• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@rozalenka Tak to mě vykládej...sem včera vylezla s vany,že si ostříhám a taky přelakuju nehty na nohách :astonished: ...No trvalo to dlouho a zvládla sem to,ale příště už takovou akci nedám...Maličký se roztahoval a lezl mě pod žebra,tak to šlo dost těžko :sweat_smile:
29. dub 2013 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jedem zítra do Zlína na velký ultrazvuk,tak sem taky hoooodně zvědavá na váhu... :wink: Podle mého ohmatání taky není maličký...ale uvidíme zítra :grinning:
29. dub 2013 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2013 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák-tohle 28tt.. :grinning: Dnes sem začala 29tt...To nám to ale letí :confused:
29. dub 2013 v 16:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Tý jo, to je pupek!! :slight_smile:) :grinning:
29. dub 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi bych mela stahnout ty fotky z fotaku aby ste videli meeeega pupek:slight_smile:
taky se citite totalne vystavene a uplne bez energie?????ja su uplne k.o....
30. dub 2013 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...tak přihodte taky nějaké foto,at v tom nejsem sama...a to mám termín asi jako poslední z vás,že ? 15.7. :wink:
30. dub 2013 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy mě ještě vystresujete, já mám bříško sotva poloviční a ještě k tomu nemám ani 160 cm a jsem celkově drobná, kde tam to miminko mám?
30. dub 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Je tam pěkně schované,neboj :slight_smile: A já mám všechno vepředu,takže na mě je to vidět už od 6tt...Představa že ten prcek ted už bude jen přibírat ještě aspon nějaké 2-2,5kg....tak nevím s jakým břichem zas pojedu do porodnice :grinning:

Jinak konečně sme se vrátily s cest...V Brně sme objednaly veškeré okna na domek....A ve Zlíně v Prediku???Prcek se nenechal vyfotit v 3D :frowning2: Zase si rukama schoval celou hlavu :frowning2: ...A ještě je hlavou nahoře-sedí mě na močáku :sweat_smile: ...Mám prej cvičit kočičí hřety,,,A váhový odhad je 1235g....Sem 29+1..!!Ještě má dost času,aby se otočil,ne?Jak ste na tom vy holky s polohou mimča??? :confused:
30. dub 2013 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari taky jsme hlavou nahore.....a dr rekl ze se sice muze jeste otocit ale mysli si ze uz se neotoci....tobe rekli ze mas cvicit kocici hrbety????jeste neco ti poradili??????ale nevim jak se ty kocici hrbety s tak monstroznim brichem jako mam ja daji cvicit....
30. dub 2013 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari nene ne posledni :slight_smile: ja jsem posledni ;:slight_smile: 28.7 ,)
30. dub 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari u nas je mala taky tak ... sedi mi na spodku ;) ale mi mame jeste trosku vic casu ;)
30. dub 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Jen řekla,že si mám kleknout na všechny čtyři a pomalu a co nejvíc se prohýbat nahoru a pak dolů a chvilku vydržet....a opakovat několikrát denně.Ale už sem to někde i viděla na netu :wink: Někomu prý i pomohlo jezdit s baterkou po břiše,že se prcek otočí za světlem....Taky budu zjištovat a zkoušet!!!Zkus a uvidíš-bud to půjde nebo ne...Když cokoliv zjistím,písnu... :slight_smile:
Budem zkoušet...o tomhle sem četla hodně a nenapadlo mě,že to budu řešit.A kolikrát se mimčo přetočí ještě i před porodem-proto se taky dělají ultrazvuky,ne? :wink:
13.5. mám poradnu i s ultrazvukem a pak i těhu kurz.........tak uvidíme a poptáme se...Nerada bych císaře!!! :frowning2:
1. kvě 2013 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 Tak to máme termín jen plus mínus 2 týdny od sebe...já mám termín 15.7. a druhý 18.7....Ale první (dceru) sem 8 dní přenášela-vůbec se jí nechtělo ven :unamused: ...Tak kdoví jak to dopadnu ted s tím klučíkem :grinning:
1. kvě 2013 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no to doufam ze neee :slight_smile:)) jinak prasknu snad :o/
1. kvě 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 Budu zkoušet co se dá-jen at se už otočí,prcek se mě drží jen na pravé straně a a hlavičku a ručičky mě ,,rve "pod žebra...není to moc příjemné,hlavně když řídím...a nemůžu se ani ohnout,stojím a sedím jak podle pravítka :astonished: A ty horka...ufff... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2013 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no me zatíím rizení az tak nevadí .. ale mala je taky prdelkou dolu :slight_smile:))) :wink:
1. kvě 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 Asi v sobě schovávám malého dáblíka :slight_smile: V autě jako by to dělal schválně,jen se připoutám-začně mě kopat do močáku a hlavičku a ruce mě rve pod žebra,tak sedím jak špoona... :sweat_smile: Fakt má vychytané ty nejlepší situace...asi hned začnu s tím cvičením,at se otočí-třeba budu mín ,,zlobit" :sweat_smile:
1. kvě 2013 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dneska velmi namahave udelala velice slaby kocici hrbet a byla sem totalne k.o....asi to necham na nem jestli se otoci nebo ne...jeste se zeptam u dr jestli mam cvicit nebo ne....taky jsem nekde slysela nazor ze se to nema hrotit ze muse mit treba mimino kratky pupecnik a nebo ze by se mohl do te snury zamotat a uskrtit se....nevim co je na tom pravdy....
1. kvě 2013 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Já sem včera seděla dlouho na netu a máme čas...i co sem se zatím stihla poptat-máme čas...Ještě až do 36tt prej může měnit polohy,než se ustálí...Tak nevím,proč mě Dr. stresovala... :frowning2: Taky to ještě nebudu hrotit!A kdyžtak ještě zkusím baterku-mimčo se může otočit za světlem :sweat_smile:
2. kvě 2013 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari toz ja uz toho casi tolik nemam jako vy:slight_smile: u nas uz jenom 3tydny.... ale ono i zalezi jak je ditko velke a kolik ma mista...a u nas asi zadne misto ani neni....je mi to uz celkem jedno- jen at uz je to za nama a prcek je zdravy venku....snad i cisare bychom nejak zvladli.....su zvedava co mi rekne dr na kontrole....toho 9.5...nam dnesni den zacal bourkou tak uvidime co budeme dal delat....
2. kvě 2013 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se přidám s názorem na otočení, myslím, že když bude chtít, tak se otočí, na to mu stačí půl minutky, takže času dost, hlavně když bude mít místo... A taky bych si třeba myslela, že pokud se neotočilo samo, tak k tomu má důvod, něco mu tam vadí, má kratší šňůru... A byla bych ráda, že si to dokázalo zařídit tak, aby se mu nic nestalo (samozřejmě ani cvičením a podobnými pomůckami by se taky neotočilo, kdyby ho to ohrožovalo, takže cvičit je ok). Moje bylo na UZ ve 29+1 sice hlavičkou, ale poloha labilní, takže nic trvalého. No a za týden najednou kopance jako blázen a šup, večer už mě kopalo zase do močáku takovou silou, že tam bylo určitě otočený. A teď už si myslím, že je zase správně, protože kope do pravého boku a do pupíku. Minimálně je nějak šikmo, no... Hlavně aby nám dobře rostly a zůstaly tam tak dlouho, jak mají, otočení je nakonec ze všech těch možných komplikací to nejmenší, protože miminku neublíží.
2. kvě 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj...pravda,taky cítím jak cestuje...Prcek je hodně vepředu,tak nemám problém cítit jeho tělíčko...a když se vyboulí-nejde to přehlédnout :grinning: Tak uvidíme-zatím se snažím být v klidu...A kolikrát sou ty mrnata tak rychlé,že to ani nepostřehnem :sweat_smile:
2. kvě 2013 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? termin porodu mam 8.7 a na posledni kontrole jsem byla minuly tyden a prcek mel hlavicku nahore, myslite, ze je to nejaky problem? Taky mam mensi brisko a celkove jsem drobnejsi, ale citim, jak se furt toci, tak nevim..?:slight_smile:
2. kvě 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha tak jak to tady holky vidim tak vetsina mimin ma hlavicku nahore:slight_smile: tak uvidime kolik se jich pretoci....
2. kvě 2013 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm...je nás tu takových víc-pravda :wink: Ted sem si psala s kámoškou na chatu a j se malíčký otočil až v 33 tt...a i přesto rodila už v 35tt a císařem-kvůli vysokému tlaku!
Taky sem zvědává,jak která z nás dopadne...za chvli už tady začnem postupně i rodit.. :sweat_smile:
2. kvě 2013 ve 14:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter26 Ahoj,máš termín pár dní přede mnou-skáčou mě ted termíny dva-15 a 18.7...
Já v tom problém nevidím-osobně si myslím,že má ten prcek ještě pár týdnů čas-to jen Dr.mě asi zbytečně vystresovala...
2. kvě 2013 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neda mi to a jdu zkusit stahnout aspon nejakou fotku at se pomejete:slight_smile: mame novy fotak tak snad to s tim zvladnu...
2. kvě 2013 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha holky tak tady mate muj pupos....fotka je focena jen tak hala bala...takze omluvte obleceni, mu vyraz i Deniscin (prave vstala) .....
2. kvě 2013 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sileny vypada to na tej fotce jako bych tam mela kopacak:slight_smile:
2. kvě 2013 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek