• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@teddys_86 prirozeny vyvolavac porodu je styk... ne kvuli styku, ale kvuli tem spermiím...pokud jste s muzem uz navic meli delsi (treba tyden) pauzu, je sperma a latky v nem koncentrovanejsi, a je toho vice... takze bych doporucila asi toto :grinning: Posledne, kdyz jsem to zkousela, mela jsem 6h kontrakce a lezela na porodním sále :sweat_smile:
17. čer 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak bohužel toto zkoušíme každý večer :grinning: teda vlastně už skoro všechno jsme vyzkoušeli. Styk, piju maliník už měsíc, homeopatika, horkou koupel několikrát denně i když dnes na konec musím dát vždy studenou, jinak bych se asi uvařila :D a malé se stále nechce... už několik dní mě bolí břicho, ale ne nějak výrazně, tak nevím nevím..,,. :unamused:
17. čer 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky mi styk taky parkrat zkouseli a nic z toho nebylo.....a z te moji vody asi taky nic nebude....nejak se nic nedeje....mala nam pri dnesnim odpolednim spinkani pocurala postel....manzelovu pulku:slight_smile: tak jsem teda dneska jeste preslekla povleceni a jeste se chystam umyt wc....no a jak sem rekla mamce ze jsem prevlikla tak sem dostala akorat sprdana...prej nooooo ty sis pekne prevekla a moze ti do rana prasknout voda a mozem prevlikat znova:slight_smile: takze tak....ted sla mamka na jahody tak se tesim ze si dame namackane s cukrem.....to bude mnamka....aspon si zamlsat kdyz teda nerodime neee:slight_smile:
17. čer 2013 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 Ještě se doporučuje koření, myslím že skořice, hřebíček, zázvor a pod., které prokrvujou a můžou vyvolat kontrakce.
17. čer 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 No právě že když hopsáte každý večer, je to na nic. Jednak jsou na to tvé porodní cesty navyklé, a hlavně spermatu je méně, je řidší, je tam méně těch porod-vyvolávajících látek... Dej tři dny pauzu, nejmene, a pak to zkus...I kdyz chapu, vzhledem k tomu, ze uz jsi mela rodit, ze tri dny navic vidis jako peklo :-/
A taky je pravda, ze pokud jsi trosku pri tele, tak se telo s temi latkami ze spermatu popere velmi lehce, a nic se nestane :confounded:
Já mám teď 2 tydny před terminem 50kg na 167cm, takže na mě to opravdu zabíralo solidně :grinning: A asi to hodlám ještě někdy tenhle týden zkusit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 Jo, a taky beztak zabírá ricinový nápoj - viz vlákno http://www.modrykonik.cz/diskuse/3-trimestr/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelmannove-vyzkousely-jste/
Nekdo tvrdi, ze je to nebezpecne, ale nehrotila bych to, davas to jednou, a navic ty ingredience nejsou nic strasneho...
No a pak jeste zkus koupit tonik.
18. čer 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdopadne, vyvolavat porod namahavym uklidem nezkousejte, je to zbytecna drina :slight_smile: Vcera jsem tim stravila hodiny, snad 4, a nepomohlo, dokonce ani stehovani loznice :grinning:
18. čer 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gwennie :o 167cm a 50kg - 2týdny před porodem ... ??? To snad ani není možný, ne? :wink: Mám o 3cm méně a o 30kg více :sunglasses: ...
18. čer 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Já teda taky čekala větší váhový přírustek :grinning: Ale je fakt, že první 3 měsíce mi bylo furt blbě, a pak v osmém taky, pořád jsem zvracela, a teďka v devátém mě zas děloha tlačí na žaludek, že se nemůžu pořádně najíst...
18. čer 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 A kupodivu mám docela velké dítě na svou váhu - má skoro 3kg teďka, takže kdybych udržela ještě těch 14 dní do porodu, odhad je 3,4kg ...
18. čer 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie ... no já mám nahoře 15kg (což ja zatím nejméně z mým těhu) ... normálně totiž vážím 65kg, nejsem žádná křehulka :wink: ... a odhad jsem měla v 36tt 2800g - teď v pátek nové měření, tak uvidíme - dítě si prostě vezme, co potřebuje ...
18. čer 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebavte se tady o váze :confused: Taky už s toho mám depky...Díky bohu za ty dary-ted už přibírám pomalu...Nebo ted ulítávám jen na vodě,1x levová káva denně a koktejly...Takže zvládnu denně tak min.2 litry vody a 2 litry mléka...mixér ted doma frčí ostošest...Mám 69kg na 162cm... :astonished: Nikdy v živote sem tolik nevážila-ani před prvním porodem-63kg a po šestinedělí sem byla na 50kg... :slight_smile: Tahle váha už mě dává hodně zabrat-ted vím,kolik NIKDY NESMÍM VÁŽIT !!!Je to hrozný nápor na nohy-důkazem je ten zánět Achillovky,druhá noha ta mě bolí od křečí a vůbec-nevydržím stát na jednom místě-to mě nohy bolí jako blázen,jak sou zatížené tou vahou!!!A to mám převážně většinu kg zase v břiše,je objemné a těžké :rolling_eyes: Uvidíme v pondělí-kolik prcek váží-snad budu v rozumné normě! :sweat_smile:
18. čer 2013 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari no já když jsem šla rodit obě přechozí děti tak jsem měla 87kg ... není to nějak dramatická váha, ale teď ten rozdíl ve váze cítím ... jsem teď v 9měsíci mnohem pohyblivější, když mám o těch 7kg méně ... Fakt bych nevěřila, že je to tak znát ...
18. čer 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Je to znát strašně moc,já sem postřehla,že mám problémy od váhy 65 kg...Od té doby se to se mnou táhne-problémy s nohama a vůbec se cítím strašně těžká... :rolling_eyes: 65 kg je moje max hranice...A jestli nám za nějaké 2 roky vyjde třetí dítě-už sem ponaučená a budu si to hlídat...Ale v tom čase snad začnu už zase na své váze 50-52kg... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2013 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari V tom souhlasím já mám nahore zatím 11 kg jsem 27 dni pred termínem,ale mé telo si na to zvyka spatne..hlavne nohy a na me se vaha neztratí jelikoz mám 159 cm a 58 kg
18. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jak to vidim tak su tady asi nejtezsi...:frowning2: mam asi 160cm a ted momentalne 85kg...su jak koule.jinak dnesni noc uplne hrozna...Deniska dostala rymu tak porad porvavala a tak sem min. 15x vstavala...hruza a voda porad drzi a drzi:frowning2:
18. čer 2013 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Vidíš, tak to přijedeš z porodky hned o 10 kg lehčí, a pak to půjde šup šup :wink:
18. čer 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zase ponaučena, že musím v druhém trimestru jíst jak život...protože první je u mě problitý a třetí pálí žáha a tlačí děloha... V druhém trimestru jsem byla o 2kg těžší, než teď...
18. čer 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem také poprvé v porodnici nechala 12kg - to bylo super :sunglasses:
18. čer 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co jste druhorodicky ci vice....nezacinaji se vam ted pred koncem vracet vzpominky na predesli porod?????
18. čer 2013 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Jo,vrací...celou dobu sem byla naprosto v klidu a ted už mě to začíná docházet-co mě za chvíli čeká...Jen mám hrůzu s těch pařáků.snad nebudou až budu rodit nebo nevím kde vezmu sílu toho malého vytlačit... :sweat_smile:

Ted sem musela na stavbu-dojel nám tam odhadce a já myslela že se v tom kopci rozpustím,teklo ze mě jak s vola a funěla sem-sotva sem popadala dech...A to ještě dnes před 13 musím vyzvednout Nellu a jet s ní na oční-na kontrolu a dodoupit těch pár maličkostí co mě chybí... no v tom největším pařáku mě asi i jebne :astonished:
18. čer 2013 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se snazim si to tak nejak nepripoustet...a delam trochu hrdinku ale kdyz su nekde v klidu sedim ci lezim...sama a treba mam ten pocit ze mi zacina tect ta voda.....a ted mi to vzdycky dojde....a vybavujou se mi ty nejkrutejsi vzpominky.....tak su posrana az za usima....
18. čer 2013 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 my jsme u prvního zkoušeli sex, neměli jsme ho pravidelně a bylo to k ničemu. Prostě když prcek nechce , tak nechce. Pila jsem i maliník a taky nic. Teď nezkouším nic kromě toho ,že se snažím víc pracovat a tak, ale je to fakt zbytečná dřína.Už vidím, že zase skončím na vyvolávačce :unamused: Bych si docela přála, aby mi porod začal pěkně pomalu doma a já dojela v klidu do nemocnice odrodit to finále a ne že tam budu zase 2 dny ležet a nic a jen poslouchat , jak ostatní okolo rodí a rodí....

Jinak co se týče váhy, tak jsem na tom jako @rozalenka , 155cm a 80 kg. Takže pěkný metráček, po porodu budu mít co dělat , abych zhubla. Ale za těhu jsem přibrala 6kg, já ani u prvního těhu nepřibrala nějak extrémně, to víc přibírám , když těhu nejsem a doufám, že se mi to podaří už změnit.

@rozalenka na předešlý porod myslím pořád.
18. čer 2013 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se celkem hlídala,a nabrala jsem 13kg,ale zase si říkám-něco zůstane v porodce a v tom parnu ani nemá člověk tolik hlad a ještě ani nebude pak doma čas s kojenečkem přemýšlet,co je v ledničce dobrého :grinning: bude se chodit na procházky.....holky to půjde :fearful: :sweat_smile:
18. čer 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
...i po těch letech mám ten svůj 3 dny dlouhý šílený a pekelně bolestivý porod i šestinedělí v živé paměti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ted si to nepřipouštím-bylo jiné celé těhu-bude i porod :sweat_smile: Taky si představuju,že voda praskne mimo porodku,pak odjedem odrodit-max pár hodinek a šestinedělí taky bude ucházející a ne tak bolestné jako první......

@olgas ...a jak říkáš,bylo šílené čekat a jen poslouchat ostatní jak rodí a každou chvíli slyšet větu ,,Maminko,máte holčičku...! V tu dobu byla plná porodnice jen holčiček a první kluk se narodil až další den po mém porodu a navíc prvorodičče 4-kilový macek!!!A druhý kluk se narodil paní,která měla už dva kluky doma a strašně toužila po holčičce a první den to dost obrečela... :sweat_smile:
18. čer 2013 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky tak su trosku rada ze nejen ja myslim na svuj prvni porod....jako ja teda nemela nic tak zdlouhaveho....v 6 vecer me zacala pomalu tect voda....v 7 jsme byli v porodce a mala se narodila 1.21v noci....takze cca 7,5h...takova normalni sichta....:grinning: delam si z toho srandu ale to vite ze i ja mam svoje drsnacke vzpominky.... :unamused: a pohlavi jsme vedeli....takze zadne prekvapko se nekonalo....spis ze by se narodilo to druhe:slight_smile:
18. čer 2013 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mate taky bourku? rodime? :wink:
18. čer 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou bouřku?My máme 35 stupnů a rozpouštím se...Nella ted došla od sousedů s bazénu a já potím krev u nádobí a u večeře-marně přemýšlím,co budeme jíst...Já zase asi jahodový koktejlíček :sweat_smile: pěkně vychlazený s čerstvých jahod a mléééčka...mnam... :grinning:
18. čer 2013 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci bouřku! V Praze ani ťuk, je tu trochu mráčků, ale úplně světlé :frowning2:
18. čer 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari
@gingerone No jako 35 stupnu mame tez!! :grinning: ale ted se zacalo mracit a blyskat a hrmit... My Moravaci :wink:
18. čer 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek