• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@dasenecka já teď teda bylinné nepiju vůbec, ale pokud jsou pro těhotné, tak bych je asi pila.. třeba tam mají jen nějaké mini množství.. nepíšou tam množství?
5. únor 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden je směs sušených bylinek a druhý je v sáčcích a tam je uvedené množství...jj je to mini množství...no pila jsem ho zatím jen 2x...nic se nemá přehánět:slight_smile: Člověk aby byl pořád opatrný :confounded: Asi to moc přeháním, některé maminky na to prdí a je vše i tak ok.
5. únor 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka taky to tak na čaji mám, ale v lékárně mi řekla, že je to tak malinké množství, že to nevadí
5. únor 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito ok,díky :slight_smile:
5. únor 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mohla bych se pridat? Mam ale termin 4.8. podle uz, ale pravdepodobne to bude jeste v cervenci.Neni tu nekdo na budouci kocarkovani z Brna? :slight_smile:
5. únor 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky tak jak se mate jak vam rostou pupici, byla jste nektera v podoli na vysetreni vrozenych vyvojovych vad?? ja jdu pristi patek a nevim co to vlastne je
7. únor 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 je to jako screening v 1.trimestru.. udělají Ti velký utz :slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko ja prave slysela ze je to mozna odber ty plodovky
7. únor 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 To by Tě na to připravili..Nedělá se jen tak..Plodovka je až po špatném screeningu v 1.trimestru.. Teď tam byla známá a psala o UTZ a že byla i moc spokojená!
7. únor 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ahaaaa tak to je parada v otm pripade :slight_smile: uz se tecim, a stejne se jich jete poptam znova na pohlavi at si jsem jista uplne..tambudou mit jeste lepsi UTZ nez u doktora co.
7. únor 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 To se určitě poptej :slight_smile: Chtěla bys, aby tam byl nakonec chlapeček?
Mají tam super UTZ :slight_smile: Je to pokoukáníčko :slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 Na to se těším už 5 týdnů, jdu příští úterý :slight_smile: Jak už psala kaijko, je to velký UTZ co trvá tak kolem 30 minut a dr. kouká na všechny orgány jak se prokrvujou a na srdíčko a jak se vyvíjí mozek a kouká pro jistotu i znova na nosní kůstku a na projasnění.
7. únor 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no prave ze ted uz nechtela. doufam ze uz to ta elizabeth bude uz jsem si zvykla i muz a uz mam koupeno nekolik saticek. kluka uz nechci
7. únor 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna nemam se asi niceho bat ze?, je to standartni vysetreni
7. únor 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 Jasně, jde na to každá mamča mezi 20 a 24tt :slight_smile: A určitě se neboj, máš za sebou asi už několikatery odběry, screening v 1. trimestru a možná i krevní testy na triply, a to už by se nějaká ta vada asi odhalila. A i když někdy náhodou něco, nemusí to být vždycky tak. Mojí nejlepší kamarádce v 23tt na tom UZ řekli že má její chlapeček vážnou srdeční vadu a o 3 týdny později na echokardiologii nenašli vůbec nic a ona se chudák celou dobu stresovala a bulela.
7. únor 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna no me uz delali 1. i 2.screening a vse dopadlo dobre. tak uvidime no. nebudu se nervovat ale budu se radovat ze malou(pokud se neukaze ze ma nekde schovanyho pindika - snadne) uvidim jeste na lepsim ultrazvuku :slight_smile:
7. únor 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “nevkládej osobní údaje a informace 3.osob”
10. únor 2013 ve 23:43 • kotrlka17
@marcelka287 já ho piju dvarat denne
11. únor 2013 v 00:29  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotrlka17 A copak si jí provedla tak strašného, že jí stojí za to obcházet internetové stránky a ničit ti tam pověst?
11. únor 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já celkem nic snažila jsem se být kamarádka ona mi dalal oblečení s tím že mi ho nejříve dá pak že to chche zuapaltit alw až si najdu práci no já na to nějak zapoměla a ona mi pak zavařial u mého přítele kterému psall ž e jsem zlodějakl atd ani omluva ji nepostačila nedokáže překousnout fatk že jsme byla s přítelem od svých 14 let a žili sme spolu od mých 16 let od 18 sme s epokoušeli o miminko ale dvakrát jsme potratila a pak prožila vždy zamlklé těhotenství.Slečně vadí že ted mi twěu vyšlo dělá ze mě magora a td škoda mluvit :confounded:
11. únor 2013 ve 12:32  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za časté chyby a překlepy bylo to psáno ve spěchu mám tu práci :cry:
11. únor 2013 ve 12:35  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotrlka17 nechápu.., tak hlavně žádný stres nad takovými lidmi;)
12. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :wink:
12. únor 2013 v 19:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy jste začaly cítit první pohyby? Já stále nic :frowning2:
14. únor 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 nevěš hlavu, záleží na všech možných věcech, určitě je brzy ucítíš;)
14. únor 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 JJ, děkují. V pondělí jdeme na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli to bude chlapeček nebo holčička, ještě pořád nevíme .
15. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 my jsme se to dozvěděli ve středu a je to prý holčička:slight_smile: No prostě v září a v říjnu jsou skoro samé holčičky počaty:slight_smile:
15. únor 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky maminy, nevím, jestli se můžu přidat?:slight_smile: Čekáme s manželkou miminko začátkem června. Já jsem si mimi moc přál už dlouho, manželka nechtěla, ale nakonce se, naštěstí pro mě, zadařilo :slight_smile: . Vypadá to, že roli maminky budu u nás plnit já, už jusme se i dohodli, že na mateřskou nastoupím já. Rád bych se tu s někým seznámil, abyste mi mohly poradit co a jak s děťátkem, nemám žádné zkušenosti, i když už mám prostudováno plno knížek, článků na internetu a také štu Maminku a Betynku :wink:
15. únor 2013 v 17:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@naruzny Ahoj tatínku:slight_smile: tak to musím říci, že je pro mě dosti překvapivé, že žena děťátko podle toho co píšeš asi moc nechtěla, ale spíš ty si byl "tahoun" v tomto ohledu. Takže manželka se chce hned po porodu vrátit do práce a ty budeš doma?
16. únor 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naruzny na některé věci se prostě nejde připravit :grinning: ... ale diskuze tady jsou dobré, když člověk hledá nějakou radu ... souputníky se stejnými problémy ...
17. únor 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek