• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mijave Děkuji. A co ty?
3. črc 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Nápodobně a pořád se budím na wc :angry: Navíc se malá zase přetočila vpravo, takže podobně, jak ty, jsem hlavně teď nad ránem, měla o zábavu postaráno...no má přijít fronta, tak asi to ti naši prckové cítí nebo nevím :grinning:
3. črc 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to věčné ,,čůrání"...přes den to ani nepočítám a v noci každé 2 hodiny...Jak nejdu,tak si malý začne hrát s močákem.A kdyby se aspon trochu unavil,ale ne!Pořád ještě jede a jede,břicho samá boule...A to za hodku jedu na sraz s kámoškama-maminama a jednou těhulí,co má termín ve stejný den jako já...No ale jde o to,že jakmile sednu za volant-prcek je ve svém živlu a chová se v pupku jako závodník formule 1...Takže já už se i přestala věřit tomu,že někdy spí... :grinning:
3. črc 2013 v 07:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule no taky mi to přišlo jako non lege artis. Myslím, že by žena měla vědět co doktor dělá a proč. A zrovna tohle je dost invazivní a ovlivnuje to její další těhotentství, takže by s tím měla souhlasit.
U mě teda Hamilton nezabral. Možná trošičku kleslo bříško a je jakoby tvrdší, ale jinak žádná změna. Miminko se prostě rozhodlo, že ještě není správné datum. Přítel se včera smál, že jestli je estét po mně, tak čeká na 7.7. :grinning: Tak uvidíme. :grinning:
Krvácení naštěstí ustalo, už jen trochu špiním, takže do nemocnice nepojedu. Jen kdyby se to vrátilo. Ale stejně jsem si na dnešek pro jistotu naordinovala klidovější režim. Budeme se mazlit s kočičkama a koukat na pohádky :slight_smile:
3. črc 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave :sweat_smile: estét ... takže to my jdeme taky 7.7., teď se mi to ujasnilo :grinning:
3. črc 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Ty jo, ti naši dva prcci si můžou podat ručky - malá v autě se taky šíleně vrtí :grinning:

Dneska mi hodně tvrdne břicho :frowning2: :unamused:
3. črc 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Přesně tak. A četla jsem, že hodně ženám to udělali ještě před termínem :angry: což mi přijde už úplně šílený...

Pěkné datum :slight_smile:
3. črc 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky, dnes jsem poprvé narazila na tuhle vaší diskuzi. A chci se zeptat, jestli budu moct být ještě přijata mezi vás. ? :slight_smile: Termín mám podle PM 15.7. a UT 20.7.
S přítelem čekáme chlapečka a už se nemůžeme dočkat ! :slight_smile:
3. črc 2013 ve 14:16  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky, muzu se taky pridat, i kdyz za 10 min 12? Jedno ditko v MS, druhe u babicky, tak je klid. No klid. Byt cekam treti, tak posledni tyden v noci skoro nespim diky poslickum. Aspon myslim, protoze u predchozich jsem je nezazila :slight_smile:.
3. črc 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a termin mame 25.7.
3. črc 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Podobný termín, jak my :slight_smile:
3. črc 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nezlobila bych se, kdyby chtela vykouknout driv. I kdyz na druhou stranu, dceru jsem prenasela a byla vyvolavana. Celkem to byla rychlovka.
3. črc 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt
@katterina Ahoj holky, tady už většina porodila... zůstává pár duší :grinning: Každopádně rozhodně vítejte!
Já měla termín 28.6. a zatím absolutně nic. Včera jsem se smála u zpráv od doktorů, protože jsem byla otevřená na 1,5 cm a včera tam psal doktor 1 cm :grinning: Takže se asi zavírám :grinning: Každopádně mi už stanovili death line 8.7. No, uvidíme, kdy si to miminko rozmyslí :slight_smile:

@jejule to sem taky četla, že to dělali už ve 37. týdnu. Což je opravdu masakr. Bych asi podala na doktora stížnost. Já se na tom s doktorem domluvila a vše mi bylo vysvětleno, ale kdyby mi to dělal bez mého vědomí, tak jsem pěkně naštvaná a myslím, že můj přítel by si to šel s personálem asi vyřídit.

Dneska je venku nějaké strašné dusno, jak je to u vás?
3. črc 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Pokud bys věděla, že to udělal...jsem nad tím tak přemýšlela, že v Bohunicích nedostaneš do ruky po kontrole vůbec nic ( vše mají v pc a kartě ) a do průkazky mi taky nic nepíšou, takže bych ani neměla jak se o tom dozvědět :angry: Z čehož začínám mít po pravdě obavy :fearful:

U nás taky...hlásí bouřky...i malá je neklidná
3. črc 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt
@katterina Ahoj holky,taky vás vítám...A taky v podobném termínu-já mám termín 15.7. a 18.7....A taky čekáme chlapečka :slight_smile: A doma mám 10-letou dceru,tak si to zas po delší době užívám,ale máme v plánu ještě třetí,tak zhruba za 2 roky... :sweat_smile:
3. črc 2013 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to sem si všimla taky,že s průkazky se skoro nic nedozvím-což fakt ohromné-pak máme být v obraze?Naše tělo-naše dítě a skoro nic nevíme... :confused:
A horko je šílené-to je pravda....
Ráno po 8 výlet do Polska-myslete na mě-at se vrátím zpět jako kindervejce :grinning:
3. črc 2013 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas na Morave vetrno, prijemne, bourky nehlasi. U dcery mi Hamiltona udelali 2x a nic. Od 38tt jsem chodila s CS8, tyden po terminu v 7 nastup do porodky, v 8 tableta a pohoda do 10, kdy mi pichli vodu, ton uz bylo horsi, ale byla jsem neustale ve sprse a hopsala na mici, mala byla venku v 11.45. Zobala jsem pred porodem Arnicu, vim, ze i behem otevirani mi PA davala homeopatika. Takze i nyni zobu Arnicu. Dnes pres den skoro zadne tvrdnuti ani poslicci, tak uvidim, jaka bude noc.
3. črc 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Absolutně nic a přitom v ní má být vše, kdyby náhodou byla nutná hospitalizace kdekoliv jinde než ve vybrané porodnici :angry:
3. črc 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Odkud jsi z Moravy? Tady je dusno :unamused:
3. črc 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Drz se a zitra vecer mrknu, zda jsi cela :slight_smile:
3. črc 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule ano, ze Zlina. Treba neco dorazi i zde. Mala se v klidu cely den klidne prevaluje, poslicci jen 2x, tak snad bude noc klidnejsi. No ted jsem zrovna prepla na starou Ordinacku a zrovna porod v ordinaci Sebka :slight_smile:.
3. črc 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Necháme se překvapit :slight_smile:
3. črc 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Motole tohle funguje dobře - mám v průkazce kopii lékařské zprávy (pravidelně doplňovanou), kterou mám i v kartě. Takže vím co se děje a hlavně mám doklad pro případ, že bych náhodou skončila jinde. Vlastně jsem dostala do ruky všechny zprávy - od genetiky až teď po poradnu. A že to je papírů... To je celkem masakr, že vy v ruce nemáte nic :frowning2:

@janesafari Drž se! A ať seženeš vše co potřebujete!
3. črc 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave To až teď co chodím na monitory :unamused: Nikomu zprávy nedávají a nic do průkazky nepíšou...to už jsem si zjišťovala. Po první kontrole jsem z toho byla pomalu v šoku, tak jsem pátrala.
3. črc 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule já mám tedy v průkajdě skoro všechno ...až je to nepřehledný(samej papír) -genetika, krevní testy ... jen monitory zůstávají v porodnici ....
3. črc 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Jj, to tam mám taky :slight_smile: Jen kontroly a monitory co mám v porodnici tam nemám...
3. črc 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule kontrolu v porodnici mi normálně zapíšou - jen záznam z monitoru tam není ... ale vím, že v HK (2007) mi je nechali - mám je totiž doma :sweat_smile:
3. črc 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 To mně ne :frowning2: ale hádej se s nima...
3. črc 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Ty si ze Zlína?A rodíš ve Zlíně?To nejsme daleko od sebe,já bydlím kousíček od UH...Tam teda budu zase i rodit-nechala sem se ukecat :sweat_smile: prejse od mého prvního porodu hoooodně polepšili...tak uvidíme :confused: A chci zkusit vanu,když bude vše o.k. a hlavně mě ji některá mamina neobsadí :slight_smile:
JInak prcek řádí jako vždy,asi se snaží prokopnout mě břicho,ale ještě tam musí zůstat...zítra se snad nebudu rozčilovat při tom vybírání ,,koupelen" a po neděli chci jet ještě do Ikei na výlet-už sem to mojému oznámila,že jedeme-dokud sem celá!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se s tím teda smířil :sweat_smile:
3. črc 2013 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a monitory-ty mám taky u sebe...Ale jinak -co se nezeptám-to nevím... :confused:
3. črc 2013 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek