Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
jejule
29. čer 2013
@miranda77 To asi je, cítím to nejvíc dole u pravýho boku...snad to nic není... :-|
mijave
29. čer 2013
@jejule mně to mimčo dělá na monitoru - strašně ho asi rozčiluje ta sonda, tak do ní celý monitor buší! 😃
jejule
29. čer 2013
@mijave A po odpojení monitoru přestane?
mijave
29. čer 2013
@jejule jj, pak se uklidní 🙂 Připadá mi to úplně normální - mimčo ví co v bříšku dělá a proč 🙂
jejule
29. čer 2013
@mijave Asi to moc řeším :-| 😞
mijave
30. čer 2013
@jejule 🙂 ale vůbec ne, když člověk neví - tak se zeptá. Tak to má být 🙂 A jestli je to tvoje první těhotentví (jako moje) - vím úplně přesně co zažíváš! 😃

A my stále nerodíme... a nevypadá to 😞 Jsme po termínu... zítra se budou umývat okna. Dneska nemůžu - mám to zakázané, ale zítra nebude kocour doma... 😃 😃 😃
jejule
30. čer 2013
@mijave Jj, první...pořád něco řeším, ptám se apod. 🙂

Ty okna snad zaberou 😉 známá nejspíš díky tomu porodila 🙂
mijave
30. čer 2013
@jejule to znám, taky mám neustále milion otázek a všechno se mi zdá podezřelé atd. 🙂 To je u chtěného těhotenství asi normální 🙂
makunst
30. čer 2013
Ahoj, tak hlásím, že se nám dne 20.6. narodil Jáchymek 3220g a 51 cm, bohužel to nešlo, jak se čekalo, takže císařem 😢 dostal infekci ze zkalené plodové vody a ATB do žíly, takže jsme si v porodnici poleželi...ale už je vše v pořádku a asi mě brzy zpapá 😃 jí jako nezavřenej, gratuluji všem k miminkům, hlavně, že už je to za námi 😉
gwennie
30. čer 2013
@makunst Ahoj, no krásný je, úplný bobiš 🙂 Dívám se, že jste ho pořádně navlekli na tu cestu domů, to my malou vezli jen v bodíčku a mikince... Aspoň sis ten porod odbyla bez bolestí... I když teďka to jizva musí solidně bolet 😞 Ale já tu zas sedím na kruhu, nic si z toho nedělej, šití jako šití..
jejule
30. čer 2013
@mijave Asi jo 🙂 všechno je nový a divný 😃
janesafari
30. čer 2013
@makunst Tak posílám další gratulaci....se to tady teda pěkně rozjelo 🙂 ...Rodí jedna za druhou....a já mám do prvního TP 15 dní...

Jinak zítra další kontrola a KTG a uvidíme...ale zase uslyším,že se nic nechystá :-N Což ovšem uslyším ráda-nebo ve čtvrtek ráno jedeme do Polska na nákupy 😉
mijave
30. čer 2013
@makunst obrovská gratulace! je nádherný!

My pořád nic... 😞 Dneska jsem zkoušela už i svařené víno 😞 No nic no - zítra ta okna.
mijave
30. čer 2013
@jejule přesně tak, to znám 😃
jejule
30. čer 2013
@mijave Okna vyjdou 😉
jejule
30. čer 2013
@mijave Po druhé budem snad moudřejší 🙂
mijave
30. čer 2013
@jejule jestli nějaké podruhé bude 😃 A snad vyjdou. Vrhnu se na to hned ráno... procházka, schody, horká vana, svařák, sex, cvičení na míči... nic nezabírá.
andulka86
30. čer 2013
ahoj holky, já mám termín 2.7. podle UTZ a 4.7. podle PM, takže čekám do úterý a pak dávám schody a stimulaci bradavek a vanu, tenhle postup mi zabral u dcery a v den co jsem měla v průkazce jsem porodila, takže vypuzování zdar 🙂
jejule
1. črc 2013
Od 4 už nespííííím ]-(
mijave
1. črc 2013
tak okna taky nic... 😞 Tak já už fakt nevím...
jejule
1. črc 2013
@mijave Třeba to přijde 🙂
gingerone
1. črc 2013
Já byla pár hodin před na nákupech v Ikee a ve velkém obchoďáku a rozjelo se to raz dva 🙂 Ale teda cítila jsem už ráno nějak fyzicky i intuitivně, že si to asi přivolám. Plánovala jsem různé vyvolávací akce a ze všeho nakonec sešlo... Takže asi neporadím 🙂
janesafari
1. črc 2013
Tak dnes poradna 38tt...čípek trošku zkrácený,hrdlo zavřené....prcek se ven nechystá...Takže ve čtvrtek hurá do Polska na nákupy ,,koupelen"...
A Rozalenka už nám asi taky porodila-ta se tu taky dlouho neukázala 🙂
mijave
1. črc 2013
Zítra mám poradnu a pak chystám návštěvu Ikea. Jinak už fakt nevím... ve středu mám nachytaný úklid - zase... ve čtvrtek se budu starat o strýce, který jde na lékařský zákrok a v pátek nevím. Asi zase úklid... už fakt nevím co mám dělat. Asi vytepuju koberečky. V nejhorším se pustím do malování kuchyně a tapetování.
rozalenka
1. črc 2013
zdravim holky...takze hlasim....27.6 se nam ve 14:18 narodil Tiborek....a miry toho naseho macika...52cm a 3950gr🙂
porod byl vyvolany a trval 4,5h. a jak probihal tady radej psat nebudu...az vsechny porodite🙂 dneska jsme dorazili domu a ja su moc rada....
jejule
1. črc 2013
@rozalenka Obrovská gratulace 🙂
jejule
1. črc 2013
Konečně za sebou máme matriku a oficiální uznání otcovství 🙂 🙂 stihli jsme to před porodem, jupi 😃
mijave
1. črc 2013
@rozalenka Super, moc moc moc gratuluju!
janesafari
1. črc 2013
@rozalenka tak ses dočkala!!! Posílám velkou gratulaci... 😃 A pravda-žádné detaily...Průběhy porodů si tu povyprávíme až všechny porodíme !!!
Ovšem nevím kdy to bude-mám pocit,že mě se malý bude držet jako klíště...Ale je to jen pocit,tak uvidíme 😉