• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
To je ten ve 30.-32. týdnu, že? Ten mám na 29.4.. Ale už se nám to nějak blíží, že? :slight_smile:
10. dub 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari - ty jo, ještěže jste oba v mimčem v pořádku! Fakt den blbec. :frowning2:

@rozalenka : super, přijít o takovouhle naušničku by bylo hodně nepříjemné! Mám radost, že je na světě! :slight_smile:
10. dub 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky....nevite jeste od kdy se zacne chodit na ozvy????myslim ze tak 32-34tt ne????jinak ja si musim jeste koupit nejakou tu koprdu a pak uz nachystam tu tasku.....dneska nad ranem zase sen.....az me to vzbudilo....zase mi praskla voda....a ja nemela tu tasku.....asi su trubka zeee:slight_smile: spis je to moje podvedomi....
11. dub 2013 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2013 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak tyhle foto sou ted s 26tt...večer se cítím na porod,už mám problém v noci se vykoulet z postele když musím na wc...A taky sem dnes vlezla na váhu a 10kg nahoře-už s toho mám depky,nějak moc rychle přibírám,to zas bude keců v poradně u Dr....a to jdu do poradny až 29.4.Ufffff....A to jím normálně,kupuju si tuny ovoce a zeleniny a chodím ven....začíná mě to fakt deptat :frowning2: Doufám že se zase jen zavodnuju!Ale to nevím jak zjistit... :unamused:
11. dub 2013 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no já jsem na tom podobně ... +11kg ... a břicho ohromný, snad taky někdy přihodím fotku ... :wink:
11. dub 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari proč by byly kecy? podle prklazky je 10kg ještě v normě v tomhle týdny..neboj, hlavně že ty se cítíš dobře a pná energie :slight_smile:
11. dub 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr. se nelíbí,když se moc rychle přibírá...Jak se za měsíc přibere 3 kg a více tak už dělá přednášky!!! :unamused: Ale u dcery sem měla to samé-na konci těhu sem měla 14 kg navrch a z toho sem 12 hodin po porodu měla skoro 10 kg dole...byla sem samá voda... :pensive: Ale ted mám obavy že to na konci tohoto těhu bude víc jak 14,ale budu se snažit to nepřekročit :confused: jestli to bude možné...
11. dub 2013 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no já jsem měla 4kg za poslední dva měsíce (myslím tím v každém 4kg) ... a Mudr. nic neříkal, jen mě se to nelíbí :angry:
11. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě to skáče postupně už od od 2 měsíce...to co vážím ted sem ještě nikdy nevážila ...Mám 65 kg a taky mě to netěší,a sem nemotorná a hned funím jak lokomotiva,ale snažím se ted obcházet auto,a kam to jde chodím po svých.. :slight_smile: Čekám na jaro jak na spásu,jen abych neseděla doma a nemyslela na to,kdy zase můžu něco sníst :unamused: ...sem pořád hladová,ikdyž se najím... :angry:
11. dub 2013 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari jeje co ja bych dala za uzasnych 65kg.....tyyyo....ja zacinala se 76kg a ted mam asi 82kg.....a nechtej slyset jak funim....predfunim i lokomotivu...

holky ted takova diskretni otazka.....co sex???jeste to davate????u nas naposled tak pred mesicem a ted uz ted nemam vubec odvahu....asi zkusime az budeme chtit vyvolat porod....pamatuju si kdyz jsme tuhle metodu zkouseli u male....velice sme se nasmali:slight_smile: nevymysleli sme vubec zadnou polohu pri ktere by to bylo ok.....jak jste na tom vy.....???
11. dub 2013 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo...měla sem 50kg,když sem poznala mojého(jinak moje stálá váha je 52kg),s ním sem přibrala na 55kg-se kterýma sem i otěhotněla...Tak se těším,až je zas budu mít zpátky(těch 52kg)-ty kila navíc mě dávají fakt pěkně zabrat!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sotva dejchám,když si dám větší zátěž.... A co se týče sexu-můj je na nervy,že už to není 2x denně,ale už to ted nezvládám nebo nemám náladu nebo se objeví nějaký těhu problém ve formě ,,výtoku" a to sex odmítám,tak musí čekat...Není to tak jednoduché,co?No ale snažím se mu vyhovět aspon jednou za týden,i mě to sem tam popadne :slight_smile: ikdyž to bříško už zavazí :grinning: Ale snažím se,protože po porodu asi delší dobu nic nebude,takže sexujem dokud to jde... :sunglasses:
11. dub 2013 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari :D, krásných 65 sjem měla před otěhotněním - teď se blížím k 80kg (výška 164cm :astonished: )
11. dub 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... a já měřím pouhých 162cm :astonished: ...to vypadá že do porodnice mě ten můj dokutálí :sweat_smile: ...Se dnes cítím zase na prasknutí-a pořád a stále roste-uplně to cítím...jako na skřipci!!! :confused: Jdu se nechat namasírovat dobrou noc holky :grinning:
11. dub 2013 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja su z vas nejmensi a nejtezsi...160cm... a 82kg:frowning2:
11. dub 2013 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka
to je divné, asi, ale co se sexu týče nepozoruju žádnou změnu oproti tomu, než jsem otěhotněla.. pořád stejná frekvence, pořád stejná chuť.... nepřešlo nás to ani v 1.trimestru, kdy jsem zvracela desetkrát denně..
Jediné omezení jsou teda ty polohy, v podstatě se dá jen já nahoře anebo zboku...

@janesafari
a máš pocit, že jsou ty kg jen v břichu, nebo tak celkově všude? já mám teda nahoru asi 5kg, a přijde mi, že jediné, co se zvětšilo, je břicho, nohy, zadek pořád stejné (i podle kalhot).. ale zase si říkám, jak by mohlo břicho mít 5kg, když mimi má 1kg plus nějaká ta děloha další 1 kg...
11. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Když to rozložím na procenta ty nabrané kila,tak bych řekla,že tak 70% mám břicho a těch 30% všude-hlavně prsa a zadek,nohy...Jak už sem psala-u dcery sem nabrala celkově 14kg a s toho sem 12 hodin po porodu měla 10kg hned pryč...ty zbývající kila se vypařily během šestinedělí.Měla sem u dcery i fakt hodně vody,vytopila sem jim předporodní pokoj,tak pokud se nemýlím-tak zas asi zadržuju hodně vodu...Uvidím jak budu mít další poradnu a zeptám se DR...protože se mě nezdá abych přibírala skoro kilo týdně,což ted poslední týdny váha ukazuje... :frowning2:
12. dub 2013 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, omlouvám se, že vám sem lezu, ale zajímalo by mě jaké jste vybrali kočárky, chcete miminko vozit v zimě ještě v hluboké? nebo víte že už půjdete s fusakem do sporťáku?
sem blázen, plánujeme druhé mimi, "snažení" tak od podzimu a já tak okukuju a toho mě zajímá.
Děkuju :slight_smile:
12. dub 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka Já kočárek ještě nemám,stále si nejsem jistá tím jaký!!A protože rodím v červenci,tak v zimě chci mít prcka v hlubokém... :slight_smile: Mám ještě hluboký kočárek po dceři,který má celkem velkou vanu,tak toho určo v zimě využiju...a jinak se dívám po trojkombinaci do ,,terénu" ,protože stavíme a budem bydlet na kopci,tak chci nějaký odolný a dobře ovladatelný kočárek...Jen ho najít :wink:
12. dub 2013 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari děkuju. Ono asi není lehké vybrat hezky,kvalitní,moderní kocarek kam by se dalo dat 5ti měsíční mimco s fusakem :slight_smile:
12. dub 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka mame po prvni dceri Dorjan danny sport a ma celkem velkou korbu...jednu z nejvetsich a myslim ze v zime budeme jezdit s korbou....doufam v to...Deniska se tam jeste cca v 8mesicich vlezla (jezdili jsme sice uz pres leto ve sportaku protoze chtela videt ale do hlubokeho se tale vesla)
13. dub 2013 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka děkuju, mě se llíbí Brio go (a to se mi vůbec nelíbil), peg perego book plus. Chci otočnou sedačku sporťáku, 4 kolečka, ne žádný tank těžný, jsem malá a drobná a tahat se mi to nechce :slight_smile:
Nevím, pokud bych měla 4kg dítě jako poprvé tak holt bude jezdit ve sportáku no :frowning2:
13. dub 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák... konečně jaro!!!Domeček se staví,tak snad to půjde rychle-ve středu by měli být obvodové zdi a já ted konečně začnu balit veškeré zbývající zimní věci.. :slight_smile: Každý měsíc porodí někdo-koho znám...se to nějak rozjelo.Já mám před sebou kalendářně dneškek 3 měsíce :wink: -a už sem zase přibrala :frowning2: V pase mám 103 cm-každý týden poctivý centimetr navíc...ufff...Když jdeme na stavbu,tak do toho kopce sotva lezu a funím jak po maratonu.takže to asi budu procvičovat aspon 2x denně-at je tréning na stěhování... :grinning: :sunglasses:
15. dub 2013 v 07:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no gratuluju, že už stavíte! :slight_smile:

My máme vymalováno! Konečně... tak teď už to jen všechno přeskládat a dokoupit poslední věci a mimčo může vykouknout na svět. Mám nahoře poctivých 13 kilo a je to děs. Neustále mě pálí žáha a nohy mám oteklé už vlastně furt... ale jinak je to paráda :grinning: Moc se na prcka těšíme. :slight_smile:
Přeji pěkný den všem
15. dub 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kdyz se vsechny tak hezky necim chlubite....tak ja taky...brambory mame zasazene:slight_smile:
15. dub 2013 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Díky...zítra už bude ,,hrubé'' přízemí hotové.. Ještě patro a hned to bude veselejší...Jen at se počasí drží dokud to nebudeme mít vše pod střechou a pak to poletí Já jinak v téhle situaci nemám nachystané skoro nic...Ze začátku využiju určo věci po dceři-ovšem otázkou zůstává-KDY A KDE TO VŠECHNO OPERU,VYŽEHLÍM A NACHYSTÁM !!!Snad bude domek do porodu hotový :wink: Jinak máme objednanou komplet vybavenou postýlku a kočárek...
Takže když to stejně shrhu-potřebovala bych přenášet a získat čas na přestěhování a zabydlení -ZAHNÍZDĚNÍ :grinning:

Jinak...uklidila sem dvůr a jdeme grilovat...pak přesadím kytky,které je potřeba a uklidím garáž a budu balit zimní a nepotřebné věci...Ted se jinak maká :slight_smile: když je tak krásně :grinning: :sunglasses:
16. dub 2013 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tyo ty si fakt dobra jako....a celkove takhle rychle postavit barak a vybavit a vsechno tohle kolem....klobouk dolu....ja nejsu schopna uklidit kuchyn... :frowning2:
16. dub 2013 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenkaDíííky....ale ted než se zas rozhýbu tak to teda pocituju,jak mě večer bolí nohy a břicho tvrdne častěji... :unamused: Ale po letech dřiny sem ted celou zimu NIC nedělala a jen si válela šunky a nudila se,že už prostě musím do toho zas vletět,at mám tréning na to nejhorší a to bude červen!! :astonished: A taky fakt rychle přibírám,tak potřebuju pohyb,že? :grinning: Ale to počasí prostě NUTÍ pořád něco dělat nebo chodit aspon na výlety-nahoru na kopec kontrolovat jak rychle domeček roste...........
No prostě JARO SE MNOU VŽDY DĚLÁ DIVY A SEM PLNÁ ENERGIE....... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2013 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari potrebovala bych trochu energie pujcit....ale tak tez jsem se dokopala aspon uklidit tu kuchyn a taky jsem vytridila hadriky po Denci a mam ted uprostred obyvaku peknou kopu...Dena na ni jeste postvila kyblik na hracky a rekla kooom(komin) takze tak to ted u nas vypada:slight_smile: a hned nemuzu zacit prat jelikoz tad tri dny u nas odkalujou vodu...tak aby se nam nepokazila pracka....no ale su zase o trosku dal...jeste sem umyla dvoje botky po Deni- kamoska je chce odkupit pro jejich malu...tak snad ji budou dobre...
16. dub 2013 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se nám trošku zatáhlo-jen at neprší a můžou chlapi dokončit přízemí...Jinak já jdu zase lítat po uřadech-papírově už sem prodala svůj dům takže s nastávajícím novým majitelem vyřídit ,,zástavní smlouvy'', ověřit podpisy a šup na katastr... :wink: Jen at prosím neprší-pak se chci projít po městě a zjistit si obchůdky,kam na věcičky co nám chybí....Obchody se mění dost rychle tak to musím ,,zmapovat" :slight_smile: ...Pořád ještě nedošla nemocenská-což je docela průser jestli mě nestihnou odcházet inkasa,uvěr,apod... :angry:
Vy ste na tom jak holky-došly vám peníze?
17. dub 2013 v 07:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek