• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@hanah01 nemáš se za co stydět.Každý to má jinak :wink: Hlavně se nenervuj a buď vklidu, ať je v klidu i mimčo
29. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok Ahoj taky na tebe moc myslím, aby Ti to dobře dopadlo.. Tak hlavně dodržuj klidový režim a neboj, určitě bude všechno dobré, když na tebe myslí tolik hlaviček:slight_smile:
@hanah01 Vůbec se nemáš za co stydět, a je fajn že o tom víš, a že s tím chceš něco dělat.. Možná bys o takové věci měla promluvit i s přítelem.. Kdo ví co se z takové předporodní deprese může vyvinout po porodu.. A to už by nebyla vůbec sranda! Takže určitě nenechávej nic jen tak odeznít a řeš to.. Třeba by ti vážně pomohlo i to, když tě přitel ujisti, že nemusíš mít přeci strach, že Tě miluje a že se těší na mimi a že chce s Váma být a tak:slight_smile:
30. led 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Tak já si myslím, že to bude kluk :slight_smile: Intuice...tak uvidíme :slight_smile:
30. led 2013 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carolb Treba intuice zafunguje, u me zafungovala. Vzdycky jsem si rala kluka a jak jsme otehotneli, tak jsem "vedela" ze tam je prcinka :wink:
30. led 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vždycky chtěla holčičku a hned po otěhotnění jsem si myslela, že klučík. Ale prdlajs-pipku máme :grinning:
30. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte dlouho jsem tu nebyla chci se zeptat jestli už citite nejake pohyby popř.v kolikatem jste citili ? :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mě tady snad někdo ty příspěvky maže,včera jsem ti odpovídala :( bříško bolí míň spíš je to psychický a občas bolení v místě odběru tkáně.
30. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok ach jo...a odpočíváš hodně?
30. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito odpočívám až mi z toho hrabe..
dnes jsem v poradně poprosila doktora jestli by na tu genetiku zavolal. A zavolal, předbězné výsledky jsou dobré, žádný Down, jupíííííí
31. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@jana_vok super hodně štěsti :slight_smile:
31. led 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já mám termín 29.července:slight_smile: :slight_smile:
31. led 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana_vok bezvadný!!!!!!!!!!! moc moc moc moc gratuluju!!!!!!!!
31. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Veru já taky :slight_smile: 29.7.
1. únor 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Něco jsem hledala na netu a najednou jsem se dostala až sem. Jsem v 20tt, asi to bude chlapeček (doma už máme holčičku), tak jsem zvědavá, jestli mi to potvrdí. Kluk v naší rodině by byla velká vzácnost, tak jsem hooodně zvědavá. Jinak já citím pohyby už od 14tt a sílí a sílí a už jsou to pěkný kopance. U prvního mimča jsem první kopanec ucítila až v 22tt.
1. únor 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@quiquo ahojky vítej, přidám tě k nám do soukromé skupiny :slight_smile:
1. únor 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, četla jsem tyhle stránky od začátku, ale teď jsem tu delší dobu nebyla a vy jste pryč:( Jsem v 19.týdnu, bude to naše první miminko a ještě nevíme co máme:slight_smile: Manžel by chtěl kluka a mě je to jedno. Ani žádné tušení nemám. Příští středu jdu na utz a doktor mě pošle na nějaký lepší ve 20.týdnu, tak se to snad dozvíme:slight_smile: Mohla bych se k vám přidat?
3. únor 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybickasg ahojky jj přidám tě k nám do soukromé skupiny :slight_smile:
3. únor 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,můžu se k vám přidat? sem sice v jiné diskuzi ,ale v tehle to více žije a jelikož čekám první mimi tak sem hodně zvědava (a tady vidím že se hodně věci dozvim :slight_smile: )a sem od začatku těhu doma,nejsem na rizikovém ale dělala sem 3směnem provozu což už nemužu ,takže se hodně nudím
4. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,platili jste něco za ultrazvuk ve 20tt? Děkuji :slight_smile:
4. únor 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka ahoj, ve 20tt se ultrazvuk neplatí :slight_smile:
4. únor 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenecka měl by být zdarma tak jako Tripl testy, ale pokud jdeš i na NT a nemáš doporučení stojí to kolem 2000kč
4. únor 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn jdu jen na ultrazvuk ve 20 tt:slight_smile:
4. únor 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenecka a kdy že jdeš? Já už se moc těším :slight_smile:
4. únor 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka já jdu za týden, a doufám že holky jsou v pořádku, kdypak jdeš?
4. únor 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska neboj, vse bude v poradku.Ja jdu na ultrazvuk 25.unora:slight_smile: taky se moc tesim,chci vedet i pohlavi:slight_smile: Mozna to uz budu vedet 20. unora,protoze jdu na kontrolu ke svemu gynekologovi.Citite uz pohyby?Ja jsem zatim na rozpacich, jsem v 17tt.
4. únor 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka ahoj, pohyby už cítim delší dobu, doma mám už jednu holčičku, tak u nás bude veselo, copak si přeješ?
A u první holky jsem cítila pohyby kolem 19tt. To je normální u prvního dítěte.
5. únor 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děkuji za info.Já bych chtěla holčičku, ale z principu, že už máme 4 neteře, tak bychom chtěli chlapečka:slight_smile:Každopádně hlavně že bude miminko zdravé, to je nejdůležitější:slight_smile: Všechny testy máme zatím v pořádku, teď už jen ultrazvuk ve 20 tt, tak snad taky bude vše v pohodě:slight_smile: Věřím, že ano.
5. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem dnešní fotku bříška 17tt+1 :dizzy_face:
5. únor 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat, pijete bylinné čaje? Mám doma dva čaje pro těhotné...a oba obsahují kontryhel a jeden i maliník obecný...někdo píše, že by se kontryhelový čaj měl pít od 3 měsíce a vysadit 3 měsíce před porodem, někdo píše, že by se kontryhelový čaj neměl pít v těhotenství a maliník obecný by se měl pít až ke konci těhotenství...a co teď? :angry:
5. únor 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek