• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@janesafari Ty jo, tak to bych se možná měla zeptat v Bohunicích :confused: ať jsem nachystaná...nechtěla bych to pak vyplňovat kontrakcích.
23. čer 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ano,už zítra,jsem nervozní,ale co se dá dělat,jsem ráda zato počasí,protože si taky nedokážu představit rodit v těch vedrech :frowning2: já to mám stejné,-to je furt-a kdy to bude?co tu ještě děláš?ty nebudeš rodit o víkendu? člověk je vystresovaný a oni jak říkáš jen slavit a chlastat-jako chápu to,ale trochu ohleduplnosti by některým opravdu neškodilo :fearful:myslím,že hodně chlapů je na tom stejně....porod´na termín-já to mám domluvené :slight_smile: u nás je to stené :pensive: ....ale já se směju-na víkend to nevyšlo a má pršet :grinning: ,taky už ty řeči kolikrát ani nekomentuju-----jen řeknu auuuu a už hned--jedeme??? :angry: tak jsem mu říkala,a´t si tam jde lehnout a porodit sám :grinning:
23. čer 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Já taky nevěděla a ještě sem blbec nedávala pozor,když ohledně těch papírů mluvila,protože mě rozpzylovalo zvonění mobilu...Všechno sou to písemné souhlasy:S hospitalizací-Poskytnutí zdravotního výkonu a to bud Císařský řez,Vedení přirozeného porodu,Indukce porodu,Revize dutiny děložní a ještě Anesteziologický dotazník a Písemný souhlas s anestezií...No a to Prohlášení rodičů o volbě jména-to mě dala gyndařka... :rolling_eyes:
Tak o porodu mám jasno-chci přirozený porod,ale co kdyby něco a musel by být císař a já papír prázdný....Nevím,musím se znova zeptat :rolling_eyes:
23. čer 2013 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina Tak to musím jen souhlasit!!! Tradice-netradice,měli brát na nás trochu toho ohledu...Ale termín mám 15.7. a můj si na ten den nahlásil na pevno dovču a kdyby to nevyšlo tak si to jen přehodí na 18.7.-na II.termín...Prostě nedokáže pochopit,že si malý sám vybere kdy se mu zachce-a třeba to bude dřív a nebo just budu rodit až ve 42tt a to mu asi končí celozávodka...což si ovšem nepřipouští-prostě rodit v termínu aby vše stihl ve volnu :rolling_eyes:
Uvidíme jak zvládnou ti naši hrdinové asistenci u porodu a pak můžou uvažovat o večírku...Stejně je to nespravedlivé-ženská to všechno odsere 9 měsíců + porod+šestinedělí+další péče o to dítě....A chlapa a jeho blízké okolí se jen třepe na mejdan!
23. čer 2013 v 15:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ve středu jdu na monitor, tak se musím poptat :slight_smile: žádný kurz jsem jaksi nestihla bo od začátku dubna jen ležím :unamused:
23. čer 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari přesně tak,já měla celkem celé těhu.bez potíží,žádné zvracení,výkyvy nálad,chutě,do teď jezdím autem,takže nepotřebuju ani řidiče,takže mojeho to těhu.ani nějak nepoznamenalo,u porodu nechce byt-/zas ho nechci nutit/ :cry: ....---ale slavit,to jo..... :slight_smile: ,ženská to má v životě těžké!!!!! chlapy měli akorát vojnu a tu jim taky zrušily :cry: ,jaká pak spravedlnost :confused: ,,,proto jsem ráda,že budu mít kluka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bude to mít lehčí :grinning:
23. čer 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina tak ted porad zase ty me...kam ze to mam v tej porodce jit??? :slight_smile:mam taky zitra jit do porodky na kontrolu a tam se ukaze zda si me tam nechaji nebo ne...ve ctvrtek jsem mela cs6....zitra mam termin.....vubec nevim jestli se mam ptat na Pechu nebo ne....kdyz sem jela prvne rodit tak mi tekla voda tak jsem jen v druhem patre zazvonila na porodni sal...vysla kamoska a rika ahoj Marti jdes rodit???ja na ni cucela jak trubka(myslela sem ze je jeste na materske) rikam noo asi jo...a uz to bylo....:slight_smile:
23. čer 2013 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky vubec nevim co obnasi vyvolavany porod.....mam z toho trochu strach co se bude dit...nejlip je fakt kdyz praskne ta voda a uz to vali.....
23. čer 2013 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina Já zas v tomhle těhu zkusila skoro všechny trable těhu...TO první sem měla uplně ukázkové-bylo mě líp než kdy jindy v životě-po fyzické stránce(psychiku mě zrušil bývalý :angry: )Ale ted mě první 2 měsíce bylo jen zle(ale bez zvracení),od začátku nalité a bolavé prsa,od 6 tt už mě rostlo břicho,záněty,tvrdnutí břicha,málo železa-tak mě po ráno na lačno bylo na mdloby a zánět achillovky...a šílené výkyvy nálad mám doted...A od pátku mě bolí záda-prcek už je asi dost těžký-zítřejší odhad váhy tipuju tak na 3 kg...A navíc pohyby sem začala cíti tentokrát hodně brzo-už od 13tt sem prcka cítila a ted má divoké mejdany,mám pocit,jakoby ani snad nespal! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže ted zkouším skoro vše,co sem v prvním těhu znala jen s knížek a od jiných... :sweat_smile: První porod šílený-tak ted si myslím,že bude v pohodě!
A mojého k porodu nenutím,sám chce jít,tak jen at pěkně vidí-co to obnáší!!!A sem zvědavá jak to zvládne-a nejenom plánovat oslavu...Jinak sem taky dost samostatná,řídit budu určo až do porodu-v tom problém taky nemám a celkově toho musím zvládnout hodně...Spíš mám obavy,jak to ten můj chlap rozdýchá u porodu-abych ještě i jeho nemusela křísit!!!Dělá velkého hrdinu,ale sám neví jak to zvládne...Pokud to nezvládne-co bude chtít slavit??? :sweat_smile:
23. čer 2013 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahoj,jo tam jak jsi byla-zazvonit na porodní sál a uvidíš :slight_smile: a doktor Pecha tam byl v sobotu,tak tam asi nebude :fearful:
23. čer 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyvolávaný porod---co jsem četla,tak prý zavedou do pochvy tabletku-která by měla nabudit kontrakce a změkčit čípek-prostě rozjet porod :dizzy_face: ,uvidíme v praxi,jinak nevím :slight_smile:
23. čer 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina jo Pecha tam v tydnu byva kazdy den....rikal mi ze o vikendu tam bude taky....tak uvidime...
23. čer 2013 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari já si taky myslím,že by ten chlap měl k porodu jít,ale na druhou stranu,ještě se strachovat o něj ,jak to zvládne.nevím. :frowning2: ,,,ale když chce jit..jen a´t jde :slight_smile: :dizzy_face:
23. čer 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka tak to jo,tak jsem si na tebe vzpoměla v tu sobotu,že jsi psala,že ho tam chceš :slight_smile:
23. čer 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina a ty si tam byla i v sobotu???jak to??? ja jedu teda zitra...ale taaak moc bych si prala aby to uz bylo za mnou...uz z toho mam celkem vitr....a muzu se zeptat na tvoje jmeno???at se tam teda setkame kdyz uz si tady tak spolu pisem???
23. čer 2013 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina Přesně tak. Myslím, že budeme mít samy co dělat se sebou a ne se ještě starat o omdlívající chlapy :grinning:
23. čer 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Když jsem byla v nemocnici, tak přes noc tam se mnou ležela paní, které porod vyvolávali a byla úplně klidná a v pohodě :slight_smile: natáčeli monitor, dávali čípky a ona nakonec spala líp než já :grinning: strašně se na miminko těšila a nic víc neřešila :slight_smile:
Takže to bude dobrý, uvidíš :wink:
23. čer 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule J8 tomu svému řekla,že ho nenutím,at se rozhodne sám-at pak nemám doma chlapa sdeptaného zážitkem s porodu :sweat_smile: Ale chce jít-pustil si porod na videu-na netu-to zvládl...Ale skutečnost je uuuuuuplně jiná...Tak uvidíme no :sweat_smile: I přesto si myslím,že by tam chlap měl být-když to musíme zvládnout my!!!
23. čer 2013 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak co se tyce holky chlapa u porodu.....manzel k prvnimu porodu nejak extra prvni nechtel a me to bylo hooodne lito...ale asi v pulce tehu pak rekl ze pujde a tak sem byla velice rada...potom uz me hodne podporoval...asi si zacal uvedomovat co vsechno me asi ceka....no a tak sem si to nedovedla bez nej predstavit.pak jsme tam dojeli do te porodky a jelikoz mi jen trochu tekla voda a nemela sem zadne bolesti byla sem otevrena sotva na 2cm a k tomu jeste prvorodicka tak rekli ze to bude hooodne dlouho trvat tak ho poslali domu....no ale pak sem si ho k tomu porodu zavolala...kdyz pak dojel a ja se tezce svijela v bolestech tak z toho byl asi tak zeleny jako byl ten jeho habitek co mel na sobe....ale byla sem strasne rada ze uz tam se mnou je....pomahal mi uplne se vsim oblikal, vyslikal, podaval vlozky....no proste vsechno a pak me pomalu prenasel na ten porodni box....po porodu jak sem se sprchovala tak mi dokonce umyval zadek:slight_smile: abych tam nemela krev....jako asi docela drsny zazitek prozil ale zvladl to na jednicku i kdyz je to trochu takovy mekota....jedine co nedelal tak nestrihal pupecni snuru a nedival se teda zespod...stal u hlavy......a drzel mi hlavu pri tom tlaceni....jinak by mi asi upadla:slight_smile: pak fotil malou a po porodu se mnou byl jeste cca ty 2hodky nez me odvezli na pokoj.....byla sem fakt strasne rada ze tam se mnou je...neda se to popsat...
ted jsme se o tom ani nebavili jestli chce nebo nechce jit...proste je to uz nejak automaticky ze mi pujde pomoct....ale jak rikam ted si ho tam chci nechat celou dobu....
jo a pak jak dojel domu tak mamka rikala ze dojel se slzama v ocach a zeleny jak sedmina....ani nemluvil jen konstatoval ze to bylo strasne.....a sel pryc.....az pak rano se trochu vzpamatoval a zacal trochu mluvit:slight_smile:
23. čer 2013 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozalenka ---byla jsem v sobotu na kontrole na ozvech,protože mi ve čtvrtek doktorka řekla,že mám stáří placenty 3,tak zkontrolovat jak se malýmu daří :wink: a kontrolu a příjem mám též zítra :unamused: já už bych to taky chtěla mít za sebou,chvíli jsem v pohodě-říkám si to bude ok :slight_smile: zahekáš,zatlačíš a budeš mít to zlatíčko u sebe :slight_smile: ,ale na druhou stranu jsem posra.. strachy :grinning: ,jinak já se jmenuji jitka,----a když tam budeš,tak se určo sejdem :wink: a pokud né,tak přeji at´ ti vše dobře dopadne :slight_smile:
23. čer 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina no uprime...pokud bude moznost tak tam zitra taky zustanu a at to zacnou vyvolavat..jelikoz to chci uz mit za sebou....v kolik rano mas prijet?????nerekli ti???zitra mas jen nastup nebo uz budou davat i tabletu??
23. čer 2013 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Jo,měl by tam být-stejně jako u početí a počas těhu apod...Pro ženskou je to podpora,ikdyž to ten chlap vidí jinak-musí se na tebe dívat,jak trpíš,ale...tak doufám,že to zmákne a neodpadne nebo nezdrhne... :sweat_smile: A určitě se nebude asi moct dívat dolů-radši at je u hlavy apod...Budu ráda,když to zvládne... :wink:
23. čer 2013 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata, tak uvazuju, ze jedu do porodnice.... Dneska cely den kontra, nepravidelne, posledni dve hodiny cca co 10 min po 20-30 sekundach... Tak jeste hodku pockam, az se muz muj milovany vrati z tenisu, a asi pojedu...podruhe teda uz :grinning:
23. čer 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Držím pěsti :slight_smile:
23. čer 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie drzim palce a tise a mooooooc zavidim...
23. čer 2013 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda taky cely den mam kontra...ale naprosto nepravidelne...nektere jseou slabe a nektere celkem boli....takze nevim...vcera sme se s manzou snazili vecer a stejne nic....tak sem doufala ze to pomuze:frowning2:
23. čer 2013 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja treba cekam ze neco prijde v noci...manzel ma nocni....:slight_smile: mam doma teda i mamku a manzel z prace dorazi do 10min....takze snad to zvladneme kdyby neco:slight_smile:
23. čer 2013 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, všichni tu začnou rodit a mně břicho ani netvrdne. Nic. Prostě žádné známky blížícího se porodu. No, termín mám 28.6. v pátek.. ale moc tomu nevěřím. Zatím fakt nic nenasvědčuje tomu, že bych ještě letos měla porodit :grinning:
23. čer 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje aktuální foto 36+5...Už ted moc nepřibíráme,ale stejně se cítím jak slůně-nohy dostávají pěkný záhul :confused:
23. čer 2013 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak - Gingerone už to má za sebou. Dnes brzy ráno porodila! :slight_smile: Bez problémů! Ona i miminko jsou v pořádku! :slight_smile:
23. čer 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek