Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
gwennie
17. čer 2013
@teddys_86 prirozeny vyvolavac porodu je styk... ne kvuli styku, ale kvuli tem spermiím...pokud jste s muzem uz navic meli delsi (treba tyden) pauzu, je sperma a latky v nem koncentrovanejsi, a je toho vice... takze bych doporucila asi toto 😃 Posledne, kdyz jsem to zkousela, mela jsem 6h kontrakce a lezela na porodním sále :-N
teddys_86
17. čer 2013
no tak bohužel toto zkoušíme každý večer 😃 teda vlastně už skoro všechno jsme vyzkoušeli. Styk, piju maliník už měsíc, homeopatika, horkou koupel několikrát denně i když dnes na konec musím dát vždy studenou, jinak bych se asi uvařila 😃 a malé se stále nechce... už několik dní mě bolí břicho, ale ne nějak výrazně, tak nevím nevím..,,. :-|
rozalenka
17. čer 2013
no holky mi styk taky parkrat zkouseli a nic z toho nebylo.....a z te moji vody asi taky nic nebude....nejak se nic nedeje....mala nam pri dnesnim odpolednim spinkani pocurala postel....manzelovu pulku🙂 tak jsem teda dneska jeste preslekla povleceni a jeste se chystam umyt wc....no a jak sem rekla mamce ze jsem prevlikla tak sem dostala akorat sprdana...prej nooooo ty sis pekne prevekla a moze ti do rana prasknout voda a mozem prevlikat znova🙂 takze tak....ted sla mamka na jahody tak se tesim ze si dame namackane s cukrem.....to bude mnamka....aspon si zamlsat kdyz teda nerodime neee🙂
gingerone
17. čer 2013
@teddys_86 Ještě se doporučuje koření, myslím že skořice, hřebíček, zázvor a pod., které prokrvujou a můžou vyvolat kontrakce.
gwennie
18. čer 2013
@teddys_86 No právě že když hopsáte každý večer, je to na nic. Jednak jsou na to tvé porodní cesty navyklé, a hlavně spermatu je méně, je řidší, je tam méně těch porod-vyvolávajících látek... Dej tři dny pauzu, nejmene, a pak to zkus...I kdyz chapu, vzhledem k tomu, ze uz jsi mela rodit, ze tri dny navic vidis jako peklo 😕
A taky je pravda, ze pokud jsi trosku pri tele, tak se telo s temi latkami ze spermatu popere velmi lehce, a nic se nestane :-S
Já mám teď 2 tydny před terminem 50kg na 167cm, takže na mě to opravdu zabíralo solidně 😃 A asi to hodlám ještě někdy tenhle týden zkusit :-p
gwennie
18. čer 2013
@teddys_86 Jo, a taky beztak zabírá ricinový nápoj - viz vlákno http://www.modrykonik.cz/diskuse/3-trimestr/nap...
Nekdo tvrdi, ze je to nebezpecne, ale nehrotila bych to, davas to jednou, a navic ty ingredience nejsou nic strasneho...
No a pak jeste zkus koupit tonik.
gwennie
18. čer 2013
Kazdopadne, vyvolavat porod namahavym uklidem nezkousejte, je to zbytecna drina 🙂 Vcera jsem tim stravila hodiny, snad 4, a nepomohlo, dokonce ani stehovani loznice 😃
miranda77
18. čer 2013
@gwennie :o 167cm a 50kg - 2týdny před porodem ... ??? To snad ani není možný, ne? 😉 Mám o 3cm méně a o 30kg více 😎 ...
gwennie
18. čer 2013
@miranda77 Já teda taky čekala větší váhový přírustek 😃 Ale je fakt, že první 3 měsíce mi bylo furt blbě, a pak v osmém taky, pořád jsem zvracela, a teďka v devátém mě zas děloha tlačí na žaludek, že se nemůžu pořádně najíst...
gwennie
18. čer 2013
@miranda77 A kupodivu mám docela velké dítě na svou váhu - má skoro 3kg teďka, takže kdybych udržela ještě těch 14 dní do porodu, odhad je 3,4kg ...
miranda77
18. čer 2013
@gwennie ... no já mám nahoře 15kg (což ja zatím nejméně z mým těhu) ... normálně totiž vážím 65kg, nejsem žádná křehulka 😉 ... a odhad jsem měla v 36tt 2800g - teď v pátek nové měření, tak uvidíme - dítě si prostě vezme, co potřebuje ...
janesafari
18. čer 2013
Holky nebavte se tady o váze =-) Taky už s toho mám depky...Díky bohu za ty dary-ted už přibírám pomalu...Nebo ted ulítávám jen na vodě,1x levová káva denně a koktejly...Takže zvládnu denně tak min.2 litry vody a 2 litry mléka...mixér ted doma frčí ostošest...Mám 69kg na 162cm... :-o Nikdy v živote sem tolik nevážila-ani před prvním porodem-63kg a po šestinedělí sem byla na 50kg... 🙂 Tahle váha už mě dává hodně zabrat-ted vím,kolik NIKDY NESMÍM VÁŽIT !!!Je to hrozný nápor na nohy-důkazem je ten zánět Achillovky,druhá noha ta mě bolí od křečí a vůbec-nevydržím stát na jednom místě-to mě nohy bolí jako blázen,jak sou zatížené tou vahou!!!A to mám převážně většinu kg zase v břiše,je objemné a těžké 8-( Uvidíme v pondělí-kolik prcek váží-snad budu v rozumné normě! :-N
miranda77
18. čer 2013
@janesafari no já když jsem šla rodit obě přechozí děti tak jsem měla 87kg ... není to nějak dramatická váha, ale teď ten rozdíl ve váze cítím ... jsem teď v 9měsíci mnohem pohyblivější, když mám o těch 7kg méně ... Fakt bych nevěřila, že je to tak znát ...
janesafari
18. čer 2013
@miranda77 Je to znát strašně moc,já sem postřehla,že mám problémy od váhy 65 kg...Od té doby se to se mnou táhne-problémy s nohama a vůbec se cítím strašně těžká... 8-( 65 kg je moje max hranice...A jestli nám za nějaké 2 roky vyjde třetí dítě-už sem ponaučená a budu si to hlídat...Ale v tom čase snad začnu už zase na své váze 50-52kg... :-p
rafadu
18. čer 2013
@janesafari V tom souhlasím já mám nahore zatím 11 kg jsem 27 dni pred termínem,ale mé telo si na to zvyka spatne..hlavne nohy a na me se vaha neztratí jelikoz mám 159 cm a 58 kg
rozalenka
18. čer 2013
holky tak jak to vidim tak su tady asi nejtezsi...😞 mam asi 160cm a ted momentalne 85kg...su jak koule.jinak dnesni noc uplne hrozna...Deniska dostala rymu tak porad porvavala a tak sem min. 15x vstavala...hruza a voda porad drzi a drzi😞
gwennie
18. čer 2013
@janesafari Vidíš, tak to přijedeš z porodky hned o 10 kg lehčí, a pak to půjde šup šup 😉
gwennie
18. čer 2013
Já jsem zase ponaučena, že musím v druhém trimestru jíst jak život...protože první je u mě problitý a třetí pálí žáha a tlačí děloha... V druhém trimestru jsem byla o 2kg těžší, než teď...
miranda77
18. čer 2013
no já jsem také poprvé v porodnici nechala 12kg - to bylo super 😎
rozalenka
18. čer 2013
holky co jste druhorodicky ci vice....nezacinaji se vam ted pred koncem vracet vzpominky na predesli porod?????
janesafari
18. čer 2013
@rozalenka Jo,vrací...celou dobu sem byla naprosto v klidu a ted už mě to začíná docházet-co mě za chvíli čeká...Jen mám hrůzu s těch pařáků.snad nebudou až budu rodit nebo nevím kde vezmu sílu toho malého vytlačit... :-N

Ted sem musela na stavbu-dojel nám tam odhadce a já myslela že se v tom kopci rozpustím,teklo ze mě jak s vola a funěla sem-sotva sem popadala dech...A to ještě dnes před 13 musím vyzvednout Nellu a jet s ní na oční-na kontrolu a dodoupit těch pár maličkostí co mě chybí... no v tom největším pařáku mě asi i jebne :-o
rozalenka
18. čer 2013
no ja se snazim si to tak nejak nepripoustet...a delam trochu hrdinku ale kdyz su nekde v klidu sedim ci lezim...sama a treba mam ten pocit ze mi zacina tect ta voda.....a ted mi to vzdycky dojde....a vybavujou se mi ty nejkrutejsi vzpominky.....tak su posrana az za usima....
olgas
18. čer 2013
@teddys_86 my jsme u prvního zkoušeli sex, neměli jsme ho pravidelně a bylo to k ničemu. Prostě když prcek nechce , tak nechce. Pila jsem i maliník a taky nic. Teď nezkouším nic kromě toho ,že se snažím víc pracovat a tak, ale je to fakt zbytečná dřína.Už vidím, že zase skončím na vyvolávačce :-| Bych si docela přála, aby mi porod začal pěkně pomalu doma a já dojela v klidu do nemocnice odrodit to finále a ne že tam budu zase 2 dny ležet a nic a jen poslouchat , jak ostatní okolo rodí a rodí....

Jinak co se týče váhy, tak jsem na tom jako @rozalenka , 155cm a 80 kg. Takže pěkný metráček, po porodu budu mít co dělat , abych zhubla. Ale za těhu jsem přibrala 6kg, já ani u prvního těhu nepřibrala nějak extrémně, to víc přibírám , když těhu nejsem a doufám, že se mi to podaří už změnit.

@rozalenka na předešlý porod myslím pořád.
spajkina
18. čer 2013
já jsem se celkem hlídala,a nabrala jsem 13kg,ale zase si říkám-něco zůstane v porodce a v tom parnu ani nemá člověk tolik hlad a ještě ani nebude pak doma čas s kojenečkem přemýšlet,co je v ledničce dobrého 😃 bude se chodit na procházky.....holky to půjde 😕 :-N
janesafari
18. čer 2013
...i po těch letech mám ten svůj 3 dny dlouhý šílený a pekelně bolestivý porod i šestinedělí v živé paměti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ted si to nepřipouštím-bylo jiné celé těhu-bude i porod :-N Taky si představuju,že voda praskne mimo porodku,pak odjedem odrodit-max pár hodinek a šestinedělí taky bude ucházející a ne tak bolestné jako první......

@olgas ...a jak říkáš,bylo šílené čekat a jen poslouchat ostatní jak rodí a každou chvíli slyšet větu ,,Maminko,máte holčičku...! V tu dobu byla plná porodnice jen holčiček a první kluk se narodil až další den po mém porodu a navíc prvorodičče 4-kilový macek!!!A druhý kluk se narodil paní,která měla už dva kluky doma a strašně toužila po holčičce a první den to dost obrečela... :-N
rozalenka
18. čer 2013
no holky tak su trosku rada ze nejen ja myslim na svuj prvni porod....jako ja teda nemela nic tak zdlouhaveho....v 6 vecer me zacala pomalu tect voda....v 7 jsme byli v porodce a mala se narodila 1.21v noci....takze cca 7,5h...takova normalni sichta....😃 delam si z toho srandu ale to vite ze i ja mam svoje drsnacke vzpominky.... :-| a pohlavi jsme vedeli....takze zadne prekvapko se nekonalo....spis ze by se narodilo to druhe🙂
gwennie
18. čer 2013
holky, mate taky bourku? rodime? 😉
janesafari
18. čer 2013
Jakou bouřku?My máme 35 stupnů a rozpouštím se...Nella ted došla od sousedů s bazénu a já potím krev u nádobí a u večeře-marně přemýšlím,co budeme jíst...Já zase asi jahodový koktejlíček :-N pěkně vychlazený s čerstvých jahod a mléééčka...mnam... 😃
gingerone
18. čer 2013
Já chci bouřku! V Praze ani ťuk, je tu trochu mráčků, ale úplně světlé 😞
gwennie
18. čer 2013
@janesafari
@gingerone No jako 35 stupnu mame tez!! 😃 ale ted se zacalo mracit a blyskat a hrmit... My Moravaci 😉

Začni psát odpověď...

Odešli