• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Holky,my ste už už na rozpadnutí a já ještě skoro skoro 5 týdnů... :confused: uuuffffff...Dnes sem byla zase na krev a už sou výsledky trošku lepší,ikdyž noha pořád bolí a večer pěkně mění barvy-hlavně když to přeženu a hodně toho nachodím :sweat_smile: A taky mě sestřička měřila tlak a dost nízký...Koukala i do těhu pr§kazky a mám ho nízký celé těhu,ale dnes obzvášt přes 90 a přes 50...Se divím,protože včera sem zas byla nepříčetná a vzeklá celý den... :rolling_eyes: Nervy pracují na plné obrátky jak se blíží konec měsíce,stěhování a uřady a běhání a atd atd................... :rolling_eyes:
12. čer 2013 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak já dnes byla na pásech a vyšetření a ticho po pěšině...nález stejný, nic nového. Nejdřív mě Dr. strašil, abych nerodila dřív a teď prý, že je ještě čas :confounded: A to už pomalu přepadávám dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad porodím do vánoc :grinning:
12. čer 2013 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Já nemám v těhu kartičce vyšší záznam tlaku než 80 na 50 :slight_smile:
13. čer 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Až tak?Já bych spíš čekala opak,když to ted máme tak hektické... :slight_smile:
Jak tady tak čtu-každá už fakt jen čeká až porodí :sweat_smile: Mě se o tom taky dnes zase zdálo,porodila sem a jen řekli,že malý váží 3883 g...sem se jen zhrozila jak je velký a jak sem ho zvládla porodit a pak sem se spocená vzbudila... :confused:
Tak já mám do termínu ještě necelých 5 týdnů.ale už to na mě taky tak trochu padá... :fearful: jak už se to blíží...
13. čer 2013 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pořád ještě nemám tašku do porodky :confused: Mám skoro všechno nachystané,ale jen na komodě,která se stejně v sobotu taky odstěhuje-tak tento týden už tu tašku dochystám :sweat_smile:
13. čer 2013 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tety a děvčata, my to už také máme za sebou :slight_smile: Malá se narodila 5.6. akutním císařem, ale obé bojujeme statečně a v rámci možností jsme v pořádku (Elinka bojuje se žloutenkou a niźší váhou a maminka se slátaným bŕichem)
13. čer 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alyssa.anna Obrovská gratulace a hlavně hodně zdraví oběma!
13. čer 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna Gratuluju a hlavně to zdravíčko oběma..! :slight_smile:
13. čer 2013 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna Gratulace veliká, hlavně hodně zdraví a žloutenka i sešité břicho je to úplně nejmenší, když jste jinak v pořádku. A Elinka to brzy venku doroste :slight_smile:
13. čer 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave
@janesafari
@gingerone
Děkujeme moc, já i malá (a ta že má v ručkách sakra velkou sílu) Vám držíme palečky ať je vše jak má být a hlavně přeju krásný porod :slight_smile:
13. čer 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to malé a tolik síly to má-prcek má zase svůj den a řádí ostošest,ale už to i pěkně bolí,když se do toho ,,cvičení" pustí...Až mám křeče v břiše a tvrdne jako beton.... :confused: A to sem si dělala zálusk na ledové kafíčko-už sem žádné pár dní neměla,tak nevím,jestli po něm nebude ještě víc aktivní :sweat_smile:

@alyssa.anna I my děkujem za přání ,,krásného " porodu a budem se těšit i na nějakou fotečku :wink: ...když už se nám ty porody tady pomalu ale jistě rozjíždí...Držte se holky :slight_smile:
13. čer 2013 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky stale su 2in1:frowning2: akorad jsme meli pokazeny pc...
14. čer 2013 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna moc gratuluji holky, co se stalo, že jsi musela akutně na císaře?
Břicho se spraví a Elinka váhu dožene rychle neboj. Kolik vážila při narození?
14. čer 2013 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Děkujeme :slight_smile: No měla jsem se ten den jít domluvit na plánovaného císaře kvůli vadě sítnice, ale poradnu jsme už nestihly. Malá se prostě rozhodla, źe jde ven, praskla mi voda a hotovka :slight_smile:
14. čer 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gwennie Kdepak Tě nechali takhle dlouho trápit a pak poslali domů??? :astonished: to je děs!!!
14. čer 2013 v 18:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,žádná z nás netuší,kdy ,,povalíme" do porodky...kdy se ti naši prckové uráčí...Mě dnes zmrzlinářka(chodím k ní denně na výbornou točenou :sweat_smile: )řekla,že se jí zdá,že mě břicho kleslo dolů...Ale tohle těhu mám pupíš dole skoro celé těhu,tak to neřeším :sweat_smile: Ještě toho mám moc stihnout,tak snad to stihnu...a příští týden se ještě jdeme fotit :wink: ,dnes sem si odchytle fotografa a objednala ještě těhu focení... :slight_smile:
14. čer 2013 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidám se k vám :slight_smile:

Mé jméno je Denda a jsem z Ostravy. Prvorodička, takže vystrašená co mě čeká... Jsme ve 37tt a už se nemůžu dočkat až bude malá venku. Uf, poslední měsíc je záběr. Jinak pro porod jsem si vybrala Ostravu - Fifejdy, manžílek chce být porodu přítomen. :slight_smile: Už asi týden mi každou chvíli tvrdne břicho a většinou v noci mě budí bolesti podbřišku a kříží jako bych to měla dostat, ale vždycky to pak přejde...takže asi poslíčci????
Taška do porodnice sbalená, veškerá výbavička připravena.

Je tady některá také z Ostravy?

Ráda se s vámi budu dělit o zkušenosti, radosti i starosti.

Držte se těhulky!!!

Denda
14. čer 2013 v 18:08  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejuska Taky jsem z Ostravy, a prave jsem byla na Fifejdach :slight_smile:)) Nechteli to jeste vyvolavat, protoze jsem nemela ukonceny 37.tyden.... a odezvy pry byly dobre, takze ani kvuli mimi to nebylo treba
14. čer 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie aha, tak to už chápu :slight_smile:
A jsi rozhodnuta rodit na Fifkách?
14. čer 2013 v 18:53  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejuska Ty asi jo....chodila jsem tam na predporodni kurz, a ta porodnice tam se mi moc libi.... a sestry i doktori jsou strasne fajn... Libi se mi, ze jsi proste od zacatku do konce sama na porodnim sale, ktery je mimochodem moc prijemny a moderni, mas tam i zachod a sprchu a vanu...muzes tam byt i s muzem.. proste zadna spolecna hekarna na prvni dobu porodni nebo tak neco.. A ty vis taky jiste, ze chces na Fifejdy?
14. čer 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie já jsem pro Fifejdy rozhodnuta na 100%. Vítkovice mi připadají, že jsou takové "zaostalé" a navíc se nemíním potkávat s našimi "spoluobčany". Nejsou ani připraveni na jakékoliv případné potíže, nepodporují maminku v bondingu a rodí se na koze v leže na zádech, což bych asi nepřežila. Nemůžu na zádech dýchat! Poruba je zase továrna na děti, rodily tam mé 3 kamarádky a strašně si stěžovaly. Nemluvě o tom, že 2 z nich měly pak problémy, jedné tam zůstal kousek placenty, strašně krvácela a musela do nemocnice a druhá měla také po porodu šílený zánět a musela na chirurgický zákrok.

Fifejdy se mi líbí, dobře na mě působily ty teplé barvičky, příjemné sestry a ten box s vanou na mě působil moc dobře. Fandím si, že mi bude ve vaně dobře :slight_smile: Ale na druhou stranu, když jsi ve vaně, nedají ti epidurál, který nevím, jestli budu chtít využít.

Uf, bojíš se? :frowning2:
14. čer 2013 v 19:14  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejuska Jako byla jsem upe v klidu, az okoli cumelo, jak to, ale po te prihode jsem vystresovana jak neco ... :frowning2:( O epiduralu taky uvazuju...jsem takova krehka kvetinka trosku :slight_smile:

Akorat teda na Fifejdach je taky dost spoluobcanu :-/ Jsem na ne docela alergicka, otevrene priznavam svuj rasisticky postoj...
14. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie
@dejuska ...Tak v tomhle se můžu jen přidat,co se týče našich ,,spoluobčanů"...Ty vši jsou asi všude a řekla sem,že kdybych nějakou náhodou měla být pak na pokoji s tmavou,tak razantně odmítnu s tou osobou sdílet jeden pokoj-to se radši nechám hned propustit domů než tohle... :angry:
Tohle bych asi nerozdýchala-stačí že jednu takovou potkávám v poradně-byla zralá na tečku,jak se nevhodně chovala a předbíhala jako by ten její spratek byl nějak důležitý...Vůbec by se neměli množit....
Sorry,ale tihle lidé mě odjakživa vytáčí... :angry:
14. čer 2013 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari jj jsem na ně alergická!!! :angry:
14. čer 2013 ve 20:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie koukám, že je nás tady rasistů více :grinning: Ale není se čemu divit, že?
14. čer 2013 ve 20:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari s tím tlakem, koukám, že máš také pěkně nízký - mám stejný problém. Kamarádka mě trošku vystrašila, že právě kvůli moc nízkému tlaku a špatné srážlivosti krve šla rodit císařem.
14. čer 2013 ve 20:10  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,doufám,že nebude vadit,když se připojím k diskusi,mám taky termín te´d v červnu,no za pár dní :slight_smile: 18.6.mám termín dle ms a 23.6.dle uz,tak uvidím,kdy se malýmu bude chtít.... :wink: doktor mi řekl,že jestli do 20.6.neporodím,tak mám jet na kontrolu do porodky a tam se uvidí,co dál :wink: ....čekám první dítě,tak jsem z toho všeho pěkně nervózní :fearful: no,myslím,že nejsem jediná :grinning: ,držte se,zatím ahoj :slight_smile:
15. čer 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejuska No až do tohoto týdne sem to ani nepostřehla,že mám nízký tlak.když sem skoro denně vytočená-tak bych čekala opak...No první sem rodila normál a ted chci taky- a chci vanu !!!Nahlodala mě tím v těhu kurzu a jestli se nic nezkazí-jdu do vany :sweat_smile: Snad v ní zrovna žádná jiná mamina nebude :confused: :sweat_smile:
A rasista já asi odjakživa-prostě je to ve mě :rolling_eyes:
15. čer 2013 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Gratuluju k miminkům a šíííleně závidím :sunglasses: Tyhle poslední dny jsou fakt muka :stuck_out_tongue_closed_eyes: začaly mi otýkat nohy a pořád mě bolí břicho a to dítě nechce ven, uááá :confounded:
16. čer 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, děvčata, aby toho nebylo málo, čeká nás týden 30ti stupňových veder...nateklé nohy, propocené podpaží, my ufuněné, s bolestí v kříži, rudé ve tváři s pocitem na omdlení, občas prcek kopne pod žebro.... to jsou vyhlídky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad nás občasné bouřky přivedou na porodní sál :slight_smile:
16. čer 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek