• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mijave no hlavně na sebe člověk nemá tolik času ... takže nějaké velké cvičení, pravidelná strava apod. většinou dost pokulhává ... taky se se dvěmi dětmi jen těžko dostaneš na nějakou dlouhou procházku ...
@gwennie :D ... tak u tebe z nějakých kg nahoře nemám strach
taky nosím pořád stejné věci ... tedy ty co jsou přes břicho na povolení ... :sweat_smile:
14. bře 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gwennie - velikost 36 jsem na sobě měla naposledy na základce a myslím, že už tehdy mi byla malá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky tak ja teda tricka nosim normalni ale kalhoty jen tehu rifle....normalni by me asi mekne tlacili.....muj pupek je fakt megaaaa. Jinak se uz moc tesim az to bude za nama a ten prcek bude venku....dneska jsme byly u dr. ktera tam opet nebyla tak ideme zitra zase....chjooo:frowning2:
14. bře 2013 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave tak já jsem malá, 167 cm, to bude tím :slight_smile:
14. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie my jsme doma zase všichni golemci. Takže u nás jsou takovéhle velikosti úplně tabu. I na miminko kupuju větší oblečky, protože velikost 56 pro naše mimi bude nejspíš tabu.
14. bře 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás maminky :slight_smile: mám TP 31.7. a řádně mi MUDr. zamotali hlavu :unamused: :grinning: nejdřív mi moje paní doktorka řekla že budu mít chlapečka v 15 tt. tak výbavička do modra a parádička ,měla sem šílenou radost protože jsem si chlapečka moc přála. Minulý týden jsem byla na velkém UTZ v 21.týdnu a pan doktor mi řekl jen je to holka,já i muž sme byli v hrozném šoku že jsem ani nestihla zareagovat s jakou určitostí to ten doktor ví tak sem byla ticho a zaraženě jsem odešla, :grinning: tak jsem se chtěla zeptat jestli máte nějaká z Vás podobnou zkušenost ? :rolling_eyes: a co mi radíte? Já bych ted jen nerada začla impulzivně nakupovat výbavičku pro holčičku a pak mi ve 30.tt řekli že to přeci jen ten klučík je :grinning: Budu moc ráda za Vaše rady a informace,předem moc děkuji !!! :slight_smile:
14. bře 2013 ve 20:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haninen :D my jsme si teď pohlaví říci nenechali - máme schováno na kluka i na holku :wink: ... a rada: kupovat neutrální barvy. Kamarádka se těšila celé těhu na holčičku - doktoři CELÉ těhu tvrdili- a pak ohromné zklamání u porodu - kluk jak buk (byl už druhý :wink: ) ...
14. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haninen Ahoj, já myslím, že pokud s vyhneš prudérní růžové, může být výbava použita jak pro kluka, tak holku, ne? Proč by holka nemohla mít modré dupačky? Stejně je na tom spousta nějakých aplikací a obrázků ještě v jiných barvách... Vůbec si s tím nelámej hlavu :wink: Jsi v 21tt, budeš ještě absolvovat spoustu kontrol a ultrazvuků, a pohlaví se vyjasní... V 15tt třeba ještě nemuselo být pohlaví dobře vidět, on ten klitoris a pindík, když se vyvíjejí, vypadají dost podobně...
15. bře 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte pravdu a díky :slight_smile: nejdřív sem z toho byla vykulená protože sem s tím vůbec nepočítala.. :sunglasses: ale teďka si příjdu jak blbec , vždyť je to tak krásný hlavně že je naše miminko zdraví!! To je to nejdůležitější! A partnerovi se splnilo přání a bude mít vysněnou holčičku :grinning:
15. bře 2013 v 09:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
To už je riziko toho, když si necháte říct pohlaví. S tím přece do toho musíte jít, vždyť je jasné, že to není na 100 procent a vše může být jinak. Jinak vám moc přeji, že se můžete zabývat takovými problémy, je to známka, že je vše v pořádku a tohle je pro vás momentálně největší problém. Co by za to mnozí dali ... :confounded:
15. bře 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kokakola Máš naprostou pravdu, právě proto že u nás de vše hladce tak řeším nepodstatné věci :confused: ale jsem za to ráda i já jsem byla jednou z maminek co měla strach o svoje dítě protože jsem měla strach aby po mě nepodědilo srdeční vadu, ale naštěstí je naprosto zdravé.. takže řešíme spíš to pohlaví ikdyž teď jsem od toho upustila a jen se těším až si svoje prvorozené pochovám a poňufám ho s partnerem. Jestli ty patříš mezi maminky co měly nějaké špatné výsledky.. tak ti držím palečky aby nakonec všechno dobře dopadlo !!! :slight_smile:
15. bře 2013 v 19:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky je tady nekdo z Brna???potrebovala bych poradit kam v Brne na nejake tehu hadry?????
16. bře 2013 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka no neco prodavaji v olympii v h@m
18. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, chci se zeptat jak jste na tom s tvrdnutím břicha? Mě tvrdne teda už od 17tt ale poslední 2 dny to začíná být fakt hodně často, beru k tomu maximální dávku Magnezia Lacticii a stejně se to nelepší.. máte někdo zkušenost? Trochu mě straší představa nějakého předčasného porodu.. :frowning2:
18. bře 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambuca čaues, mi to taky dělalo kolem 17-19tt, pak jsem zdvojnásobila dávku magneska a hodila na 14 dní klidový režim, a bylo to pryč.. tím klidovým ale fakt myslím ležení, max sezení když třeba jíš...
18. bře 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambuca ja nastesti s nejakym tvrdnutim bricha nemam zkusenost v tomto tehu.....u male mi tvrdlo bricho cca tyden pred porodem- nevedela sem vubec co to je a tak jsme jeli tehda do porodky jestli to neni treba zacatek porodu- bylo to pravidelne cca po 3min. tak mi rekli ze jsou to asi poslove a jela sem domu...tyden na to uz jsme jeli rodit....takze v tomto moc neporadil.....
jinak holky co pupiky????rostou? me prijde ze uz mam pupek jako s Dencou v 9mesici....mazec a v brichu mam snad desetinohou chobotnicku.....je silene co tam ten kluk dela. ve ctvrtek jdu na kontrolu tak su zvedava co mi rekne- jestli uz se Robinek otocil nebo ne...taky chci domluvit ten 3D uzv- uplne se tesim.
19. bře 2013 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka No pupíky rostou:slight_smile: zrovna dneska jsem delala prvni tehu fotky :slight_smile:
19. bře 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gwennie ahoj, díky za odpověď! Já se teď akorát vrátila od své mudr. dělali mi OGTT (fuj ho) :rolling_eyes: a taky klasickou poradnu, bohužel se potvrdilo to, čeho jsem se bála.. krátí se mi čípek. Za poslední 3 týdny ze 4,1 na 3,1 cm, což je hodně! Takže nařízen absolutní klid, maximální dávka magnézia 4x denně a za 10 dní kontrola. Doufám, že to pomůže a Max se nechystá vykouknout nějak dřív.. to by nebylo zrovna ideální.
19. bře 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahojky, na 3D běžte, my jsme byli teď v sobotu a máme super video a fotku. Malej je tam nádherně vidět a to podotýkám nevydržel chvilku v klidu, pořád mlel rukama i nohama před obličejem, fakt jsme si to užili :sunglasses:
19. bře 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambuca ups, no to je trochu brzo.. a kolik mm (cm) mívá, když už se schyluje k porodu?
19. bře 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie tyyyyo chtela bych takovy pupik.....a ne to moje bandero....hruza.
jeste ke vsemu me opet chytly zada ale celkem brutale...:frowning2:
19. bře 2013 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie no čím blíž k porodu, tím je kratší a kratší až zanikne a začne se otevírat.. tak si to aspoň myslim já teda :slight_smile:
Jako zatím se neplašim, prostě budu ležet, ležet a ležet a za 14 dní se uvidí! Jako zkrácení o celý 1 cm za 3 týdny je hodně velkej skok, snad to nebude pokračovat! Pokud by to bylo příště horší, nacpou mě do nemocnice.. :confounded: čemuž se chci vyhnout zuby nehty!!
19. bře 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka buď ráda že máš bříško a je to na Tobě vidět.. mě i doktoři říkají, že by mi nehádali ani první trimestr. Vypadám jako po větším obědě a to pouze z profilu :grinning: Moje břišní svalstvo odmítá spolupracovat a podvolit se.. o to víc mi pak to bříško tvrdne a malej je nacpanej až úplně dole v pánvy a hlavou se tlačí ven.. No pořád dokola!
19. bře 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambuca
@gwennie holky ja vam asi ten muj pupek vyfotim at vidite co je to poradne bandero......:slight_smile:reknu vecer manzovi.....
19. bře 2013 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sambuca Ajajaj... bývalá švagrová to tak měla, že jí kolem 25tt nacpali do nemocnice, a na udržování byla až někdy do 34tt, kdy porodila .... ale třeba to fakt tím klidem přejde, mě to pomohlo.... ale pravdou je, že mi se nezkracoval čípek :fearful:
20. bře 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka tak ty už jsi 2 týdny popředu přede mnou, a v téhoe době to roste nejrychleji... Jsem se dívala, že teďka duben květen bychom měly mít největší nárust hmostnosti, poslední devátý měsíc (červen) už jen tak zlehka, třeba 1 kg
20. bře 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie
@rozalenka holky jak jste na tom v tomhle období s přírůstkem váhy? Já mám ke dnešku 2 kg, tak jsem zvědavá jak to poroste dál.. jsem sice hodně štíhlá, ale hrozim se toho, jak to pak půjde po porodu dolů. Jinak s tou 'Tvou švagrovou si mě moc nepotěšila.. při představě že budu zavřená 8 neděl ve špitále se mi teda dost stahuje zadek!!! No snad ten klid pomůže!! Holky a co výbavička? Kočárek? Jak jste na tom?
20. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambuca no ja mam nahore uz asi 5kg...ale ja sem mela bricho uz pred tehu....takze budu tvrde pracovat po porodu. U Denisky jsem pribrala asi 12-13kg a z porodnice jsem jela ze 2kg.....ale stejne jsem potom pribrala.Jinak co se tyka vybavicky tak mame vsechno po Denisce- kocarek postylku atd..... tak kupuju jen nejakych par hadriku....i oblecky mame po Denisce trochu neutralni tak to nijak nehrotim...
20. bře 2013 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka tak to jo, když už máš jedno dítko, máš to všechno o poznání jednodušší, než to vybavovat všechno nanovo. Já si tu zrovna sepisuju co všechno musím ještě dokoupit a to hlavně teda do porodnice a na první dny doma. _Jinak oblečení, kočárek a pokojíček už máme komplet. Spíš mi zbývá taková ta lékárna, hygiena atd.
20. bře 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambuca myslim ze uz jsem to tady psala.....ale napisu jeste jednou....co se tyce hygieny- ja si pro Dencu tehda nakoupila veci a stejne sem pak trictvrte vyhodila.....za me co bych doporucila koupit: nejaky sprchovy gel a sampon- znacku bych osobne volila bud sebamed a nebo weledu a pak bych na mazani koupila pro zacatek modrou indulonu popripade nejaky ten olejicek a opet od znacky sebamed nebo weleda....modra indulona se sice hur roztira ale deti na ni nemaji zadne alergie a krasne s tim promazes kuzi....no a uz ti chybi jen krem na opruzeniny.....a to budu volit weledu mesickovou- ta hodne Denisce pomahala....to je vse co bych z kosmetiky koupila. Pak nejake uchostoury, nuzky na nehty, teplomer, odsavacku do nosu, rektalni trubicku, vlhke ubrousky, plenky......asi vse....
20. bře 2013 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek