Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
jejule
3. črc 2013
@janesafari Stejně je to strašný - co se člověk nezeptá, tak neví ]-( to mi nepřijde správný...
miranda77
3. črc 2013
@jejule no já myslím, že kdybych chtěla, tak mi ty monitory dají taky ... moje porodnice je docela vstřícná. Ale je pravda, že v nemocnici (nejmenované ]-( ) mi odmítli dát zprávu z lékařského zákroku ... ale naštěstí ji nepotřebuju ... ale vrtá mi to v hlavě, jestli je jen jejich nebo i moje :-S
jejule
3. črc 2013
@miranda77 Já myslím, že na svou zprávu má nárok snad každý...
gwennie
4. črc 2013
@marky.nem No moje mimino teda režim nemá žádný 🙂 spí si kdy chce, jak dlouho chce, nezávisle na dnu nebo noci... 8-( I kojení má takové všelijaké - někdy se hlásí po 2 hodinách, a to jakože absolutně usilovným brekotem, někdy 4 hodiny vkuse spí a nenechá se ničím vzbudit, a na kojení kašle :-x
katterina
4. črc 2013
@janesafari Ano, rodim ve Zline. My jsme Ikeu absolvovali pred mesicem, nejstarsimu jsme nechali delat novy pokoj, tak jsem take "musela" do Ikei pro doplnky 🙂. Ted uz vse pripraveno a jen budu cekat. Ja jsem premyslela o nadstandartu v I dobe porodni, ale zrejme pujdu opet do sprchy hopsat na balone 🙂
U prvniho syna jsem mela pichly epidural. Je fakt, ze kontrakce pohoda, kdyz nepocitam tu zaverecnou fazi, ale pry se mi porod jakoby zastavil a maly (dnes uz skoro 14 let) 🙂 sel klestema.
miranda77
4. črc 2013
@gwennie synek také spal doost tvrdě a nějaké kojení a moje nalitá prsa ho vůbec nezajímali :-N , vůbec nešel vzbudit, až jsem z toho panikařila ...
rozalenka
4. črc 2013
https://www.facebook.com/martina.reimitzova/med...
holky doufam ze se album otevre....tady jsou ty moje poklady🙂 jinak mi celkem zatim rezim mame....kojime asi po trech az 4 hodinach....ale samozrejme je to obcas jinak. no a v vecer nakojim asi kolem 22h a pak kojime kolem 2h a pak rano cca v 6h....kdyby to takhle slo dal jsem spokojen🙂
gwennie
4. črc 2013
@rozalenka pěkné fotečky 🙂
jejik
4. črc 2013
Nefunguje mi profil, tak jsem založila nový 😞 krásné fotky rozalenko 🙂 🙂 Jejule
jejik
5. črc 2013
Jinak máme za sebou včerejší kontrolu a malá má dle utz 3150g 😃 přijde mi, že se docela sekli ( podle mě má míň ), ale uvidíme 🙂
janesafari
5. črc 2013
Ahoj holky,tak sem se z výletu kupodivu vrátila celá,ale nechala sem tak hromadu nervů a nakoupena je jen část věcí :-o Abychom nakoupili vše co je potřeba,tak bychom museli jet s Avií nebo malým kamionkem...Takže nás takové výlety čekají asi ještě tak 2... ]-( Sem k.o....v 6:30 sem vstávala a spát sem šla před 23:00...Nějakých 5 hodin jízdy-celkem a nějakých 10 hodin chození po těch velkých areálech,které byli narvané zbožím tak,že sem zapoměla,co vlastně chci-veškeré mé představy vzaly roha :-N A obklady nemáme-sme se s mojím neshodli...Ale vybral si na konec dlažbu do garáže,takže koupelny budou podle mě!!!A ty podlahy a dveře...no takové množství,že sem s toho ještě ted mimo.A finančně se to fakt nedá srovnat s cenama tady... 😉
No ale řeknu vám-nohy mám ještě ted zaražené až v p... a nateklé s toho chození jako balony...A v pondělí ještě jedeme do Trenčína-taky tam prej mají velký výběr a za stejné peníze jako v Polsku...Tak hlavně at zůstanu ještě 2v1,protože po včerejšku mojého nenechám nic vybírat beze mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A večer poslední kapka-mě se nikdo nezeptal,jak mě je a nebo jestli sem unavená,ale mojému se řeklo:,,Si unavený,co?Lehni si..."No ani vám nebudu psát,jaké byli mé pocity...ale chtělo se mě až brečet...Já mám 10 dní do termínu,ale ohledy se berou na chlapa!!!To je k pláči...
A co jinak? Co děti nenarozené i ty narozené?Ten můj malý vetřelec zase řádí ostošest-asi se chce s břicha prokopat ven :-N
katterina
5. črc 2013
@janesafari tak to je fjn, ze jsi dojela cela, do Trencina uz s taskou 😃 . Ja uz zadne velke akce, mozna kdybych nemela ty posliny, ktere me obcas uplne zparalizuji, tak litam jak das. Po precteni par diskuzi jsem se trosku vystresovala, ze nektere mely totez a byly to kontrakce porodni (u predchozich nic takoveho).
jejik
5. črc 2013
Mně od cestování odrazuje to tvrdnutí, takže tě janesafari obdivuju 🙂 🙂
janesafari
5. črc 2013
@katterina
@jejik Kdybych nemusela,tak takovou trasu nejedu-cca 250km...Ale fakt to radši risknu,hlavně že si vyberu a stavba nebude stát!!!A to se dnes můj zmínil,že v ponděkí do Trenčína a pokud NÁHODOU tam nic nekoupíme,tak ještě jednou hned pojedem do Polska :-N hahaha...asi 6 dní před prvním termínem!
No a nebo se počká a hned jak budu schopná sedět-tak pojedem i s malým...Fakt se chci do nového nastěhovat co nejdřív-do konce srpna nejpozději !!!Snad mě prcek ještě nechá nakoupit! 😞
A taky mě často a hodně tvrdne břicho,ale už to tak nějak beru jako zvyk-jak je často 8-(
A asi už teda raději všude s taškou...A pokud se budu cítit ještě i znova na to Polsko-tak Určo bychom stihli aspon přejet hranice,tak se teda uklidnuju...První porod trval 2,5 dne,tak zas nevěřím tomu,že ted bych měla překotný porod a hned !!! =-)
jejik
5. črc 2013
Aby malý nebyl nakonec Polák 🙂
janesafari
5. črc 2013
@jejik Nééé :-N kdyby nevím co-tak můj aspon rychle přefrčí hranice... 😃
jejik
5. črc 2013
😃

Obdivuju tě 🙂
janesafari
5. črc 2013
@jejik děkuju za obdiv... :-N Ale bohužel mě to všechno tak časově blbě vychází,že ted vše BUD A NEBO !To blbé a komplikované stěhování a veškeré nákupy do nového-všechno se to nakupilo na blbou dobu... 8-(
janesafari
5. črc 2013
Pár foteček s tohohle týdne- 38tt...Tak stále ještě rostem-v pase už 113cm =-)
jejik
5. črc 2013
Holt blbý načasování 🙂(

Pěknýýýý pupík 🙂 Já mám v pase zatím 102,5 😃 taky rostem 🙂
jejik
5. črc 2013
Špatný smajlík 😞 už druhý den mi toto fórum vůbec nefunguje a nevím proč 😞
janesafari
5. črc 2013
Já myslela,že se to konečně zastavilo a ani ne během týdne 2 cm navíc...tak teda nevím-do jaké velikosti ten malý roste =-)
jejik
5. črc 2013
Taky mi vyrostlo o 2cm za týden 😃 Nejsi v tom sama 😉
janesafari
6. črc 2013
Ještě sem našla jednu fotku-tady to vypadá,že se snažím dohnat ten modrý balon 😃 ...Ještě že už to máme za pár,co? Já mám někdy pocit ,že se neunesu...Typická chůze ,,kačeny" :-N
A ta dnešní noc byla unikát-pořád vzhůru,spocená až hrůza,jak bylo dusno...každé 2 hodky na wc,v nohách křeče na střídačku obě dvě a ten sen nad ránem...Byli sme na nějaké oslavě a mě to tam tam tak rychle chytlo,že sem tam porodila holčičku-byla drobná,vlasatá,ale naprosto zlatá a strašně hladná,mléko mě hned teklo proudem,jak tahala...pak sem přemýšlela,jak se dostat do porodky na veškerou poporodní kontrolu a tak,ale můj se zbalil a sním několik desítek lidí a zrovna šli všichni zapíjet narození a já tam zůstala najednou sama a i mimčo mě zmizelo-někdo ho vozil a já potřebovala kojit,mléko už zase teklo samo proudem a už sem začínala být zoufalá a.....a spocená sem se vzbudila!!!
No bezva sny,ale porod byl v tom snu ukázkový a velice rychlý a hned po něm sem byla fit :-N
jejik
6. črc 2013
Zrovna dneska si taky říkám, aby to už bylo za mnou...už jen 12 dní termínu 😃 tak snad. Taky jsem se co chvíli budila zpocená, musela na wc a prý jsem křičela ze spaní. Sen si vůbec nepamatuju.

Ještě, že máš chlapečka 😉 ale aspoň ten porod bych nám všem přála tak, jak popisuješ 🙂

Holt ještě musíme vydržet...
janesafari
6. črc 2013
Já mám do termínu 9 a 12 dní podle termínů...Aspon ten týden ještě fakt potřebuju a pak už je mě to jedno-pak můžu porodit a jak budu fit,tak už holt budem jezdit na nákupy i s prckem... :-N Stejně snad bude ,,jen" spát,jíst a dělat do plínek 😃 To se zvládne,nákupy se protáhnou,ale to je jedno 😉
Dnes se ZASE od rána nezastavil,jen se mě břicho stále boulí...asi by si rád natáhnul nožky,ale nemá už místo a já sem samá boule...Super je -když si nohy narve mě pod žebra...uuuuffff 8-(
...ale pak nám to snad i bude chybět to kopání,než si zvyknem,že je to venku 😃
jejule
6. črc 2013
Ale i to "jen" nebude jen tak 😃 já mám v plánu látkovat, takže ještě prát, žehlit apod. 😃 ale už se jí nemůžu dočkat 🙂

Musíš ho usměrnit 😉 😃

Možná i bude 🙂 mám to ráda to její vrtění...ale to asi každá z nás
jenn9
6. črc 2013
@janesafari tohle kopání mi třeba ještě teď tak nějak i chybí, když si lehnu k telce na záda a nejsou tam ty pohyby, na který jsem byla několi měsíců zvyklá 😃
mijave
6. črc 2013
Ahoj holky, tak už to mám taky za sebou. Porod popisovat nebudu, možná až to budete mít všechny za sebou. Každopádně dne 5.7.se objevil poklad jménem Ondřej, o váze 3830 gramů a velikosti 53 centimetrů. A jako kazdy správný poklad je prostě úžasný! 🙂
jejule
6. črc 2013
Moc moc velká gratulace 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli