• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@rozalenka ahaaa :slight_smile: tak třeba to dojde i sem :wink:
20. čer 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule No to je taky pravda,ale já sem nervák a po 10 letech praxe za barem a na place v hospodách-sem držka!Pravda-stalo se,že sem párkrát i dostala... :confused: Ale on to už fakt přehání a chci,aby nám to vysvětlil!!!Až se zabydlíme,vysadíme mezi ním a náma hoooodně vysoký plot a budem ho ignorovat...

Jinak já ještě potřebuju čas,ale vám přeju-at aspon některé ta bouřka přinese mimi :grinning:
20. čer 2013 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady bouřky slibují slibují, ale houby z toho.. obloha chvilku vypadala jakože jo.. ale už je zase blankytně modrá! A přitom by bylo tak potřeba, aby sprchlo... stačí aby se spláchnul ten hnusný prach...
20. čer 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že zatím budou bouřky tak akorát na západě...
http://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/inca-cz/index.html
20. čer 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach joooooo děcka... :frowning2: furt nic... v úterý mi kleslo břicho tak strašně dolů, že nemůžu normálně sedět, protože to tlačí :grinning: jen třeba s podloženýma nohama a tak ... přidaly se neskutečné bolesti zad, nevím proč, celé těhu to bylo ok. Při chůzi mám pocit, že malá snad vypadne, jak je nízko, když sedím na záchodě, dívám se, jestli jsem ji nevytlačila :sweat_smile: - tak jsem to šla včera checknout na gyndu, a na UZ doktorka zjistila, že je fakt nestandardně nízko, že ji mám níže než močový měchýř :grinning: že mnohym se takhle posune až v prvni dobe porodni... ale furt jsem malo otevrena a tak jinak se nic nedeje... :frowning2:
21. čer 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky, tak taky hlasim ze su porad cela....jak ja bych chtela byt uz rozdvojena....vcera sem si koupila jakysi dzusik..jabkovy...tak sem se tesila ja si ho dneska naleju a ono je to jakesi jabko s matou....fuuuuj hnus neda se to pit...sakra tak to mozu vylet.no nic...pujdu napustit Denisce bazenek na dvur at se ji ohreje voda...dneska za nu dojede svagrova tak at se muzou rachtat.rymu uz tak silenu nema tak snad se ji to nezhorsi...
21. čer 2013 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak hlasim u nas na morave zatazeno a malicko ochlazeni...je tady krasny snesitelny vzdousek....tak su zvedava jestli z toho neco bude nebo nic....jak s destem tak s miminem... :grinning:
21. čer 2013 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Ty si teda užíváš! Já taky cítím dost nízko, ale takhle moc ne. Tak teď už to fakt musíš dát každým dnem! Už jenom gravitace musí hrozně pomoct na to otevírání, když tam malá tak tlačí.

Jinak u nás bouřka chvilku byla, vzduch je teď venku naprosto báječný, ale našemu mrňousovi je to úplně jedno :slight_smile:
21. čer 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka teda na severni morave zadne zatazeno ani ochlazeni hlasit nemuzu! :slight_smile:
21. čer 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Myslis, ze gravitace ma vliv? No kez by, je to fakt strasne neprijemne :-/ Jako ze me bude v tehotenstvi palet zaha, bolet zada, natekat nohy...a kdesi cosi, to jsem vedela, ale ze se neposadim a pri chuzi budu citit zavazi v konecniku... :sweat_smile: to jako fakt predcilo me ocekavani :confounded:
21. čer 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Hej a kdybys v den TP neporodila, a prijela tam, ze to chces vyvolat, vyvolali by ti to?
21. čer 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie to vubec netusim jak dlouho budou cekat....myslim ze 2-3dny jeste pockaji....ale fakt nevim.mam tam prijet a az tam mi reknou asi podle vysetreni co a jak..jestli me pusti dom nebo ne...nevim co bude ci nebude nasledovat..
21. čer 2013 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se včera taky žádná bouřka nekonala-jen taková menší doma!!!Kvůli kokotovi sousedovi...Můj už měl náběh,že mu trochu ustoupí a psal mu slušného emailíka :confused: Došel k nám večer vzkaz,že mu stačí od nás dvě věci a ty papíry na elektřinu podepíše...Tak můj akčně sedl a napsal mu ty dvě věci-že plot udeláme a to nejpozději v r.2014 a ještě se mu omluvil,že mu déšt vytopil garáž,že tam na jeho pozemku vykope járek na odtok vody,než uděláme fasádu,protože potřebujem místo na lešení...No ku..a já bych mu to napsala uplně jinak,ale já si to nechám-až ho uvidím osobně!!!Hajzl jeden-i ta jeho žena je děsná....Sorry za neslušné slova,ale sem s toho vytočená mooooc!!!

No....bouřky hlásí až na zítra,ale už asi hodku je pěkně zatáhlé...a prcek je zase ve svém živlu a těžko hledám jakoukoliv vhodnou polohu... :confused:
A dnes mimo balení zase-jedu na kosmetiku...asi po 13 letech!!!To si zasloužím a můžu,že?A odpo jdu na nehty... :sweat_smile:
A včera byl fakt divoký den,Nella došla ze školy protivná jak pr..l,pak vytuhla u telky,pak se 2x pozvracela a pak už jí začalo být líp...No prostě celý den velmi hektický...Já sem si včera mákla jako už dlouho a ještě to některým bylo málo...tak sem měla zase výbuch...Do konce měsíce se ještě teda zapřu a podělám co musím,ale od července už nic nedělám...Aspon dva týdny před TP bych mohla být v klidu,ne???Max si budu chystat věci pro prcka,bue se prát a žehlit,ale jen to jen na léto....a do dalšího stěhování-do nového...A zas vše znova,ale v daleko větší míře :astonished: :frowning2:To abych si pořídila vrtuli!!! :confused:
21. čer 2013 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka No me prave takhle objednali uz na 27.6. rano, protoze 26.6. mam TP (ale takovy ten blizsi podle menses, ten druhý podle UZ až 5.7.), tak me zajimalo, co me pripadne ceka...
21. čer 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Hm, kosmetika, ty se mas.... tam jsem nikdy nebyla:slight_smile: Ja uz nevim, jak tyhle dny pred porodem travit, aby ubehly rychleji! Furt jenom z nudy uklizim, zadny socialni kontakt, protoze vsichni normalni lidi pracuji, ze... Des bes
21. čer 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie no ja mela prvni termin 18.6....to byl podle ms a podle uzv mame prave ted 24.6....tak mi prave dr. rekl ze smerodatnejsi je ten podle uzv....tak se ridi spis podle toho.....tak proto vsechno pocita podle toho druheho. tak uvidime co bude.....
21. čer 2013 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Tak mimi je tvrdé i těžké a má kolik, aspoň 3 kila? Čípek a děloha jsou měkká tkáň, takže když bude dlouho hlavičkou tlačit, tak to musí otevřít, ne? Moje se nahoře odráží nohama a dole tlačí hlavičkou, že mám někdy pocit, že kdyby víc zabralo, chybí mu tak dva centimetry ven, a to bez kontrakcí... občas sahám, jestli nedělá boule i směrem dolů :slight_smile:
21. čer 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne jsem vyhnala Denu ven s tetou.....tak musim rychle pouklizet ale aspon mi do toho nebude nikdo nic roztahovat.....
21. čer 2013 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se po ránu hlásím s přetočenou malou vlevo :grinning: pro změnu :grinning: ať žije bouřka.

Můžu se zeptat v čem máte v plánu mrňousky odvážet z porodnice, když bude takový horko jako poslední dny? Pořád se nějak nemůžu rozhodnout :fearful:
21. čer 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo tak to na to prseni nejak nevypada...venku uz se zase vyjasnuje ale je trosku lip jak vcera...
21. čer 2013 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Já v horku v plence, overálku s rukávkem i nohavičkama a tenké čepičce, přikryté plínkou nebo dečkou v autosedačce. Když bude chladněji, tak přidám spodní bodýčko nebo svrchní svetřík nebo všechno a nějaké ponožky dovnitř... Vůbec netuším, jak novorozence oblíkat :slight_smile: Prý mají mít venku všechno zakryté, tak asi tak. Snad to se mnou přežije a nebo mi poradí v porodnici, až jim ukážu, co tam na něj s sebou všechno máme, je to tak maličké, že se dá vzít víc variant...
21. čer 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Já právě taky moc ne :confused: Když bude zima, tak mám nachystaný bodyčko s dl. rukávem a dupačky, čepičku plus letní zavinovačku do autosedačky, ale to vedro... :frowning2: Nejraději bych dala bodyčko s kr. rukávem, ponožky a plínku, ale právě nevím, aby to nebylo špatně :frowning2:
21. čer 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule No právě, když budou větší, je to jasné, ale takhle, jak jsou miminka ještě zvyklá na to teplíčko vevnitř a neumí si sama regulovat teplotu, tak jsem taky trochu nesvá. Ale říkám si, tam budou nějaké sestry u propouštění, ne? By mě nenechali oblíct ho špatně, když se zeptám.
21. čer 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahoj,já měla taky termín 18.6. a podle ultrazvuku 23.6.,ale oni se řídí podle pm.takže 18.,a pokud do pondělí nic,tak mám v pondělí nástup a v úterý chcou vyvolávat :unamused: .....to budu podle pm.41.tt,.....snad se malý umoudří :wink:
21. čer 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha....tak co oblect mimcu pri propousteni....Denisku sme meli v zime a to sem nevedela co na nu vsechno navlect aby ji nebylo zima:slight_smile: a ted to bude uplne naopak...pokud bude chladnejc tak mame body dl.ruk,a dupajdy a tenkou capkua jeste letni zavinovacku do autosedacky, pokud by bylo chladnejc tak pridam pripadne mikcu a tenkou deku. No a kdyz by byl takovyto hic tak asi oblecu jen body kr. ruk, a nejake kratase pripadne ponozky a prehodim pres nej bavlnenou plenku....a teda tenkou capku.....takze asi tak....uvidime jak nakonec bude...
21. čer 2013 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina no u me se prave dr ridi podle uzv....jelikoz ja mela vzdycky hodne dlouhe cykly....a otehotnela jsem pozdejc....otehotnela sem presne 30.9.2012 vim to uplne na den:slight_smile: byla to nase svatebni noc.....nemeli jsme totiz spolu nic temer 3tydny pred svatbou a potom taky min tyden nic.....takze je to fakt jen jedna jedina moznost:slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spajkina hele tak treba se tam nakonec sejdeme:slight_smile: v pondeli jdu taky na kontrolu do porodky uvidime co bude....bylo by uzasne kdybych porodila o vikendu......jinak ja se jmenuju Martina Vlašicová....tak se potom kdyztak podivej u tech vchodovych dveri jak se jde na odd. na rozpis pokoju:slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone No právě...v mém okolí jsou mimča na světě skoro půl roku, takže zimní a nemám se s kým poradit :frowning2: nechci, aby ji hned bylo horko a na druhou stranu, aby jí to odkrytí zas neublížilo...
Snad sestřičky poradí. Anebo zkušenější mamči na pokoji :slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Ono to stejně přesně nenaplánuješ, jestli bude v den propuštění 35 nebo 25 nebo 15... Myslím, že se prostě uvidí ten den a tu hodinu, kdy se pojede domů.

@rozalenka Svatební noc, to je krásný :slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone To ne. Jen chci příteli nachystat 2 tašky, aby pak už jen podle aktuálního počasí, jednu vzal :slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek