• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
zdarek holky tak co se tyka porodu tak rodit budu opet v Kyjove....tak jako Denisku nemela sem tu zadnou spatnu zkusenost....jinak D uzv maji tady v kyjove ted novy a muj gyndar je i porodnik- Denisku nam rodil taky a doufam ze i Robinka bude...a d uzv mame slibeny taky.....
jinak Deniska je ted totalne nemocna....ma zanet prudusek a nabeh na zapal plic...hruza
7. bře 2013 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsou tu nějaké maminky ze Zlína či okolí? Sice mám termín až v září, ale to už není takový rozdíl :slight_smile:
7. bře 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím nastávající maminky, ráda bych se přidala.. na začátku těhu jsem se registrovala, a pak na tyhle stránky úplně zapomněla :slight_smile:) Jak zvládáte? Už od začátku spím každý den tak 3-4 hodinky navíc, většinou mezi snídaní a obědem... máte to taky tak někdo, nebo jsem jen já taková unavená zdechlina? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie kolikrát bych si schrupla taky, ale jaksi se starším dítětem to nejde. Sice ho dávám do školky, ale tak se snažím dohnat 2 roky zanedbanou domácnost, že prostě nějak víc nespím. Spát chodím většinou tak v těch jedenáct, někdy teda usnu i chvíli s dítětem večer a vstáváme v 6 hod ráno. Ale u prvního jsem teda chodila do práce až do 7. měsíce a to jsem se vrátila z práce v 16 hod a šla spát a spala až do rána v podstatě. Teď ten prostor na to nemám, ale zvládám to v pohodě i bez spánku.
7. bře 2013 ve 23:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Tak to vlastně odpovídá, když jsi v 16h zalehla a vstávala v 6 :slight_smile: Taky tak 4h spánku navíc ... Asi je to s druhým těhu už všechno takové jednodušší, že? Než když čeká žena poprvé.. Víš, co čekat, kdy co přijde, nepřekapují tě reakce tvého těla..
8. bře 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie no spíš je to u druhého tak, že prostě nemáš čas to tak sledovat, víš. Navíc prostě , když máš doma už caparta, tak si nemůžeš jít během dne lehnout a nic nedělalt, to dítě tě nenechá, takže prostě fungovat musíš, by´t na nouzový režim. Takže některé věci jsou zase spíš složitější. Reakce těla můžou být v každém těhu jiné, já ho mám sice dost podobné, ale tohle těhu bylo minimálně na začátku jiné, měla jsem nějaké potíže,které z prvního těhu vůbec neznám.
8. bře 2013 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky jak vikendujete????ja jsem dneska zkousela novou babovku....mala me velice asistovala tak snad to bude jedle....jinak jsme porad nemocne....mala furt strasne kasle(za chvilu do ni zase nacpu atb) a rymu ma takovu hustu az hruza a ja mam taky hnusnu rymu- porad ucpany nos:frowning2:v pondeli jdu na testy na cukrovku mam trochu obavy jak dopadnem....kdyby mi dali nejaku dietu bez cokolady tak asi umru.....co vy ostatni jdete taky na cukrovku????uz mate vyrizene aj nejake ostatni dr??? zubare, plicni a obvodaka???
9. bře 2013 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, jsem ta osoba, o které psala uživatelka Kotrlka17, to co píše Šárka, není pravda ,mohu podložit výpisy zpráv z facebooku o dluhu za oblečení..... Kde se sama přiznává......o krádéži děti to si vyprošuji tuplem, za tohle bych mohla uživatelku snad žalovat...kdo chce máá možnost si přečíst vše v blogu uživatelky na portalu emimino a mohu zaslat i výpisy ze zpráv na facebooku. Nenechám se toutou uživatelkou urážet !!!!!! Vše co jsem o ní kdy napsala, je pravda a za tím si budu stát..... Děkuji Jana...mmch nechápu, proč bych neměla šárce těhotenství přát???? sama mám dvě děti, jen tu omáčku okolo dělat nemusela...ale o té se můžete sami přesvědčit na portalu emimino...mmch pokud trvzení šárky je pravdivé, proč ji admini na emiminu zablokovali, to snad měli spíše mne, pokud lžu a pomlouvám ne? už opravdu končím jana
9. bře 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nevkládej osobní údaje a informace”
omlouvám se za chyby, ale to co uživatelka píše mě nadzvedlo ze židle
9. bře 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ja jsem nikdy na plicnim nebyla??? Tak se taky musi???
10. bře 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 no ja byla i u Denisky... a ted to mam v prukajde zase....ze potrebuju razitko i z plicniho.....v podstate slo jen o to razitko....podle me je to zbytecnost ale kdyz to chcou.....
10. bře 2013 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ja mam termin 24.6. A druhy 30.6., je tu nekdo, kdo ma stejny a misto Motol?
10. bře 2013 v 11:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolik už máte nahoře kg?
10. bře 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie no já při poslední kontrole (22tt) + - 8kg (vážíme se u sestřičky oblečené, takže tam budou nějaké odchylky a doufám, že dolů :wink: ) Jak jste na tom Vy?
11. bře 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotrlka17 Tak to by mě zajímalo proč jsi na jedné nejmenované stránce psala že ti je 22 a snažíš se otěhotnět 8 let,když se tě ptali jestli jsi to nenapsala špatně ,tak jsi odpověděla že jste na to vlítli brzo ... tak proč lžeš pořád? :angry: :angry:
11. bře 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravim holky tak jsem dneska prezila test na cukrovku....do normy sem se vesla tak je to v poho...jinak mam nahore asi 4kg....coz myslim je fajn....:slight_smile:
11. bře 2013 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Ahoj, já mám 3kg, ale jsem oproti tobě o 2 týdny pozadu, takže asi jsme na tom stejně :slight_smile: Každopádně nejím nějak výrazně víc, než před otěhotněním, takže se i tak divím, že to leze o tolik nahoru...když malá má 600g :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie tak jeste musis pocitat vodu, placentu a vsechny ty obaly.....no a pak samozrejme pribyva i samotna zenska....
11. bře 2013 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to jste přibraly malinko ...
12. bře 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 No já mám právě z přibírání docela hrůzu, takže se snažím přibrat fakt jen ty nejnutnější kila, aby mimi nestrádalo a nebylo pak v dětství pořád nemocné (to se stalo bývalé švagrové, která i při své podváze přibrala u těhu jen 4kg, a její děti mají alergii na lepek, mlíko, pořád ekzémy, pořád nemocné...)... Což si myslím může být tak 8kg za celé těhu...
12. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Čauky, já jsem hodně shodila během 4 měsíců a teď jsem se až vrátila na původní váhu, takže zatím nic, jsem z toho trošku nervní, abych pravdu řekla, ale asi lepší než mít 20 kg nahoře:slight_smile:
12. bře 2013 v 17:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abby003 no teda na fotce vypadáš už tak docela štíhlounká, takže v 26tt mít furt nulu nahoře... to bych se už bála o zdraví své i dítěte:slight_smile:
12. bře 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie ... no já jsem v prvním dvou těhu přibrala kolem 20kg - a teď jsou docela zdravé. Asi jsem vždycky přibrala nejvíce v druhém trimestru, tak doufám, že teď už se to příbírání zase zvolní ... :sweat_smile: ... holt každá jsme jiná a každé těhu je jiné ... takže pokud někdo neomezuje hodnotné potraviny, tak by to mělo být OK ... Všude píší,že mimčo si stejně z těla vezmě co potřebuje, takže je pravděpodobnější, že po porodu bude víc nemocná maminka :frowning2:
13. bře 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky tak jak se mate??u nas vsichni nemocni.....mala porad kasle a manzel vcera lehl s vysokou horeckou....takze luxus..jinak maly v brise silene radi...pristi tyden ve stredu jdu k zubarce a ve ctvrtek na gyndu....to je celkem mazec ze se clovek muze na gyndu tesit:slight_smile: Dneska se chystam do Tesca...tak treba poridim i neco malemu a taky tam maji levnejsi plenky. v patek a v sobotu je u nas bazarek tak se budu snazit prodat nejake veci po Denisce a zase naopak nakoupit neco Robinkovi...ja musim ted s malou prespavat mimo loznici jelikoz tam ma tatka to svoje nemocne prostredi....abychom to znovu zase nechytli....jeste ze mame velky barak:slight_smile: tak se zatim mejte holky a taky neco napiste...
13. bře 2013 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ty jo - vy jste přibraly zatím takhle málo? Závidím. Já mám nahoře už cca 10 kilo. Ale všichni mi říkají, že to na mě není vidět (vyjma prsou a pupku), tak nevím :unamused: Dost se bojím toho shazování potom.
13. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave no já jsem poprvé všechno do roka shodila, podruhé (to už jsem byla doma s dvěma capartama) to šlo mnohem hůře - vlastně mi pořád zůstaly asi 2kg nahoře :frowning2: ...
13. bře 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 říká se, že po druhém dítěti to jde dolů hůř. :unamused: Já se zatím uklidňuju tím, že nosím svoje věci, které jsem nosila předtím. A to včetně kalhot (které si povoluju na gumičku). Takže to s tím přibíráním snad není tak strašné... i když už si začínám trochu dělat starosti. Protože oproti maminkám tady jsem přibrala vážně nějak moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Tak víš co, může to být třeba zadržená voda... Zkus si to sledovat - jestli za den vypiješ 2 litry a čůrat ješ jen dvakrát, třikrát, stopro se ti zadržuje voda... někdy to jde poznat i na pohled - na nohou např....
13. bře 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Teda, když mi po porodu zůstanou jen 2 kg nahoře, budu šťastná jako blecha :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska šla nakupovat nějaké oblečení, a velikost S (36) na mě pořád ještě visí, tak je to dobré :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek