• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@janesafari ja su teda na materske ale musim zaklepat ta mi dosla.... a doufam ze to takhle hezky bude chodit i nadale....:slight_smile: mi jdeme dneska s Dencou cvicit....ja se teda nemuzu ani pohnout jak me boli zada ale ona se aspon probehne:slight_smile:
17. dub 2013 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Mě vychází nástup na mateřskou myslím 3.června,ještě mám neschopenku...doted nebyl problém,až tento měsíc...Tak nevím :frowning2:
Záda mě problém nedělají,ale jiné věci-každá si vyžereme něco jiného...U Nellči sem byla fyzicky ve skvělé kondici-u ní to začalo až porodem a táhlo se to 2 měsíce...Její porod mě docela odrovnal a byla sem moc potrhaná a ty dva měsíce sem sem dávala dohromady...Ted už se to doufám opakovat nebude-ted si zkouším skoro všechny těhu problémy od začátku.Sice v normální míře ale přece :unamused:
17. dub 2013 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no ja se po Denisce taky davala docela dlouho dohromady...mela sem i ty poporodni deprese coz bylo snad horsi nez nejake hojeni(i kdyz to trvalo taky dlouho...) kdybych kolem sebe nemela tehda rodinu ktera me silene podrzela tak nevim jak to vsechno dopadlo....byla sem totalne na dne.doufam ze se to ted obejde bez tohodle....
17. dub 2013 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz se tu nakously ty deprese vznikaji i po cisarovi kdyz se nekoji?
17. dub 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 tak tohle opravdu netusim....ale myslim si ze je to jedno...ty hormony se vylavujou i po cisari ne?????ale nikomu bych to neprala....je to hrozny stav. Normalne jsem Dencu v jednu dobu vubec nechtela a to jsme se o ni snazili rok a pul....trvalo to asi tak tyden nebo dva nez jsem se z toho dostala....
17. dub 2013 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka no tak samozrejmne jsou pro tyhle prip. antidepresiva ne?
17. dub 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 ja jsem s tim nikam nesla....mela jsem do toho jeste zanet prsa 40 horecky tak jsem to proklepala doma....vicemene v posteli.....trochu desiva vzpominka....doufam ze ted to bude jinak...
17. dub 2013 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari čaues, mi došla dneska až...
17. dub 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka a to jsem posílala nemocenský papír už posledního března...
17. dub 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska opet absolvovala cestu do mesta a zpet...snazim se trochu chodit abych se aspon trochu hybala....reknu vam kdybych nemusela tchanovi zaplatit sek na poste tak sem se asi v pulce cesty otocila a sla domu. su uplne hotova....bricho me tvrdne cimdal castejc a tak me boliju velice vajecniky.....odpoledne jedu na kontrolu na gyndu....po mesici konecne.....su straaaaasne zvedava co mi rekne.....
18. dub 2013 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak holky....poslusne hlasim....mam v brichu peknyho obrika....muj chlap rika tezkotonazni diteemoticon dneska jsem 30+3tt a maly ma 1800g......proto me tak vsechno boli a su totalne k.o.....dr rikal ze celkem fofrem pribral....ale jinak se nic nechysta...cs 0....obrik je stale hlavou nahore a dr rikal ze sice se jeste otocit muze ale pri tom jak je velky uz to asi moc nevidi...ze uvidime jak bude nadale pribyvat na vaze a kolik bude vazit pred porodem a pak se budem rozhodovat....kdyz by ebyl nejaky prerostly tak ze bych mohla treba rodit i normalne jelikoz jsem mela dobry prvni porod....a kdyz to bude opravdu obr tak se asi bude domlouvat cisar...kteremu jsem se trochu chtela vyhnout...ale co udelam.....hlavne at je prsek ok....jinak jmeno stale nevime...
18. dub 2013 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mě termín vychází na 12.7. podle screeningu...kde plánujete rodit??? Jde mi konkrétně o ty které přemýšlí o Mělníku nebo o Slaným :slight_smile:
18. dub 2013 v 17:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prckovi se asi nelíbí,když řídím :confounded: Pokaždé řádí v místech,pod pupkem,kde mám pás a jak se narve pod žebra-to je fakt chutovka :sweat_smile: ...
19. dub 2013 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já jsem ode dneška už taky doma. Pan doktor na tom trval, že prý dělám v negativním prostředí :grinning: Ale je to dobře, protože tady je práce až nad hlavu a nevím nevím jak bych to stíhala. Sice se už začíná rýsovat nový obývák, ale jde to pomalu. :frowning2:
19. dub 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jak vidim tak pres vikend se tu vubec nic nedeje...u nas dneska trochu smutno a nuda...alespon pro me. Pro Denisku si prijela na odpoledne svagrova a jely nekom do Veseli na hriste ...poslala fotku jak je mala totalne vysmata nekde na skluzavce....:slight_smile: su rada ze jim nerve ale ne druhou stranu bych chtela byt venku s nimi ale Deniska si musi trochu zvyknout byt bezeme....je to hrozny maminac a me je po ni taky smutno....tak si zvykame asi obe dve..manzel byl dopoledne pomahat brachovi pri oprave domku takze taky nebyl doma a ted si sel chvilku lehnout jelikoz jde na nocni.....takze pro me nuda....mame jaks taks poklizeno a ven se mi samotne fakt nechce. Jedine co bych mohla delat je zehleni....a to se mi extra nechce.asi si pustim nejakou pohadku:grinning: po obede jsem si taky nachystala tu tasku do porodky kdyz jsem na to mela klidecek....takze tak....co vy jak se mate???
21. dub 2013 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ty jo, tasku do porodky...tu asi budu chystat az tak za mesic :slight_smile:
21. dub 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla celý víkend venku...převážně na stavbě a badrista dělal co se mu řeklo,že je potřeba... :slight_smile: To zas bude učet zítra-už ted vím,že to bude suma :astonished:
Jinak po večerech sme grilovali..mnam.. :grinning: A co se týče tašky do porodky-na to ted ještě ani nemyslím,takže ani netuším,kdy ji nachystám :sweat_smile: A to jak sem lítala po venku a potkávala známé,tak sme slyšela věty typu:,,Jééé,ty už to máš za pár co?" No nevím-3 měsíce nejsou za pár,a každý je ted zvědavý do jakých rozměrů ještě porostu... :sweat_smile:
22. dub 2013 v 07:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák...další mimi na světě :slight_smile: Kamarádky a známé se nějak rozrodily-každý měsíc mimi a ted pár nových těhulek kolem...hm-tento rok je nějaký plodný :grinning: Když sme u toho porodu,zkoušela některá z vás rodit do vody?Mě tím v kurzu nasadila brouka do hlavy a vážně nad tím uvažuju,protože říkala že ve vodě se nikdy nedělá nástřih a ženská není tak ,,potrhaná"... :confused: Tak právě proto-nechci už zažít porod,jaký sem měla s dcerou-jizva mě kolikrát bolí doted!Jak většinou naříkají lidi,že je něco bolí a asi bude pršet apod...Tak mě bolí ta jizva dole po tom šíleném a dlouhém šití... :frowning2:
23. dub 2013 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari čaues, no já právě o tom taky uvažovala! :slight_smile: zrovna jsem si řekla, že musím zjistit, jestli se to tady v Ostravských nemocnicích někde realizuje...
24. dub 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Uh.Hradišti právě je jeden porodní pokoj s vanou a moc se prej nevyužívá...ženské by i chtěly,ale některé to nestihnou a některé nesmí,tak těch porodů v té vaně není az tolik...Tak nad tím uvažuju... :slight_smile: Nerada bych zažila porod jako ten první...Tak uvidíme...Jen doufat,že až pojedem rodit,tak bude vana volná a nebudou žádné komplikace,které by mě vanu ,,zatrhly"... :wink:
24. dub 2013 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Tááák...včera nám došlo vyučtování za bagr+tatru! 46000,- :astonished: Já sem se málem vyvrátila!!!
Taky sme s mým drahým včera vletěly na matriku,aby měl prcek jeho příjmení,protože do porodu svatbu nestihnem,když je tolik práce kolem stavby apod...Vezmem se bud na podzim nebo na jaře :slight_smile: Pořád nevíme co bude lepší,ikdyž možná bude lepší to stihnout ještě letos,zas kvůli daním-příští rok už by dostal penízky i za mě a taky dostane příspěvek s práce a teoreticky by nám to zaplatilo náklady na naši minisvadbu :grinning: Jinak na té matrice mě hned paní posadila,že at se jí tam ještě nerozsypu,tak sem se jen zasmála,že mám ještě nějaké 3 měsíce čas-a ona na mě hleděla,jako bych kecala :grinning: Nooo...sme zase porostly-v pase 105cm... :sweat_smile:
26. dub 2013 v 06:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tyo tak to je husta palba....fakt mazec.

jak se jinak holky mate??? mi jsme zase nemocni...ale nastesti uz je to zase jen ryma...horecku uz mame za sebou. pupek mi prijde kazdy den vetsi a vetsi...hruza....
26. dub 2013 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím to zaklepat-mě se naštěstí nemoci vyhýbají,já sem měla jen těch pár menších urazů :sweat_smile: Ale můj mě tady kašle a smrká už snad 3 týdny-ale ted to přešlo do té jeho pylové alergie a Nellča ta je taky ted poprvé po dlouhé době na sirupu proti kašli a spreji do nosu...Večer v posteli už sem se u filmu vztekala,že asi budu spávat v obýváku a oni tuberáci at si používají telku v ložnici-každý s jedné strany a na střídačku kašel nebo smrkání.....no moje nervy!!!
Jinak holky dotaz-tím že ted budeme mít celkem velký dům-potřebuju poradit jakou CHŮVIČKU a s velkým dosahem...bez ní se na novém neobejdu a skušenost s tím nemám.Když se narodila Nellča,tak sem ji na bytě nepotřebovala a taky sem na ni ani neměla-zůstala sem sama nějaké 2 týdny před porodem........poradtě! :slight_smile: díky
27. dub 2013 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka 1800 g :confused: , tož to je obrík, toj á mám odhad 1250 g . :slight_smile: Tašku do porodnice sbalenou nemám ani náhodou, ještě nemám ani nakoupené věci. :pensive:
29. dub 2013 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Mě jaro taky hrozně moc nabíjí energií, zvlášť teď když jsme na baráčku. Když jsem čekala toho prvního, tak jsme bydleli v paneláku a byla jsem jak želva, zato teď tady si taky posedávám, bo to břicho už dává trochu zabrat, ale okopávám záhony, sázím atd. atd. Takže je to fajn. Ty jo, ty máš tak dlouho schované věci po dceři, to jsi dobrá. :slight_smile:
29. dub 2013 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas no a to bylo uz pred vic jak tydnem...pocitam ze uz mame urcite pres 2kg.....proste je to macek.....nejradej bych uz mela odrozeno....
29. dub 2013 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka hele, užívej si bříška, ještě je moc brzo rodit. Si neumíš představit ty problémy, kdyby jsi rodila teď. :wink:
29. dub 2013 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si s veeeelkyma problemama nalakovala nehty na nohach.....a to mi musi vydrzet az do porodu.... :grinning:
29. dub 2013 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka No teda, drobek to úplně není! :grinning:

Holky, jak to máte obecně s těma váhama miminek? Já byla v pátek (31+1tt) na velkém UZ, a navážili 1700g...
Jsem si říkala, že budu mít drobka, jsme s manželem takoví oba dva pidi, já 167/46kg, on 178/70kg, a přitom teda docela roste... Si říkám, jestli to není tím, že mi bere všechny živiny a energii, protože tak se i teda cítím :slight_smile: :confounded:
29. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Já moc věcí ani nestihla použít a bylo mě líto to prodat nebo rozdat :sweat_smile: A taky sem si myslela,že toho správného chlapa potkám dřív a vletím na další mimi...ale se to protáhlo na 10 let a ještě čekám kluka :grinning: Ale stejně s mojím asi za 2 roky vletíme ještě na třetí,tak i nadále nechám vše schované...A taky se rozrodí snad i naši sourozenci-kteří sou na řadě :grinning:
29. dub 2013 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek