• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Ahoj holky, tak je mi celý den pěkně blbě :frowning2: Je mi zima, sem totálně KO (skoro celý den jsem prospala), je mi zle od žaludku a celé odpoledne sedím na záchodě :frowning2: Takže paráda. Odpoledne jsem už přemýšlela nad doktorem. Doufám, že se to do zítra zlepší.

@janesafari Vítej zpět :slight_smile:
23. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky.....dnesni den bych zhodnotila...katastrofa..:frowning2:
prvni sem teda sla k te zubarce...strach sem nemela ale moje nalada stala uplne za prd- cely den sem polehavala a porvavala.hruza no a uzubarky to prasklo- chytla sem tam uplny amok sedim na tom kraesle a rvala sem jako male decko...ne ze strachu ze zubu ale asi ty blbe hormony nebo to....proste na me vsechno padlo:frowning2: jeste se mi vcera objevili ty debilni hemeroidy- normalne je nemam ale ted diky tomu tezkemu brichu tak to nejak vylezlo a hrozne to boli...no to sem zubarce teda nerikala ale rvala sem jak mala....no ale vzala to v pohode...ma tri decka takze treba to taky zna.rychle sem se doma osprchovala a prchala na gyndu....takze cs mam 3- konecne jsme se trosicku hnuli z mista...ozvy v poradku a maly je velky takze dr rikal ze muzem zacit vyvolavat ze hemeroidy se zpravi az po porodu ted prej kdyz to mimino na to tlaci tak se to urcite nezpravi....na kontrolu mam jit zase ve ctvrtek a kdyby neco tak mam jet do porodky.takze nejspis o vikendu udelame vylet na zdejsi zriceninu hradu- nevim teda jak tam vyfunim ale musim...a dame nejakou grotesku....tak uvidime.
23. kvě 2013 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
opožděně díky za přivítání... :slight_smile:
Jinak dnes nás asi bylo víc,co měly bezva den... :frowning2: ...Sem těhotný mrzák,až budu chtít taky ,,vytřepávat" ,nevím kam s tou mojí nateklou nohou vyběhnu-asi budem sexovat( jak králíčci) a nebo to rozjede to stěhování...a at si pak chlap poradí-když má pořád tolik času,aby taky začal něco dělat :confounded: Dnes mě pěkně nas.....
Ty těhu nálady sou fakt bezva...dobrou holky,třeba ráno bude líp...Zítra jdu na nehty,tak aspon nějaká miniradůstka... :wink:
23. kvě 2013 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari krásné fotečky, teda ty jsi mladinká, i tvůj chlap. to já bych ti mohla dělat skoro matku. :sunglasses:
A neboj, vzpomeneš si na všechno, rodičovský cit je nejlepší. :wink:
@rozalenka jejda, ty hemeroidy jsou teda nepříjemné, ale určiě nejsi sama, určitě to má víc mamin. Tak to nějak vydrž.

A holky k těm náladám, já měla předevčírem katastrofickou, normálně jsem doma brečela, mazec. Byla jsem naštvaná na školku, na to že mám shánět nějaký věci, přitom si chlap na to mohl myslet a zařídit o víkendu, to prostě jedno k druhýho a už to bylo. Včera jsem byla ještě taková taky a navíc k tomu, "nesnášenlivá" ke svému okolí, ale pak odpoledne už lepší. Tak doufám, že takovéto nálady nebudu mít často. To z prvního těhu vůbec neznám.
24. kvě 2013 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Jééé,to teda děkuju za lichotku,ale mladinká už teda nejsem-dívala ses kolik mě je? :sweat_smile: Spíš tu patřím mezi ty starší,ikdyž nevypadám... :wink: Často sem i slýchávala,komu hlídám dítě,když mě viděli s Nellčou...A ted si zas každý kdo mě nezná myslí,že čekám první dítě a některé šokuje,když slyší,že mám už 10-letou dceru... :sweat_smile:

A znova k těm náladám-včera bych snad i vraždila,můj sice zkoušel se mnou komunikovat,ale špatně skončil :confounded:
Dnes ráno mě s práce poslal sms s krásným přáníčkem ke svátku a slovama ,,MILUJI TĚ :slight_smile: "...Tak mě to dojalo a říkám si,jak je skvělý,že ty moje nálady vždy tak překousne...To já neumím,mě všechno dlouho leží v žaludku a dlouho všechno řeším a vůbec-sem fakt dost výbušná :fearful: ...V prvním těhu sem taky nebyla až takhle náladová-ale to bylo asi tím,že tehdejší přítel se ke mě choval špatně a já tak nějak byla na všechno sama a spíš uzavřená a ubrečená,a těhu sem si i sama užívala a snažila se ho vychutnat...Ted je to uuuplně jiné :grinning: :sunglasses:
24. kvě 2013 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Jé, fajné fotky...
24. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Jaké čísla máme posílat? :slight_smile:
24. kvě 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tož na ten věk v profilu jsem se nedívala, to až teď, tak to jsme s věkem na tom stejně, akorát ty vypadáš na dvacítku :slight_smile: Se ani nedivím, že 10ti letá Nelča u tebe překvapuje. :wink: Hm, partnera máš teda parádního teď, já si taky nestěžuji, v prvním těhu jsem byla obletovaná, byť býval od pondělí do pátku mimo domov, ale já chodila do práce a pak jen spala a spala, ale teď je to jiné, už mě tak obletovat nemůže ,protože holt ten 3letý prcek to nedovolí, tak mám dost co dělat . Třeba dnes jsem úplně unavená a hotová, tak v poledne jak půjdu pro malýho do školky, tak pak si dám asi šlofíka s ním, teď do sebe leju magnezko, abych vůbec do té školky došla. ale přišla jsem na to čím to je, CHYBÍ MI SLUNÍČKO, když byly krásné dny, tak jsem zvládala uvařit, okopat nějaké kytky na zahrádce a tak, ale teď jak už je pár dnů taková zima a sluníčko nikde, tak jsem k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2013 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas S tím můžu jen souhlasit-to počasí ovlivní náladu strašně moc...Aspon u mě to tak funguje.Já miluju jaro a slunce a když všechno zezelená a kvete... :grinning: To já fakt ožiju!Jen ten muj chlap to má jako alergik naopak-ten ,,umírá" a dopuje se práškama,aby mohl ven...Doma nemůžu mít nic co kvete :frowning2: to mě vadí,ale co se dá dělat...A nejenom že je alergik na pyl a trávy,ale i na laktozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jen at to prcek nemá po něm !!! :sweat_smile: :confused:
24. kvě 2013 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Hezké fotky (a to bříško jen závidím, i když uznávám, že nosit menší je menší námaha, ale na kontrole si nechám vysvětlit, proč mám tak malé a jestli jsme opravdu v pořádku...). Opravdu vypadáš mladě :slight_smile:
Jinak já vypadám jako "zbouchnutá středoškolačka", takže občas i na ulici vidím, jak se lidi divně koukají, že už mám břicho, jsem myslela, že na těhotný jsou všichni milý a usměvavý, na mě se většinou mračí :confounded: (hlavně starší generace).

Nálady jsem snad konečně trochu ovládla, už se tolik neurážím a neřvu, což je po dvou měsících krásná změna určitě i pro manžela. Ale brečím stejně denně, buď jsem dojatá nebo mám hroznej strach nebo obojí najednou :sweat_smile: Počasí snáším dobře, stejně bych ještě týden měla ležet doma, abych neporodila moc předčasně. A to mi potom horka celkem zhoršujou náladu :unamused:
24. kvě 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak teď jsem se měřila přes pupík, jsem zjistila, že to dělají všechny maminy, přece, tak jaktože ty to nevíš (kámoška :slight_smile:) a mám 80cm, to je pěkně málo na 9.měsíc, co? :grinning:
24. kvě 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie to tedy jo, já jsem se dnes změnřila - přes pupík 108cm
24. kvě 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gwennie ja mam 119cm hihi
24. kvě 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 no třeba tě za dva týdny trhnu :grinning:
24. kvě 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gwennie Taky asi záleží, na kolika jsi začínala :slight_smile: Já mám střídavě 88-90 podle toho, jak se kde zrovna mimčo vyboulí, ale mám to už pár týdnů stejně a to podle UZ ještě během toho o kus vyrostlo, tak teda nevím... A začínala jsem asi na 66.
24. kvě 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted ve 32+4 zatím 109cm...Sem zvědavá na jakém čísle skončím...Dnes se zas cítím na prasknutí,takže zase rostem... :confused:
24. kvě 2013 v 17:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone NE každý je na nás těhule milý a usměvavý...Mě už se taky několikrát stalo,že mě nějaký chlap nepustil do dvěří-ještě sem já musela uhnout...nebo někteří sou tak zahledění do sebe,že sem si kolikrát oběma rukama držela pupík,aby do mě ti bezohlední ,,nežduchali"...No taky k tomu mám skoro vždy nějaký komentář,protože bezohlednost některých lidí mě udivuje :astonished:
24. kvě 2013 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Vidíš, tak to máš vlastně mnohem menší rozdíl, než já - 12cm. Já začínala na 58-60 takže mám rozdíl 22cm :grinning:
24. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak sem nejvetsi slon.....pres pupek 122cm:frowning2: ja uz chci rodit.....nebo spis....ja uz to chci mit za sebou...pravda na ten porod se az tolik netesim....ted jsme byly jeste mamku zavezt na nakup...no sdani a vstavani je pro me totalne silene k vuli tem debilnim hemeroidam....boli to jako prase.
chtela sem se dneska jit podivat na plotek...hraji nam tu no name....Denca dneska spala odpoledne 3,5h tak mohla jit v poho se mnou ale nejak mi neni extra...ted venku mi celkem dost a casto tvrdlo bricho.....tak asi nikam nepujdem.Manza je na odpoledni a nocni dohromady.....tak se budu doma nudit.

@gwennie jo a cisla telefoni...udelam z toho seznam a kazde z vas ho poslu aby ste treba pak dali vedet ze ste porodily nebo tak...
24. kvě 2013 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Já taky 22 :slight_smile:
@janesafari Jo, taky se někdy musím krýt, aby do mě někdo nevrazil, občas mě to dost stresuje, když jsem mezi hodně lidma, pořád mám tendence se hlídat a krýt, aby se něco nestalo... a ještě k tomu se všichni jenom mračí a divně dívají :frowning2:

Já ho tam chci ještě co nejdýl udržet, ale jsem si pořád míň a míň jistá, jak to ještě půjde. Poslíčky mám silný, cítím ho dole a ještě mám taky už "čistící" tendence ve střevech, takže nevim nevim...
24. kvě 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám přes pupek 113 cm. Sem vůbec takovou číslovku nečekala.... :grinning: Rozdíl mezi původně a ted je 38 cm - masakr! :grinning:
25. kvě 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,která z vás máte jakou pojištovnu?Já sem celý život u VZP a už jí mám fakt plné zuby...Jako těhule sem od nich nedostala ani haléř na nic-pouze mě proplatili necelé očkování Nellči na ,,klíštata"...V červnu chci od nich odejít (vlastně všichni)...Která je dobrá,jak pro těhule,děti a vůbec?S mojím sme chodili i darovat krev-já ted nemůžu :sweat_smile: .Nellu čekají rovnátka a plánujem do 2-3 let jestě jedno mimi....Potřebuju poradit dobrou pojištovnu-musíme přejít během června!!!
25. kvě 2013 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari Presne tak, VZP je nejvetsi shit. Prave nedavno jsem si ji sla zmenit na 205... přijde mi, že cokoliv je lepší, než VZP. Tady na Ostravsku tě v mnoha ordinacích i odmítnou, že prostě VZP neproplácí... Jo a na těhu kurz jsem dostala prd, protože jsem se dovolila se od 1.1. 2014 registrovat k jiné pojstovne - pritom ted jeste x mesicu platim tem VZP zmrdum...
25. kvě 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem leta u ZP MV a nemůžu si absolutně stěžovat. Sice pro čerpání bonus programu musí člověk vstoupit do nějaké jejich karty života, ale v podstatě to nic neznamená. Jen daleko lepší přehled o cenách čerpané lékařské péče - vše perfektně dostupné z netu - lékař, ošetření, kolik to stálo... křivka vývoje nákladů na lékařskou péči atd. Je teda pravda, že se jejich bonus program trochu zcvrnul - trochu víc, bývali štědřejší, ale neměnila bych. Nestalo se mi, že by mě někde neošetřili a teď coby těhu tam mám balíček za 800 Kč. Což se k proplacení kurzů nebo vitamínů hodí.
25. kvě 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem u zpmv a ten balicek tech 800kc sem vyuzila na ten screening v 1trimestru....zadny problem sem tedy nemela.a celkove si nijak nestezuju...musim zaklepat.

jinak holky vim ze asi otravuju ale nemate nektera nejake rady na ty hemeroidy???strasne to boli-bohuzel vsichni rikaji ze do porodu se to proste nijak nezmeni.coz si nedokazu predstavit.a kdyz mi kamaradky popsala jak to pak u ni dopadlo po porodu tak si snad zazadam o cisara....i kdyz teda rekla ze ji na to pak dali v nemocnici hned masticku a do tydne byla fit...ale mam z toho teda sileny strach.uz mi to zacalo i trochu krvacet a teda vstavani a sedani si...naprosta katastrofa:frowning2: 3x denne se strchuju jako pako abych to aspon trochu udrzela v cistote, zacpu nastesti teda nemam, ale je to bolest silena:frowning2:

jo a kdo mate zajem predavat tel. cisla tak pisnete do moji interni posty cislo a ja vam pak poslu seznam...co mi prijdou cisla at si pak muzem napsat a dat vedet ostatnim ze sme treba v porodnici...
25. kvě 2013 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Já jsem taky u Ministerstva vnitra, nikdy jsem bonusy moc nečerpala, ale teď chci za příspěvek půjčit monitor dechu, to je možnost nechat si proplatit a ráda to využiju :slight_smile: A opravdu mě vždycky vzali všude, i tam, co neberou třeba VZP... A online přehled o vyúčtované péči je taky nadmíru zajímavý. Ale nemůžu říct, jestli mají lepší bonusy než ostatní.
25. kvě 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mě podařilo ,,náhodou" najít nějakou tabulku pojištoven a která co nabízí zhruba..a nejlíp tam vychází ČPZP-205(průmyslová),METAL-ALIANZE-217 a ZPMV-211(ministerstvo vnitra)...Takže to co máte vy holky... :sweat_smile: Tak ted sem na vážkách...Kámoška se mě zminovala o té 205 a dostala v těhu proplaceno skoro vše-loni!!! Prej tam pak přešla celá rodina...
Jinak žádná nemá vše,takže se poradím ještě s mojím a jdeme VZP poslat do pr...... :sweat_smile: Tak díky za rady,pomohlo mě to...
26. kvě 2013 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem u ČPZP už strašně dlouho a jsem spokojená!!! V předchozím těhu mi fakt proplatili skoro vše (částak 4,5tis.) - teď už to tolik není, ale pořád se mi u nich líbí - dětem dávají na zimu vitamíny ... nějaké plavání zdarma ... a ještě mám skvělou kožní mudr., která třeba s VZP smlouvu nemá ...
26. kvě 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Cokoliv lepší než nic :slight_smile: Na rozdíl od VZP je toho hodně :sweat_smile: Na VZP chodím už od začátku těhu a nedočkala sem se ničeho-spíš naopak...že si můžu sama za to,že si nehlídám ty jejich náhodné příspěvky :angry: Dostala sem jen papír,kde mám celý rok zbírat od lékařů razítka a na konci roku dostanu až 1500,-...No s tím mě dojala uplně :rolling_eyes: A nejen tímhle...Ale už to neřeším-počkám ještě tak 1-2 týdny a jdu jinam...
26. kvě 2013 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no pro tento rok jsem koukala, že budoucí maminky mají příspěvek 1500,-Kč + 500,-Kč novorozenecký příspvěk ... to není spatné ...
26. kvě 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek