, je nas tu vic, co mame datum 13. :slight_smile:)) tak at ti to dobre dopadne
9. pro 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ttj jo sem zvedava :slight_smile: dekuji :slight_smile:
9. pro 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@xmalij jj proto říkám, že bych chtěla, ale nevím jestli nám to půjde..kdo ví jak budu vypadat po porodu.. Ale třeba to bude všechno v pohodě:slight_smile:
Já taky jím normálně hodně, dokonce si pamatuji jak holky na střední složily na mě básničku a jeden rým byl "celý svět už o ní ví, že celý den jenom jí":grinning: A mám to doteď :slight_smile: Každopádně mě to štve a ráda bych přibrala, a taky mě štvou cizí lidi, co mi to pořád předhazují. Já taky nikomu neříkám , že je tlustej.. Prostě mi to přijde netaktní, stejně tak jako někomu cpát, že je hubenej.. Tak.. sem si ulevila:grinning:
@zuzana_ka Tak jak to dopadlo u přítelových rodičů?:slight_smile: Já jsem byla dneska u svých rodičů a mamka mi nacpala domů kachnu.. Já jí miluju, ale teď na ní nemám vůbec chuť, tak doufám, že se stane zázrak:slight_smile:
9. pro 2012 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 mluvis mi uplne z duse, me zase tlacili do toho at prestanu kojit, ze me mala znici. Vypadala jsem uz na hrane, nic mi nebylo a sama jsem se sobe nelibila :wink:, ale co nadelam? Zkratka to cele byl velky zlom, najednou doma, zadny sezeni v kanclu 9 hodin a dohady kam pujdeme na obed, co odpo sladkeho apod :grinning:, ale porad neco..mame doma tri patra, tak se proste clovek nachodi a pak po kazdym kojeni vlci hlad, pritom pet minut pred tim jsem jedla.
To jsem rada, ze nejsem jedina, byla jsem na rozboru krve, krom vit. D mi nic nechybelo, ale po postupnym odstaveni se to zlepsilo..a presne jsem jim rikala, at me nechaji byt, ze ja taky nejsem k nim kriticka a ze to mi rozhodne nepomuze..
Kachna byla dneska u nas k obedu, pak hned sloficek s dcerou 2,5 hod..nadhera :sunglasses:!
9. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janicka92 byla jsem minulý týden... kam jsi objednaná?
9. pro 2012 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@xmalij tak to ti bylo určitě nepříjemné, to chápu, ale na druhou stranu, asi o tebe měli velký strach, tak museli něco říci:slight_smile: Já jsem si myslela jestli nemám něco se štítnou žlázou, ale nemám, takže mám asi jen rychlé spalování:slight_smile: uvidíme, jaké to bude při těhotenství a potom při kojení, ale doufám, že hubnout nebudu..:slight_smile:
Asi je nějaký kachní víkend:slight_smile: Já dneska nevylezla z postele do půl jedné:grinning:
9. pro 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 nikam se neslo. Asi jsem trochu nastydla tak abych neroznasela bacily
9. pro 2012 v 19:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile: Jak Vam dnes je? Me uz nevolnosti pekne ustupuji :wink:
Uz se nemuuuzu dockat ctvrtka! Musi to dopadnout dobre!!!
10. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek