• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@gwennie A pozoruješ to nějak na sobě? Seš z nás nejvíc načatá k porodu, tak řekni :slight_smile:
18. čer 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Jako zaclo mi tvrdnout bricho, ale jestli si to jen vsugerovávám a privolavam, to nevim :slight_smile:
18. čer 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie No tak to budeme držet palce, aby to vyšlo, ne? Já bych taky klidně už do toho šla, ale nemyslím, že by mi pomohla třeba i bouřka... A to ho tam už 5 měsíců držím spíš silou vůle a nakonec se i tvrdnutí po té době, kdy bylo fakt pořád, téměř úplně uklidnilo :grinning:
18. čer 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone jakto, ze 5mes drzis silou vule?
18. čer 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie V lednu jsem skončila na kapačkách s hrozícím potratem a od té doby to bylo takové nejisté, čípek zkrácený, tvrdnutí padesátkrát za den, klid v posteli... no ale už se od té doby nehnul, ani do teď a to už by zase mohl a asi nic. Zítra mám kontrolu, ale moc tomu nevěřím, že se něco děje...
18. čer 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone jezis... tak to jsi statecna, moc drzim palce, at vam to dopadne co nejlip!
18. čer 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, teď už je všechno právě v pořádku, jenom ten čípek nestíhal a děloha se bouřila, a teď si konečně zvykly a přitom by měly naopak už rodit :slight_smile: Taky jsem drobná, prý to může mít souvislost. Zítra ještě přeměří miminko a mě, aby bylo jasné, že porodím. Ale myslím, že máme malé, takže to bude dobré, spíš aby zase nebylo až moc maličké...
18. čer 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady zacina taky foukat tak uvidime jestli vetr neco dozene nebo ne.....sak se tady rano prepocitame:grinning:
18. čer 2013 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tady se bouřka ukázala-asi na 5 minut :grinning: ...A jak ste na tom holky,všechny ještě 2v1 ??? :wink:

A mám na všechny dotaz-jaké vložky budete používat doma v šestinedělí?Já ty porodnické snesu fakt jen na nezbytně dlouhou dobu,které sou dobré potom???Možná blbá otázka,ale sem zvyklá používat zásadně jen tampony a maximálně tenoučké slipovky,proto se ptám- s vložkama nejsem kámoška a nemám tedy odskoušené :pensive: Poradtě nějaké vhodné,prodyšné a NE tlusté :sweat_smile: ...Nechci kupovat několik balíků různých značek-co bych s tím pak dělala,když mě nesednou? :sweat_smile:
19. čer 2013 v 05:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak včera jsme byly u doktora, takže zítra když neporodíme, tak jdeme na vyvolání. no na druhou stranu už to bude asi vysvobození.
@olgas přesně jak říkáš, když se prostě nechce, tak nepomůže ani svěcená voda. :frowning2:
@gwennie no samozřejmně jsme to zkoušeli i s přestávkama :grinning: a stejně nic. Kořeněný čaj jsem taky zkoušela, dokonce i ricinový koktejl a co??? Dokonce mě vůbec ani neprohnalo...

Takže pro mě je závěr takový, že nějaký maliník a všechny tyhle věci možná někomu pomáhají, ale nám určitě ne. no si asi nemyslím, že bych byla nějak při těle, takže tím to taky není. Včera jsme šli na dlouhou 3hodinovou procházku do kopce, málem jsem umřela, ale výsledek žádnej. Břicho bolelo, ale vůbec nic se nestalo, takže asi zítra tabletka :unamused:
19. čer 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari co se vlozek tyka.....ja zase nejak nezvladam tampony...i kdyz jsem se nekolikrat pokousela tak me vzdycky nejak tlaci a nejsu s nima v poho takze moje znacka vlozek urcite naturela....at uz ty tenke a nebo po porodu ty silnejsi....proste byla a jsem s nima max. spokojena.nemam rada alweisky nebo jak se to pise....a tomu podobne- maji na povrchu takovy ten igelit s dirkama ktere odvadi tekutinu dovnitr.....to se mi vzdycky prilepilo na zadek a totalne mi ho odrelo...fuj...takze tak.....
19. čer 2013 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ale zase 100lidi 100 nazoru takze asi na to bude mit kazdy jiny nazor....
19. čer 2013 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 a co masáž bradavek??? já jsem včera jen tak zkusmo zkoušela a hned jsem cítala tlaky v podbřišku, tak jsem raději zase přestala :wink:
19. čer 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Urcite normalni, co pouzivam behem menses - tzn.pro me jsou to Ria s kridelky...
19. čer 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 Vidis to, tak to budes mit uz za chvilku za sebou :slight_smile: uzivej posledni den klidu :slight_smile:
19. čer 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 Jééé,tady je někdo těsně před cílovou páskou :sweat_smile: No na jednu stranu-konečně vysvobození,já už se taky těším,až budu mít porod za sebou,už poslední měsíc je dost namáhavý a ještě představa 4 týdnů před sebou :confused: uuufffff...
Hlavně at je porod snesitelný,když je vyvolávačka-jednu mám už za sebou :frowning2: ...A ted to doufám bude jinak! Tak se drž !!!

Díky za každý názor,nemám fakt představu,jaké které vložky sou...Naposled sem je používala po prvním porodu,což je sakra dlouho-už si nemamatuju ani jaké...A ted je jich strašně moc a nemám tušení,které jak vypadají a jaké sou...Co značka tak asi jiný matroš,co? Si aspon myslím,aspon u slipovek to tak je :sweat_smile:

Ten můj vetřelec tam dnes nacvičuje nějakou složitou gymnastickou sestavu...Mám břicho uplně křivé a na všechny strany,jakoby dělal kotrmelce-doufám že má málo místa,a pořád je hlavou dole...Mám všude tak velké boule,že sem s toho zmatená a nejsem si jistá kde co zrovna vystrčil... :confused:
19. čer 2013 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 bradavky se mnou nic nedelali...taky jsem zkousela....

@teddys_86 na jednu stranu trosku zavidim ze uz to budes mit za sebou ale na druhou stranu chapu ze ten pocit ze ten porod prijde zrovna ted....proste to ocekavani....je to des bes....drzim pesti at je to rychle

@gwennie jak rikam na vlozky asi budeme mit kazda trochu jiny nazor....ria teda taky nejsou uplne nejhorsi ale naturelky mi prijdou mekci....ale proti gustu..... :wink:

@janesafari jojo a kazda znacka jak rikas bude jiny matros tak ji tvrdost....a vubec vsechno....je to i jako s plenkama pro mimino taky kazdemu sedne neco jineho.....

tak dneska dojela tchyne a rikala ze se ji zda ze mi bricho padlo tezce dolu tak su zvedava....
jo a nasa Denca je uplna trubka....byli tu jeste babicka s dedu a babicka ji pokazde dava 50kc do pokladnicky a ta mala trubelka to nechce...prej ja necu ja tri mam......no to je na prasteni...tak sem ji vysvetlovala at si korunky vezne ze bude mit pak na pout na kolotoc.....jeee no vubec to to dite nechce chapat:slight_smile:
19. čer 2013 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Čím měkkší a tenší a pohodlnější-TÍM LÍP,at to šestinedělí přežiju a nekroutím se pořád jak žížala kvůli vložce...Už ted mě to děsí a ještě v těch hicech-no mám už ted s toho depky s blbých vložek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt na to nejsem zvyklá :astonished:
A malá brzo otočí a bude penízky ptát-jen se neboj!!!U nás problém nebyl-spíš naopak-velice brzo přišla na to,že penízky sou dobrá věc...Ted slyším věty typu:,,Když nedáš-nekoupíš ty,tak řeknu babičce!!!Vyděrač :angry: ...Už chtěla i letáky roznášet,ale to sem jí zatrhla,že si může vydělat rychleji a daleko víc...Takže bude chodit na ořechy (až 150,- za kg),na šípky a na trnky do bečky na kvas,apod.....Chce peníze-tak at se snaží...ne? :grinning:
19. čer 2013 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ona taky zezacatku penizky chtela to az ted rika na vsechno nejen na penize ze ona nechce ze ona tri ma.....se vsichni vzdycky uplne rechtaji.....jojo ja si to taky moc nedovedu predstavit chodit 6tydnu s vlozkou....no ale bohuzel....u Denci jsem byla v zime tak to bylo trochu lepsi.ale ani tehda sem si to neumela predstavit a pak jsem se s tou blbou vlozkou nejak nemohla rozloucit...jsem si na nu tak zvykla ze mi pak bylo divne chodit bez ni:slight_smile:
19. čer 2013 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka
@miranda77
No masáž bradavek je taky na pendrek.... taky jsem zkoušela a nic... No holky děkuji za podporu... no na jednu stranu se strašně těším že už to bude za námi a konečně tu bude malá princezna, ale na druhou stranu se trochu bojím... No ale tak pořád si opakuju, že to půjde rychle a odpoledne bude eliška na světě, takže doufám, že to tak vyjde a že to tím myšlením přivolám :slight_smile:
19. čer 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86 Tak tohle sme tady nedávno rozebíraly,jak bychom si zhruba tento porod představovaly-jak to chcou prvorodičky a hlavně my druhorodičky-po zážitcích s prvního porodu..! :frowning2: Taky si říkám,že ted to bude daleko lepší a hlavně rychlejší :sweat_smile:
Stejně ale musí být i motivůjící ten pocit....a myšlenka ,,Zítra budu své mimi držet v náručí" :slight_smile:
19. čer 2013 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddys_86
@janesafari jo holky hlavne myslet pozitivne.... i kdyz jsou samozrejme v hlave obavy.....a u nas druhorodicek i vzpominky...ale kazdy porod je jiny.....takze musime doufat ze zrovna tento porod bude rychly a pohodovy.....a tesme se az budou prckove venku...
19. čer 2013 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedu zítra na poradnu do nemocnice,tak jsem zvědavá,co mi řeknou,protože ani dnes se nic neděje,v pohodě chrníme celou noc s jednou procházkou na wc,malý si pokopkává,jako kdyby neměl jít už ven :grinning: . holky nevíte,jestli se musí objednávat na poradnu do kyjovské porodnice... :fearful: můj doktor nic neříkal,tak jen pro info...díky :dizzy_face:
19. čer 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se k chcípajícím na vedro, dneska kupuju ten ricínový olej, už toho mám plný kecky :angry: Jinak mám 158cm a 62 kg, přibrala jsem 12 kg a je to teda sakra znát, nohy jak konve, už jsem celá taková sama sobě ošklivá :-/ Jinak zítra kontrola a budu zkoušet dr, zda mi to tam neobjede, snad se slituje ty 4 dny před termínem :sunglasses: Držím všem palce, kéž by byla ta bouřka a šlo to samo..
19. čer 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky hlásím, mimčo 3 kila a naléhá, otevřená na prst, všechno prý vypadá příznivě na brzký porod. A přenášet mě nechtějí moc nechat, tak příště ho zkusí i šťouchnout, když se mu nezachce do té doby. Tak teda čekám na tu bouřku :sunglasses:
19. čer 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makunst jojo je to šílený... uplně soucítím, jsem na tom stejně... no mě nepomohl ani Hamilton, ani ricinovej olej, tak budu přát tobě, že to snad vyjde :slight_smile: já doufám, že buď si to naše rozmyslí ještě dneska a nebo teda zítra, že už bude na nás koukat :slight_smile: držím pěsti
19. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina myslim ze do kyjovske porodnice se na cas neobjednava....i kamoska tam chodi...zitra by tam mel byt dopoledne Pecha...muj dr....strasne fajn chlapik- rodila jsem s nim i poprve a chci znovuuuuu :grinning:
19. čer 2013 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ahojky, tak to chápu, máš toho hodně :frowning2: Měla bys odpočívat, máme to za pár a v tomhle počasí se nedá ani nic dělat! Jinak já jsem v 37tt, termín porodu mám dle UZ 10.7.2013, jenže včera jsem byla v nemocnici a protože mám slabou těhotenskou cukrovku a vysoký spodní tlak, tak by chtěli porod vyvolat dříve, není vyloučen ani císař :frowning2: Takže tak. Počítám, že do 14dnů budu mít malou doma :slight_smile:
19. čer 2013 ve 12:19  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka díky za info,můj chlap nerad čeká,tak ať celou cestu neposlouchám,že jsem se měla objednat :slight_smile: ,snad tam nebude moc těhulek :wink: ,Pechu si pamatuji,ten mě loni propouštěl po revizi :frowning2:
19. čer 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina ¨tak tam asi cekat teda budete:slight_smile:
19. čer 2013 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek