• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@janesafari Stejně je to strašný - co se člověk nezeptá, tak neví :angry: to mi nepřijde správný...
3. črc 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule no já myslím, že kdybych chtěla, tak mi ty monitory dají taky ... moje porodnice je docela vstřícná. Ale je pravda, že v nemocnici (nejmenované :angry: ) mi odmítli dát zprávu z lékařského zákroku ... ale naštěstí ji nepotřebuju ... ale vrtá mi to v hlavě, jestli je jen jejich nebo i moje :confounded:
3. črc 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 Já myslím, že na svou zprávu má nárok snad každý...
3. črc 2013 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky.nem No moje mimino teda režim nemá žádný :slight_smile: spí si kdy chce, jak dlouho chce, nezávisle na dnu nebo noci... :rolling_eyes: I kojení má takové všelijaké - někdy se hlásí po 2 hodinách, a to jakože absolutně usilovným brekotem, někdy 4 hodiny vkuse spí a nenechá se ničím vzbudit, a na kojení kašle :zipper_mouth:
4. črc 2013 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Ano, rodim ve Zline. My jsme Ikeu absolvovali pred mesicem, nejstarsimu jsme nechali delat novy pokoj, tak jsem take "musela" do Ikei pro doplnky :slight_smile:. Ted uz vse pripraveno a jen budu cekat. Ja jsem premyslela o nadstandartu v I dobe porodni, ale zrejme pujdu opet do sprchy hopsat na balone :slight_smile:
U prvniho syna jsem mela pichly epidural. Je fakt, ze kontrakce pohoda, kdyz nepocitam tu zaverecnou fazi, ale pry se mi porod jakoby zastavil a maly (dnes uz skoro 14 let) :slight_smile: sel klestema.
4. črc 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gwennie synek také spal doost tvrdě a nějaké kojení a moje nalitá prsa ho vůbec nezajímali :sweat_smile: , vůbec nešel vzbudit, až jsem z toho panikařila ...
4. črc 2013 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
https://www.facebook.com/martina.reimitzova/media_set?set=a.10200341455524657.1073741825.1402703281&type=1
holky doufam ze se album otevre....tady jsou ty moje poklady:slight_smile: jinak mi celkem zatim rezim mame....kojime asi po trech az 4 hodinach....ale samozrejme je to obcas jinak. no a v vecer nakojim asi kolem 22h a pak kojime kolem 2h a pak rano cca v 6h....kdyby to takhle slo dal jsem spokojen:slight_smile:
4. črc 2013 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rozalenka pěkné fotečky :slight_smile:
4. črc 2013 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Nefunguje mi profil, tak jsem založila nový :( krásné fotky rozalenko :slight_smile: :slight_smile: Jejule
4. črc 2013 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak máme za sebou včerejší kontrolu a malá má dle utz 3150g :grinning: přijde mi, že se docela sekli ( podle mě má míň ), ale uvidíme :slight_smile:
5. črc 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak sem se z výletu kupodivu vrátila celá,ale nechala sem tak hromadu nervů a nakoupena je jen část věcí :astonished: Abychom nakoupili vše co je potřeba,tak bychom museli jet s Avií nebo malým kamionkem...Takže nás takové výlety čekají asi ještě tak 2... :angry: Sem k.o....v 6:30 sem vstávala a spát sem šla před 23:00...Nějakých 5 hodin jízdy-celkem a nějakých 10 hodin chození po těch velkých areálech,které byli narvané zbožím tak,že sem zapoměla,co vlastně chci-veškeré mé představy vzaly roha :sweat_smile: A obklady nemáme-sme se s mojím neshodli...Ale vybral si na konec dlažbu do garáže,takže koupelny budou podle mě!!!A ty podlahy a dveře...no takové množství,že sem s toho ještě ted mimo.A finančně se to fakt nedá srovnat s cenama tady... :wink:
No ale řeknu vám-nohy mám ještě ted zaražené až v p... a nateklé s toho chození jako balony...A v pondělí ještě jedeme do Trenčína-taky tam prej mají velký výběr a za stejné peníze jako v Polsku...Tak hlavně at zůstanu ještě 2v1,protože po včerejšku mojého nenechám nic vybírat beze mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A večer poslední kapka-mě se nikdo nezeptal,jak mě je a nebo jestli sem unavená,ale mojému se řeklo:,,Si unavený,co?Lehni si..."No ani vám nebudu psát,jaké byli mé pocity...ale chtělo se mě až brečet...Já mám 10 dní do termínu,ale ohledy se berou na chlapa!!!To je k pláči...
A co jinak? Co děti nenarozené i ty narozené?Ten můj malý vetřelec zase řádí ostošest-asi se chce s břicha prokopat ven :sweat_smile:
5. črc 2013 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari tak to je fjn, ze jsi dojela cela, do Trencina uz s taskou :grinning: . Ja uz zadne velke akce, mozna kdybych nemela ty posliny, ktere me obcas uplne zparalizuji, tak litam jak das. Po precteni par diskuzi jsem se trosku vystresovala, ze nektere mely totez a byly to kontrakce porodni (u predchozich nic takoveho).
5. črc 2013 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně od cestování odrazuje to tvrdnutí, takže tě janesafari obdivuju :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@katterina
@jejik Kdybych nemusela,tak takovou trasu nejedu-cca 250km...Ale fakt to radši risknu,hlavně že si vyberu a stavba nebude stát!!!A to se dnes můj zmínil,že v ponděkí do Trenčína a pokud NÁHODOU tam nic nekoupíme,tak ještě jednou hned pojedem do Polska :sweat_smile: hahaha...asi 6 dní před prvním termínem!
No a nebo se počká a hned jak budu schopná sedět-tak pojedem i s malým...Fakt se chci do nového nastěhovat co nejdřív-do konce srpna nejpozději !!!Snad mě prcek ještě nechá nakoupit! :frowning2:
A taky mě často a hodně tvrdne břicho,ale už to tak nějak beru jako zvyk-jak je často :rolling_eyes:
A asi už teda raději všude s taškou...A pokud se budu cítit ještě i znova na to Polsko-tak Určo bychom stihli aspon přejet hranice,tak se teda uklidnuju...První porod trval 2,5 dne,tak zas nevěřím tomu,že ted bych měla překotný porod a hned !!! :confused:
5. črc 2013 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Aby malý nebyl nakonec Polák :slight_smile:
5. črc 2013 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejik Nééé :sweat_smile: kdyby nevím co-tak můj aspon rychle přefrčí hranice... :grinning:
5. črc 2013 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning:

Obdivuju tě :slight_smile:
5. črc 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejik děkuju za obdiv... :sweat_smile: Ale bohužel mě to všechno tak časově blbě vychází,že ted vše BUD A NEBO !To blbé a komplikované stěhování a veškeré nákupy do nového-všechno se to nakupilo na blbou dobu... :rolling_eyes:
5. črc 2013 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Pár foteček s tohohle týdne- 38tt...Tak stále ještě rostem-v pase už 113cm :confused:
5. črc 2013 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holt blbý načasování :slight_smile:(

Pěknýýýý pupík :slight_smile: Já mám v pase zatím 102,5 :grinning: taky rostem :slight_smile:
5. črc 2013 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Špatný smajlík :frowning2: už druhý den mi toto fórum vůbec nefunguje a nevím proč :frowning2:
5. črc 2013 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslela,že se to konečně zastavilo a ani ne během týdne 2 cm navíc...tak teda nevím-do jaké velikosti ten malý roste :confused:
5. črc 2013 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mi vyrostlo o 2cm za týden :grinning: Nejsi v tom sama :wink:
5. črc 2013 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě sem našla jednu fotku-tady to vypadá,že se snažím dohnat ten modrý balon :grinning: ...Ještě že už to máme za pár,co? Já mám někdy pocit ,že se neunesu...Typická chůze ,,kačeny" :sweat_smile:
A ta dnešní noc byla unikát-pořád vzhůru,spocená až hrůza,jak bylo dusno...každé 2 hodky na wc,v nohách křeče na střídačku obě dvě a ten sen nad ránem...Byli sme na nějaké oslavě a mě to tam tam tak rychle chytlo,že sem tam porodila holčičku-byla drobná,vlasatá,ale naprosto zlatá a strašně hladná,mléko mě hned teklo proudem,jak tahala...pak sem přemýšlela,jak se dostat do porodky na veškerou poporodní kontrolu a tak,ale můj se zbalil a sním několik desítek lidí a zrovna šli všichni zapíjet narození a já tam zůstala najednou sama a i mimčo mě zmizelo-někdo ho vozil a já potřebovala kojit,mléko už zase teklo samo proudem a už sem začínala být zoufalá a.....a spocená sem se vzbudila!!!
No bezva sny,ale porod byl v tom snu ukázkový a velice rychlý a hned po něm sem byla fit :sweat_smile:
6. črc 2013 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zrovna dneska si taky říkám, aby to už bylo za mnou...už jen 12 dní termínu :grinning: tak snad. Taky jsem se co chvíli budila zpocená, musela na wc a prý jsem křičela ze spaní. Sen si vůbec nepamatuju.

Ještě, že máš chlapečka :wink: ale aspoň ten porod bych nám všem přála tak, jak popisuješ :slight_smile:

Holt ještě musíme vydržet...
6. črc 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám do termínu 9 a 12 dní podle termínů...Aspon ten týden ještě fakt potřebuju a pak už je mě to jedno-pak můžu porodit a jak budu fit,tak už holt budem jezdit na nákupy i s prckem... :sweat_smile: Stejně snad bude ,,jen" spát,jíst a dělat do plínek :grinning: To se zvládne,nákupy se protáhnou,ale to je jedno :wink:
Dnes se ZASE od rána nezastavil,jen se mě břicho stále boulí...asi by si rád natáhnul nožky,ale nemá už místo a já sem samá boule...Super je -když si nohy narve mě pod žebra...uuuuffff :rolling_eyes:
...ale pak nám to snad i bude chybět to kopání,než si zvyknem,že je to venku :grinning:
6. črc 2013 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale i to "jen" nebude jen tak :grinning: já mám v plánu látkovat, takže ještě prát, žehlit apod. :grinning: ale už se jí nemůžu dočkat :slight_smile:

Musíš ho usměrnit :wink: :grinning:

Možná i bude :slight_smile: mám to ráda to její vrtění...ale to asi každá z nás
6. črc 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari tohle kopání mi třeba ještě teď tak nějak i chybí, když si lehnu k telce na záda a nejsou tam ty pohyby, na který jsem byla několi měsíců zvyklá :D
6. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak už to mám taky za sebou. Porod popisovat nebudu, možná až to budete mít všechny za sebou. Každopádně dne 5.7.se objevil poklad jménem Ondřej, o váze 3830 gramů a velikosti 53 centimetrů. A jako kazdy správný poklad je prostě úžasný! :slight_smile:
6. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moc moc velká gratulace :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2013 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek