• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mijave tyoooooo tak to je mazec....ze gratulujem a tise zavidime...
23. čer 2013 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka vyřízeno :slight_smile:
23. čer 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Jéééé... :slight_smile: Velká gratulace... :slight_smile:
Tak se nám to tu začíná rozjíždět...Která je další na řadě? :grinning: Já mám obavy,že porodím jako ta poslední :unamused:
24. čer 2013 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já frčím do poradny a na KTG......uvidíme co se dnes dozvíme........ :sweat_smile:
24. čer 2013 v 07:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahoj,tak jsem už nachystaná,za hodinku vyjíždíme do porodky,snad mám sebou vše,co bude potřeba :slight_smile: doktor říkal,že do 11 tam mám byt :fearful: dnes jdu na příjem a tableta podle výsledků,uvidím,třeba mě ju dají dnes,já jsem tak strašně nervózní,skoro jsem nespala :frowning2: průjem z nervů :slight_smile: .....kdyžtak se uvidíme :wink:
24. čer 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem zpět-KTG bylo o.k. ,hrdlo zavřené...tak můžem do Polska na nákupy-pokud mě už konečně do pátku dojdou peníze za můj barák!!!!!
Joooo a váhový odhad mě zas šokoval-3200g v 37tt...No potěš-doufám,že jestli se trefila,tak už malý neporoste-tahle váha by uuuuuuplně stačila!!! :confused: Sice říkala,že porodní váhu odhaduje kolem 3,5 kg,ale ještě 3 týdny :confused: Tak snad tu váhu nepřekročí-s toho mám vítr :confused:

@spajkina Držím pěstičky-at jde vše hladce a vše je v pořádku :wink:
24. čer 2013 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spajkina tak ja se hlasim opet z domu...:slight_smile: kontrola v poradku....ve stredu mam nastup do porodky a prej ve ctvrtek do toho zkusi nejak stouchnout....co a jak budou stouchat...nevim a snad ani vedet nechci:slight_smile:
24. čer 2013 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari My jdem ve středu, tak jsem zvědavá kolik budeme mít :slight_smile: ale budeme spíš menší jako až doposud...což mi ani tak nevadí :grinning:
24. čer 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Já jen doufám,že se sekla a má mín...ale zatím pokaždé byl malý s váhou o týden dopředu...A jestli to odhadla,tak doufám,že už nebude přibírat...nebo jen maličko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli ta váha odpovídá-můžem rodit...Žádného cvalíka ze sebe ven nedostanu :sweat_smile:
24. čer 2013 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ty jejich odhady...plus minus pul kila apod. :grinning: To se ti nedivím, na fotce jsi pěkně hubená a jen pupík k tomu navrch :slight_smile:
24. čer 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Tak to díííky :slight_smile: ale hubená vypadám jinak...Sice to tak nevypadá,ale ted mám o 20kg víc,jak před 2 lety...S mojím sem s 50 kg přibrala přez zimu na 55kg a s touhle váhou sem i začala těhu...Tu váhu co mám ted horko-těžko snáším,taky zadržuju vodu,tak mě nohy sotva nesou :sweat_smile: A to břicho mám fakt těžké...Kdybych nepotřebovala ten čas co mě zbývá,tak se hned snažím vytřepávat :grinning:
Ale při mém štěstí porodím jako poslední z nás tady :astonished:

Dnes se jdeme fotit-snad nubudu vypadat jako buldozer :grinning: :slight_smile:
24. čer 2013 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ale vůbec to není poznat :wink: Taky mám pocit, že to břicho je poněkud těžký :grinning: Ale do teď jsem přibrala nějakých 5kg celkem.

Bude ti to slušet :wink: maminkám s pupíky to sluší vždycky :slight_smile:
24. čer 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Ty si přibrala jenom 5 kg???Tak to máš super...Tak já doufám,že to bude jako po Nellči....10 kg bylo dole hned na druhý den po porodu a po šestinedělí mě ještě 2 kg chyběly k mé původní váze :sweat_smile: Stabilně se pohybuju 52kg plus mínus kilčo...A budu mít tolik práce s nastěhováním a zahnízděním v novém domě,že ty kila poletí...Jen se musím hlídat a jíst-nerada bych přišla pak o mléko :confused:
24. čer 2013 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Jj, hodně málo a naštěstí nezadržuju vodu. Nevím, jak to - jím, jak nenažraná :grinning: hlavně teď ke konci sladký :grinning:
Myslím, že to budeš mít stejný, jak u Nellči - přeci jen to tělo ví co má dělat :slight_smile:
Proč bys nejedla? :astonished:
24. čer 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne že bych nejedla,to já si pojím za dva at sem těhu nebo ne...To mě každý říká,že je mě lepší šatit než živit,ale jde o čas...Jak se do něčeho pustím,zapomínám na jídlo...A s tím naším stěhováním je to pěkně divoké... :sweat_smile:
24. čer 2013 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to pak jooo :slight_smile: tak to mívám s pitím :frowning2:
Nás taky čeká stěhování, sice ne tak divoké, jak vás, ale bude to náročný...navíc ještě ani nevíme kdy :unamused:
24. čer 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Joooo,tak to já musím už v neděli předat dům novému majiteli,a jdeme na 6-8 týdnů k mamině a v srpnu vše znova....To nám firma předá náš nový dům a celé stěhování znova...Díky spoždění kvůli bance a počasí-máme navíc celé jedno stěhování...Ted máme věci všude možně a pak to znova vše svážet do nového...no už ted netuším,co kde máme... :astonished: Takže divočina a budu mít co dělat...Stěhování do nového mě vychází zhruba v polovině šestinedělí... :confounded: Ještě to všechno bude hodně zajímavé :confused:
24. čer 2013 v 15:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari To je nejhorší, že za chybu banky to odneste vy :unamused:
Ale tak máš partnera a dceru :wink:
My jsme teď u rodičů a ve čtvrtek bysme měli dostat klíče od baráčku od přítelove babičky :slight_smile: tak uvidíme...
24. čer 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem se trochu vyspala....nakrmim Denu a rada bych jeste sjela do mesta...doufam ze mi tam nezacne prset...
24. čer 2013 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Banka nám to taky pěkně zavařila jen co je pravda...díky ní sme pořád půl milionu v mínusu!!!Ale volala sem do realitky,a ráno mě konečně odeslali peníze za můj starý dům,tak vyplatím dluhy a zbytek na vybavení do nového a něco uložit-jako ZADNÍ VRÁTKA !!! Tak se už konečně pohnem z místa :sweat_smile:
A konečně můžu objednat cestovní postýlku a chůvičku-na to mě ted nějak prostě nezůstavalo,když se vše cpe do baráku... :sweat_smile:
24. čer 2013 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ahojky, koukám, že se podobné pěknosti se dějí i jinde. Manžel celý rok sprintoval se stavbou, aby to stihnul do porodu a my se stěhovali a já byla ještě dva v jednom. 3O. května jsme vrátili byt, v pohodně jsem měla ještě v tom květnu sílu na stěhování ( vybalování )a těšila jsem se jak si to budu v červnu dodělávat na pohodičku věšet obrázky, protože mám termín 2.7., ale přišly povodně a čezáci, kteří nás měli připojit začátkem června na elektriku, poslali omluvný dopis, že kvůli povodním, budeme mít odběr proudu v srpnu, takže teď čekáme na miminko u rodičů v provizoriu místo v novém baráku :frowning2:. Jediná výhoda je, že mi alespoň máma pomůže s dcerou, kterou už máme a se vším okolo, což jsem u provního porodu nezažila. Takže vše zlé je k něčemuz dobré. Jen doufám, že to fakt stihnu do porodnice v Nymburce, protože tady u našich je to mnohem blíž do Benešova
24. čer 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulka86 Ahoj,no sme na tom teda dost podobně...POdle původních plánů sme měli mít dům hotový během května,tak sem si plánovala jak zabydlím a zahnízdím dům, dceři a malému nachystám pokojíčky a v klidu vyperu a vyžehlím a pak čekat na porod...NOOO a vše je uplně jinak...Holt s tím vším začnu teprve v šestinedělí :rolling_eyes: Což není ideální doba-když nevím jak na tom po porodu budu,ale ted už s tím nic neuděláme... :confounded:
24. čer 2013 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po dnesnim doktorove stourani sem zacala trochu spinit.....
su totalne unavena a ospala...ale kdyz pujdu spat tak se tam v te posteli stejne jen prevaluju a spat poradne nemuzu.... :frowning2:
24. čer 2013 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka To určitě nic nebude :wink: já to měla po kontrole taky :( jak kdyby nemohli být opatrnější :angry:
24. čer 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule ale u me to byl umysl!!!!!
24. čer 2013 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka úmysl, aby jsi špinila? :astonished: asi si stojím na vedení :fearful:
24. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule no spis abych uz konecne porodila....a zase nic:frowning2:
25. čer 2013 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Já si pořád myslím, že miminko přesně ví, kdy je jeho čas :slight_smile: ale chápu, včera v noci už bych taky nejraději porodila, jak se tam malá vrtěla a já nemohla spát :grinning: konečně spát sama za sebe... :grinning:
25. čer 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja su totalne bez nalady... :frowning2:
25. čer 2013 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek