Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
jejule
1. črc 2013
To jo, detaily zatím neeee 🙂
jejule
1. črc 2013
Holky, vy které už to máte za sebou a v živé paměti 🙂 - nepodělily byste se s námi o vaše úlevové polohy? Co vám pomohlo, osvědčilo se a tak? 🙂 🙂
gwennie
2. črc 2013
@rozalenka sikovná, takového macka porodit!! já měla o 1,5kg menší a stačilo mi! 🙂
janesafari
2. črc 2013
Neuprosně se to blíží =-) ...ikdyž na druhou stranu,když mě nechají nějakých 7až 12 dní přenášet (nevím kolik dní a kde ted nechávají),tak já můžu porodit až ke konci července =-) Od kterého ternínu počítají ty dny ,,přenášení" ???
Já bych ráda přirozený průběh a porod,ale je tu to ALE...Tak at sem víc v obraze... :-N
jejule
2. črc 2013
@janesafari To by mě taky zajímalo...
janesafari
2. črc 2013
@jejule Jj,snad nám holky poradí...já Nellu přenášela 6 dní a začlo to tehdy víceméně samo...Jestli to správně počítám,tak před těmi 10 lety by mě Dr.nechala přenášet ASI 12 dní a nechala by mě odvést zrovna s ordinace do porodky-to si ještě vybavuju,že mě řekla:Na příští poradnu si už vemte tašku do porodky a po kontrole vás nechám odvést do porodnice..."...a už vyvolávačka...

Jen nevím ted-ikdyby to zůstalo stejně-ted mám dva termíny,tak si nejsem jistá,od kterého se to počítá to přenášení...A Dr.má ted dovolenou,mám až v pondělí KTG v porodce a poradnu ve čtvrtek...A zvědavá sem ted 😃

Ještě navíc,když zase řekla,že se nic nechystá,čípek je sice zkrácený,ale jen kousek,hrdlo zavřené...Sem sice ráda,zítra mám scuka s holkama,ve čtcvrtem ráno jedeme do Polska a ještě chci stihnout zajet do Ikei......Ale nechci rodit AŽ ZA MĚSÍC ve 42 tt... =-)
jejule
2. črc 2013
@janesafari Já už jsem předaná do porodnice, tak mi aspoň odpadá 1 kontrola a případný převoz 😃 navíc mám jen 1 termín - podle UTZ.

Ikeu taky musím stihnout 😃

Ale teda rodit za měsíc taky nechciiii =-)
janesafari
2. črc 2013
@jejule Docela blbá představa,že?Rodit až za měsíc na vyvolávačku....fuj :-N ...To většina holek tady bude pomalu končit šestinedělí 🙂
jejule
2. črc 2013
@janesafari To teda =-)

A u mě by to byla fakt ironie - od 26. týdne hrozili předčasným porodem a nakonec bysme přenášeli 😃
janesafari
2. črc 2013
@jejule Já mám dnes ,,pěkné" poslíčky nebo se tam malý zase pěkně ,,šprajcnul"...Pěkně se tam špooonuje,asi se snaží si natáhnout nohy a docela to i bolí-celá pravá strana :-N
A to sme ted ,,na prázdninách" u mé mamky,která bydlí ve 4.patře....A ty schody několikrát denně...uuuffff...břicho jak beton už sotva ve 2 patře...a pak už se plazím.... :-p
gwennie
2. črc 2013
@janesafari Přenášení se počítá od termínu UZ, ten je pro ně stěžejní....
janesafari
2. črc 2013
Tak to se mě počítá od 15.7....takže porodím každopádně tento měsíc... 😃
jejule
2. črc 2013
@janesafari To mi dělala malá včera - ještě v 11 večer mi tak rozkopovála pravý bok, že jsem myslela, že se fakt prokope 😃 A dneska odpočívá 😃

Pomáhá, když bříško pohladí přítel - to se vždycky uklidní 🙂 čím to nevím 😃
jejule
2. črc 2013
@janesafari Tak to já taky 😃
mijave
2. črc 2013
Tak, mame za sebou kontrolu. Vahovy odhad naseho "drobecka" je 4023 gramu. Se picnu.
Pan doktor se mimco pokusil popohnat, tak uvidime. Zatim to ma jediny efekt a tim je krvaceni. Nicmene ani on tomu moc neveri a tak nas zrovna objednal na pondeli na vyvolani.... Ach jo.
jejule
2. črc 2013
Pěkný odhad, tedy 🙂 A neházej ještě flintu do žita 😉
mijave
2. črc 2013
@jejule flintu do zita nehazu 🙂 Vim, ze nejpozdeji osmeho se konecne neco zacne dit. Coz je pozitivni. Kazdopadne ten vahovy odhad je brutus 😞 😃 Je videt, ze se o nej dobre staram! 🙂
jejule
2. črc 2013
@mijave To už je za chvíli 🙂 Tak to každopádně se o něj moooc dobře staráš 😉 My budeme mít určitě málo, jako ostatně pořád 😃
janesafari
2. črc 2013
@mijave
@jejule Týýýjo,dobrý odhad...nás Dr ve 37tt.odhadla na 3200g-taky mě to nepotěšilo a mohl by se malý na této váze klidně zastavit...Ale dvě Dr.mě řekly,že to ve finále vidí kolem 3500g...Tak doufám,že to tak nějak i bude :-N
mijave
2. črc 2013
Poraďte mi pls. - doktor mi dneska prováděl Hamiltonův hmat. A říkal, že když do dvou hodin nepřestanu krvácet, tak se mám vrátit do porodnice. Když jsem ležela, tak pohoda, ale jinak krví špiním pořád. Není to nic tragického, ale mám plašit a jet do porodnice a nebo v klidu počkat do zítra a zavolat tam? Jsem na vážkách.
miranda77
2. črc 2013
@mijave ...tak jestli se máš vrátit do porodnice??? Za dvě hodny bych tedy jela ...
jejule
2. črc 2013
@mijave Já bych jela, pokud to nepřestává...raději x krát zbytečně než...
mijave
2. črc 2013
Když já tam zase zbytečně nechci prudit... on ten Hamilton je celkem nepříjemný a je jasné, že na to tělo bude nějak reagovat.Vlastně mi nic není - břicho nebolí, miminko se hýbe.... jen špiním krví. Když tam zavolám tak řeknou at přijedu, to je jasné. Ještě chvilku vydržím a kdyžtak vyrazíme. Po vyšetření jsem ležela a bylo to v pohodě. Až ted večer, když jsem začala dělat běžné domácí práce se to vrátilo... ach jo, to sou starosti.
jejule
2. črc 2013
@mijave Držím pěsti ať vše dobře dopadne!
jejule
2. črc 2013
Nějak mě začalo bolet na levé straně v podbřišku 😞 😕 doufám, že to nic není...
mijave
2. črc 2013
Díky moc za názory - ted když jsem v klidu, tak je to OK. Půjdu si lehnout a kdyby se ještě ráno něco objevilo, tak okamžitě razím. Stejně tak v noci... Hodně jsem toho o tom ted přečetla a myslím, že je to v normě. Každopádně dám vědět.
Jo a v diskuzích se ženské hodně zmiňovaly o tom, že se jich doktor neptal a zrovna úkon provedl - to mi nepřipadá úplně v pořádku. Už jen proto, že je to dost nepříjemné a můžou se po tom vyskytnout komplikace. Ale vyloženě to nebolí, to zase ne.
Tak přeji všem krásnou dobrou noc a ať jsme všechny v pořádku!
mijave
2. črc 2013
@jejule určitě není! Držím palce, at je to v pohodě.
marky.nem
3. črc 2013
Holky měly jste některá mimčo, které mělo převrácený režim? Ta naše Anička se rozhodla, že v noci prostě nebude spát a usíná až kolem 4 hodiny ráno, jinak jen křičí, pokud ji necháme v postýlce, včera jsem zkoušela i metodu nechat vykřičet, ale v jednu jsem to vzdala, protože by to vydržela až do rána. 😞 Vůbec nevím jak to mám řešit.
janesafari
3. črc 2013
Tak to zas byla noc-už pomalu nejsem schopná se přetočit jak je to břicho těžké a malý se tam hrozně roztahoval...A můj si mě ještě před spaním prohlížel a že sem zase ,,větší"... :-N Ted nějakou chvíli pupek už nerostl a včera bylo na metru zas o 2 cm víc..........Tak proto mě zase celý den bylo tak divně a bolelo břicho jak bylo napnuté-malý se zase zvětšoval... =-) No mě picne,sem fakt zvědavá na nějaký další odhad váhy :-o
jejule
3. črc 2013
@mijave O tom jsem taky četla a rozhodně to v pořádku není! ]-( Pokud ten hmat žena nechce, tak to aby to při každé prohlídce oznamovala dopředu nebo nevím...