• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Ahoj holky, já jsem asi nepřibrala. A pupík trošku vidět je, hlavně večer:slight_smile: ale ráno už taky:slight_smile: Jinak cm nevim.

A s tím čuráním, já ze začátku chodila 3krát za noc- no hrůza!! Pak se mi to změnilo asi na dva nebo tři týdny, že jsem vydržela třeba do pěti do rána. No a poslední 4 dny, už se zase budím na wc ve 3 ráno, v 5 nebo v 6 a pak když vstávám.. Fakt to nechápu:slight_smile:
11. pro 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já jedu :slight_smile:) už se těším na toho malého predátorka :slight_smile:))
11. pro 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d držím pěsti, ať výjde krásná fotečka
11. pro 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla dnes na ultrazvuku a už bylo vidět i srdíčko :slight_smile:

Jinak jsem až do úterka na neschopence a piju bylinkový čaj. Druhej měsíc v práci a už se flákám :grinning:
11. pro 2012 v 17:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme zpět :slight_smile: dnes bylo vidět vše :slight_smile: jsme zdraví, zatím stále držíme bez torecanovych čípků :slight_smile: predátorek má 7cm, skáče tam jak na trampolíně :slight_smile:) manželovi hezky zářily očička :slight_smile:)
11. pro 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@m_d Je to uzasnej pocit, vid? :wink: Ja jsem i nadsena z chlapa, vzdycky mi drti ruku a presne jak mu zari ocicka :grinning:
11. pro 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d super :slight_smile: ja jsem dneska taky byla na UTZ a vse v poradku, mrne ma 4 cm a skytalo a cucalo si palecek :grinning: na NT jdeme pristi patek, tak jsem zvedava, jak vyroste :slight_smile:
11. pro 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jj bylo to super :slight_smile: Davča nedává moc svoje pocity okolo predátorka najevo, ale dnes když jsem to viděla :slight_smile:)
11. pro 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@estrellita juuuu :slight_smile: tak náš jen "poskakoval" a kopal nožičkama :slight_smile:)) já jdu ve čtvrtek na NT :slight_smile: nemůžu se dočkat :slight_smile:
11. pro 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to jsem moc ráda,máš fotečku?
11. pro 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezvadný! Jsem moc ráda holky, že se Vám i mimískům dobře daří :grinning:
11. pro 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito už ji jdu vložit do alba :slight_smile:
11. pro 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnes jsem to oficiálně dala na facebook :slight_smile: sestřenice mi hned vola a říká, já si to myslela...já to na tobě poznala :grinning:D
11. pro 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d nádhera...mě tak ti doktoři štvou...ten datum by si mohli pořešit ! :unamused:
11. pro 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jojo, pokaždý tam má jiný datum :grinning:
11. pro 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Uz jsi to takhle rekla?! :wink: Ty jo, jamam porad strach, abych to nezakrikla.. Ale doufam, ze po screeningu iz me to prejde, ten cervik v hlave co kdyby nahodou..

A uz je ctvrteek :wink: Zitra jedu do Ikei s kamoskou, tak to aspon utece.. :wink:
11. pro 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já už jsem to řekla, ale taky jsme čekali na potvrzení :slight_smile: já už mám být ofiko ve 14 týdnu :slight_smile: ale ono to stejně spousta lidí už vědělo, alespoň naši kamarádi, protože manžel byl nedávno na jedné akci a všichni se po mě ptali. Navíc jak je to pyšnej tatínek, tak to všude vykřikoval :grinning:
11. pro 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Ty chlapy! :wink: My se dohodli, ze to rekneme po screeningu a v jeho okoli to vi snad vsichni, ale meli zakazano od nej o tom prede mnou mluvit, ale ty pohledy :grinning: Ja to rekla blizkym kamaradkam a segre.. Doufam, ze do Silvestra budu mit nejakou super fotecku pro nase jako darecek az tam pojedeme.. :wink:
11. pro 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak snad z toho screeningu bude hezká fotečka :slight_smile: my to řekli doma hned, já navíc kvůli těm nevolnostem to musela říct mamce tak jako tak, protože je moje nadřízená :slight_smile:
11. pro 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d A dneska zase dobry, vid? :wink:
11. pro 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj super, akorát v brně jak jsme šli kolem něčeho hodně smradlavýho, tak se mi udělalo zle :-/ ale nezvracela jsem, super :slight_smile:))
11. pro 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky kolik jste nebo máte platit za NT? Co jsem si těď tady na koníku pročítala je to hodně rozdílné...od 0,- do 1.700kč
Musím jít tam kam mi doktorka doporučila?
11. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito cena je 1450,- u nás, povinné to není :slight_smile: nicméně já bych šla :slight_smile:
11. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já chci jít taky, ale moje lékařka spolupracuje s doktorem co sídlí na orlí 10. na výsledky vyšetření se čeká týden a recenze na něj jsou i dobré i špatné.... já bych právě asi chtěla do prenatalu na veveří. Na něj je samá chvála a výsledky jsou hned ten den
11. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj já tam jdu, tak tam zavolej, oni tě vezmou :slight_smile:
11. pro 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d myslíš, že teda mužu jít tam i když mě doktorka posílá jinam? :unamused:
11. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no a proč nee? :slight_smile: já myslím, že to zkusit můžeš :slight_smile: řekni, že jsi slyšela o tom prenatalu a chtěla si jít tam :slight_smile:
11. pro 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ok zítra tam zavolám a objednám se...četla jsem, že tam mají docela plno. Už se moc těším. Ty tam jdeš kdy? Píšou nejpozději ve 14tt
11. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já jdu ve čtvrtek, ale jsem teprve 13+2tt :slight_smile: tak zavolej hned zítra ráno :slight_smile: napiš pak na kdy tě objednali :slight_smile:
11. pro 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d hned ve čtvrtek dej vědět ! Třeba vám mrňousek ukáže jestli bude holčička nebo chlapeček :wink: já už se hrozně těším...doufám, že bude mimoušek v pořádku a nezdědí nic špatného po tatínkovi
11. pro 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek