• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito jeee :slight_smile:)) to znám, jak já tohle znám :grinning: máme doma buldoka a občas mě připadne, že ho v tom slintání trumfnu :D
10. pro 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tyjo teď mě napadlo..kolik jste holky přibraly v kg a cm? já se přiznám 3,5kg a přez břicho 7 cm :slight_smile: no na to jakou mám figuru jsem docela překvapená...myslela jsem, že to nepůjde tak do 6měsíce vidět.
10. pro 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 6kg dole, ale břicho je brutálně venku :grinning: pas jsem si neměřila, ale něco na něm je vidět :slight_smile:))
10. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka92 můžeš jít buď do Baťovy nemocnice nebo na Prediko, možnost volby... co sis vybrala?
10. pro 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko333 jo tak :slight_smile: tu Baťovu nemocnici...
10. pro 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka paralen jen na teplotu a i tak bych ho nebrala, tantum taky ne, nemuzes skoro nic..medikuj,zazvor a cesnek. Me taky neco skolilo a da se kloktat soda rozpustena ve vode (pokud jsi j nevyplacala na test holka/kluk) :grinning: :grinning:, nebo bylinky, soda ale zabira rychle. Pak jeste existuje Citrovital, je to extrakt z grepovych jader, taky se da kloktat.
Mam to zmaknuty z prvniho tehu, chripku jsem mela ve stejny dobe jako ted, teda z kraje a pak krute rotavira, to muzu radit dobre :unamused:.
10. pro 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, můžu se k vám přidat? Občas pročítám vaši diskusi a již mohu dát vědět celému světu, že čekáme druhé miminko :slight_smile: .
10. pro 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
také bych se rada pridala:slight_smile: Jsem v 9.týdnu a zítra jdu na druhou gyn. kontrolu:slight_smile: Snad už uvidím srdicko a budou nějaké testy... jsem sílene nervózní, aby vše dobře dopadlo!
10. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@verccak vítej a gratuluju
10. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka taky vítej a i vám blahopřeju k bříšku
10. pro 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, je to naše první miminko:slight_smile: Na miminko jsem čekala skoro 10 let a už je to tady:slight_smile: Ještě jsem porad v šoku:slight_smile: Už ať mam po všech testech a muzu byt v klidu a užívat si tehotenstvi:slight_smile:
10. pro 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dasenecka gratuluji a jen si užívej :slight_smile:
10. pro 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeee, tataracek :wink: Ten bych si taky dala..
10. pro 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravim od druhe vecere :wink:, nekdo se tu ptal na vahu a cm, vaha zatim + 1 kg a pas nemerim, ten se meni radikalne pred a po jidle :grinning:.
10. pro 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ja bych se taaak chtela naucit chodit spat brzy..Kazdej den cumakuju cca do 12h a i dyl..
10. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já taky a od čtyř už jsem vzhůru :slight_smile:) ale dnes se stalo něco divného...spala jsem do čtvrt na děvět:slight_smile:) manžel čučel a říkal, že už mě chtěl jít zkontrolovat jestli dýchám :slight_smile:)) ale abych se to naučila, proto jdu do postele :slight_smile: ale mám tam Kmotra, takže nevím nevím :grinning: i když ta knížka mě rychle uspává :slight_smile:)
10. pro 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak dobrou noc, ja se kouknu na sex ve meste a pak snad taky usnu..Kmotr je pry dobra knizka :wink:
A ty Tvy nevolnosti jsou zahadny :grinning: Preji at je Ti zitra jako dneska :wink:
10. pro 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Kmotr je příšerná knížka :-/ film je úžasnej a knížka se taaak blbě čte :frowning2: vůbec mě to nebaví, proto ji mám v ložnici :grinning: sex ve měste mě baví :slight_smile:) a zatím vesele snídám, piju kafčo a mám se dobře :slight_smile:) odpoledne jdu do poradny, tak se moooc těším na predátorka až ho zase uvidím :slight_smile:))
11. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mám rýmu, jak Brno, ach jo :frowning2: Zítra jdu na kontrolu+ultrazvuk, už se nemůžu dočkat až mimčo zase uvidím :slight_smile:
11. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky od rána řeším jednu věc....mám dnes jít do poradny a mám donést moč, nicméně ráno cca o půl páté jsem byla na wc a jak je člověk rozespalej, tak mi to nedoklaplo...teď jsem ještě na wc nebyla od té doby, myslíte, že to bude vadit? :-/ je mi to blbý volat doktorovi :frowning2:
11. pro 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d vyčůrej se teď....myslím, že to zase takovej rozdíl nebude.Hlavně je prý důležitý aby to byl střed čůrání.Ne začátek ani konec
11. pro 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d neres, jen kdyby neco nasla, tak to rekni...teda mas ale dlouhy interval :wink:, ja jsem jak pochcandira od zacatku, stejne u obou tehu.
11. pro 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito oo děkuji :slight_smile:) já sice nevím jestli něco "vytlačím" ale pokusím se :grinning:
11. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmalij já mám od narození zdvojenou močovou trubici nebo co, takže jsem prostě držák :grinning:
11. pro 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Nepiješ málo? Já byla od 8 aspoň 6x :grinning:
11. pro 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ani neee, už jsem měla tři čaje a jedno kafe :grinning: a zrovna jsem přemýšlela, jestli zvednu svoji línou prdel od pc a práce a dojdu si pro vodu:D
11. pro 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak mi drahoušek pustil krásnou písničku pro potěšení , asi nečekal, že budu bulet jako želva :slight_smile:
Je úžasná....www.youtube.com/watch?v=XkXeb2UA3zc
11. pro 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ta je úžasná :slight_smile:)
11. pro 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito dobra by byla jako ukolebavka.. :wink:
11. pro 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek