• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@gwennie proč pohnutý:? Ve 34 mladinká :D Byla jsem deset let vdaná, měla jsem skvělýho chlapa, hlavně jsem pracovala,že jsem chtěla, ne že bychom byli sociální případ :D..2 dcery byly plánované, jsou o 4,5 r. od sebe a malá (vlastně už ne moc malá, bude jí šest), ta se trochu vyskytla :grinning: Ale je to můj miláček...a vždycky jsem chtěla 3 děti...no, a ne všechno končí šťastně, jako moje manželství. Naštěstí je ex skvělý táta, vycházíme spolu dobře a našel si partnerku, teď už manželku, která má holky ráda a nevadí jí, že se on tolik angažuje.. No a mě je smutno z toho, že týden děti mám a týden jsou u táty a je tu hnusný ticho, tak jsem si ze zcela sobeckých důvodů pořídila ještě miminko s přítelem. On je mladší a mimčo moc chtěl. Já už měla teda silně splněno, ale víceméně jsem to nechala osudu a bude z toho Jáchymek :dizzy_face: A to bude ten "můj chlap" na celý život..
7. čer 2013 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale myslela jsem, že jsem v diskusi o blížícím se porodu, ne o osudech lidských :grinning: Takže u Dr. žádná velká změna, čípek 1cm, těsně pro prst, hlava nad vchodem...evidentně se mladý pán zas tak rychle ven nechystá :angry: Já přibrala devět kg, ale jelikož mám 156cm, cítím se jak pátrací balón..dneska jsem to nějak neodhadla a převáhla jsem se pozadu z kraje postele :grinning: Všem držím palce, ať hlavně utíká...
7. čer 2013 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makunst No já jsem to podle toho, co ti tu v profilu modry konik pise, pochopila, ze mas tri deti uz na svete, a tedka cekas 4.
Myslim, ze mit za sebou rozvod, a mit deti (nevic jeste 4) s dvema ruznymi muzi, mit je ve stridave peci s ex, spada do kategorie pohnuteho osudu :slight_smile:) Vetsinou to znamena, ze si zena uz necim prosla... Prece jenom standardni model "spokojeneho rodinneho zivota" byva trochu jiny...
7. čer 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone No když se sere... :rolling_eyes: A zrovna když to nejmín potřebuju-fakt !!!Potřebuju nohy a běhat,ne e belhat a každou chvíli sedět ...Jak stojím na místě je to strašné :cry: ...No co už-se budu těšit na porod-u něho na tu noho zapomenu a pak se to spraví snad všechno-ikdyž i tak bude šestinedělí VELICE zajímavé,nebo nám nějaké 2-3 týdny po porodu vychází stěhování do nového- ,,firma" říkala,že nám do poloviny srpna NEJPOZDĚJI PŘEDAJÍ DŮM !!! :sweat_smile: Jo i tak díky za rady,nějaké ty zábaly zkusím,třeba se noze uleví... :sweat_smile:

A vůbec,celý tento rok je zvláštní a jen se to hezky stupnuje...
7. čer 2013 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie
@makunst Tak v tom případě já mám velmi pohnutý osud,bych mohla vyprávět,čím vším sem si prošla HLAVNĚ teda posledních +- 12 let... :astonished: Já do dnešního dne ,,DĚKUJU" ,že sem si bývalého nevzala,protože to byl psychopat,který si i vypil,všude rozhazoval peníze,kurvil se a nutil mě na potrat,na který sem zásadně odmítla jít,že radši svobodná matka než potrat...2 týdny před porodem ho zavřeli...Dostal 13,5 roku...................................................Tak to jen ve zkratce moje necelé 2 roky s ex !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Až po 9 letech se na mě štěstí usmálo v podobě mého nynějšího přítele... :sweat_smile: A rýsuje se vše,o čem sem dřív jenom snila...Není to bez problémů-ale já sem netrpělivý nervák a náladová,tak za většinu minihádek,si můžu sama :sweat_smile: !
7. čer 2013 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky, tak ja byla taky vcera na kontrole...no cs porad 4...cipek na cm...no ale dr se ho pokusil nejak roztahnout- uvolnit...nevim zda to byl hemilton nebo co????nejak to nebolelo spis to tlacilo a bylo to neprijemne...ale jinak v poho...
jak sem vlezla do ordinace tak rikal..jeee vy jeste porad nic???a je s takovou ironii neeeee....tak na to on s usmevem ze se asi s manzelem malo snazime...a ja na to nooo manzel ma ted nocni...a dr jen ahaa to je skoda:grinning: no a pak rikam ze si stejne myslim ze mimino si stejne rekne samo kdy chce ven....ze nekdy se clovek muze snazit sebevic a stejne je to k nicemu tak to potvrdil....ze to proste nekdy nepomuze. no a pak mu rikam...ze to snazeni uz neni ani jako snazeni ze je to jen velka groteska.....tak se velice pobavil a rika....no sak taky je potreba se nekdy zasmat:slight_smile: pak sem rikala ze sme se teda ve stredu aj snazili a aj sme byli na dluhe prochazce a aj sem mela malinikovy caj a stejne nic....a jak sem odchazela tak rikal...tak pokracujte dal v te grotesce....jo a maly uz je zase hlavou dule...
7. čer 2013 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari hele tu mast bych jim tam šla hodit na hlavu. Zvlášť když se tam jasně píše, že ve třetím trimestru NE E. Já když měla zánět v oku, tak chudinky doktorky přes půl hodiny hledaly co by mi na to napsaly, aby to miminku neuškodilo. Je to je o přístupu doktora. Lék se určitě najít dá - ale ono se jim nechce. Předepíše to co vždycky a ty si s tím pak poraď. :frowning2:
My byli včera s tatínkem na předporodním kurzu - tak tatínek už umí perfektně dýchat a asi by to odrodil levou zadní :grinning: Já mám trochu rezervy :grinning:
7. čer 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Za týden tam jdu znova,tak jim to povím!!!A mast je v hozená v lékarničce,může ji využít můj,až ho někde ,,píchne"...Já použiuju zatím to co můžu-co mě dala moje Dr... :wink:
A je super,že táta už umí dýchat :slight_smile: Já nevím,jak to ten můj tam pak rozdýchá-chce u porodu být a dělá ted hrdinu,no ale nevim nevim :sweat_smile: abych nerodila a ještě si tak nemusela křísit chlapa :grinning:
7. čer 2013 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari hm... crazy :slight_smile:
7. čer 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari neboj, urcite to tatinek zmakne! Stejne jako ten nas :slight_smile: myslim, ze ten nas to bude zvladat daleko lepe jak ja! :slight_smile: a chlapa ti tam kdyztak vzkrisi personal :grinning:
7. čer 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Jo-budou mít s tatínkem víc práce než se mnou :grinning: Nesmí se dívat dolů.pohled na krev mu nedělá moc dobře :sweat_smile: Ale já se mu říkala,že když se na to fakt nebude cítit,že může odejít-nebudu ho za každou cenu nutit,aby zůstal a měl s toho nějakou ujmu nebo tak...Vím,že se občas stane,že chlap už pak s tou ženskou nedokáže mít sex,nebo tak....To by nerada,aby to zrovna nás potkalo...
Jinak.našel si video s porodem na netu-to sice zvládl,ale sám řekl,že to je jiné než skutečnost,ale chce u toho být-nebo aspon to zkusit... :sweat_smile: Tak uvidíme,jak to pak naostro zvládne :grinning:
7. čer 2013 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se docela bojím, příteli je hned ze všeho :zipper_mouth: , aby tam nelehnul, ale zas si říkám, já tam taky být musím, tak ať si to užije :grinning: A to narození miminka je táák krásný, už aby to bylo :slight_smile:
9. čer 2013 ve 03:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel u prvního porodu byl a měl co dělat chudák, po porodu byl bělejší jak já, ale to bylo asi tím, že ten první porod nebyl nic moc (zakončený kleštěmi) a taky dost dlouhý. Teď když jsem se ho ptala jestli půjde k porodu, tak nejdřív říkal, že neví a pak když jsem si říkala, že by tam se mnou mohla jít máma nebo někdo jinej, tak byl dotčený, takže chce být i u druhého, oni to ti chlapi taky zvládnou a mě moc pomohlo, že tam byl :slight_smile:
9. čer 2013 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fajn,mít někoho u sebe-pak je cítit,že na to ta mamina není sama! Já u prvního porodu měla ,,bývalou skoro švagrovou" a řeknu vám,že sama měla co dělat a byl moment,kdy to nezvládla a odešla...Porod byl strašně dlouhý,hrozně pomalu sem se otvírala a navíc měla malá šnůru přes rameno a nechtělo ji to pustit ven...Nakonec malá ještě i pobavila personál-měla venku jen sotva hlavu a už brečela jak šílená..... :sweat_smile: No je to už sice 10 let,ale dodneška mám všechno v živé paměti!!!
Ted sem v pohodě a nějak se ani nebojím,tak si myslím,že to bude lepší... :wink: Doufám................................. :dizzy_face:
9. čer 2013 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky, tak ja jsem stale 2in1...vcera cely vecer krasne tvrdnuti hezky pravidelne po 5min...vypadalo to tak nadejne a nic z toho nebylo:frowning2: nejlip je fakt kdyz praskne ta voda- to je aspon jasne znameni k odjezdu.....uz aby to bylo...jak se mate jinak vy holky???
10. čer 2013 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka no a jak dlouho ti to bříško tak pravidelně tvrdlo? jak máš pořešené hlídaní malé, když budeš v porodnici?
10. čer 2013 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas no tvrdlo asi tak dve hodky a pak to preslo a pak celou dobu pri Ucastnicich zajezdu a pak sem se na sledovani vyprdla a sla spat...jelikoz to bylo furt stejne. a hlidani.....mi bydlime ve dvougeneracnim domku- nahore bydli moji rodice a dole bydlime mi.....mame to jako dve samostatne domacnosti...ale muze k sobe- takze hlidat malou bude baba....Deniska je na ni zvykla-pul dne bude babe pomahat muj manzel s malou...to budou furt jen venku na dvore aby mamka mohla aspon uvarit a tak....pak manza bude v praci...nektery den si mozna veme dovolenou aby byl s malou. prvni tyden jak budu doma s malym tak bude jeste mamka se mnou doma a pak ten druhy tyden se nejak vystridaji tchyne a manzel aby se mnou byli doma.....takze snad to zvladneme.... :slight_smile:
10. čer 2013 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka jo tak to máš super, jakože kdyby něco , tak máš někoho po ruce hned kdo Denisku pohlídá. :slight_smile:
10. čer 2013 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas jojo Deniska ma s kym hned byt....to su velice rada. a co ty????kdo vam bude hlidat prcka??
10. čer 2013 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka nevím, doufám, že se v inkriminovanou dobu dovoláme našim, ale občas to bývá problém, no v nejhorším naloží přítel do auta mě i Kubu a vyloží mě v porodnici a pojedou domů. Ještě teda hlavně aby byl vůbec doma, protože jezdívá od pondělí do pátku kolikrát pryč, není to pravidlo ale dost často. Tak doufám, že to nepřijde v nejméně vhodný okamžik. Ale jestli to bude jako u prvního, tak můžu být v klidu.
10. čer 2013 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas
@rozalenka Tak to se k vám můžu přidat.je více jak jasné,že jdem na 6 až 8 týdnů bydlet k mé mamině,tak s Nellou není problém co se týče hlídání...Já jen DOUFÁM,že mě to nechytne,když bude mamka i můj chlap na noční a já s Nellou sama doma...To bych musela vzburcovat bráchu,který bydlí vedle...a ten by byl snad doma...No uvidíme,jaké překvapení nám ty prckové ještě nadělí... :sweat_smile: Ten můj vetřelec je dnes tak divoký,že to až fakt dost bolelo...O tvrdnutí břicha ani nemluvě :confused: Ale nic se ještě nechystá-jen my se chystáme-za 20 dní musím předat ,,svůj " dům novému majiteli... :confused: :sweat_smile:
10. čer 2013 v 19:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ale tak Nelca ma 10roku....te uz se snad da vysvetlit bar co a pochopi......ale dvouletemu decku nic nevysvetlis:frowning2: dneska mi rika deda...tak co Marťo kdy to bude???a ja....nooo rekni mi to at se nachystam.....(nemam tyhle otazky rada..kdy to bude??)tak pak deda rekl ze to vidi na ctvrtek:slight_smile: tak su zvedava....
10. čer 2013 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, holky, mám za sebou no na porodním sále... Z neděle na pondělí... Asi v 7 večer jsme s mužem zahopsali, což je běžný jev několikrát týdně, ale tentokrát na to tělo reagoval nějak divně.... Začly kontra, po hodině jsem dala vanu, pokračovaly, tak jsme jeli do nemocnice... Tam mě hodili rovnou na porodní sál, a čekalo se, co bude dál... Další hodiny kontrakcí, ale otevřená furt jenom na 1-2 prsty, nehýbalo se to, tak doktora řekla, že když se sama neotvírám, ještě tomu dopomáhat nebudeme, protože nemám dokončený 38t, a malá má jenom 2,8kg, a musela by se jí dát antibiotika....Během noci po částech ještě odcházela hlenová zátka... No druhý den mě pustili domů, že mám jen ležet a kdyby něco, zase přijet (máme to 10min)... teď je to uklidněné...
Ale jako celkově takové divné - 6 hodin kontrakcí, odchod zátky, ale neotevřela jsem se? To bude porod!!! I ten přístup doktorů - jsem myslela, že mě prostě když to nejde spodem uspí, udělají císař, a bude... ne že mě tam nechají se hodiny svíjet, jestli z toho něco bude, a pak aha, tak nic...
11. čer 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie tak to teda moc nezavidim.....ale zase na druhou stranu...se aspon neco delo:slight_smile:no a na toho cisare moc nespolehej...delaji ho opravdu jen v krajnich pripadech.....
11. čer 2013 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Teda vůbec nezávidím, to je hrozný, když člověka pošlou zase domů. Už jsi musela mít opravdové kontrakce, jinak by tě nenechali na tom sále, ale poslali domů rovnou, prý to na monitoru poznají, co jsou poslíčky a co kontrakce. Ale třeba naopak budeš potom rodit rychleji, máš už "natrénováno" a to dlouhé čekání před porodem sis vybrala dopředu teď a příště už to bude hned hotovo :slight_smile:
11. čer 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie ty jo, tak tomu říkám zážitek. Ale oni toho císaře moc opravdu dělat nechtějí. Zvlášť když neodešla voda a nic se nedělo. Ještě nechají miminko trošku dozrát. On je každý den dobrý. Každopádně to máš už natrénované, jak píše gingerone :slight_smile: Ale totéž se ted stalo naš známé - před týdnem taky jeli a druhý den ji poslali domů. No a ted v neděli jak byla ta bouřka už to bylo na ostro. Takže porodila vlastně chviličku po planém poplachu. Tak třeba je příští bouřka tvoje :slight_smile:
11. čer 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako asi prenaset timto nebudu, rekla bych :slight_smile: Ale tyden jeste by to melo urcite vydrzet, at je zrala...
Akorat od te nedele porad spinim... Vcera vecer i kousek cerstve krve.. Tak nevim, jestli je to normalni... co? :fearful: :confused: :confused:
11. čer 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Nella je se vším srozumněná,viděla i porod na videu,ta ví o co jde-až sem se sama divila!!! Spíš jde o to,že ji nemůžem nechat samotnou přes noc-to posraná až za ušima...To by spíš dělala scény,že jede rodit s náma ! :sweat_smile:
11. čer 2013 v 18:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky....to je des bes....mam bricho jak totalne prefouknuty balon:frowning2: nemuzu se ani kutalet. kdyz si chcu sednout tak jedine s rozkrocenyma nohama bo mi ten prcek lezi uplne na nohach....je to fakt uz desne....
11. čer 2013 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Vsak jsi taky 39tt, budes rodit co nevidet, muze to prijit klidne dneska vecer :slight_smile:
12. čer 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek