• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
My nerodííííme :grinning: ale za chvíli mizíme do Brna :grinning:
27. čer 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone gratuluju moc k malé:slight_smile: a díky za popis situace...zase jsem o něco chytřejší a vím, co mě čeká a nemine:(
27. čer 2013 v 17:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abby003 Každý to má jinak. A úplně všechno stojí za to!
27. čer 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák-dala sem si na chvíli pauzu na merunkovou dřen...a tady se zase nic neděje-to je divné :sweat_smile: Gwenie zmizela...Rozalenka už taky :confused:
...a já neustále jen balím...od rána jedu jak fretka a stejně sem na vážkách,jestli všechno stihnu,at můžu po obědě s klidným vědomím odjet na výlet s Nellčou-na nákupy... :confused: Zase to nechci až moc hrotit,at se malý nerozmyslí a nechce ven dřív...protože nákupy v Polsku nás čekají až po neděli....ZASE SE TO ODLOŽILO!!! :angry: ...Tak doufáf,že si s nákupu tam-nedovezu maličkého Poláka :confused: :sweat_smile:
27. čer 2013 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari tak gwenie psala, že pojedou do porodnice a rozalenka byla taky nějak domluvená s doktorem, že už jí to vyvolají... zbytek nerodí. Jen trpně čeká. Už je to dlouhé.
27. čer 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Jj,taky sem čekatelka :sweat_smile: A že je to dlouhé,to máš teda pravdu...Na jednu stranu bych už tak vytřepávala a na druhou stranu se toho snažím ještě tolik stihnout :confused:
Ale dnes už sem fakt hotová,ale musím...Ještě vyčistím ledničku,která se odmražuje a jdu si lehnout a odpočívat... Sem ve střehu od 3 hodin rána a od 5 jedu a jedu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jazyk až na zemi a malý si kope a tvrdne a kope... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu na tu lednici dokud sem schopná se zvednout s té své minižidličky... :rolling_eyes:
27. čer 2013 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ty si vážně cvok! Já teda taky dělám všechno možné, ale občas odpočívám. Možná proto se miminku vůbec nechce na svět... asi nasadím tvé tempo! :grinning:
27. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sem i nejsem :grinning: Ale někdo to udělat musí-můj je na noční a mákne si zítra-ani nepůjde spát...Já ještě dopoledne povalím-náhážu poslední zbytky a poslední krabice,pak si zajdu k mamce na oběd a odpoledně nakupovací relax...Teda ikdyž mám toho v plánu tolik,že nevím,jak ty tašky za sebou povláčím... :rolling_eyes:
Já stále nemám dochystanou tašku do porodky-takže zítra ještě pár drobností a dochystám ji...už snad!!! :sweat_smile:
Holt nám to stěhování uuuuuplně blbě vyšlo a ani sama nevím,jestli do porodu stihnu nabrat někdě síly a vyhodit si kopýtka na stůl... :slight_smile:
27. čer 2013 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, snad všechny nerodíte???
28. čer 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, tak my porodili opravdu toho 23.6. večer... od 4 doma kontrakce, od 8, kdy jsme dojeli do nemocnice uz silne a v 23:55 se Tereza narodila :slight_smile: Nechala jsem si dat epidural, vrele doporucuju, strasne moc mi pomohl... Jen tedka to siti boli jak cert, je to horsi nez ten samotny porod, to bylo aspon jen par hodin, ale tady toto... Jde to citit kazdou minutu a jeste asi tak dva tydny pujde :frowning2:((
Prikladam foto Terezky, mela jen 2500g a 46cm, a to presto, ze byla narozena 38+2...
28. čer 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gingerone Ahoj, vidim, ze uz to mas taky za sebou :slight_smile: Gratuluju, a drz se, je to ted silene, co? Jenom same kojeni, k tomu ta bolest ze stehu...
28. čer 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Obrovská gratulace :slight_smile: malá je nádherná :slight_smile:
28. čer 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Díky a taky gratuluju. Šití je mazec, ale cítím ho jenom když se nestarám o malou, když třeba chovám, že pláče, tak o šití vůbec nevím. Zato u jídla nevydržím ani sedět. Akorát nás pustili domů s miminkem, co snad ani nezaplakalo, a doma ji hned první den začalo bříško a je to občas zoufalý, že jí nemůžu pomoct... jinak je to to úplně nejvíc, co člověk má, pořád jsem naprosto unešená.
28. čer 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie ta je krásná!!! Moc blahopřeji!!!!
28. čer 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Obrovská gratulace! Malá je nádherná! :slight_smile:

@gwennie
@gingerone holky nestrašte nás :grinning:
28. čer 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Přesně tak :grinning:
28. čer 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však to není strašení, všechny určitě čekáte, že to bude těžké, ale tohle je spíš o tom, že se nemusíte bát, že to těžké nezvládnete, protože s tím mrňousem, co vás bude potřebovat, to prostě vůbec není podstatné :slight_smile: Prostě víte, že za to stojí.
28. čer 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie Jééé,gratuluju moc moc moc...tak se tu začíná rodit ostošet vidím....a tiše závidím :slight_smile:
28. čer 2013 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,my se stěhujem už dnes...přihlásím se hned jak bodu mít připojení...tak at si nemyslíte že rodím taky...ještě se necítím-stále potřebuju čas... :grinning:
28. čer 2013 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, všichni rodí a já nic. :frowning2: Navíc mi mimčo zase vylezlo zpátky pod žebra. Začínám mít pocit, že letos prostě neporodím. A to už jsme po termínu... ach jo... Všechno je nachystané, doma uklizeno, taška zabalená... mě už to nebavííííííí! Navíc budu muset vymyslet co budu o víkendu vařit, s čímž jsem teda vůbec nepočítala... :-/
28. čer 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teda nechci strašit, ale já šití teda cítím fest i když se o ni starám :slight_smile: Právě při kojení třeba nejvíc, vždycky jak sedím.... to je upe šilene...už tak dostat se s ní do té správné polohy a pak v ní sedět ještě 30min....ale možná jsem nějak nadstandardně moc pošitá...nebo mám divný práh bolestivosti :slight_smile:
28. čer 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a děkuju za pochvaly a gratulace:slight_smile:
28. čer 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám takový možná trochu divný dotaz :confused: zažily jste jakoby kmitavé pohyby mimča v bříšku? Jak kdyby koplo třeba 5x za sebou na stejné místo? Malá to začala praktikovat a je to jiný od jejích klasických kopanečků :frowning2: :unamused:
29. čer 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule a není to škytavka?
29. čer 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 To ne, ta je úplně jiná :frowning2: :unamused:
29. čer 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě je to kopnutí, max bouchnutí ručkou, ale takový divný :frowning2: jak kdyby byla nervák nebo co :frowning2:
29. čer 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule to měly děti po narození, takové jako"tiky" ... ale prý to je v pohodě, dozrává CNS ...
29. čer 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 A měly to i v bříšku? Doufám, že dozrává...
29. čer 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule to si nepamatuju, ale věřím tomu,že jestli je mimčo natočené do citlivější části těla, tak bychom to mohly cítit
29. čer 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek