• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@miranda77 To asi je, cítím to nejvíc dole u pravýho boku...snad to nic není... :unamused:
29. čer 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule mně to mimčo dělá na monitoru - strašně ho asi rozčiluje ta sonda, tak do ní celý monitor buší! :grinning:
29. čer 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijave A po odpojení monitoru přestane?
29. čer 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule jj, pak se uklidní :slight_smile: Připadá mi to úplně normální - mimčo ví co v bříšku dělá a proč :slight_smile:
29. čer 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Asi to moc řeším :unamused: :frowning2:
29. čer 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule :slight_smile: ale vůbec ne, když člověk neví - tak se zeptá. Tak to má být :slight_smile: A jestli je to tvoje první těhotentví (jako moje) - vím úplně přesně co zažíváš! :grinning:

A my stále nerodíme... a nevypadá to :frowning2: Jsme po termínu... zítra se budou umývat okna. Dneska nemůžu - mám to zakázané, ale zítra nebude kocour doma... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Jj, první...pořád něco řeším, ptám se apod. :slight_smile:

Ty okna snad zaberou :wink: známá nejspíš díky tomu porodila :slight_smile:
30. čer 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule to znám, taky mám neustále milion otázek a všechno se mi zdá podezřelé atd. :slight_smile: To je u chtěného těhotenství asi normální :slight_smile:
30. čer 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak hlásím, že se nám dne 20.6. narodil Jáchymek 3220g a 51 cm, bohužel to nešlo, jak se čekalo, takže císařem :cry: dostal infekci ze zkalené plodové vody a ATB do žíly, takže jsme si v porodnici poleželi...ale už je vše v pořádku a asi mě brzy zpapá :grinning: jí jako nezavřenej, gratuluji všem k miminkům, hlavně, že už je to za námi :wink:
30. čer 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makunst Ahoj, no krásný je, úplný bobiš :slight_smile: Dívám se, že jste ho pořádně navlekli na tu cestu domů, to my malou vezli jen v bodíčku a mikince... Aspoň sis ten porod odbyla bez bolestí... I když teďka to jizva musí solidně bolet :frowning2: Ale já tu zas sedím na kruhu, nic si z toho nedělej, šití jako šití..
30. čer 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Asi jo :slight_smile: všechno je nový a divný :grinning:
30. čer 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makunst Tak posílám další gratulaci....se to tady teda pěkně rozjelo :slight_smile: ...Rodí jedna za druhou....a já mám do prvního TP 15 dní...

Jinak zítra další kontrola a KTG a uvidíme...ale zase uslyším,že se nic nechystá :sweat_smile: Což ovšem uslyším ráda-nebo ve čtvrtek ráno jedeme do Polska na nákupy :wink:
30. čer 2013 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makunst obrovská gratulace! je nádherný!

My pořád nic... :frowning2: Dneska jsem zkoušela už i svařené víno :frowning2: No nic no - zítra ta okna.
30. čer 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule přesně tak, to znám :grinning:
30. čer 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Okna vyjdou :wink:
30. čer 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Po druhé budem snad moudřejší :slight_smile:
30. čer 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule jestli nějaké podruhé bude :grinning: A snad vyjdou. Vrhnu se na to hned ráno... procházka, schody, horká vana, svařák, sex, cvičení na míči... nic nezabírá.
30. čer 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, já mám termín 2.7. podle UTZ a 4.7. podle PM, takže čekám do úterý a pak dávám schody a stimulaci bradavek a vanu, tenhle postup mi zabral u dcery a v den co jsem měla v průkazce jsem porodila, takže vypuzování zdar :slight_smile:
30. čer 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 4 už nespííííím :angry:
1. črc 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak okna taky nic... :frowning2: Tak já už fakt nevím...
1. črc 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Třeba to přijde :slight_smile:
1. črc 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla pár hodin před na nákupech v Ikee a ve velkém obchoďáku a rozjelo se to raz dva :slight_smile: Ale teda cítila jsem už ráno nějak fyzicky i intuitivně, že si to asi přivolám. Plánovala jsem různé vyvolávací akce a ze všeho nakonec sešlo... Takže asi neporadím :slight_smile:
1. črc 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes poradna 38tt...čípek trošku zkrácený,hrdlo zavřené....prcek se ven nechystá...Takže ve čtvrtek hurá do Polska na nákupy ,,koupelen"...
A Rozalenka už nám asi taky porodila-ta se tu taky dlouho neukázala :slight_smile:
1. črc 2013 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra mám poradnu a pak chystám návštěvu Ikea. Jinak už fakt nevím... ve středu mám nachytaný úklid - zase... ve čtvrtek se budu starat o strýce, který jde na lékařský zákrok a v pátek nevím. Asi zase úklid... už fakt nevím co mám dělat. Asi vytepuju koberečky. V nejhorším se pustím do malování kuchyně a tapetování.
1. črc 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky...takze hlasim....27.6 se nam ve 14:18 narodil Tiborek....a miry toho naseho macika...52cm a 3950gr:slight_smile:
porod byl vyvolany a trval 4,5h. a jak probihal tady radej psat nebudu...az vsechny porodite:slight_smile: dneska jsme dorazili domu a ja su moc rada....
1. črc 2013 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozalenka Obrovská gratulace :slight_smile:
1. črc 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně za sebou máme matriku a oficiální uznání otcovství :slight_smile: :slight_smile: stihli jsme to před porodem, jupi :grinning:
1. črc 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Super, moc moc moc gratuluju!
1. črc 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka tak ses dočkala!!! Posílám velkou gratulaci... :grinning: A pravda-žádné detaily...Průběhy porodů si tu povyprávíme až všechny porodíme !!!
Ovšem nevím kdy to bude-mám pocit,že mě se malý bude držet jako klíště...Ale je to jen pocit,tak uvidíme :wink:
1. črc 2013 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek