• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
To jo, detaily zatím neeee :slight_smile:
1. črc 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy které už to máte za sebou a v živé paměti :slight_smile: - nepodělily byste se s námi o vaše úlevové polohy? Co vám pomohlo, osvědčilo se a tak? :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka sikovná, takového macka porodit!! já měla o 1,5kg menší a stačilo mi! :slight_smile:
2. črc 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neuprosně se to blíží :confused: ...ikdyž na druhou stranu,když mě nechají nějakých 7až 12 dní přenášet (nevím kolik dní a kde ted nechávají),tak já můžu porodit až ke konci července :confused: Od kterého ternínu počítají ty dny ,,přenášení" ???
Já bych ráda přirozený průběh a porod,ale je tu to ALE...Tak at sem víc v obraze... :sweat_smile:
2. črc 2013 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari To by mě taky zajímalo...
2. črc 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Jj,snad nám holky poradí...já Nellu přenášela 6 dní a začlo to tehdy víceméně samo...Jestli to správně počítám,tak před těmi 10 lety by mě Dr.nechala přenášet ASI 12 dní a nechala by mě odvést zrovna s ordinace do porodky-to si ještě vybavuju,že mě řekla:Na příští poradnu si už vemte tašku do porodky a po kontrole vás nechám odvést do porodnice..."...a už vyvolávačka...

Jen nevím ted-ikdyby to zůstalo stejně-ted mám dva termíny,tak si nejsem jistá,od kterého se to počítá to přenášení...A Dr.má ted dovolenou,mám až v pondělí KTG v porodce a poradnu ve čtvrtek...A zvědavá sem ted :grinning:

Ještě navíc,když zase řekla,že se nic nechystá,čípek je sice zkrácený,ale jen kousek,hrdlo zavřené...Sem sice ráda,zítra mám scuka s holkama,ve čtcvrtem ráno jedeme do Polska a ještě chci stihnout zajet do Ikei......Ale nechci rodit AŽ ZA MĚSÍC ve 42 tt... :confused:
2. črc 2013 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Já už jsem předaná do porodnice, tak mi aspoň odpadá 1 kontrola a případný převoz :grinning: navíc mám jen 1 termín - podle UTZ.

Ikeu taky musím stihnout :grinning:

Ale teda rodit za měsíc taky nechciiii :confused:
2. črc 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Docela blbá představa,že?Rodit až za měsíc na vyvolávačku....fuj :sweat_smile: ...To většina holek tady bude pomalu končit šestinedělí :slight_smile:
2. črc 2013 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari To teda :confused:

A u mě by to byla fakt ironie - od 26. týdne hrozili předčasným porodem a nakonec bysme přenášeli :grinning:
2. črc 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Já mám dnes ,,pěkné" poslíčky nebo se tam malý zase pěkně ,,šprajcnul"...Pěkně se tam špooonuje,asi se snaží si natáhnout nohy a docela to i bolí-celá pravá strana :sweat_smile:
A to sme ted ,,na prázdninách" u mé mamky,která bydlí ve 4.patře....A ty schody několikrát denně...uuuffff...břicho jak beton už sotva ve 2 patře...a pak už se plazím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2013 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Přenášení se počítá od termínu UZ, ten je pro ně stěžejní....
2. črc 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se mě počítá od 15.7....takže porodím každopádně tento měsíc... :grinning:
2. črc 2013 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari To mi dělala malá včera - ještě v 11 večer mi tak rozkopovála pravý bok, že jsem myslela, že se fakt prokope :grinning: A dneska odpočívá :grinning:

Pomáhá, když bříško pohladí přítel - to se vždycky uklidní :slight_smile: čím to nevím :grinning:
2. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Tak to já taky :grinning:
2. črc 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, mame za sebou kontrolu. Vahovy odhad naseho "drobecka" je 4023 gramu. Se picnu.
Pan doktor se mimco pokusil popohnat, tak uvidime. Zatim to ma jediny efekt a tim je krvaceni. Nicmene ani on tomu moc neveri a tak nas zrovna objednal na pondeli na vyvolani.... Ach jo.
2. črc 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný odhad, tedy :slight_smile: A neházej ještě flintu do žita :wink:
2. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule flintu do zita nehazu :slight_smile: Vim, ze nejpozdeji osmeho se konecne neco zacne dit. Coz je pozitivni. Kazdopadne ten vahovy odhad je brutus :frowning2: :grinning: Je videt, ze se o nej dobre staram! :slight_smile:
2. črc 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave To už je za chvíli :slight_smile: Tak to každopádně se o něj moooc dobře staráš :wink: My budeme mít určitě málo, jako ostatně pořád :grinning:
2. črc 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave
@jejule Týýýjo,dobrý odhad...nás Dr ve 37tt.odhadla na 3200g-taky mě to nepotěšilo a mohl by se malý na této váze klidně zastavit...Ale dvě Dr.mě řekly,že to ve finále vidí kolem 3500g...Tak doufám,že to tak nějak i bude :sweat_smile:
2. črc 2013 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poraďte mi pls. - doktor mi dneska prováděl Hamiltonův hmat. A říkal, že když do dvou hodin nepřestanu krvácet, tak se mám vrátit do porodnice. Když jsem ležela, tak pohoda, ale jinak krví špiním pořád. Není to nic tragického, ale mám plašit a jet do porodnice a nebo v klidu počkat do zítra a zavolat tam? Jsem na vážkách.
2. črc 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave ...tak jestli se máš vrátit do porodnice??? Za dvě hodny bych tedy jela ...
2. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Já bych jela, pokud to nepřestává...raději x krát zbytečně než...
2. črc 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já tam zase zbytečně nechci prudit... on ten Hamilton je celkem nepříjemný a je jasné, že na to tělo bude nějak reagovat.Vlastně mi nic není - břicho nebolí, miminko se hýbe.... jen špiním krví. Když tam zavolám tak řeknou at přijedu, to je jasné. Ještě chvilku vydržím a kdyžtak vyrazíme. Po vyšetření jsem ležela a bylo to v pohodě. Až ted večer, když jsem začala dělat běžné domácí práce se to vrátilo... ach jo, to sou starosti.
2. črc 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Držím pěsti ať vše dobře dopadne!
2. črc 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mě začalo bolet na levé straně v podbřišku :frowning2: :fearful: doufám, že to nic není...
2. črc 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za názory - ted když jsem v klidu, tak je to OK. Půjdu si lehnout a kdyby se ještě ráno něco objevilo, tak okamžitě razím. Stejně tak v noci... Hodně jsem toho o tom ted přečetla a myslím, že je to v normě. Každopádně dám vědět.
Jo a v diskuzích se ženské hodně zmiňovaly o tom, že se jich doktor neptal a zrovna úkon provedl - to mi nepřipadá úplně v pořádku. Už jen proto, že je to dost nepříjemné a můžou se po tom vyskytnout komplikace. Ale vyloženě to nebolí, to zase ne.
Tak přeji všem krásnou dobrou noc a ať jsme všechny v pořádku!
2. črc 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule určitě není! Držím palce, at je to v pohodě.
2. črc 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky měly jste některá mimčo, které mělo převrácený režim? Ta naše Anička se rozhodla, že v noci prostě nebude spát a usíná až kolem 4 hodiny ráno, jinak jen křičí, pokud ji necháme v postýlce, včera jsem zkoušela i metodu nechat vykřičet, ale v jednu jsem to vzdala, protože by to vydržela až do rána. :frowning2: Vůbec nevím jak to mám řešit.
3. črc 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zas byla noc-už pomalu nejsem schopná se přetočit jak je to břicho těžké a malý se tam hrozně roztahoval...A můj si mě ještě před spaním prohlížel a že sem zase ,,větší"... :sweat_smile: Ted nějakou chvíli pupek už nerostl a včera bylo na metru zas o 2 cm víc..........Tak proto mě zase celý den bylo tak divně a bolelo břicho jak bylo napnuté-malý se zase zvětšoval... :confused: No mě picne,sem fakt zvědavá na nějaký další odhad váhy :astonished:
3. črc 2013 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave O tom jsem taky četla a rozhodně to v pořádku není! :angry: Pokud ten hmat žena nechce, tak to aby to při každé prohlídce oznamovala dopředu nebo nevím...
3. črc 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek