• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Zkus se nějak zabavit. Ať na to pořád nemyslíš. Udělej si pěkný den pro sebe a mimi :slight_smile:
25. čer 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžu se zeptat na váš názor na hořčík v tomto týdnu těhotenství? Pořád ho beru...Dle dr mám ještě pokračovat, ale všude píšou, že už by se neměl brát :frowning2:
25. čer 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Ja taky :frowning2: sem vztekla, vsude mam haldu prachu, spustila se mi alergicka ryma a zacina me bolet v krku. Proste bajecny den :frowning2: a do toho to nadherne pocasi :frowning2: fakt bomba.
25. čer 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule mne v poradne rekli, ze uz ho v zadnem pripade brat nemam.
25. čer 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave A řekli ti i proč? Děkujiii
25. čer 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule blokuje to stahy dělohy při porodu, ona pak jakože zleniví. A někde jsem četla, že to může ovlivnit i dýchání dítěte po narození. Ale to už mi v poradně neříkali.
25. čer 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijave Tak stahů dělohy se u sebe nebojím - trénuje tak 5x do hodiny...spíš právě co malá :frowning2: :frowning2:
25. čer 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule trénovat může, ale to neznamená, že pak bude schopná vyvinout ten správný tlak. Ale nevím, nejsem doktor. Prostě mi řekli at to v žádném případě už neberu, tak to neberu :slight_smile:
25. čer 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave A když jsi to vysadila nezhoršilo se ti tvrdnutí? A kdy jsi vysadila ( v jakém týdnu :slight_smile: )? Zítra jdu na kontrolu, tak se znova zeptám...
25. čer 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde máme Gwennie...Že by nám už taky porodila? :wink:
25. čer 2013 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neeee nerikajte ze porodil nekdo dalsiiiii zacina me to vytacet a tezce znervoznovat...a vubec tady to pocitadlo kdyz mi tu ukazuje 41tt....neeee ja su totalne k.o...... :frowning2:
25. čer 2013 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka No ale dlouho se tu neukázala :sweat_smile: A nebud vytočená-máš jisté,že to máš za pár...Já kdybych měla rodit až až po TP ve 42tt-tak mě to dělá ještě dlouhýýýých 5 týdnů....Takže asi tak... A ještě s tím odhadem váhy-s tím mě nepotěšila a doufám,že se sekla!!!!!! :confused:
25. čer 2013 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule hele nezhoršilo, spíš úplně naopak. :slight_smile: A já ho vysadila až když jsem šla do poradny, tj. nějaký 36. týden. Ale má se prý vysadit už od 34. týdne.
25. čer 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Do 35.týdne jsem měla nařízeno brát, pak už se nesmí...
25. čer 2013 v 18:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo - abby003 má naprostou pravdu! Omlouvám se za nepřesnou informaci! :slight_smile:
25. čer 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule já jsem magnézko v prvním těhu brala až do porodu. :pensive: Tvrdili mi , že ho mám brát pořád, že prý to vůbec neva, a to mi tvrdila i dr. v nemocnici. Ale jinak většinou jen do toho cca 35tt.
25. čer 2013 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abby003 Podle dr ho mám ještě brát :frowning2:
25. čer 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas A porod jsi zvládla bez problémů? Teda v rámci možností :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule no kvůli cukrovce jsem měla vyvolávaný porod, to ještě hrozili císařem, kvůli moji výšce, ale dr. v tomto nebyli jednotní, takže nakonec přirozený porod, konec byl docela dramatický, vex a chudáček měl šňůru kolem krku. Ale nic z tohoto určitě nesouviselo s magnezkem :wink:
25. čer 2013 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Děkuji za uklidnění :slight_smile: :slight_smile: hlavně, že vše dopadlo dobře :slight_smile:
25. čer 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky,někdo kdo porodil?Já mám ještě trochu toho času-víceméně ten čas potřebuju...O víkendu předám dům novému majiteli a jedna starost mě na čas ubyde!Pak už jen řešit nový dům a nákupy a nákupy....snad neporodím někde v nějakém obchodě...Tak jak sem chtěla,že 2 týdny před termínem budu relaxovat...no tak asi spíš budu cestovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2013 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se těšila, že to bude dneska v noci a zase nic.....já ho snad budu nosit až do puberty:(:(
26. čer 2013 v 11:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abby003 u nás už to taky dneska v noci vypadalo jako že jo... a pak nic. :frowning2: Hold musíme počkat až se dětičky uráčí...
26. čer 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že jsme doma. Máme Anežku narozenou v neděli ve 4:30 ráno, 3050 g a 48 cm (podle papírů, na sále mi řekli 49). První kontrakce v devět večer, pak po 8 minutách, hned jsem poznala, že je to jiné, sbalila věci (kartáček, šperky sundat), napustila vanu, oholila... těsně před půlnocí jsme dorazili do porodnice, už to bolelo dost, po 4-6 minutách. Otevřená ale jen na prst, pak na monitoru porodní kontrakce, ale prý nepravidelné (to jsem viděla taky). Že můžu přijet za 3 hodiny nebo ráno nebo jít na čekatelák k ostatním 3 ženským... ale od vyšetření díky monitoru uběhlo asi půl hodiny, tak jsem se nedala a řekla, že je to horší, tak znova na kozu a už 4 cm a hned příprava. Nějaká injekce na otvírání, klystýr, pak jsem asi hodinu strávila ve sprše, ale už se to nedalo, tak jsem byla ráda, když mě položili a píchli vodu a kapačku oxytocinu. Pak už toho moc radši nevím, jenom že tam bylo 5 sálů a všech 5 nás tak nějak rodilo a řvalo. Docela dlouho jsem tlačila (hodinu kontrakcí?) a nic moc, ale tlačit je super, hrozně to pomáhá zvládat tu bolest, fakt, nakonec malá na poslední 3 zatlačení. Střižená, jinak by to nešo. Šití štípe, mám ohromné hemoroidy, ale jsem v pořádku a malá naprosto taky. A je tak úžasná, že mi za to všechno mnohonásobně stojí. Holky, všechno zvládnete. Ta odměna je nenahraditelná. Ale porod ani po něm neni sranda. Hlavně ty urychlené bolí víc...
26. čer 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Já věděla,že něknetá určo porodila-je tady dlouho klid :slight_smile: A taky gwenie se ted dlouho neozvala....začíná se nám to tady pěkně rozjíždět... :sweat_smile:
No ale hlavně VELKÁ GRATULACE :grinning: A HLAVNĚ ZDRAVÍČKO OBĚMA...Všechny tady postupně odrodíme a budem tu sdílet už starosti ale hlavně radosti s těma našima prckama...Tak se holky držte...

Jen se nikdo nepodělí o foto...to je škoda... :confused:
26. čer 2013 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone Strašně moc velká gratulace!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my máme dnes po kontrole a zatím to na porod nevypadá :slight_smile: malá monitor prospala :grinning: jen jim opět nefungoval utz, takže nevím kolik přibrala a že je v pořádku :frowning2: hořčík už mám vysadit, i když teda bříško solidně tvrdne :unamused:
26. čer 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky-má některá zkušenost s porodem do vody???Chci tentokrát zkusit vanu :sweat_smile: V těhu kurzu o tom moc fajnově mluvila a ve vaně se ani neprovádí nástřih a celkově že z vany není mamina potrhaná a nebo jen minimálně,tak o tom vážně uvažuju-pokud mě v tom nic nebude bránit a nebude vana obsazená!!! :wink:
27. čer 2013 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Mně říkala dula, že to nemocnice nevidí moc rády, protože v případě komplikací je to ošetření složitější a zdlouhavější :unamused: ale osobní zkušenost nemám...taky bych chtěla rodit do vody ( pokud vodu v tu chvíli snesu ) ...tak si moc ráda přečtu názory a zkušenosti :slight_smile:
27. čer 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýýjo mrtvo po pěšině...snad všechny nerodíte??? Já balím posledních ,,sto" krabic,vařím,odmražuju a těch ukolů co mám napsaných na odpoledne :astonished: ...a břicho jak beton,malý řádí ostošest,aby mě v té vší práci podpořil...Že by se mě snažil pomoct?Od 3 hodin nespím a před 5 sem to zase vzdala a ještě sem se od toho brzkého rána nezastavila-vždy jen na pauzu sem k pc... :sweat_smile:
Chci dnes dokončit stěhování-a zítřejší akci KULOVÝ BLESK přenechám chlapům a já s Nellčou hned po příchodu ze školy,jedeme do města vyřídit nezbytně nutné věci a pak na nákupy :grinning:
27. čer 2013 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek