Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
29. led 2013
@hanah01 nemáš se za co stydět.Každý to má jinak 😉 Hlavně se nenervuj a buď vklidu, ať je v klidu i mimčo
hanah01
29. led 2013
@kotito 🙂
marcelka287
29. led 2013
@jana_vok Ahoj taky na tebe moc myslím, aby Ti to dobře dopadlo.. Tak hlavně dodržuj klidový režim a neboj, určitě bude všechno dobré, když na tebe myslí tolik hlaviček🙂
@hanah01 Vůbec se nemáš za co stydět, a je fajn že o tom víš, a že s tím chceš něco dělat.. Možná bys o takové věci měla promluvit i s přítelem.. Kdo ví co se z takové předporodní deprese může vyvinout po porodu.. A to už by nebyla vůbec sranda! Takže určitě nenechávej nic jen tak odeznít a řeš to.. Třeba by ti vážně pomohlo i to, když tě přitel ujisti, že nemusíš mít přeci strach, že Tě miluje a že se těší na mimi a že chce s Váma být a tak🙂
carolb
30. led 2013
@kaijko Tak já si myslím, že to bude kluk 🙂 Intuice...tak uvidíme 🙂
kaijko
30. led 2013
@carolb Treba intuice zafunguje, u me zafungovala. Vzdycky jsem si rala kluka a jak jsme otehotneli, tak jsem "vedela" ze tam je prcinka 😉
kotito
30. led 2013
Já vždycky chtěla holčičku a hned po otěhotnění jsem si myslela, že klučík. Ale prdlajs-pipku máme 😃
janicka92
30. led 2013
ahojte dlouho jsem tu nebyla chci se zeptat jestli už citite nejake pohyby popř.v kolikatem jste citili ? 🙂 🙂
jana_vok
30. led 2013
@kotito mě tady snad někdo ty příspěvky maže,včera jsem ti odpovídala 😞 bříško bolí míň spíš je to psychický a občas bolení v místě odběru tkáně.
kotito
30. led 2013
@jana_vok ach jo...a odpočíváš hodně?
jana_vok
31. led 2013
@kotito odpočívám až mi z toho hrabe..
dnes jsem v poradně poprosila doktora jestli by na tu genetiku zavolal. A zavolal, předbězné výsledky jsou dobré, žádný Down, jupíííííí
petrin11
31. led 2013
@jana_vok super hodně štěsti 🙂
danielovaveronika
31. led 2013
Ahoj,tak já mám termín 29.července🙂 🙂
kotito
31. led 2013
@jana_vok bezvadný!!!!!!!!!!! moc moc moc moc gratuluju!!!!!!!!
jana_vok
1. únor 2013
Jé Veru já taky 🙂 29.7.
quiquo
1. únor 2013
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Něco jsem hledala na netu a najednou jsem se dostala až sem. Jsem v 20tt, asi to bude chlapeček (doma už máme holčičku), tak jsem zvědavá, jestli mi to potvrdí. Kluk v naší rodině by byla velká vzácnost, tak jsem hooodně zvědavá. Jinak já citím pohyby už od 14tt a sílí a sílí a už jsou to pěkný kopance. U prvního mimča jsem první kopanec ucítila až v 22tt.
m_d
1. únor 2013
@quiquo ahojky vítej, přidám tě k nám do soukromé skupiny 🙂
rybickasg
3. únor 2013
Ahojda, četla jsem tyhle stránky od začátku, ale teď jsem tu delší dobu nebyla a vy jste pryč😞 Jsem v 19.týdnu, bude to naše první miminko a ještě nevíme co máme🙂 Manžel by chtěl kluka a mě je to jedno. Ani žádné tušení nemám. Příští středu jdu na utz a doktor mě pošle na nějaký lepší ve 20.týdnu, tak se to snad dozvíme🙂 Mohla bych se k vám přidat?
m_d
3. únor 2013
@rybickasg ahojky jj přidám tě k nám do soukromé skupiny 🙂
lopaticka
4. únor 2013
hoj holky,můžu se k vám přidat? sem sice v jiné diskuzi ,ale v tehle to více žije a jelikož čekám první mimi tak sem hodně zvědava (a tady vidím že se hodně věci dozvim 🙂 )a sem od začatku těhu doma,nejsem na rizikovém ale dělala sem 3směnem provozu což už nemužu ,takže se hodně nudím
dasenecka
4. únor 2013
Ahoj,platili jste něco za ultrazvuk ve 20tt? Děkuji 🙂
kratoska
4. únor 2013
@dasenecka ahoj, ve 20tt se ultrazvuk neplatí 🙂
kotito
4. únor 2013
@dasenecka měl by být zdarma tak jako Tripl testy, ale pokud jdeš i na NT a nemáš doporučení stojí to kolem 2000kč
dasenecka
4. únor 2013
nn jdu jen na ultrazvuk ve 20 tt🙂
kotito
4. únor 2013
@dasenecka a kdy že jdeš? Já už se moc těším 🙂
kratoska
4. únor 2013
@dasenecka já jdu za týden, a doufám že holky jsou v pořádku, kdypak jdeš?
dasenecka
4. únor 2013
@kratoska neboj, vse bude v poradku.Ja jdu na ultrazvuk 25.unora🙂 taky se moc tesim,chci vedet i pohlavi🙂 Mozna to uz budu vedet 20. unora,protoze jdu na kontrolu ke svemu gynekologovi.Citite uz pohyby?Ja jsem zatim na rozpacich, jsem v 17tt.
kratoska
5. únor 2013
@dasenecka ahoj, pohyby už cítim delší dobu, doma mám už jednu holčičku, tak u nás bude veselo, copak si přeješ?
A u první holky jsem cítila pohyby kolem 19tt. To je normální u prvního dítěte.
dasenecka
5. únor 2013
děkuji za info.Já bych chtěla holčičku, ale z principu, že už máme 4 neteře, tak bychom chtěli chlapečka🙂Každopádně hlavně že bude miminko zdravé, to je nejdůležitější🙂 Všechny testy máme zatím v pořádku, teď už jen ultrazvuk ve 20 tt, tak snad taky bude vše v pohodě🙂 Věřím, že ano.
dasenecka
5. únor 2013
přidala jsem dnešní fotku bříška 17tt+1 x-)
dasenecka
5. únor 2013
Chci se zeptat, pijete bylinné čaje? Mám doma dva čaje pro těhotné...a oba obsahují kontryhel a jeden i maliník obecný...někdo píše, že by se kontryhelový čaj měl pít od 3 měsíce a vysadit 3 měsíce před porodem, někdo píše, že by se kontryhelový čaj neměl pít v těhotenství a maliník obecný by se měl pít až ke konci těhotenství...a co teď? ]-(