• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@rozalenka
@jejule Jaká bouřka kde byla?Sice na dnešek nějaká hlášená je,ale ani zdaleka to tak navypadá-spíš naopak-koupaliště bude asi zas narvané,Nella mě přemlouvá,at s ní jdu aspon jednou,než se malý narodí...No a s toho plynou i ty její otázky...
Do dnešního dne se mě NEZEPTALA,jak se mě do břicha mimčo dostalo nebo tak...Spíš má takové až moc dospělácké otázky.První ji zajímalo,jak sem to zjistila,že sem těhotná....A jinak pořád mapuje průběh těhotenství a ptá jaké to bylo,když byla ona u mě v břichu a jestli a jak je to jiné ted...Hlavně postřehla,jak dokážu být protivná a to jen slyším:,,No ty si zase nepříjemná,už abys porodila!"Jinak na břichu ji mám přilepenou skoro pořád,poslouchá prcka a ohmatává mě břicho,jak profík a tipuje polohy malého...Ten ji vždy pěkně nakope...Taky s ním mluví a nebo mu domlouvá,at mě nezlobí...A je nějaká i rozdajná-dá mu skoro všechny své bývalé hračky a ptá se kdy mu co všechno nakoupíme,kdy bude moct do bazénu...
A kdykoliv a cokoliv jím:,,Tak co mami,chutná mu to?"
A už to s tím porodem na mě i zkusila...Pomalu ale jistě:,,Mami,ty budeš rodit v Hradišti? Mami,budeš teda rodit do vany?....Až bylo....,,Mami,já pojedu rodit s váma!"
Jako když viděla nějaké ty videa,ani to s ní nehlo-jak početí a celý vývoj až samotný porod...Spíš byla užaslá ,,Týýý jo mami to je mazec!"...Její otázky nejsou ani vtipné,ale mě vždy pobaví,že sou trefné a dobře položené,na to že je jí 10-tak je někdy až moc chytrá :sweat_smile:
22. čer 2013 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bouřka tak 40minut,celkem silná,dobrý chcanec ale ten vzdoušek :sweat_smile: ,i bolesti trochu začly,tak jsem myslela... :fearful: skončila bouřka -skončily bolesti a šlo se spat :grinning: ....dnes mám kontrolu na ozvy,divím se,že v sobotu ve 2 odpol.,ale jako prvorodič se divím asi všemu :slight_smile: ....tak snad mě pustí ještě domů....když se nic neděje :wink:
22. čer 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari U nás u Brna byla velká a dlouhá. Vzduch se trochu pročistil, ale teploměr už zase hlásí 27...

Tak to je pěknýýýýý :slight_smile: určitě se na brášku těší :slight_smile:
22. čer 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Tady má udajně příjít bouřka někdy k večeru-k 17-18 hodině...tak uvidíme...bych se snad konečně i trochu vyspala,kdyby se ochladilo :frowning2:
Těší se :sweat_smile: Napřed sem měla strach už když sme prcka plánovali,a ještě se zase podařilo hned !! jak bude Nella vůbec reagovat....zatím je pro tu nejbližší rodinu jediné a rozmazlované vnouče...Ale vzala to naprosto užasně.Sice chtěla-stejně já holku :wink: ,ale ted už se všichni těšíme na kluka...jen co se týče jména-každý chce něco jiného,ale myslím si,že stejně prosadím svoje-doufám!!! :sweat_smile: Můj už to vzdal,že mu ustoupím :grinning:
22. čer 2013 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Třeba se dočkáš :wink: nám permanentně jede klima, jinak bysme tu umřeli :unamused:
Ono asi musí být těžký správně vysvětlit, že bude mít sourozence...ale tvá Nella už je velká holka :slight_smile:
Jaká jména máte ve výběru? :slight_smile:
22. čer 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Můj kouká na jména typu Adam,Aleš,Lukáš apod.jména...Ale s jeho výběru mě ani jedno nesedlo!Nella je zblblá Twiling ságou,tak ta hned chtěla jen Jacoba,Edwarda a Isabella-to si napíšu na holku(napsané to být musí :sweat_smile: )To bych chtěla když ještě do třetice a zadaří se holka :slight_smile: A já chci Tobiáška...!Tadeáš taky není špatný-můj se k tomu i přiklonil,ale jak na něj volat-,,Tady,Tadíku?"...To mě nesedí...Takže mám v bříšku Tobiho :grinning: a hotovo!!!Stejně mu tak říkámod chvíle,co vím,že je to kluk...
A co ty?Máš-máte vybrané?Nebo taky bojujete?
Prcek cítí,že se o něm zase bavím a škytá jak vzteklý :grinning:
22. čer 2013 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Tobiáš je pěkný - taky jsem se ptala drahé polovičky, ale neee :grinning: My máme Isabel - naprosto bez boje jsme se hned shodli :slight_smile: Druhá možnost byla Lily. No a kluka máme Šimona ( třeba do budoucna ).
Taky je hned od začátku Beluška :slight_smile: pohlaví víme od nějakého 14. týdne. Od kdy vy?
22. čer 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Jéééjda-máš na holku stejné jméno-jen trošišku jinak upravené :grinning: To je hezké...Taky si ho ještě uschovám a uvidí se...
pohlaví nám Dr.naznačil už ve 12 tt,ale řekl,at ho ještě neberem vážně a počkáme na příště.A ve 20 tt. se nám aspon v tomhle směru prcek krásně ukázal a roztáhl na nás nožky ,,Vidíte toho sněhuláka?" Ukazovala nám Dr.pindíka...ale my se nestihli ani pořádně podívat...A ve 32tt nám to bylo znova potvrzeno...Tak se snad nikdo nespletl...U Nelly mě tipovali všichni na kluka a omyl!Na ni sem jméno dávala dohromady až po porodu,po větě:,,Maminko,máte holčičku!"
No máme už ted vtipné mimi...Pindíka ukázal vždy,ale obličej si schovává od samého začátku...na všech fotkách i dvd si schovává obličej rukama i nohama-ještě navíc i gymnasta :grinning: Asi nás chce aspon v tomhle překvapit... :sweat_smile:
22. čer 2013 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Jj :grinning: Moc se nám líbí a je takový mezinárodní. Nikdo ho v zahraničí nezkomolí :slight_smile:
Nám se právě ukázala krásně v tom 14. týdnu a znovu až cca před měsícem. Jinak jsem vždycky musela chodit bo byla otočená zádečkama :grinning: To budete mít krásný překvápko :wink:
22. čer 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Jen na jediné fotce ukázal část obličeje-nestihl se schovat-Dr.byla rychlejší :grinning: tak mám nějakou představu,jak bude vypadat...bude krásný... :grinning:
:slight_smile: -každá z nás bude mít své krásné mimi
22. čer 2013 v 16:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdarek holky tak u nas byl se jmenama sileny boj.....nejak jsme se vubec neshodli takze kompromis byl hooodne tezky....uz ve 12tt nam rekli ze by to mel byt kluk a pak nam to potvrdili dalsi dva dr....tak doufam ze to bude opravdu pravda...manzel byl uplne nadseny...jelikoz mame prvni holku tak by byl moc rad kdybychom meli syna...no a k tomu jmenu....dlouho jsme vybirali az jsme vybrali Robina...ale bohuzel jsme to rekli nasemu okoli a vsichni nam to totalne pohanali...tak z mileho Robina seslo a budeme mit Tibora.....to uz jsme nikomu nerikali jenom Denisce a ta to bohuzel nedavno vykecala moji mamce..je to ulicnica....takze mi budem mit Tibiho:slight_smile:
22. čer 2013 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak na holku budme psat Michaelu.....ale fakt doufame ze je to kluk:grinning:
22. čer 2013 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari To každopádně :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Nám Isabel taky docela pohanili, ale je to naše miminko a ne jejich, takže na okolí prdíme :grinning: babička od přítele nám pořád nutí Věru ( po jeho mamce )...
22. čer 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mi je na chcipnuti, fakt. Jest vcera me ta hlavicka tlacila jen ve stoje a v sedě, jakoze vlivem gravitace asi, dneska citim tlak i vleze, nechapu... a kontrakce zadne, sakra.
22. čer 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Vydrž, všude se honí bouřky, tak třeba... :wink:
22. čer 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jak se máte? U nás nic nového... 2v1 zůstanu asi ještě hodně dlouho. Miminko sice řádí, ale neklesá. Naopak - každé ráno mám pocit, že ho mám za krkem. Njn, bude to mamánek! :grinning:
22. čer 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nejakou bourku poslite aj sem....tady u nas nic..
22. čer 2013 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to nahouby....vcera jsme se po dlouhe dobe snazili i vyvolavat...a co z toho je???akorad me pekne boliju zada......fakt luxus.....takze vysledek naprosto zadny:frowning2:(((((
23. čer 2013 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako co se týče okolí,každý vyzvídá jméno-ale zásadně se o tom nebavíme-říkáme že ještě nevíme a všichni se to dozví potom...Už rodina na obou stranách slídila,ale mají to marné... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak tu bylo řečeno-naše mimi-naše rozhodnutí.Mamka se mě znažila zlomit,ale pak jen řekla,že doufá,že to bude nějaké normální jméno-No TOBIÁŠ je normální ,ne?Prostě chci a nosím malého TOBIHO a hotovo...Můj to taky stráví...A na holku píšu teda ISABELLA...Tááák naše jména víte jenom vy tady !!!!! :sweat_smile:

Včera sme šli večer chvíli posedět-dala sem si točenou limču trochu řízlou pivem-no co malý pak předváděl-no mazec! :grinning: Asi mu to vlezlo do hlavinky a měl mejdan ještě 3 hodiny potom doma u telky... :grinning: A ted už zase asi od 6 rána...No fakt sem hooodně zvědavá,co ze mě ,,vyleze" :sweat_smile:
23. čer 2013 v 08:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari krásné jméno...
23. čer 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Tak my to krom té babičky ( tam stále mlžíme...) oznámili jako hotovou věc :grinning: Tobiáš je naprosto normální pěkné jméno :wink: ne zcela běžné jako třeba Honzík, ale ani ne jako třeba Esmeralda :grinning: :grinning: hlavní je, že se líbí vám a dcerce.
23. čer 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje nalada je zase uplne na bode mrazu....chjoooo. chvilku se tomu vsemu smeju ze tu s tim silenym pupkem budu do vanoc a z toho to na me totalne padne a chci at uz je to za nama....je to silene....
23. čer 2013 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Není to šílené,ted už se těšíme asi všechny :pensive: Hlavně to počasí tomu dodává-ještě že nemám termín až někdy na konci srpna...Pěkně se s tím pupíšem tahat celé léto...uuuuufffffff...
23. čer 2013 v 11:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vy ostatní,podělíte se jaké máte jména?Si ted uvědomuju,že bych si ještě měla nachystat ty nutné doklady a vypsat papíry,co v porodce musím pak předat... :sweat_smile:
Já ještě nejsem nachystaná jak bych měla,ale ještě týden a dám to dokupy :wink:
23. čer 2013 v 11:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak já jsem byla včera v nemocnici na kontrole.-ozvyčky prý ukázkové,CS 3,nic moc,jinak se nic neděje-stejně mám zítra nástup a případné vyvolání-ale už to budu mít za sebou aj počasí hlásí na pondělí-20stupňů a na úterý dokonce prý jen 18stupňů-tak snad :slight_smile: jinak budem mít kluka Tomáška-na jménu jsme se domluvili hned v 19tt,jak jsme se dozvěděli pohlaví :wink: oba jsme chtěli chlapečka-to nám vyšlo-teď hlavně ať vše dopadne dobře :slight_smile: ať je malý zdraví-z toho mám strach-protože mám pozitivní gbs :frowning2: ,ale prý je to normální-prý dostanu antibiotika a bude to ok. :fearful: tak snáááááááád!!!!!!! :unamused:
23. čer 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Neboj, do vánoc určitě ne :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ony se musí vypsat nějaké papíry? :astonished: Je to všude nebo záleží na porodnici?
23. čer 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina Už zítra?Tak už nám tu začnou mimča vykukovat na svět?Tak to moc držíme pěstičky...I rozumné počasí přeje :slight_smile: Já se na kurzech ptala,jestli sou na porodních pokojích klimatizace,protože jestli mě vyjde pařák na porod-neměla bych v tom horku šanci dýchat-natož tak se potit v bolestech a tlačit?
Jen mě vytáčí,jak se všichni ptají:,,Kdy už to bude, at můžem jít zapíjet?" Zajímá je vůbec jaká je to dřina-přivést na svět dítě?Ne-zajímá je,jen kdy půjdou slavit a chlastat...A můj taky-ten si zas myslí,že prostě porodím na termín,protože mu zrovna začíná celozávodka a vyjde mu to pěkně na volno a udělá večírek...
Já vím,že je to tradice.... :rolling_eyes: Ale navíc chce ten večírek udělat na novém domě-kde v té době ještě sice nebudem bydlet,ale jestli tam někdo něco podělá nebo rozbije-budu vraždit...Sem včera byla zas jen vytočená,když si to plánoval...
23. čer 2013 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule No já teda ano...S mojím se budeme brát asi až na jaře-letos toho máme fakt hodně!Tak svatba až potom v klidu...Takže vyřídit papír o otcovství-to sme vyřídili.Pak vypsat ten papír,kde píšem jména dětí.A další papíry sem dostala na těhu kurzu...ALE těch papírů je snad 5 a já nevím,jestli si mám vybrat nebo co s nima,tak si tam musím ještě zavolat nebo se tam stavit-sou to papíry ohledně postupu porodu... :confused: S těch sem trochu zmatená
23. čer 2013 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek