• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@janesafari ok dekuji za odpoved:slight_smile:
2. kvě 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to celkove zvladate?:slight_smile:
2. kvě 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka No konečně taky někdo přihodil foto-dokud sou ty prdolky ještě schované v bříšku :slight_smile:
A bud v klidu-viděla sem 2x takové pupíky,když sem čekala Nellču...Jedna taková se mnou chodila do poradny-drobná,štíhlá blondýnečka,ale to břicho měla jako na čtyřčata-neuvěřitelné...A pak sem ve špitále poznala jednu,co čekala trojčátka,a tak jak ted máš pupek ty-ona ho takový měla v 6.měsíci... :sweat_smile: Takže bud v klidu... :slight_smile:

A když srovnám fotky s prvního těhu a ted-je to rozdíl!U Nelly velké kulaté břicho-v 7.měsíci sem vypadala že mám těsně před porodem...A ted mám taky velké břicho,ale prej do špičky a dole-zas jako těsně před porodem :grinning:
A zas máme víc v pase :sweat_smile: 106cm-na váhu radši nelezu-už to asi bude tak 11 kg navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2013 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se teda ted taky delsi dobu nevazila....no nez budu met jit na gyndu tak se pak zvazim:slight_smile: jinak co se tyka porovnani pruchu...u Denci jsem takovy pupos nemela....hlavne jsem ho mela rozvaleny do vsech stran a ted mam vsechno jenom v tom silenem pupku...tak se nedivte ze uz to chci met za sebou....dneska se zkusim vyfotit tak nejak normalne....tak treba jeste neco pridam....
3. kvě 2013 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se v červnu půjdem ještě jednou vyfotit k fotografovi-máme fotky ze 4.měsíce a ještě půjdem v 8.měsíci... :slight_smile:
A 17 května máme jet do Vysokých Tater k tetě,ale když sem se zmínila před gyndařkou,tak s toho nebyla nadšená a nedoporučuje mě odjíždět,když v té době budu ,,už " 31-32tt... :cry: Sice mě nasadila brouka do hlavy,ale cítím se dobře a když bude i poradna 13.5.v pohodě,tak proč nejet?Pojedem na 5-7 dní a nebudu lítat po horách-tam si odpočinu a jak dojedem-začínám balit a řešit vše kolem stěhování...A doktoři kolem jen stresují :sweat_smile:
3. kvě 2013 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tyo ty si stejne husta.....:slight_smile: mazec v 8mesici planovat stehovani.....fakt luxus.
su celkem zvedava jak to tady bude kdo prvni porodi a tak.....jak to tak vidim podle prace tak budes asi prvni na rade:grinning:
3. kvě 2013 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Musím to zmáknout a neporodit!!U Nellči mě zůstala na krku celá hospoda,o kterou sem se musela postarat,takže sem do porodnice jela sice z práce,ale i přesto všechno sem 8 dní přenášela...asi měsíc sem byla doma a musela sem naskočit zpátky do toho koloběhu-ikdyž mě nebylo zrovna hej...A ted to bude taky trochu extrém a záhul,ale po zkušenostech co mám,mě to nešokuje-sem zvyklá na horší věci a jiný záhul... :sweat_smile: :sweat_smile: Nikdy sem to v ničem neměla jednoduché,tak mě spíš překvapí,když jde něco dobře... :unamused: :wink:
A ten maličký snad taky ZAS pochopí,že potřebujem čas mu- nám nachystat aspon trošku bydlení,než přijde na tento svět... :sweat_smile: A nebudu to přehánět-já jen zbalím,chlapi naloží a odvezou a já budu v novém ,,hnízdit"... :grinning:
4. kvě 2013 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejnako nas sem chodi hodne malo....ma to kolik je nas tu v teto skupine prihlasenych tak si nas tu povida max. tak 5.... :frowning2:
4. kvě 2013 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, konečně jsem se dostala na pc - po dlouhé době. V pátek jsme byli na screeningu III. trimestru a můžu vám říct, že z těch termínů vůbec nejsem moudrá. Podle ultrazvuku už jsme totiž ve 34 týdnu. A přitom podle menses jsem 31+1. Měli jsme už náskok předtím (týden podle ultrazvuku), ale tohle mě docela zarazilo. Takže mi paní doktorka zopakovala, že mám mít prostě v červnu zabaleno a šla jsem. Termín nám každopádně posunuli na 20.6. Jinak má mimčo už dvě kila - což je taky docela dost. Jo a my už jsme hlavou dolů :slight_smile: Takže jsem se po těchto informacích vrhla na kompletaci výbavičky a jak jsem měla pocit, že už všechno máme, tak teď mám zase pocit, že nic nemáme. Ale odškrtávám si poctivě seznam a pomaličku se to rýsuje. Dneska večer doobjednám chybějící a pak už budu jen desinfikovat a prát. A nesmím zapomenout na lékárnu - naštěstí se vážně všechno dá objednat po netu. Zítra teda ještě musím natřít topení a potřebovala bych ještě vytapetovat a umýt okna. No, snad to do toho června všechno stihnu. Teď jdu žehlit - mám tady haldu taťkových košil a nějaké pleny, co se nepodařily rychle poskládat ze sušičky a tak jsou zežvaněné. Co vy? Nějaké novinky?
Jo a k debatě o pupcích - mám pocit, že nosím dvojčata :grinning: Je obrovský a trčí dopředu :grinning:
4. kvě 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak co sem vstoupila do III.trimestru,už zase blbě spím...Dnes sem vzhůru tak od 4 ?Mám plnou hlavu,jestli balit nebo vyřizovat kolem starého domu,nebo si začít chystat tašku do porodky-pomalu ale jistě-dnes sem 30tt :confused: !
No asi postupně všechno,jen někde začít...budu sepisovat a následně škrtat...uffff...nějak to na mě ted dolehlo a to počasí co je ted za oknem to jen podporuje...A bolí mě noha,asi namožená,ale nateklá-ani kotník není vidět :frowning2: Snad vylezu ten kopec k novému budoucímu domku-potřebuju vědět a vidět,jestli se pokračuje!!!Začínám být nervozníííí... :confused:
6. kvě 2013 v 06:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky, ja jsem vcera sthla tejpy ze zad a asi do hodiny me zacaly opet bolet...takze dneska jdu znovu.jinak Deniska beha porad s tatkou po dvore tak su rada ze mam chvilku klid....aspon uvarim trochu a poklidim....nevim jestli uz jsem se na to ptala- co berete do porodky za masticku na bradavky? ja mela prvne bephanten ale na prsa stal uplne za prd tak si chci v lekarne objednat purelan od medely....nemate nektera zkusenost???na kontrolu jdu ve ctvrtek...uz jsem 34tt tak su zvedava jestli uz treba nebude tocit ozvy...vubec si nepamatuju kdy se to zacina tocit.jooo a jak jsme se tu nedavno bavily o sexu :grinning: tak vcera u nas probehl asi po 2mesicich:slight_smile: velice smesne to muselo vypadat.....jak najit nejakou polohu...nelze......opravdu sme se spis nasmali:slight_smile:
6. kvě 2013 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak od zitra jsem na nove materske.... :slight_smile:
6. kvě 2013 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak aby ste vedely co je to poradny kopacak....:grinning: a ta posledni fotka to jsou moje zada jeste vcera....dneska asi dostanu hezci barvicky:slight_smile:
jinak spousty hracek rozhazenych za mnou prosim omluvte.....u nas nemuze byt uklizeno:slight_smile:
6. kvě 2013 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka No...ale nám ty pupky kynou...jen co je pravda :grinning: Ale zatím se nikdo jiný nepochlubil-zatím jen my dvě :rolling_eyes:
6. kvě 2013 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda nevím co tam dnes zase ten prcek nacvičuje,ale od rána už měl 3x škytavku a když zrovna neškytá,tak tak sebou pořád mele a břicho mám samou bouli...Dnes to má zase rozjeté už od brzkého rána to řádění...Dnes 30tt...jejda,ale ten čas letí... :wink:
6. kvě 2013 ve 12:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky me trochu mrzi ze se tady pupktime jenom mi dve:slight_smile:
takze vy ostatni....sup sup....nejake ty pupiky!!!
6. kvě 2013 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak dobře :slight_smile: Obvod břicha 88 cm, nahoru kolem 6-7 kg. Váhový odhad před třemi(!) týdny, kdy bylo bříško ještě menší byl 1,4 kg. Takže teď tam může být klidně skoro dvoukilové...
6. kvě 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Tak je vidět-jak sme každá jiná...ja sem 30tt. a mám dvojnásobný pupíš :slight_smile: Nahoře už 11 kg, obvod břicha už 105cm... :astonished: Mě většina leze do břicha a i placentu a prcka mám hodně vpředu
6. kvě 2013 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone tyyyyoooo :slight_smile: jaky placacek:grinning:no krasa chtela bych takhle vypadat..... :sunglasses:
6. kvě 2013 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a muj vahovy prirustek je 7kg nahore...tak si to vemte ze vsech tech 7kg je fakt jen a jen v brise...... :confounded:
6. kvě 2013 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za týden bych se snad mohla dozvědět nějaké další míry miminka, ale já to říkala, že mám břicho malý :slight_smile: Ale i pocitově cítím, že roste a má víc síly na kopání. Fakt je, že já předtím neměla břicho vůbec žádný a i když mi třeba ve 4. měsíci už narostlo tak, že jsem nic neoblíkla, cizí lidi neměli šanci poznat, že to není moje normální postava, ale mimčo. Já bych zase brala takový, aby bylo vidět, že se porod pomalu blíží, zatím mi totiž ani moc nepřekáží, jenom se s ním nevyspím (jsem ten typ,co usne jedině na břiše, takže teď mám docela problémy) a při chůzi je cítit, že je vevnitř pár kilo navíc, co tlačí na spodek... Tak snad ještě stihne povyrůst, abych měla taky břichatý pocit :slight_smile: Hrozí mi př́edčasný porod (ležím už od 18. týdne), ale zatím ještě držíme a rosteme..
6. kvě 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Koukám s termínem jsme na tom asi hodně podobně :slight_smile:
6. kvě 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna No to jsme :slight_smile:, měla bych rodit v Motole.
6. kvě 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Já na Bulovce. V Motole v březnu rodila moje nej kamarádka :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone ja bych teda radej mela ten nebrichaty pocit....tezce zavidim..... :unamused: a uprime taky bych uz rodila....chci vydrzet ten 36tt a ve 37tt zacnem vytrepavat....ale jak zakon schvalnosti bude se me urcite drzet jako kliste...
6. kvě 2013 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se prikoulela z mesta a su totalne k.o.....a to ma jit varit:frowning2:
7. kvě 2013 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna Já chtěla co nejblíž, abych se nestresovala a dojela i taxíkem... Nakonec jsem tam už pár týdnů strávila ležením na rizikovém, tak teď už jsem "jejich" i se založenou kartou a doktoři mi tam přišli všichni docela fajn. Hlavně aby se o nás oba někdo postaral, kdyby bylo něco špatně, víc jsem nad tím nedumala :slight_smile:
@rozalenka No mně se teda taky chodí hůř a nemůžu to rozdýchat, ale ještě chci dorazit na konec 34tt a pak musím vstát z postele a sehnat výbavičku, nějak jsem skončila na rizikáči dřív, než jsem s pořizováním začala, a teď se pořád bojím, abych ho nevyhnala brzy běháním po obchodech s kočárky...
7. kvě 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone no pokud mas na vybavicku prachy tak si myslim ze se da sehnat behem jednoho dne....staci zajit do nejakeho mega obchodu s tady tema kojeneckyma vecma a je to....
7. kvě 2013 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se asi taky brzo vydám na nákup,at můžu teda pomalu nachystat tu tašku do porodky apod...a pro malého něco do začátku,než ten porod rozchodím...Nějaké drobné už mám odložené a na co nevyjde-dokoupíme příští měsíc :sweat_smile: Jinak s těch velkých věcí-kočárek už máme kočárek-trojkombinaci,komplet vybavená postýlka už taky došla,ještě čekám na ,,klokanku" a taková větší položka ještě-chůvička,kterou koupíme příští měsíc...a zbytek si oběhám obchůdky a lékárnu sama... :slight_smile: Udělám si některý hezký den výlet do města :grinning: a budu nakupovat,někde si dám obídek... :sweat_smile: a lattéčko...Jen by to chtělo nosiče tašek-ale radši půjdu ty tašky 5x odnést do auta,než se s mojím nebo s dcerou stresovat v obchodech!!!Radši sama a pěkně v klidu :grinning:
7. kvě 2013 ve 12:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych ráda nějaký cenový kompromis, ale taky doufám, že to půjde rychle... Hlavně ten kočárek - trojkombinaci, bych si ráda vybrala a vyzkoušela naživo, zbytek může dokoupit i manžel a babičky, tak doufám, že to miminko vevnitř ještě vydrží aspoň než dostanu volnější režim podle příští kontroly. Pořád tak straší předčasným porodem, že si nikam moc netroufám a každé píchnutí a zabolení v břiše mě hned vynervuje...
7. kvě 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek