• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@teddys_86 tak držíme palce!!!
19. čer 2013 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak olej jsem u nás nikde nesehnala :frowning2: dneska 2 hodiny pravidelných bolestí a ve vaně to přešlo, mě fakt klepne :confounded:
19. čer 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
zdarek holky po ranu.....dnes sem se vzbudila a boli me hlava..luxus....at uz tohle skonci...dnes jdu naposled na kontrolu do poradny.....jelikoz muj gyndar je taktez i v porodnici tak me aspon nezene do porodky kde bych musela jak dlouho cekat....no a su teda zvedava jak budeme pokracovat....
20. čer 2013 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jeste ze Deniska je relativne hodne dite a hraje si celkem sama....musim posnidat a trochu to tu zase poklidit nebo tu uz ani neprojdeme....hrozne....
20. čer 2013 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dejuska Jáááj,to nejde...sme v plném proudu dobalování a za týden akce ,,kulový blesk"...A poslední den v měsíci musím dům předat novému majiteli...Jo a taky si na čas ke kámošce do stáje odvést naše malé zvířectvo-kočky,králíčka a morče...Já bych ráda hodila nohy na stůl,ale i ten stůl už mě odvezli-sedačku můj včera rozložil a bude dnes odvážet... :rolling_eyes: Takže už mám jen koberec na zemi :sweat_smile: ....A čekají nás během dvou týdnů ty velké nákupy...Na obklady jedeme do Polska,tak snad dojedu vcelku... :grinning:
A 1-2 týdny před termínem si možná i odpočinu...možná... :confused: :slight_smile:
20. čer 2013 v 08:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako ale řeknu vám-ty horka mě zabijou...Tohle prostě nedávám,sem si plánovala porod ideálně na květen-červen...ale prcek si vybral zrovna prázdniny-tak jak já sem nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sotva se plazím-břicho pořád tvrdé,chodím jak kačena,jak už je prcek velký a roztahuje se tam... :confused: A na wc sepřes den každou chvilku a v noci každé dvě hodky...šílené :sweat_smile: Dnes komplet vystěhujem patro a budem spát v obýváku na válendách-dole aspon není tak horko a mám to blíž na záchod...Poslední týden ve starém domečku :pensive:
20. čer 2013 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari mazec ty si fakt siiiilena:slight_smile: to snad neni ani mozneaby mel nekdo v tomto stavu tolik energie.....ja su rada ze se plazim....
20. čer 2013 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:cry: asi umru.....
20. čer 2013 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 hm, dobré rady. V prvním těhu jsme zkoušeli sex, maliník a nic. V tomto těhu jsem vsadila na fyzickou zátěž a taky nic. :rolling_eyes:
20. čer 2013 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
také se hlásím sem s termínem porodu 18.7. :slight_smile: čekáme první mimčo - holčičku.

Bohužel poslední 3 měsíce jen ležím, abychom neporodili dříve...minulý týden jsem si užila 3 dny v nemocnici na kapačce s magnéziem, protože mi pravidelně tvrdlo břicho :( pak mě pustili s tím, že v mým týdnu už porod nevadí, ale vsadím se, že kdyby to bylo jejich miminko, tak by udělali maximum, aby nerodili...tohle slyším ze včech stran :angry:

Od zítra se má ochladit, tak se držte, musíme to zvládnout :slight_smile:
20. čer 2013 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka Jo no trochu asi sem,ale nemůžu jen sedět a koukat :sweat_smile: Sem šílená a budu ještě víc...Náš nový nastávající soused nám zase začal vše komplikovat a nechce nám od sebe povolit napojení elektřiny...Si ten k...t myslí,že budem skákat zase jak on píská...Rád by,abychom si napřed postavili zed mezi ním...Já nevím kur.a v jakém světě ten chudák žije!!!Tak napřed se dělají terénní upravy a potom až se dělá barák??????To je nějaká novinka,ne?
Takže dnes za ním jdeme a asi chytnu pěkného rapla-sem nasraná jak cip !!!
Nic nemůže normálně fungovat?Jestli dnes chytnu rapla,tak soused zjistí,jak umím být šílená a bude se těšit,až vedle něj budu bydlet,jestli nám nedá pokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
20. čer 2013 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari hlavně opatrně, přeci jen tam budete chtít bydlet dlouho :slight_smile: rodiče od přítele mají problémy se sousedy už cca 20let a to na ně jednou šel soused s brokovnicí ( před 2 malýma dětma )...člověk nikdy neví komu rupne v hlavě :unamused:
20. čer 2013 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Ahoj, s tím tvrdnutím mám bohaté zkušenosti, já ležela od konce ledna (nejdřív kapačky a v nemocnici pár týdnů), ani jsem to tvrdnutí za ty měsíce nepočítala, to bylo fakt hooodněkrát denně, někdy co pár minut klidně. Chodit jsem začala v ukončeném 34. týdnu a od té doby chodím víc a víc... a tvrdnutí se mnohem víc uklidnilo, hrůza co :angry: ... A teď už bych klidně rodila, doktoři by mě taky rádi viděli porodit nejlíp do týdne (jsem malá, miminko akorát aby se mi vešlo, a fakticky je trochu starší než termín porodu podle MS, ale neupravovali ho nakonec), ale sice mám poslíčky už tak od 32. týdne i s bolestmi, ale všechno jsem vydržela a miminko je donošené. Myslím, že to budeš mít taky tak, jestli už ležíš 3 měsíce, tak je to víc než dobré znamení, že to vydrží do konce. A doktoři mají pravdu, že už by to nevadilo, kdybys teď rodila, já jakmile jsem se uklidnila ukončeným 36. týdnem, uklidnilo se i břicho :slight_smile:
A jestli jinak držíš nějak v pohodě ještě zavřená, tak tím spíš bych se nebála. Ale držím palce.
20. čer 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone ahoj, já to ze začátku počítala, hlídala, ale při zjištění, že tvrdnem co pár minut jsem to vzdala. Akorát mě to nervovalo :( taky jsem začala chodit od ukončeného 34. týdne a pár dnů na to jsem skončila v nemocnici :frowning2: tak raději zase ležím a čekám na 38. týden :slight_smile: Jj, zatím podle doktorů čípek drží, CS mám 3, tak snad...
Kdy máš termín? Budu držet pěsti ať to přijde brzy :slight_smile:

Jak jsi vše zvládla nachystat? Těžko snáším, jak jsem na všech závislá :angry:
20. čer 2013 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Chystala jsem komplet všechno po tom 34. týdnu, do té doby jsme neměli doma ani plínku... Závislost na jiných byla hrozná, rodiče daleko, manžel část doby mimo ČR. Ale nějak jsme to nakonec zvládli. Spíš se divím, že psychicky jsem to ustála, byla jsem v podstatě neustále zavřená doma a sama :cry:
Když čípek drží, tak je to super, to dáte! Můj držel do tohohle týdne, teď se pomalu otevírá, tak jak má.
Termín mám neoficiálně už v sobotu (UZ v 1. trimestru, ale nechtěli to posouvat, že do týdne se nemusí), lékařsky oficiálně od soboty ještě za týden, já se přikláním k tomu bližšímu, přijde mi že je časově přesnější mým pocitům, kdy a jak co proběhlo :slight_smile: Tak už ale přemýšlím, jak ho nenásilně upozornit, že je čas jít konečně ven, když jsem ho nejdřív přemlouvala, ať hlavně zůstane :slight_smile:
Jo a holčičky by to měly všechno snášet líp, tak se o ni opravdu už určitě nemusíš bát :slight_smile:
20. čer 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Já se aspoň snažila vše co šlo nakoupit na netu, ale s praním apod. pomáhala mamka a tchýně. Pořád nás strašili předčasným porodem, tak jsem chtěla mít vše nachystané...jenže to nemám do teď :angry: psychicky kvůli prckovi to člověk nějak ustojí :slight_smile: já naštěstí mám super šéfovou, takže jsem pracovala z domu, což mi strašně psychicky pomohlo. Teď je to horší, když jsem na mateřské...těšila jsem se, jak se začnu hýbat a...taky si říkám, že bude těžký rodit, když nevyjdu ani do schodů bez pauzy k odpočinku :frowning2:
Je to sranda - ukecáváš ho dlouhý měsíce, aby zůstal v bříšku a pak ho musíš ukecávat, aby šel na svět :grinning:
To říkají všichni :slight_smile: navíc ta naše je hodně aktivní a i když je hlavičkou dole, tak jí to nezabrání ve střídání stran kde má zádečka :grinning: vždycky za bouřky :grinning: uzavíráme sázky při každé bouřce a zatím se vždycky otočila. Jednou teda i při monitoru sestřičce utekla :grinning:
20. čer 2013 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule No vidíš, to bude určitě všechno dobré!
Já taky nakoupila něco na internetu, ale jsou věci, co si člověk rád osahá, jako třeba kočárek. Tak ten jsme kupovali až později. No a já se taky docela dlouho bála, abych nenakupovala a pak o miminko nepřišla, takže jsem to nechávala na poslední chvíli dost s tím, že nedonošené by nám stejně hned nedali, takže by to zvládnul dokoupit i tatínek s tchýní nebo moje rodina...
Práce z domova by mi asi taky pomohla, ale u mě se to nedalo :frowning2:

Ale drž se a uvidíš, onu už teď je to určitě dobré a můžeš mít už jen radost z toho, jak se tam malá přetáčí a vrtí. Venku už by jí nebylo hůř, jenom bys ji musela víc vykrmit, kdyby byla moc malá na puštění domů. Teď mají být taky bouřky, tak uvidíme, co to s miminky udělá. S tvým snad nic a s mým snad něco i jo :slight_smile:
20. čer 2013 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, neporadí mi někdo? Bolí mě bříško zevnitř. Asi na třech nebo čtyřech místech ho mám jakoby otlačené nebo pokopané. Bolí to asi jako když máte vysokou teplotu a bolí vás kůže na dotek. Není to nic tragického, spíš se bojím o mimčo. To se ale normálně hýbe. Tak jestli je to tím, že už je veliké a nevejde se tam a jsme otlačení oba?! Nevím. Přemýším jestli se raději nejít zeptat alespoň mého gynekologa...
20. čer 2013 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Musí :slight_smile:
Kočárek je jasný :slight_smile: ale je pravda, že u nás vybíral hlavně přítel, protože jsem neměla nervy procházet miliony diskuzí, recenzí a já nevím čeho :grinning:
Mám to stejné :slight_smile: s nákupy jsem čekala až do 24. týdne, abych něco nezakřikla...přesně, jak ty. Navíc moje sestra potratila v 21. týdnu, tak o to to bylo horší :frowning2:
Je to škoda, že se u tebe práce z domu nedala :unamused: člověk pak nemyslí na to co kdyby...

Moc si to užívám :grinning: navíc sázky vyhrávám a v tomhle horku je zmrzka k nezaplacení :grinning: Moje se doufám jen otočí a tvoje, budu držet pěsti, snad vykoukne na svět :slight_smile:

Na druhou stranu - není jim v bříšku líp? :slight_smile: mají tam vše co potřebují, navíc nemají hlad nebo necítí zimu apod. :slight_smile: komu by se na ten svět chtělo :grinning:
20. čer 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Já recenze moc nenašla, prostě jsem vzala takový, co se mi líbil v obchodě, jak jezdí a jak se s ním manipuluje, plus cena aby šla...
Jim tam možná líp je, ale nebude nám trochu líp, až budou venku? :slight_smile: Navíc když si vezmu, jak vehementně se pořád protahuje a pokopává, tak si myslím, že venku už mu v té jeho velikosti bude mnohem líp než se mačkat někde v břiše a ještě k tomu neustále hlavou dolů. Mně kdyby nacpali do malého pytle a pověsili s překrvenou hlavou dolů... asi bych radši měla trochu občas hlad a bylo by mi teplo nebo zima teda :slight_smile:
Ono jim venku bude taky hezky.

No já to nevidím, že by se mu hned tak chtělo ven bouřka nebouřka...
A odkud jsi, jak vám to tam hlásí?
20. čer 2013 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone My právě chtěli kočárek jak do terénu, tak i do města, takže jsme vybírali hooodně dlouho :grinning: vybrali jsme, ale nový by byl za 25tis., takže máme nakonec z druhé ruky. Ale jsme naprosto spokojení. Jaký jsi vybrala? :slight_smile:

No to každopádně - konečně při spaní zvolit polohu podle sebe... :grinning: to určitě bude, však už se jich myslím všechny nemůžem dočkat :slight_smile: pořád přemýšlím, jaká bude a jaký to bude až ji poprvé uvidím :slight_smile:

Co ty víš, třeba bude pořádná :grinning:
Jsem z Brna, jen teď bydlím u přítele kousek od Slavkova u Brna. Bydlení bohužel nemáme jaksi dořešené :confounded:
A odkud ty?
20. čer 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Teď už jsem v podstatě z Prahy, nebo si tak aspoň připadám :slight_smile:

My vybrali polský Dada Paradiso Glamour, byl docela levný a příjemně se mi s ním v obchodě jezdilo, máme ho rovnou v trojkombinaci, takže je na chvíli vystaráno. A do terénu i do města by teoreticky měl vyhovovat taky. Manžel se těší na procházky lesem a já potřebuju něco, co lehce zatočím v sámošce mezi regály :slight_smile:

My pohlaví nevíme, o to víc jsou na něj teď všichni zvědaví, když už se nám to blíží :slight_smile:
20. čer 2013 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Ten vůbec neznám :slight_smile: ale vypadá moc pěkně. Taky máme trojkombinaci. Jen, aby nám moc brzo nevyrostla z hluboké korby :grinning: Já se právě těším na procházky lesem a zároveň na Brno :slight_smile:

Ty jo, jak jste to vydrželi? :astonished: my pohlaví víme od nějakého 14. týdne. Ani jeden bysme nevydrželi zvědavostí :grinning: A pocit máš spíš na holčičku nebo chlapečka?
20. čer 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Celou dobu mám pocit na holčičku, už jsem s ní fakt v podstatě počítala, ale poslední dva týdny mi došlo, že to prostě nevím, a snažím se přeorientovat na chlapečka :slight_smile: Ale měli bychom radost v každém případě, takže je to jedno. Jenom teda já bych byla trochu překvapaná. Celou dobu mám pocit, že jsem se vůbec nezměnila, což kamarádka i kolegyně s holčičkou taky, kdežto dva chlapečci v mém okolí hrozně vyhladili maminkám obličeje tak nějak do krásy... Tak soudím podle toho. A my jsme dvě holky a moje mamka tvrdí, že to mám všechno nějak jako ona... A tchýně by ráda holčičku :slight_smile: Takže si fakt říkám, že u nás nakonec bude ten kluk :grinning:
20. čer 2013 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ser vus holky...sem tu zas.....kontrola probehla jako vzdy se srandou takze vse pri starem...su volne pro dva prsty otevrena...(v takovem stavu jsem sla k prvnimu porodu) prcek by mel mit asi 3600gr....hlavu uz ma hodne natlacenou dole.dr si delal srandu ze o vikendu jeden den slouzi a druhy den ma prisluzbu tak ze me bude cekat...a kdyz nic tak v pondeli uz do porodky na kontrolu a tam rozhodnou co se mnou tak uvidime....
20. čer 2013 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Obdivuju tě, že jsi to vydržela a vydržíš něvědět :slight_smile: je to jedno, hlavně, aby prcek byl zdravý. To je pravda. Kamarádka co čekala chlapečka jakoby zkrásněla a mně se hodně zhoršila pleť na obličeji. Stejně tak mé sestřence, která má holčičku. Taky jsme dvě holky :slight_smile: Přítel je zas ze 3 kluků, takže se tchýně konečně dočká holčičky :grinning:
Ono to ve finále bude úplně jedno - krásný miminko to bude tak i tak :slight_smile:
20. čer 2013 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Přesně tak. Hlavně, když bude zdravý a naše :slight_smile:

@rozalenka Tak to čekáš na ty bouřky, ne? To půjde, držím palec :slight_smile:
20. čer 2013 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone a @rozalenka Tak to vypadá podle radaru hlavně v čechách na pěknou frontu :wink:
20. čer 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule sak ale ja su z moravyyyy to je pech.... :slight_smile:
20. čer 2013 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek