• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
26. kvě 2013 ve 14:40 • brouzilka
@miranda77 Jj,to je fajn...jen už to v tomhle těhu asi nestihnu :frowning2: Během června přestoupíme a 15. a 18.červenec mám termíny porodu...
26. kvě 2013 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes mě ,,číselník" ukazuje 50 dní do TP...To nám to ale letí...Už se i těším,si připadám čím dál těžší-mám pocit,že přibírám i s vody :frowning2:
26. kvě 2013 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka Nám na kurzu strasne doporucovali mydlo s dubovou kurou, ze se s tim mame kazdy den myt...Jinak osobne neporadim, nikdy jsem to nezazila :frowning2:
26. kvě 2013 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak vam reknu nejak jsem se doted porodu extra nebala ale co se mi udelal ten hemeroit tak z toho zacinam mit totalne panickou hruzu :cry:
26. kvě 2013 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
cauko holky....mazec v noci me bylo zle uplne hruza....vcera na oslave jsem vypila trochu coca coly a maly se zastavil asi ve 2h rano....nebo to sem teda usnula tak asi na necelu hodinu.vzbudila sem se totalne spocena.....porad sem cekala kdy praskne ta blba voda.....vim ze mi tak nejak divne bylo i u Denci kdyz me praskla voda....hruza noc opravdu. :frowning2:
27. kvě 2013 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka Tak já to měla podobné předevčírem, hrozné stavy napůl spánku a bdění, čekala jsem, že omdlím ve spánku nebo začnu rodit nebo se něco stane... A taky mi začíná být každý den spolu s příchodem večerních poslíčků zle, většinou od žaludku, někdy od střev... Ale ještě nechci rodit, ještě chci 3 týdny vydržet a budu hrozně šťastná.

Dneska dorazil kočárek, tak jsem ho zkusila smontovat a myslím, že jezdí moc hezky :slight_smile: Akorát smrdí novou umělou hmotou... A teda přišel komplet zabalený v jedné mega krabici (korba, podvozek, sporťák - s obalem aspoň 20 kilo) a venku lilo. Naštěstí mi PPL chlapi nabídli odnos do výtahu, jinak nevím, co bych venku pod schodama v dešti dělala s takovým balíkem, leda rozbalit a nechat zmoknout, smontovat a odvézt na vlastních kolech... Sousedy tady neznám žádné.
27. kvě 2013 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejste v tom nespaní sami...já už se pořádně nevyspala-no ani si to už nepamatuju!!!A ted tuplovaně...bud prcek řádí ostošest,nebo blbé sny,ale hlavně při tom namáhavém otáčení s boku na bok mám neustále břicho jak beton,nedejbože se 2-3x za noc vykutálet na záchod a seběhnout a vyběhnout schody...Já už prdím i na to,že se nestihnu zabydlet v novém,ale už sem řekla mamině,že na pár týdnů se stěhujem k ní a pomalu si tam odvozím to nejdůležitější pro začátek-aspon po dobu šestinedělí :sweat_smile: a mám sto chutí-taky vytřepávat prcka dřív...! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od toho 37tt...už snad budu zkoušet-prcek stejně není prcek,tak co...Jen ten mrnous aby schválně nestávkoval a já byla těhule do 42tt,že?To teda nevím jak bych rozdýchavala :astonished:
27. kvě 2013 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janesafari tez mam tuhle obavu...ze se mu proste ven nebude chtit.....ja uz bych rodila klidne hned...
27. kvě 2013 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janesafari , @rozalenka presne, presne... Uz at je to venku! Jenze vcerejsi kontrola naznacila spise opak :-/ Zatim je CS3, cipek se nezkracuje, na ozvach zadne kontrakce slyset nebyly... Pry to zatim na porod vubec nevypada...A jeste ze se MUDr spis priklani k terminu z UZ, nez MS, takze spis 5.7. nez 26.6. (to by znamenalo, ze jsem o tyden pozadu, nez mi to tu modrykonik pise :-/ ) Ach jo... Asi ho nijak ven nevypudím...Pravidelne dvakrat tydne vytiram a luxuju a uklizim, asi tak 3x v tydnu chodim na delsi prochazky (10km), chodim v uterky cvicit, plavat, taham tasky s nakupem, jsem velkospotrebitel lneneho seminka uz asi 2 mesice, ted i malinik.....Sex probiha trikrat tydne cca.... Fakt uz nevim, co bych jeste musela delat, abych ji dostala ven :grinning: :cry:
28. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gwennie tyooooo klobouk dolu....co vsechno delas...ja su rada ze se koulimnedojdu pomalu ani do mesta funim jak lokomotiva....sex uz ani nevim co to je.....dneska mam teda taky naplanovany vetsi uklid....ale jinak su rada ze se postaram v ramci moznosti o malou....mozna prave proto ze tvoje telo je zvykle na takovy zaprah tak se vubec nic nedeje....tak ted to zkusim ja:slight_smile: povalec:slight_smile: dneska mam v planu vetsi uklid a udelam si teda odpoledne i nejakou delsi prochazku jestli pocasi dovoli....a treba prubnem i ten sex.....jestli se tomu tak da vubec rict...

jinak uz bych to chtela mit za sebou hlavne k vuli tomu hemeroidu kazdy den ve vetsi a vetsi....mam z toho uplne panickou hruzu...
28. kvě 2013 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka tak good luck, kdyztak pak napis z porodky:slight_smile: prala bych ti to, vsak predcasy porod uz to vlastne ani neni :wink:
28. kvě 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dřív nebo později se dočkáme všechny...Já včera kvůli té bolavé noze prošvihla i poradnu :frowning2: Minule sem odcházela po 12 teprv od Dr. a v čekárně ještě banda těhul a včera sem se dobelhala ve 12,v čekárně tma a sestřička když vylezla mě jen řekla,že dnes už to mají uzavřené,at si dojdu další pondělí :unamused: Tak doufám že od Dr.nedostanu nějakou přednášku :confused:
Takže jak to se mnou vypadá se dozvím až po neděli !Ale já sem dnes 33+1,takže se mám ještě načekat...
A určo ste viděly ve zprávách tu holčinu,co čeká ty paterčata-no šílené...To bych prostě ,,nedala" :astonished: Tenhle jeden mě ted dává pěkně zabrat a to ještě zdaleka není na světě...
28. kvě 2013 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky,
o spaní mi ani nemluvte, od té doby co mám Kubíčka, tak jsem snad nikdy nespala celou noc. I když to dítě už občas pěkně spí, tak já se prostě z principu budím :angry: Navíc mě teda zase už od minulého týdne bolí šíleně záda, takže toho moc nevydržím. :confounded: Možná by to chtělo nějaký cvičení, ale já nestíhám domácnost a zahradu , natož tak ještě cvičit. :confounded:

@janesafari no paterčata mazec, to bych taky nedala. A teda jako určitě bych nepoznala, který ten prcek zrovna kope :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@gwennie jak se prckovi ven nechce, tak můžeš dělat co cheš a stejně ho nepřesvědčíš.

@rozalenka jo na ty kofejnové nápoje ti prcci dost reagují, si pamatuji, jak jsem si v prvním těhu dala dost silné kapučíno v kavárně a to byl mazec - celou noc vzhůru já i prcek v břichu.Te´d piju kafíčko skoro každý den, ale dávám si hodně mléka, tak to tak ani znát není.
28. kvě 2013 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka k těm hemeroidům, já zkušenost nemám, ale přítel na ně trochu trpí, a jak mažu prckovi ještě teď občas zadeček mastičkou na opruzeniny, tka ji používá taky, a prý je dobrá - jen obyčená z DM drogerie babylove krém na opruzeniny, ale jestli to pomůže i tobě , když to máš tak moc to nevím, ale zkusit můžeš.
28. kvě 2013 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nespíme v těhu a nevyspíme se ani po porodu-pěkně dlouho...My jestli ještě pak vletíme na to třetí,tak se nevyspím několik následujích let... :confused: Tak to je teda docela strašidelná představa,páč já si ráda pospím KDYŽ TO JDE !Ale co se dá dělat-vydržíme a tatínkové si to taky vyzkouší,ne?Není všechno jen na nás...Děláme toho taky den co den hodně!!Ještě představa toho stěhování a zabydlování,než si barák dám dohromady dle svých představ a pak ten hrad denně udržovat+velká zahrada k tomu +2až3 děti+chlap,který bude bud v práci nebo makat doma v dílně.........................Noooooo,tak sbohem NUDO !!! :confused: A tohle všechno už je za rohem... :sweat_smile:
29. kvě 2013 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Aspoň člověk nebude mít čas litovat, co mu kde všechno utíká (samozřejmě fakticky neutíká, nevěřím názorům, že dítě znamená konec "života" a je potřeba si hrozně nutně předem "něco prožít", protože to něco je pro mě i ta péče o děti a radost z nich). Ještě pořád občas mám krásnou noc, jako dneska, kdy jdu 4x na záchod a jinak se mi hezky spí, ale nepovede se vždycky, no...

Holky mám na vás asi úplně pitomý dotaz. Narazila jsem už hodněkrát na "široké balení" u plínek kvůli kyčlím, dokonce někde jsem četla, že se dává normální plena přes papírovou, aby roztáhla nožičky, a znělo to jako základní doporučení všem. To se dělá všem dětem? Nebo to speciálně doporučuje doktor jen někomu? Chci papírové pleny, látkových mám taky dost, ale třeba už nemám žádné další plenkové kalhotky přes to... Vůbec jsem nad tím neuvažovala, že by se to dělalo všem... Ale je fakt, že ta papírovka je tenoučká a maličká, až mě to překvapilo, když jsem dostala vzorek zdarma a poprvé ji viděla...
29. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Nelituju-ani nemůžu...Vždyt to sama chci.chtěli sme dům dle svých představ a od malička chci tři děti...Už i kvůli tomu,že Nella má 10 let a to už je hodně-nechci aby si oba připadali jako jedináčci.U Nelly už to nenapravím,ale aspon malý pak nebude taky tak sám..A Nella je svým způsobem dost samostatná a stejně si víc rozumí s těma staršíma holkama(jen at to tak pak nemá i u kluků :confused: )...Na prcka se sice moc těší,ale i tak-spíš by si rozuměla se starší sestrou,než s miminem a ještě kluk :grinning: ...Ale zas jí to dá snad něco jiného-pozná svět mimina a až začne randit apod....bude doufám zodpovědná apod.Protože uvidí,co mimi obnáší a tohle všechno si nechá na vhodnou dobu :sweat_smile:

A s těma plínkama to není u všech,to by měl říct pediatr,ne?Nella byla po narození v pohodě a nic takového nebylo třeba,používala sem jen papírové pleny...Myslím si,že je to podle miminka-podle toho jak je na tom s kyčlema...Tohle zatím neřeším-až se prcek narodí,tak se uvidí... :wink:
29. kvě 2013 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, děti jsou radost a všechno ostatní taky, když si to člověk sám přál, tak je to úplně nejlepší věc.

Já taky myslím, že to doporučí doktor konkrétně. Díky. Ani nevím, kde jsem to četla, ale bylo to fakt psané jako že pro všechny... Tak to teď nebudu řešit. Hurá!
29. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
...asi prasknu :rolling_eyes: A to sem dnes ani tolik nejedla,už se to do mě nevleze,jak je žaludek utlačený bůhví kde a ani nebyl čas,sem se dnes pustila do balení dalších krabic a následně do uklidu celého přízemí-už sem se na ty tuny prachu nemohla dívat,a taky sem zase prala a přesazovala bylinky a byla si u Dr,pro výsledky-podle sestřičky mám něco dost zvýšené-takže asi zánět bude!Ale uvidím ještě jak dopadne ten ultrazvuk achilovky :fearful: ...no a taky sem si odvezla k mamině kočárek a vybavení postýlky...A zítra zase zubař :frowning2: ...a po neděli gynda a utz a ortopedie a.....uuuufffffffffff....Už chci mít po porodu....Metr ukazuje zas 1 cm navíc-celkem 110cm!!!A prcek se tam roztahuje-sem samá boule,jak se tam pořád šponuje-nohy narvarné pod žebrama-div ne v krku :confounded: A dole kolikrát mám pocit,že snad vystrčí i ruce ven,jak mě tak mačká a šimrá-nějaký moc akční :confused:
29. kvě 2013 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
my byli dneska na kontrole. Rozloučili jsme se s panem doktorem a teď už jen do porodnice. Všechno vypadá v pořádku a piškotek se na svět ještě rohodně nechystá :slight_smile: Líbí se mu u maminky - což je od něj moc hezké! :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Já mám pocit, že prasknu po obědě, kdy si dám plátek masa a dva malé brambory! Podle mě máme kapacitu žaludku jak dítě první třídy! :slight_smile: Já ani nedokážu vypít půllitrovku naráz :slight_smile:
30. kvě 2013 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim holky....tez jsem porad 2in1... :frowning2: ale mam se malicko lip...hemeroid sice stale mam toho uz se jak videt asi nezbavim ale uz me skoro neboli jen ho citim....tak su moc rada ze to trosku preslo. Jinak bricho mam taky porad samou bouli jak tam ten prcek cvici....manzel rikal ze tam mam vetrelca:slight_smile: jinak uz se muze narodit....rozhodlo se konecne jmeno budeme mit Tibora.Deniska teda porad rika Peta...ale snad se to nauci.Dneska razime po tydnu zase na kontrolu- myslim ze ja az do porodu budu chodit na kontroly ke svemu gyndarovi jelikoz on ma ambulanci jen jeden den v tydnu a jinak je furt na porodnici....takze proc bych se tam tlacila s moc zenskyma kdyz muzu byt v poho objednana v ordinaci.
tak se holky zatim mejte....razim s Denou do Kyjova....nejaka zenska nam tam ma privest levne pampersky ktere nespotrebovali...tak je odkupujeme.
30. kvě 2013 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj...zaky ste se zase skvěle ,,vyspaly" ???Celou noc různé sny o tom,jak rodím :confused: jen jedna věc byla stejná-ve všech snech sem rodila až 40-42 tt...Tak já nevím :rolling_eyes: už mě to asi leze na mozek...
Za chvíli jedu do města,prší a prší,ale i tak jedu dřív a aspon si proletím drogerie a zas něco málo koupím...A pak k zubaři-prcek už ted řádí s představy,že hodinu budem sedět v křesle :rolling_eyes:

@rozalenka Taky čekáme ,,vetřelce"...to si tak večer jak si lehnem,položím na břicho ovladač,nebo něco a jak ten začne vyvádět...Nella to i natočila,ale jelikož tam mám i prsa venku(sem dělala večerní mazání) tak to nechci pouštět dál to video,abych tím náhodou nepohoršovala nebo tak něco...

Tak já se jdu obléct a frčím...Mám hromadu kuponů do DM,tak jdem na to...
Jo,byla sem si koupit ty porodnické vložky-jak sem viděla ten velký balík,tak mě jen oči vylezly s důlků...Já zásadně používám jen tampony,vložky prostě nesnesu...A můj se jen smál,že budu nosit ,,plenky" stejně jak ten prcek :rolling_eyes: ...No snad to šestinedělí přežiju :confused:
30. kvě 2013 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
a venku prsi a prsi..to je ale hnus velebnosti:frowning2: za chvilku jedeme na kontrolu to su zase zvedava co nam dr. rekne....zacinam se pripravovat ze toho prcka fakt donosim.... :unamused:
30. kvě 2013 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: na zubním to dnes ale nebylo příjemné-bolelo to,krve jak s prasete a ještě sem musela zaplatit 600,-...Ale od příště už jen poplatek 30,- ,už to půjde na pojištovnu (aspon mě to bylo řečeno)...Příště až po porodu,protože mě ted už nechcou trápit a hlavně potřebují rentgen :confused: ...Pak se ale najezdím uuuffff.... :frowning2:

Tak sem i něco málo koupila,nějaké plenky,přebalovací podložky,trošičku kosmetiky(hlavně pro mě do porodky) a taky sem v DM trefila na porodnické vložky :unamused: a poloviční velikost,než mě prodala ve zdravotních potřebách...No jen prckovi nemůžu sehnat kartáč na vlasy-objevila sem jen v růžové barvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak zkusím ještě tady u nás nebo si po výplatě udělám výlet do Zlína...Ještě potřebuju jednu kojící podprdu
....a prší a prší a stavba stojí.... :cry:
30. kvě 2013 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě už asi fakt jebne...už pár dní nám odpady dávají najevo,že sou krapet ucpané,valím do nich ,,Krtka" a před chvílí sem vykoupala Nellu,zapla pračku a spláchl se záchod....A Nella ted ječí,že máme vytopenou koupelnu!!! :angry: No šílené s tím pupkem vytírat podlahu-a to sem si včera koupelnu vyleštila :astonished: Loni vytopená kuchyn.ted koupelna,....se pořád daří! :angry:
30. kvě 2013 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone já si myslím, že dítě ti rapidně změní život. Jako fakt se mi otočil o strašně moc, ale nelituji toho. Jako někdy si postesknu, ale určitě bych neměnila.
co se týče širokého balení, tak to ti pak doporučí nebo nedoporučí ortoped, všechny děti chodí na ortopedii na kontrolu, většinou ta první je ještě v porodnici a pak se jde ještě několikrát. Můžeš normálně dávat papírovou plínku a pokud by ti to široké balení doporučili, tak přes tu papírovou dáš ještě látkové obyč. Ale v praxi to teda neznám, u prvního jsem široké balení nedávala.

@janesafari s těmi vložkami uvidíš jak to budeš mít, ale na začátek jsou určitě ty delší lepší, můžeš být víc v klidu. :wink:
30. kvě 2013 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@olgas Díky, tak snad nebude široké potřeba... A na změnu se hrozně těším, připadá mi, že je teď ten správnej čas, že mám spoustu elánu a chuti se starat o rodinu.

Jinak dneska celý den poslíčky tak, že kdybych nečekala, že porod bude víc tlačit na spodek a bude bolet pravidelně, tak už mě mají v porodnici. Teď už by porod nezastavovali, takže si můžu dovolit čekat na zhoršení... A mimčo řádí jako splašené všude najednou, nahoře i dole, až to občas dost bolí, pak si dá pět minutek pauzu a jede zas. Ale ještě tam musí vydržet, ještě málo vyrostlo. To bude noc!
30. kvě 2013 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
zdarek holky....opet vsechno spatne....nas chlapak vazici uz 3250gr....ja otevrena na centak cipek uz se pomalu uplne straci( je prej uplne prosakly ze uz to prej prichazi) a ten kluk klukovaty se zase otocil!!!!!!dr. byl mirne prekvapeny ze je to kluk akrobat ...ze teda neni vylouceno ze kdyz se mu to podarilo jednou tak se mu to podari i znovu zpatky ale ze v normalnim pripade by se priklanel k tomu ze uz se neotoci....s takovou velikosti a v tomto tydnu.....takze su z toho celkem mrzuta...
31. kvě 2013 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek