• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@jejule Já dala všechno možný do jedný, abych nám to ještě nekomplikovala, je to stejně mini balíček a vyberu si, co budu chtít :slight_smile: Do auta se to vejde jako nic :slight_smile: Stejně se mi líbí, jak to ty ženský musí přichystat, protože zavolat domů z porodnice - vezmi bílé bodýčko s krátkým a s medvídkem, tu nejmenší čepičku atd.... tak by to asi u většiny moc zdárně nedopadlo a kdo ví, jakou první věc ze šuplíku by nakonec donesli, co? :grinning:
21. čer 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule ja mam nabaleno vsechno v jedne tasce a uvidime ...neco vybereme v porodnici:slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone no prave vyhoda toho je, ze jak tak klesla, uz mi nedosahne nohama pod zebra jak predtim, to je jako zase super :slight_smile:)
21. čer 2013 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Přítel bude klidnější, když to bude mít rozdělený a popravdě já taky :grinning: přesně tak, kdoví co by nakonec dovezl, kdyby měl sám něco vzít popř. jsem mu popsala co chci :grinning:
21. čer 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@gwennie Co se žeber týče, tak trochu závidím :sweat_smile: v noci při přetáčení ze strany na stranu mě 2x solidně kopla až jsem nadskočila na posteli :grinning:
21. čer 2013 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule No, u nás asi jde hlavně o velikosti, že by nevěděl, co je to nejmenší a nechtěl by to moc řešit, tak by "něco" vzal... A když mu to budu teď vysvětlovat, tak ho to samozřejmě absolutně nezajímá, co je kde a proč je tohle vhodnější než tohle vedle, přijde mu všechno stejné a že je to jedno... Ale doma se nebojím, že by pak nepomohl, to jenom teď, když to ještě vědět nepotřebuje, co kde je a jak se to dělá, tak to vědět nechce.
Pro nás jeden balíček ideální, protože prostě sama nevím.
21. čer 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone To mají podobný :slight_smile: taky ho to teď nezájímá, neví co kde a proč máme a vše je stejné :slight_smile: jak bude malá na světě, tak to bude jiné - začne se zajímat, ptát apod. :slight_smile: toho se taky nebojím.
Přeci jen pro ty chlapy je to miminko v bříšku takový neskutečný, nehmatatelný ( i když ho hladí a sledují boule :slight_smile: ), ale tak nějak to prožívají jinak, míň nebo, jak to popsat :sweat_smile: což je pochopitelný
21. čer 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Taky mám ten pocit. Náš tatínek je naprosto v klidu, kdežto já jsem nervózní, nevěřím si, jak to budu zvládat, bojím se, aby to všechno bylo ok, abychom se dokázali postarat, aby nás to nerozdělilo, občas to obrečím... A manžel v pohodě, plánuje výlety s kočárkem a usmívá se :slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka jojo,taky si říkám,že o tym víkendu snáááááád, :slight_smile: třeba se tam sejdem :slight_smile: , :slight_smile:
21. čer 2013 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Tak náš v klidu není - to poznám :slight_smile: i když se přede mnou snaží :slight_smile: možná se tě snaží svým klidem uklidnit :wink:
Taky mám obavy, abysme všechno zvládli a malá byla spokojený miminko :frowning2:
21. čer 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule No já vím jistě, že je klidnější než já. No ale zase já k tomu ještě musí zvládnout ten porod a to mě sice neděsí tolik, jak by mělo :slight_smile:, ale jsem celá nesvá z toho čekání na impulz k odjezdu do porodnice...
21. čer 2013 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone To jo, to chlapi nemusí :slight_smile: chce být manžel u porodu?
Porodu se trochu obávám v tom ohledu, aby byl tak nějak podle mě, pokud nebudou komplikace, samozřejmě...budu mít dulu, tak to snad všichni nějak zvládnem :slight_smile:
21. čer 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule My ho tam nechcem oba :slight_smile: Nebudu ho stresovat, když se na to necítí, je mi úžasnou oporou celou dobu a to mi naprosto stačí. Hlavně, že se na miminko těší a má mě rád.
Já se bojím klasicky komplikací - dušení miminka, příliš silné krvácení... ale řekla bych, že jsem ten typ, co doktorům bude věřit, plán nemám, chci, aby se o mě postarali a pak mi dali domů zdravé miminko :slight_smile:
21. čer 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone
@jejule A já se ohl.porodu bojím akorát toho, že se ho nedočkám :slight_smile:
21. čer 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@gwennie Tak toho jedinýho se bát nemusíš :slight_smile: Navždycky tam zůstat nemůže, maximálně těch 10 dní navíc a pak ti ho vezmou nebo vyženou! :slight_smile:
Ale chápu, už bych chtěla, aby to bylo za mnou a ono nic. Poslíčky mám každý den, ale porod v nedohlednu...
21. čer 2013 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Přítel právě taky nechce a já to respektuju. Jen tam nechci být sama, právě ty komplikace apod., tak aby tam byl někdo příčetný se mnou, tak jsem zvolila dulu :slight_smile: Přesně, jak píšeš - má mě rád a na malou se těší. Stará se úžasně :slight_smile:
Na komplikace se, ale snažím raději nemyslet...nic nečtu, nestuduju...
21. čer 2013 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, jsem ted zjistila, ze mam strasne pidi mimino... jsem dneska 38+1 podle UZ a 39+3 podle menses, a vcera mu navazili jenom 2,7kg... Tady je takova pekna tabulka http://www.gynweb.cz/fetalni-medicina/vaha-plodu-podle-stari
21. čer 2013 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone @gwennie přesně tak, napořád tam nezůstane :slight_smile:
21. čer 2013 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@gwennie My měli minulou středu 2270g - podle Dr. spodní hranice...ale ta jejich přesnost +- 500g...
Raději neřešit, pokud průtoky, placenta a vše je ok :slight_smile:
21. čer 2013 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@gwennie To proto, že seš sama malá, to je v pohodě odhad :slight_smile: Mně naměřili 3 kila ve středu a hned prý, že nesmím přenášet, že o moc větší neporodím...
21. čer 2013 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkýýý,břicho mám jak beton už asi od 10 hodin-nonstop a už tak 1,5 hodiny mě hooodně bolí pravá strana...Tak nevím,poslíčci by nebyli takhle v kuse,ne???Já sotva chodím :confused:
21. čer 2013 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Já taky radši nic moc nevím, stejně se všechno děje až tam, podle situace... Nějak mám před "cizími" blok, takže jsem ani dulu nezvažovala. Akorát první doba porodní, jestli bude dlouhá, tak mě tam samotnou zavřenou na porodním pokoji bavit nebude :frowning2:
21. čer 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak při posledním odhadu váhy byl malý o týden dopředu,tak já spíš doufám,že už se umoudřil a spomalil v přibírání...V pondělí budeme mít další odhad-tak sem teda hodně zvědavá!!!
21. čer 2013 v 15:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari To nevím, mně po minutce povolujou. Třeba začínáš rodit, vana nepomáhá na to povolení? To bych někam i šla.
21. čer 2013 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Ne,šla sem s Nellou na zmrzku po 13 a už doma to začalo...Sem si říkala,že to po cestě rozchodím,ale bolela mě celá pravá strana jako bych za sebou měla maraton a ještě prcek do té strany pořád kope a břicho nechce povolit :frowning2:
Vanu nestíhám,ted sem se doplazila domů a za chvíli zas musím odejít
Ale rodit snad ještě ne-v pondělí sem se radši ptala-a vše o.k. a cesta pro malého zcela uzavřená...Tak nevím,možná jen vazy? Nebo mě tam malý něco pěkně skřípnul? Sama nevím... :confounded:
21. čer 2013 v 15:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Od pondělí času dost :slight_smile:
Obdivuju, že u toho funguješ, mě už by měli na kontrole v porodnici a ještě bych se doma ani nehnula...
21. čer 2013 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone No ještě to ted zkusím jednou rozchodit a uvidím,co to udělá...Ještě mám jinak čas-do TP nějakých 24 dní... :sweat_smile: Ikdyž to taky už ted nemusí nic znamenat hm... :pensive:
21. čer 2013 v 15:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari To nemusí, zvlášť když už je velký a dost toho naběháš kolem. Já už bych porodila tímhle stylem dávno :slight_smile: Ale teď jsem stejně líná si to tak přivolávat :slight_smile:
21. čer 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone To já taky moc ne, obešla jsem několik PA a pak tady tu dulu a najednou jsem tak nějak věděla, že ji chci :slight_smile: Kamarádka byla na 1. dobu porodní sama - přítele poslali domů se vyspat ( vtipný...já bych přítele asi jen tak nepustila, pokud u porodu chtěl být...) - a byla pěkně vystresovaná :frowning2:
21. čer 2013 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone @janesafari taktéž tě obdivuju takto fungovat :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek