• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@rozalenka :confused: ty jo, to brzy ... to nejlepší máme ještě před sebou ...
2. dub 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 tyo tak ja teda o necem nejlepsim nemuzu mluvit......tohle tehu me celkem leze na mozek....a maximalne se tesim az uz bude maly venku....
2. dub 2013 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k Vám přidat? Termín mám 20.6.2013. Chci se zeptat je tady někdo z okolí Veselí nad Moravou nebo Uh. Hradiště? A bude rodit v Hradišti?
2. dub 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka já to myslela "to nejlepší" ... břicho začne tlačit všude i do plic, začne pálit žáha, neohneš se k botám ... teď by to mělo být relativně v pohodě :unamused:
3. dub 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chci se zeptat jsem v 28tt prvorodička a už od včerejska me strasne tlači až boli na hrudi :confounded: navic co jsem včera snedla tak letelo ven...jen jesli nevite čim to muže byt? dekuji :unamused: :unamused:
3. dub 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Skončí ta zima nebo co bude?Dnes se nám měla začít stavět hrubá stavba...dnes opět lítání po uřadech-ale náš pan ,,bankéř '' měl zase volno a zase nás jen zdržuje! Mě s toho asi jebne,fakt mám depky-v průběhu května maximálně června se musíme odstěhovat s mého starého domu a my máme pořád jen základovou desku...firma sice zvládne hrubou stavbu za 3 týdny v ucházejícím počasí,ale to ostatní!? :confused: se můžu jen modit,abych zase přenášela-bo chci se vrátit s prckem s porodnice už do nového :fearful: ach jo!!! Ty debilní pomalé uřady a banky!Ale když chcou něco oni-tak to musí být hned!!! :angry:
3. dub 2013 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @gissa...já sem kdysi ve Veselí nad Moravou bydlela,pak sem byla nějakých 10 let v Uherském Hradišti a ted bydlím šestým rokem v Hluku...a rodit teda nakonec budu zase v Uh.hradišti... :wink: původně sem nechtěla,ale byla sem okolím a známýma přesvědčena,že už se tam vše změnilo a je to tam fajn..Ty si odkud?
3. dub 2013 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari teda ale prdstavujes si to feeest hopem na to bych teda ted uz vubec nemela naladu...mi mame jen predelavat takovou obri skrin a pak vybourat jednu pricku a udelat ze dvou malych mistnosti jednu velkou a tam budeme mit loznic a v nasi nynejsi loznici bude decky pokoj.....ale ani to pocitam ze hosi u nas nestihnou:slight_smile:
4. dub 2013 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Jsme v situaci,kdy musíme...A potřebuju něco dělat,nudím se a jen kynu :unamused: Firma celou zimu vyčkávala-pak se čekalo na peníze(které ovšem dostáváme po částech) a tak sou nastartovaní makat...A můj drahý už se taky těší-moc ho baví práce se dřevem,tak se na to třepe :sweat_smile: A já už balím nebo sbalit celej dům není jen tak...Jen mě vadí to počasí-už bych tak vyběhla ven a sbalila veškeré zimní věci... :sweat_smile: Sice už ted se cítím jak slůně,ale to ,,rozběhám'' ,mám motivaci i šibeniční termín...A nechci jet s porodnice k mamce domů a tam přečkávat,než se nám dodělá dům...Všechno nám dosral loni ,,uvěrář'' ,který nám 3 měsíce na oko vyřizoval uvěr a přitom nic nedělal-jinak dle plánu měla být hrubá stavba v prosinci a chlapi měli makat uvnitř domu....No pořád nadávám-a jestli toho fajn uvěráře ještě někdy potkám,tak ho asi zabiju a zakopu v lese :angry: Nebo nám tím vším způsobil hodně problémů...Vím že mám před sebou fakt velký záhul,ale zas tolik mě to nevadí...Sem zvyklá skoro celý život,že sem neustále v pohybu...až výjimečně na tuhle zimu :slight_smile: To si teda poctivě válím šunky a už mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je potřeba zase něco dělat.....Jen at už se ukáže JARO!!! :sunglasses:
4. dub 2013 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka92 no pokud by to nepřestávalo, šla bych raději na kontrolu k mudr. ... může to být nějaká těhu komplikace
4. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 Tak jsem ptala a prý nic nedostanu :frowning2: To je povzbuzení :slight_smile:))
4. dub 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tak u nas se zacne v pondeli predelavat velika skrin....a pak uz se to snad zacne hybat:slight_smile:
4. dub 2013 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak tak koukám...a vidím :wink: že mě zbývá 101 dní do porodu a v pase mám 101 cm... :grinning: Jinak Nellča dnes ze školou jela na závody-snad si něco vyběhá,můj spí po noční a já?Sedím zas u bedny s notebookem :frowning2: ...ale venku je dnes zas nějak hnusně,jinak bych byla vyběhnutá venku a přesazovala si kytky nebo bych mohla balit,ale dokud ten můj chrní-nechci rachotit...ach jo...ale odpo to bude zajímavé :confounded: Zase jedem do banky! :angry: Snad se zase nevzteknu...jakmile dělám cokoliv co se prckovi nelíbí tak kope jako o život nebo mě pěkně tvrdne pupíš... :confused: Jinak stále čekáme na kamion s materiálem,takže stavět se začne až po neděli...........a pak mám být v klidu,jo??? :angry:
5. dub 2013 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pobavte se.... už od ledna mi tři doktoři tvrdili, že čekáme holku...tak jsme se s tím sžili, vybrali jméno, mluvila jsem na "ni" jako na Terezku, a tak... a včera na UZ ještě jiná gynekoložka, že prý je to kluk, že vidí dvě varlata.... :zipper_mouth: :confused:
5. dub 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Tak to je bezva :confounded: Pak věř doktorům..U dcery mě všichni tipovali na kluka-holku fakt nikdo!Ale pravda-byla a je kolikrát horší jak banda kluků...To se teda příště ještě znova zeptám,jestli je to ted ten kluk...Dr.řekla že na 110%,tak věřít?haha :grinning:
5. dub 2013 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie přesně z tohodle důvodu nakupuju věci pouze univerzální! :grinning: Protože na sto procent to bude ... a hle - při porodu je všechno jinak! :grinning:
5. dub 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie tyyyyo tak to je mazec...ja se teda taky tak nejak spoleham ze doktori dobre videli....:slight_smile: taky se jeste ted v tom 30tt musim pozeptat jestli je to opravdu kluk....at se porad nestresuju s tim jmenem:slight_smile: momentalne to bude asi uplne puvodni verze a to...Radek...
5. dub 2013 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka
@mijave
@janesafari
No je to fakt jako docela šok... Snad nám to všem doktoři ještě vyvrátí či potvrdí na screeningu v 30tt, všechny nás čeká za dva tři týdny....
5. dub 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari lepší než se dozvědět až při porodu ... příroda miluje překvapení :wink:
5. dub 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj,já už sem si volala a sestřička mě objednala na 30.4....to budu 29+1.....Tak se raději zeptáme znova,a radši ještě odložím i nákup.Teda pro sebe a na sebe NE,nebo to už je akutní-už nic neobleču...25.4. jedeme do Brna na stavební veletrch a pak snad i na nákup mého těhu oblečení-poradíte kam?V případě nouze to dokutálím ve sportovním :slight_smile: ...A ani toho nechci zbytečně moc-jen pár kousků a asi hlavně prádlo-večer když sundám podprdu,tak ji mám na sobě vytlačenou ještě do rána :sweat_smile:
5. dub 2013 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi su tady jedina .....a vim ze se furt opakuju.....CHCI AT UZ JE CERVEN.....ja uz to chci mit za sebou....su jak tanker....mam nahore 6kg ale citim se jako bych mela aspon 20....a je mi strasne:frowning2: dneska jsem byla nakoupit nejakou hygienu jak pro sebe tak pro prcka.....a pristi tyden si asi zabalim aj tasku.....nejlipat uz jsme s prckem i doma..
6. dub 2013 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka někdy mám momenty,že už si to říkám taky :unamused: Ale zas kvůli tomu našemu stěhování si říkám,že bych potřebovala víc času...Dceru sem taky přenášela-tak kdoví jak to bude ted :confused: A večer jestli budu stíhat sem schválně hodím nějakou čerstvou fotku a už si nebudeš připadat jako tanker :wink: Můj mě včera fotil a říkal že rostu ze dne na den,že to ani není možné...hm...a ted prej máme tyhle týdny období rychlého růstu,tak to teprve budu kynout :sweat_smile: ...............Jinak ,,cukr'' mám dnes za sebou,ale teda tak tak...sem myslela,že hlady nedojdu ani zpět k autu,jak mě bylo slabo a nožky se mě podlamovaly...Hned sem vletěla do bufáče aspon na pečivo a v autě sem tlačila jak hladový pes... :grinning:
8. dub 2013 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie No tak to je taky dobrý :slight_smile: Doufám, že máš vše v holčičkovských barvičkách :slight_smile: To se fakt tak můžou splést? I tak pozdě?
8. dub 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Tak sháním tu melasu-v lékarně je to bez šance,tak si ji chci objednat s netu-jen ještě potřebuju poradit,kterou na zácpu???Nebo je to jedno???Je jich v nabídce strašně moc :frowning2: a já nevím kterou...ještě porad-díky :slight_smile:
8. dub 2013 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky su od vcera uplne smutna...ztratila jsem nausnicu co jsem dostala od manzi za Denisku.....nikdy jsem zadnou nausnici neztratila a ted ztratim zrovna tuhle....sakra:frowning2:
9. dub 2013 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: ...tak včera sem se dorazila,ještě ted nemůžu najít řeč...vypadám jako bych prošla boxerským ringem :frowning2: V neděli mě můj nechtě popálil pupík-hodil si na pánvici kus masa a mě oprskal olej,tak mě naskákalo pár puchýřků.Včera na cukru mě blbě napíchla a praskla mě žilku,tak mám ruku fialovou a tak mě rozpíchla i tu druhou...No a do třetice-večer sem v garáži tak hnusně zakopla,že sem si rozbila obě kolena,narazila si dlan a festovně rozbila nos-sem tak nateklá,že ani nevím,jestli není rozdrcený,jaká to byla pecka!!!Ale díky bohu sem tím pádem na všechny čtyři a ten nos,sem ochránila pupík,ale byla sem já i prcek v takovém šoku,že sem to dvě hodiny rozdýchavalaa malý chudáček taky-břicho sem měla ztuhlé a a malý začal zase kopat až večer :cry: Ale hlavně že ten je v pohodě!A Nellča (dcera) tomu dodala jen třešničku-zlomila můj jediný a plný sušák prádla...Takže dnes jak boxer po zápase musím jet koupit nový sušák :unamused:
9. dub 2013 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tada kdyz se dari tak se dari......mazec hlavne ze ste s malym ok....

jinak su stastna jak blecha nausnice se nasla.... :dizzy_face:
9. dub 2013 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no já kupuju pokaždé jinou :slight_smile: jednou v plastu, jednou v plechovce, jakou zrovna mají. A kupuju to vždycky buď v lékárně anebo ve zdravé výživě...
9. dub 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 no asi můžou...26.4. jdu na big screening, tak uvidím, co zase řeknou....
9. dub 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek