• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
dneska cekame navstevu.....mela bych uklizet ale vuuuubec se mi nechce:frowning2: jo a ten muj chlap jel dneska do prace rano a ztratil klice.....toz uzasne asi budem muset vymenit vsechny zamky.....
11. kvě 2013 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka nepříjemné, ale stane se. Navíc - ony někde vyplavou, hned jak ty zámky vyměníte! :unamused: Já si takhle jednou chytře uklidila klíče mezi vánoční vykrajovátka... takže jsem je objevila až za rok. :grinning:
A k tomu úklidu - taky musím uklízet, zítra se nám vrací taťka. Tak ať hned zase neodjede :grinning: Ale taky se mi nechce.. navíc moji tygříci jsou dneska nějací aktivní, takže mi do všeho strkají čumáčky :grinning: Úžasná spolupráce... :grinning:
11. kvě 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo.taky uvažuju,že ještě vletím na jeden velký uklid a kašlu na to...Ovšem okna umývat nebudu-to už sem ponaučená s prvního těhu :confused: To at už si pak uklidí nová paní domu...Já budu mít své práce a starostí až až... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ještě mě ZASE čeká ,,kobereček" ve škole...Já už fakt nevím-snad budu muset k psychologovi,nebo už nevím...Nebo jen další ,,období-puberta"?Ale to by se do ní narodila a jen se stupnovala...Já byla taky pěkný zmetek s tvrdou hlavou,ale s dcerou to mládí fest!!! :astonished: A to je jí 10...co bude za pár let?Nikoho nebere ani po dobrém-ani po zlém,pokud to sama nechce... :angry: Přiznávám je asi po mě a její biologický otec k tomu taky dost přispěl,ale musí být způsob jak to zvládnout... :unamused: Je jí 10 a nikdo se jí nebude přizpůsobovat a podřizovat...a babičky taky zase dostanou za uši!!!
11. kvě 2013 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave no on je opravdu ztratil....rano zamknul a jel do prace a v praci zjistil ze je nema.....a asi aj vi ve kterych mistech mu vypadli z kapse...aj se vracel a hledal aj muj tatka tam pak byl ale nenasli.... :frowning2:
11. kvě 2013 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od včerejška mám docela slušně nateklé nohy - šlapky, kotníky, a lýtka, (a na váze o 2kg více) - je to běžný jev, nebo je to něco špatně?
11. kvě 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie I mě to ted dělá,když je horko hned sem nateklá a ještě ty kila navíc dávají nohám pěkně zabrat...a v pravé noze mám asi zánět-bolí a bolí,jizvu na noze mám zarudlou a nohu jako balon... :frowning2: Tak kudy chodím-kulhám...Jestli se to nespraví,zajdu si na ortopedii...Tam mě nohu i kdysi dávno operovali,tak mají záznam...Taky mě to nepřijde normální :frowning2: Radši se svěř Dr. jestli se ti to nezdá...Mě můj musel donutit k doktorce... :sweat_smile:
11. kvě 2013 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcek se před chvílí otočil :grinning: Ovšem zatím jen s pravé strany na levou :rolling_eyes: A sem moc zvědavá,jak dlouho mu to vydrží... :wink: protože je celkem stabilně jen na pravé straně a někdy na chvilku uprostřed,ale to mu nikdy moc dlouho nevydrželo :slight_smile:
11. kvě 2013 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dlouho mu to nevydrželo-už je zpět vpravo a hlavičku se mě snaží ,,narvat" pod žebra... :rolling_eyes: není to teda moc příjemné a musím být jak podle pravítka...To sem zvědavá,co nám v pondělí v poradně a na UZ zas předvede...Ve středu jedu na další UZ do porodky-na 3D sem se objednala-poslední pokus jestli se nám v 3D předvede a nechá natočit :sweat_smile: Neposeda jeden mrnavý... :wink:
Mají vaši prckové taky tak často škytavku?Ten můj škytá min.3x denně a když neškytá,hraje si s mým močákem jako s kopačákem a nebo nacvičuje spartakiádu...Často přemýšlím,kolik toho vlastně naspí-dnes má zas svůj den :slight_smile:
11. kvě 2013 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie taky mi to nohy dělají a během dne naberu dvě kila. Mně pomohlo o dost víc pít a nohy nahoru, nejlépe ležet. Stále mi teda natékají, ale už s nima můžu hýbat. Nicméně raději bych to být tebou konzultovala s doktorem.
11. kvě 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari a to mate jeste jet od tech tater, ne?
11. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie
@janesafari holky, otoky nohou asi bývají v těhu často, je na to kolonka i v těhu průkazce, mě se na to pokaždé sestřička ptá. Ale nevím teda přesně, jeslti to něco významného znamená nebo ne, protože jsem je neměla ani v prvním těhu ani teď. ale kolegyně z práce, ta mívala nohy jako konve , chudina.

@janesafari co ti Nela provádí , že musíš do školy na kobereček?
11. kvě 2013 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave ty kupuješ už předem kloboučky na kojení? To mě vůbec nanapadlo.

@rozalenka ten purelan je super, když už jde do tuhého ,tak fakt ten, je sice drahý, ale fakt super.

holky, VY CO MÁTE UŽ SBALENO NEBO NAKOUPENO DO PORODNICE , dejte mi sem seznam, sice si tak zhruba pamatuji co jsem měla u prvního, ale třeba už vůbec nevím kolik těch porodnických vložek a tak :confused: :confused: :confused:
11. kvě 2013 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Jo,máme jet ted v pátek 17.5....pro jistotu si vyřídím na ten týden nějaké připojištění,at sem v klidu...Ještě uvidím co mě bude dělat ta moje noha-jestli neskončím na ortopedii-ta jizva fakt bolí a po celém dnu lítání po baráku i pěkně bodá...Celkově nateču jak je 25 a více stupnů... :rolling_eyes:
Už nám to všem dává pěkně zabrat,co?Pořád se něco děje... :confused:
11. kvě 2013 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Já oteču jen jak je horko,ale ted mám problém jen s pravou nohou-jako malá sem byla 2x na operaci s achillovkou...no a od neděle mě noha bolí,je nateklá a dost nepříjemně mě bolí ta jizva-a je nateklá a zarudlá...Dr.ani neví,jestli je to jen otok s té zátěže těhu kg,nebo zánět...Napsala mě jen nějaký gel a prej v klidu a nohy nahoře.......ale to jde dost těžko :confounded: Jestli se to nezlepší-zajdu si na ortopedii
No a Nella? Je drzá,na děti i učitele,odmlouvá a zapírá žákovku i ukoly,atd atd atd......Už sem ji v I.pololetí zachránila před 2 s chování,ale ted ji stejně neminula KÁZENSKÁ DŮTKA!!!Asi týden byl klid a ted se zas něco děje-ve čtvrtek jdu do školy...
11. kvě 2013 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm...do porodky mám pouze sepsaný seznam,a odložené nějaké 2000,-...zatím...A některý hezký den se chystám na výlet do města a koupit co mě vyjde...A co nevyjde-tak až v červnu.ASi budu ta poslední tady,co si tu tašku nachystá... :sweat_smile: A seznam najdeš i na netu,taky sem koukala a ještě nám i na kurzu paní řekla-co vyžaduje konkrétně naše porodnice v Uherském Hradišti...Každá to má trošku jinak,každá ti dá něco jiného a v jiném množství-co sem tak vysledovala...
11. kvě 2013 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas jj, raději se koupím hned. Ono to není zas taková částka a nerada bych pak panikařila, že je nemám.....
A ten seznam do porodnice - určitě to najdeš na stránkách tvojí porodnice. A nebo bych se tam zeptala sestřičky až tam půjdeš na monitor. Protože každá porodnice to má opravdu jinak. Ale kdyby náhodou - když koukneš na stránky nemocnice Motol nějaký seznam tam je: http://www.fnmotol.cz/kliniky-a-oddeleni/cast-pro-dospele/gynekologicko-porodnicka-klinika-uk-2-lf-a-fn-moto/informace-pro-pacienty/pouceni-pro-nastavajici-maminky/
11. kvě 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari v klidu :slight_smile: já měla důtky celou školní docházku :slight_smile: hlavně, aby se dobře učila
12. kvě 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Já taky byla černá ovce,ale moje vlastní dcera mě překonává...... :rolling_eyes: Učí se sama a dobře-jen lenost to občas zkazí,protože koně sou víc než škola...
Já jen doufala,že tohle těhu bude jiné,prožiju ho milovaná a hlavně v KLIDU !!!Ale to u nás nejde,pořád se musí něco dít :sweat_smile:
Se divím sama sobě ,že mě to vlastně překvapuje :sweat_smile:
12. kvě 2013 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...tak posnídám a jedu do poradny (dnes i UTZ ).pak do pojištovny,at mě proplatí Nellino očkování na ,,klíštata" a pro sebe připojištění,at můžu odjet do Tater-ikdyž mě od toho každý odrazuje :angry: ...Pak do špitálu,asi vletím na tu ortopediiiii-nebot noha bolí ještě víc,ikdyž sem ,,chodila" jen po baráku a sotva vylezu schody...A pak těhu kurz...Takže mám toho dnes až do večera a sotva chodím,tak snad to nějak zvládnu :confused: ufff...A prcek škytá a řádí ostošest už od půl páté od rána... :rolling_eyes: A navíc ještě samé šílené sny-dokonce sem slyšela sama sebe,jak ze spaní mluvím a funím :sweat_smile:
PS:Za poslední 14 dní= plus 2kg a 2cm v pase... :confused: Tááá ručička na té váze mě už pěkně s....... :zipper_mouth:
13. kvě 2013 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari aha, a nemůže ti tu nateklou nohu dělat ta změna počasí a tak? K těm Tatrám - tož jako nevím co tam jako takhle těhotná chceš dělat a ještě s bolavou nohou - jako taky bych někam jela, ale asi to ještě vydržím, protože na neschopence toho moc nenajezdím. TY jsi už na mateřské nebo jak to máš? Hlavně dělej tak, aby jsi nerodila na Slovensku :grinning: :grinning:
No a s Nelou asi začíná třískat puberta co? Ono je to svatá pravda, že malé děti malé starosti. :wink: Bůhví co mě ještě čeká. Já bývala taky dost drzá i na naše, ale tak zase pořád lepší než někde fetovat ne?
13. kvě 2013 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky, ja jsem byla v sobotu vecer posedet se spoluzackama....no uplne super byla jsem nadsena- po velice dlouhe dobe jsem takhle nekam vypadla- ani jsem to nijak neplanovala....ale uplne jsme se narechtaly a stalo to fakt za to. Vcera byl u nas pro deti ples princu a princezen takze Denca sla za princeznu a byla krasna a natesena z toho ze ma hezke satky(ze svatby)tak se tam natrasala.....a ted se chystame k zapisu do skolky...vubec nevim co me ceka :slight_smile:
no jinak moje bricho porad tvrdne a maly tam dela taky pekny vykopy.....silene- uz uz at je to za nama....
13. kvě 2013 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, lepím tu své dnešní břicho po ranní sprše :slight_smile: Mazec, když si uvědomím, že kamarádka v tomhle týdnu už rodila!
13. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Moc hezký :slight_smile: A já se hned cítím líp, že nemám extra veliký!
13. kvě 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie tak to je mazec......ja chci taky takovitok malicky pupicek.....ja su jak velryba:frowning2:
13. kvě 2013 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Jo, tvůj jsem viděla, taky docela malinký...
13. kvě 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Ono prý při dalším dítěti už bývá pupík větši..že jen prvorodičky mají takový malý... ale nevím, co je na tom pravdy
13. kvě 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie jojo taky me to dr. rikal...a kor kdyz mas deti brzo po sobe...ty dva tri roky....ze je to brisni svalstvo hodne povolene a nestihne se od prvniho porodu tolik zesilit.....no ale ja su jak totalni velryba....no snad uz to ty dva tydny vydrzim- musim co jineho mi zbyva ze....
13. kvě 2013 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sou jen kecy,že prvorodičky mají malí pupíšek...Na to že sem u Nelly otěhotněla,když měla nějakých 47-48 kg(162cm výška),tak sem měla mega břicho...Jak najdu fotku -tak vám ji sem dodám :sweat_smile: ...Přijde mě,když to srovnám,že ted mám břicho o něco menší...U Nelly bylo velké a kulaté a ted je velké a trochu do špičky...
@gwennie Takový pupíš sem měla ted už v 16-18tt... :sweat_smile: Hezké... :slight_smile:
13. kvě 2013 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari jenze nezapomen ze Nelcu si mela pred 10lety!!!!! takze uz se pocitas opet mezi prvorodicky.....jelikoz tvoje svalstvo melo hoooodne casu se stahnout a posilit.....
13. kvě 2013 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Jj,taky pravda...ale už nikdy se mě břicho tak nezpevnilo a ted už sem kynula od 6tt :sweat_smile:
Ale jinak-cítím se jak prvorodička,ale už nemám takový strach...Jinak až teprv ted zažívám ty běžné těhu trable... :rolling_eyes: Ten malý mě ted vše vynahrazuje...
13. kvě 2013 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek