• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko dobré ráno i tobě :slight_smile: já se těším na zítřek i čtvrtek...zítra jdu normálně do poradny a ve čtvrtek na ten NT screening, moc se těším a zároveň i bojím. Snad bude vše v pořádku :slight_smile: jinak včera den blbec, prozvracený celý den. Dnes zase vše v pořádku :slight_smile:) já už nevím, malej je pěknej šprýmař :grinning:
10. pro 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době zdravím. Mám se fajn, je mi dobře. Taky se těšim na čtvrtek. I já jdu na NT+. Doufám že to dobře dopadne. Musí. Dočítat nebudu. Je toho tady dost. :grinning: Gratuluju všem dalším těhulkám. A ve čtvrek ať to všem dopadne na 1*. Postřehla jsem akorát že toho 13 tu jdem snad všechny k Dr.
10. pro 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,rada bych se k vám přidala.Čekáme první miminko a termín mám 22.6.2013
10. pro 2012 ve 12:36  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tucnacek25 Ahojky :slight_smile: Vitej.. Koukam, ze mame stejny termin :wink: Taky cekame prvniho prcka :slight_smile:
10. pro 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Musi byt vse ok :slight_smile:
Uz zase jsi zvracela a takhle zle? A neni to necim co spapkas? A nebo je tam schovany druhy kulisek :grinning: Kdy to prejde, vid?
10. pro 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ted docitam, a nebylo to tchyni? :grinning:
Kdypa letite? V letadle to budes mit zajimavy..A to je let cca 14hodin?
10. pro 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Já už jdu zítra :slight_smile:
10. pro 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko a máš za sebou NT screening?podle UTZ vše ok.Minulý týden v pondělí jsem byla na krvi a za týden jdu na kontrolu.Jak prožívás těhotenství?
10. pro 2012 ve 13:08  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tucnacek25 Na screening jdu prave az ve ctvrtek.
Ze zacatku mi nebylo moc dobre, hlavne v mhd, ale ted to ustupuje.. Porad me trochu poboliva brisko, ale jinak ok..Ksem od zacatku doma, jsem servirka a doktor mi doporucil neriskovat-mame v praci mazec a zahuleno.., tak uz se nudim :frowning2: a kynu :cry:
Co Ty?
10. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska Jj, jde nas dost :wink: Proste stastna 13 :grinning:
10. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budu držet palce.Já jsem také doma.Pracuju na logistice kde tahame boxy a je to dost stresové.A nudim se hrozně moc.Uz nevím co dělat.
10. pro 2012 ve 13:26  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zítra jdu na druhou kontrolu, snad už bude i srdíčko.

Myslíte že můžu paralen? mám teplotu, protože mě ukrutně bolí v krku. Vzala jsem si tantum verde a nechci zbytečně do sebe cpát nějaké léky.
10. pro 2012 v 16:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka Me v caru rekli jedine paralen na horecku nebo nejakou bolest..Nevim jak s tim tantum verde..
10. pro 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tucnacek25 Nejhorsi je, ze jsem i zlenivela, do niceho se mi nechce..Je plno veci co bych mela udelat doma a nedokopu se k tomu :frowning2: Do toho to pocasi.. A az bude pekne, tak budeme uz kulicky :grinning:
10. pro 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nic jsem v příbalovém letáčku nenašla:frowning2: tak snad to bude ok, pač už se to nedalo vydržet :angry: :angry: :angry: hnusná zima
10. pro 2012 v 17:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka Mě doktorka řekla, že můžu na bolest a horečku paralen a na bolest v krku sinupret.
10. pro 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tak jsem to tady tak pročetla, co je nového :slight_smile: Vítej mezi námi @tucnacek25 :slight_smile:

A strááášně se těším na to, až bude červen a červenec a my sem budeme postupně psát, jaké máme úžasné a dokonalé a zdravé holčičky a chlapečky:slight_smile:
10. pro 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky já zimu prostě miluju, teď jsme byli s hafanem skoro hodinu venku a jsme taaak spokojení :slight_smile:)
@kaijko noo jj celkem to dá 14 až 15 hodin, ale je to s prestupama :slight_smile: takže bude trošku změna :slight_smile: jinak možná to bylo tchýní :grinning: dnes je mi zas báááječně :slight_smile:))
@zuzana_ka jen paralen :-/ co dalšího nevím, vždy volám lékaři nebo se radím s lékárnicí....
10. pro 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky hlavně bacha na acylpyrin!!! Sestře to v těhotenství doporučila lékárnice a málem o malého přišla.
10. pro 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já se právě bojím brát jakékoliv léky i ten paralen
10. pro 2012 v 18:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka osobně bych to řešila jen ležením a zázvorem s medem...určitě je to těžký :frowning2:
10. pro 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka Bolest v krku, angína

Jak postupovat při bolesti v krku během těhotenství? Bolest v krku bývá častým příznakem nachlazení, ale také angín a zánětů dýchacích cest. Těhotná žena by měla vyhledat lékaře v případě, pokud bolesti trvají déle než pět dní, při obtížném a namáhavém dýchání a polykání.

Z kloktadel lze doporučit heřmánkový čaj nebo tinkturu z heřmánku (Chamomilla), práškové salinické kloktadlo, které je nutné individuálně připravit v lékárně a minerální vodu Vincentka, dostupnou v současné době i ve formě tablet.

Při léčbě bolestí v krku, stejně jako u kašle, je nezbytný dostatečný příjem tekutin. Osvědčeným prostředkem je pití čaje s medem. Med je ovšem nezbytné přidávat do vlažného, nikoliv horkého čaje, jinak dochází ke ztrátě účinnosti látek obsažených v medu. Rovněž zvlhčování vzduch v místnosti pomáhá tlumit bolesti a usnadňuje léčbu.

POZOR!!! Na bolesti v krku často doporučovaná šalvěj, ať už jako čaj nebo tinktura (Florsalmin), se v době těhotenství nesmí užívat! Šalvěj byla shledána jako škodlivá pro plod a může být i teratogenní!

jinak co jsem kde našla, tak jen vincentka,mullerovi pastylky a sinupret...jinak nic... na tantum verde bych se rychle vyprdla toto jsem našla k tantrum Těhotenství a kojení:
Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoli lék. I když studie neprokázaly účinky poškozující plod, přípravek by se měl v těhotenství užívat pouze po poradě s lékařem.
10. pro 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jj mi povídej.Také jsem zlenivěla a do ničeho se mi nechce.Máme pejska 5letého a když je takhle tak se mi moc ven nechce.A ted do toho ten sníh a hnusná zima.Těším se na jaro/léto.No to už budeme pěkné kuličky ale snad to nebude tak hrozné :slight_smile:
10. pro 2012 v 18:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 děkuju za přivátání :slight_smile:
10. pro 2012 v 18:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem vyrobila ty utopence...mňaaam :slight_smile: už se nemůžu dočkat, až se to naloží :slight_smile:))
10. pro 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tyjo to je provokace....ten můj chlap si tady vedle mě dělá tataráček :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňááám...

Aspoň, že si topče peče v troubě, bych ho za smrádek z oleje asi zaškrtila...
10. pro 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d zítra naklušu do obchodu a nakoupím na ně ingredience...se mi o nich bude zdát :slight_smile:
ty jo jak já je teď hned potřebuju :grinning:
10. pro 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já na ně mám stejnou chuť :slight_smile:))))) jinak tatarák...mňaam, bože já se zblázním :grinning:
10. pro 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunicko333 normalne na toho oscara... na vysledky si ale musim počkat na druhy den.. jinak byli moc přijemni :slight_smile:
10. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no abych tomu dala tečku pročítala jsem si jídelní lístek z restaurace kam nás pozvali známí ...tyjo...plná pusa slin...ať už je neděle :slight_smile:
10. pro 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek