• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@janesafari Držím pěsti ať ještě vydržíte 2v1. Ještě je čas :slight_smile:
21. čer 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule No to jsou dobrý :slight_smile: Samotné tlačení je pár minut, to snad zvládne každá i sama, ale ty bolesti a dlouhé čekání, to je spíš vhodné na přítomnost tatínka, když už tam má být jako podpora.
21. čer 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Přesně. Nebo prostě někoho, kdo pomůže, povzbudí, namasíruje a tak :slight_smile: a ne, že se půjde v klídku vyspat :grinning: obdivuju taky ten klid...já bych ho zabila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Jojo, doufám v rychlý porod, nechci tam být sama zavřená dlouho...
21. čer 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Nápodobně a když už nám ty dělohy tak dlouho trénují, tak to přeci už musí jít jako po másle :grinning: no ne? :grinning:
21. čer 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Věřím tomu pevně!
21. čer 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Taky taky :slight_smile:
21. čer 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky i u nas poslali tatinka pri prvnim porodu domu......takze jsem tam asi 3-4 hodky byla sama.....ale ted uz reknu ze ne...chci aby tam byl se mnou celou dobu.....kdyz totiz odjizdel tak sem mela bolesti fakt jen slaboucke takze to bylo v klidku ale jen co odjel tak se to rozjelo....ted ho tam chci mit urcite celou dobu...domu ho rozhodne neposlu...nebudu spat ja nebude spat ani on....stejne doma nic moc extra nenaspal...taky cekal a byl nervozni....
21. čer 2013 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro predstavu, jak mam ted poklesle bricho...
21. čer 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari To urcite kontrakce nejsou, to citis jak ti to zacina od spodku od delohy a stahuje se cele az nahoru, a pak citis jak to povoluje... to spis mas mimi nejak vykrivene, se ti tam hybe :slight_smile:
21. čer 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Neumím si představit být tam sama :fearful:
21. čer 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gwennie Hezky kleslo! Tak to já teda nemám, a dokonce mám snad i trochu větší břicho než ty, ale zase mám už jen 1 nebo 8 dnů do mých dvou pravděpodobných termínů...
21. čer 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břicho ,,nezměklo"...stále tvrdé,ale už to nebolí...Se tam malý asi pěkně špracnul uuuufff...Cítím,že je tam ted poskládaný trošičku jinak.Ten mě teda dává dneska pěkně zabrat...A můj jakoby to vycítil,volal mě s práce,jak se mám,jestli se nic neděje a sem celá... :sweat_smile: ...No se týče doby,kdy volá-vždycky vychytá nějaký zvláštní moment!!!

@gwennie Ti povím,že byl nakřivo teda pořádně-dal mě to dobře pocítit a dal si načas,než se trochu srovnal...Já ho zkoušela usměrnit,ale bohužel!!!! :sweat_smile: Ani se nehnul...A bříško pravda-máš ho jiné...Už máme konečně zase čím fotit,tak sem taky něco přihodím......brzo...

@jejule Děkuju-ten necelý měsíc co mě zbývá ještě potřebuju-nejmín aspon ty 2 týdny a pak už konečně třeba stihnu ještě i nabrat trošku sil a můžem jít na to... :grinning:
21. čer 2013 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie pupik je sice hezky dola ale je taaaak malicky...kdyz to srovnam s tim mojim pivasem....
21. čer 2013 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka tak to nesmis srovnavat, vem si mou a tvoji telesnou konstituci, navic mas dite skoro o kg tezsi nez ja! :slight_smile: Ja mam 2,7 a ty jsi psala nekde snad 3,4 ne? :sweat_smile:
21. čer 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Jsme tak na stejno a ještě je brzoooo :slight_smile: drž se
21. čer 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule To víš že je brzo,dokud si nevyberu kychyn,spotřebiče podlahy a obklady tak musí malý zůstat v pupíku!!!Tyhle věci na mojém nenechám :grinning:
Termíny mám 15 a 18.7. :slight_smile:
21. čer 2013 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari to naprosto chápu :grinning:
Já mám jen 1 termín a to 18.7: :slight_smile:
21. čer 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mám teda šíleně rozkopaný bříško :frowning2: Chvilkama v něm píchá, jak kdybych měla uskřinutý nerv :frowning2:
21. čer 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Jé...no tak dnes nejsem sama-komu bylo ouvej...Ale dnes obzvlášt malý vyvádí....
A kde budeš rodit?Tady každá z nás rodí někde jinde,co sem tak postřehla :sweat_smile: Já teda nakonec risknu znova Uherské Hradiště a chci zkusit vanu :wink:
21. čer 2013 ve 20:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari No jo, malá se dnes extra vrtí :grinning: nestíhám ty boule hladit :grinning: mění se tlak, tak možná proto...?
V Brně v Bohunicích :slight_smile: chtěla bych buď vanu nebo stoličku...uvidím co mi v té chvíli bude příjemný :slight_smile: jen neeee kozu - z té mám hrůzu :sweat_smile:
21. čer 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Hm...tu mám za sebou poprvé a nic moc,ale tehdy to všechno tak nějak bylo jiné-porodnice praskala ve švech,tak nebylo ani nějak na výběr...Ted to beru jinak...Tak uvidíme,jak to všechno vůbec dopadne...no! :slight_smile:
Mě dnes břicho ještě ani ,,nezměklo",celý den si dělám chutě na ledové kafé,ale dám si ho až se malý uklidní :sweat_smile:
21. čer 2013 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari A odkud jsi?
Taky už jsi zkušenější a víš na co máš nárok :wink: To já vůbec, ale tak snad to nějak zvládnu...chtěla bych nadstandard, snad bude volný...
Tak mně taky pořád tvrdne, ale přijde mi, že na to, jak se tam malá vrtí, to není tak hrozný :grinning: Hořčík to jistí.
21. čer 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlím v městečku Hluk-opustila sem život ve městě (Uh.Hradiště) a žijem v Hluku a s mého starého domu se chystáme do našeho nového,který nám mám firma během srpna předat...
Zkušenější?Dceři je 10let,což je dost,tak si ted ted vše opakuju znova...Ale až budou prckovi 2 roky-ještě bych ráda jedno mimčo-at má prcek někoho věkově k sobě :sweat_smile:
Jinak je 10 let sice celkem dlouhá doba,ale co se týče porodu-ten mám stále v živé paměti :confused:
21. čer 2013 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari A to jsi z Uh. Hradiště jela rodit do Brna? :astonished: tak to už bude malý na světě :slight_smile:
Třeba se ti vzpomínky a zkušenosti oživí :slight_smile:
Já si porod vůbec neumím představit, ale to možná není na škodu :grinning:
21. čer 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Nene,rodila sem v UH,ale tehdy blbá skušenost s Hradištskou porodkou,tak sem řekla,že už mě tam nikdy neuvidí :angry: ...Ale ted se celá nemocnice přestavuje,všude rostou nové budovy,i porodnice už je nová a velké okolí prý jezdí rodit do UH-i ze Zlína....Tak sem se nechala přesvědčit a zkusím zase UH :confused: Tak uvidíme-maximálně budu hubatá,když bude někdo na mě!
A porod si není třeba představovat-každá to prožívá jinak...Já mám sice hoooodně blbou zkušenost a asi proto,se ted tolik nebojím...Říkám si,že to špatné už sem si ,,vyžrala" :sweat_smile: aSPON V TO DOUFÁM A VĚŘÍM !
A dcera si pro tu svou představu našla na netu video s porodem a podívala se,co mě čeká a jak se teda ten její bráška dostane na svět...A občas ty otázky na tělo-zajímavé :grinning: Dokonce se mě i ptala,jestli do porodnice může jet s náma :grinning:
22. čer 2013 v 07:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari hele to by me velice zajimalo nejake ty otazky co se Nelca pta ohledne porodu?????prihod neco:slight_smile: nasa Denca se jeste na nic takoveho nastesti nepta:slight_smile:

jinak jsem stale 2in1....uz me to mega nebaviiiiiiii:frowning2: asi dneska udelame nejaky obchodni maraton...to sem delala i u Denisky....tak uvidime jestli to pomuze....v Lidlu by meli met krasne detske povleceni....
22. čer 2013 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ahaaa :sweat_smile: nová porodnice zní moc dobře. To se o Buhunicích říct nedá...ale zase ta vybavenost, která je nejdůležitější, mě přesvědčila :slight_smile:
No vidíš, hubatá jsi před těmi 10lety určitě nebyla :slight_smile: ale snad to potřeba nebude. Určitě se celkový přístup změnil :slight_smile:

Ty otázky by mě taky zajímaly :grinning:

Jak jste zvládly tu šílenou bouřku? Tady byly rany, jak z děla...
22. čer 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bourka zadna....
22. čer 2013 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Tady šílená. Dlouho takovou nepamatuju...malá se vrtěla o 106 a teď spokojeně spinká :grinning:
Vsadím se, že my budem rodit právě za nějaké bouřky :grinning: ale snad až za měsíc...
22. čer 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek