• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
ahoj holky, ctu vasi diskusi uz dlouho a rada bych se stejne jako lucka pridala k vam do uzavrene skupiny. umoznite mi to? jsem v 18.tydnu a cekam chlapecka:slight_smile:
24. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, dnes jsem byla na konzultaci u svého doktora. Mučil nás hodinu, doslova se s náma nesral... bude se mě snažit hned zítra protlačit na oběr z placenty. Ale taky řekl že pokud to bude blbý nesmíme na nic čekat a jít na zákrok že čím starší tím se to dělá hůř. Ale je to asi lepší než mazat med kolem pusy. Najednou jsem si uvědomila jakmitonení lhostejné jak se vě mě ty mateřský pudy probouzej ... zkusím nepropadat panice ...
24. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok bylo by prima vědět takhle rychle na čem jste.. A já věřím, že to dopadne dobře.. určitě!!:slight_smile:
24. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok držím pěsti!!!!
24. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok naděje umira posledni musiš věřit
24. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana_vok Držím pěsti ať všechno dobře dopadne ...
25. led 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky držím pěsti!
25. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
...myslíte,že je vhodné jít do kina na horor v těhu?:D
25. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka tak asi by nebylo idealni jit tam napr. pred terminem porodu:slight_smile: , ale jinak to snad nevadi...
25. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: termín porodu mám až v červenci :slight_smile:
Můj otec vzal mou mámu do kina na Vetřelce, když čekala mě a jsem docela v pohodě :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok snad jsi v pořáku
25. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pristi tyden se dozvim vysledky tripple testu, tak doufam, ze to bude ok, ale kamaradce vysly spatne - doktori doporucovali amnio a pak sla ve 20. tydnu na velky 3D UTZ, kde ji doktor uklidnil, ze zadny Downuv syndrom nevidi, a ze podle nej na amnio nemusi, ze je mimimko ok, ale asi zalezi, ktere hodnoty vyjdou spatne, vse by tam zrejme nepoznal...a ted ma kamoska zdrave miminko
25. led 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana_vok taky drzim palecky, at vse dobre dopadne
25. led 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krasnacarodejka držím pěsti. Já jdu na odběr v pondělí v 7hod do Hradce Králové, prý se na místě rozhodnou jestli plodovku nebo placentu, protože budu 14tt+1. Děvčata hezký víkend
26. led 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok budu na tebe moc myslet!
26. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hledala jsem na netu úplně něco jiného a objevila vás. Pročetla jsem asi 10 posledních stránek a mohla bych se k vám přidat? Jsem ve 20. týdnu.
26. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olivaa vítej :slight_smile:
27. led 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok Jak ti je? Bříško nebolí? Moc na tebe myslím :slight_smile:
27. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky mě bolí bříško a moc :-/
27. led 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito břicho bolí, jemi blbě ale myslím že teď to budou i nervy ze zítřejšího odběru ... @m_d bereš hořčík?
27. led 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok :unamused: no nervy to budou určitě :frowning2:
27. led 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se mate vsichni, dlouho jsem tu nebyla, porad tak nejak cestuju. Posledni dobou na tom nejak nejsu psychicky dobre :unamused: nevim cim to je, ale porad se stresuju a nemam duvod, pak zacnu panikarit, ze ublizuji mimouskovi. Uz jsem to zacala resit a beru homeopatikum, nemate s tim nekdo zkusenost, protoze jinak fakt nevim :frowning2:
27. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanah01 V kolikátém jsi tt? Doma všechno ok? Máš jen strach? řekla bych to gynekološce ,pošle tš k psychologovy. Není na tom nic špatného ...pomůžou ti.
27. led 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak mám za sebou odběr z placenty. Je to pěknej hnus, teď mám klidovej rezim doma na gauči a čekám na výsledky.
@hanah01 k doktorovi určitě zajdi, možná že ti napíšou Zoloft. Miminku neublížíš tak mysli pozitivně. Zkus si, pokaždé když tě napadnou škaredé myšlenky, říct : "posílám tě pryč". Zní to směšně ale funguje to, představ si jak ta myšlenka odejde... Držím pěsti
29. led 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok Kdy budete vědět výsledky? Moc na tebe myslím
29. led 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám termín 23.6. Za týden mě čeká 2. screening, tak se na miminko těším a třeba bychom už mohli vědět i pohlaví :slight_smile:
29. led 2013 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@carolb Ahojky, zatím ve skupině máme samé holky :slight_smile: Myslím jen jeden kluk :grinning:
29. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito výsledky budou do 2-5 dnů
29. led 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok a jak ti je? Bříško nebolí?
29. led 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ahoj promin, ze pisu az ted jsem v 21.tt, doma problemy nemam, zacaly se mi zdat hrozny sny o vsem moznym, ze me pritel opusti, ze to nezvladnu, ze budu svobodna mamka atd. Tak se to nejak nahromadilo az jsem si vypestovala depresi :frowning2: Nevim, proc to tak mam, nikdy predtim jsem takova nebyla. Koupila jsem si ty homeopatikum a myslim, ze to zacalo zabirat. Zacala jsem lip spat uz spim i 5 hodin a to je co rict, takze asi pockam a kdyz to bude horsi pujdu k doktorovi. Moje doktorka je pritelova babicka :sweat_smile: takze bych treba poprosila tebe, at ji to nemusim rikat. Asi by to pochopila, ale stydim se, ze to tak vubec mam.
29. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek