• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mijave Nééé,nepopisovat...to sme tu řešily a tohle téma,až všechny porodíme :sweat_smile:
Jinak musím říct :,,Páááni,to je macek :confused: !"...A samozřejmě velká gratulace-další z nás tady to má za sebou :slight_smile:
A můžeš přihodit foto,at se kouknem na ten užasný poklad... :slight_smile: :slight_smile: My co je ještě nosíme v pupíku sme zvědavé... :grinning:
6. črc 2013 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To všichni měly tak těžké a náročné porody? :frowning2:
6. črc 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha holky su zvedava jak vsechny porodite... tak si tady hezky do podrobna napisem ty nase porody...uz se tesim..kolik jeste zbyva??
6. črc 2013 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No každá nakonec nějak porodíme a budeme mít téma na delší dobu,co?Mě to tu ukazuje 9 dní,tak uvidíme...se ted kvůli těm našim nákupním výletům hlídám a kontroluju břicho před každým odjezdem,jestli nekleslo apod.apod...
6. črc 2013 v 18:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vsem za gratulace :slight_smile: Nejake fotky budou, ale az budu doma.

@janesafari Muzu te ujistit, ze jsem taky neustale hlidala zmeny a bricho.... Haha. Pak jsem v patek zacala krvacet, otevrena stale na centimetr a bylo vymalovano :grinning:
6. črc 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každá z nás porodí ať už jakkoliv, že...Mně to ukazuje 12dní...uvidíme, kdy se malá rozhodne.

mijave Krvácet? Ale po tom Hamiltonovi to pak už bylo dobrý, ne? :astonished:
6. črc 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari jé, tak koukám, že jsme na tom dost podobně, jak s termínem, tak s těma nákupama :slight_smile: .. já to mám taky do prvního 9 dní a do druhýho 14... A taky ještě ,, nesmí ,, ven :D Přítel začal měsíc před termínem rekonstruovat koupelnu... zatím máme obloženo, ale kus práce ještě před námi.. Je to děs, všude prach, uklízím, vytírám každý den a o nákupech vv Polsku nemluvím.. obchodní dům Leroi Merlin, je náš druhý domov :D Přítel tvrdí, že je ale s malým domluvený a že prý vykoukne až za těch 14 dní a to už prýý bude hotovo, tak jsem zvědavá, jak tohle dopadne..
Jen se vás holky zeptám, máte některá chvilkama taky tak neúnosný křeče do třísel a jakoby do boku ? Je to třeba jen párkrát za den, ale kolikrát mě to až bolestí donutí sednout si na zadek a jen čekat, až to přejde.. kolikrát až slzy vytrysknou....
6. črc 2013 ve 20:25  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...vuuubec vam to nezavidim ze jeste nektere chodite s brichem.....uf.....ja sem porodila druhe ditko a su strasne rada ze to mam za sebou- treti uz v zadnem pripade nechceme....takze mam splneno- mame holku a kluka takze ideal.
6. črc 2013 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijave Nestraš,ještě po neděli budu muset stihnout jednou otočit Polsko-můj došel s tím,že mu byl výlet do Trenčína rozmluven,že asi pojedem zbytečně,tak asi znova Polsko...Jen se bojím té jízdy...tentokrát v tranzitu :frowning2:
Ještě žádný porod!!!
6. črc 2013 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Nooo,tak to sme na tom fakt skoro stejně-Leroymerlin a Castorama 10-tihodinové běhání 11 dní před termínem-super !!!
A to jak už sem se zmínila,tak po neděli jedeme znova-když budeme mít tranzita,protože do osobáku ty obklady a dlažbu a bůhvíco ještě-nenarvem :rolling_eyes: Bojím se cesty tím tranzitem,ale ty obklady si fakt musím vybrat sama...Podle toho,na jaké koukal můj a co si koupil do garáže-to prostě risknu :confused: ale vyberu si radši sama pouze s jeho pomocí a odnosem do auta :sweat_smile: ...a podlahy a dveře apodobné věci asi téměř hned po porodu-jakmile budu schopná sedět tak dlouho v autě !!! :fearful: Uplně blbě to všechno vyšlo,ale prcek mě snad aspon v tomhle a aspon teda on jediný-mě vyjde vstříc.Tady sem to já,kdo ho ukecává a domlouvá si to...Přece i malý to cestování má jednodušší v pupíku než ve vajci v autě...ne? :sweat_smile:
6. črc 2013 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Jo,a křeče mě chytají hlavně do nohou a nebo vždy jen pravá strana břicha-což včera mě chytlo vše.Přes den to břicho a v noci nohy...A to neustálé tvrdnutí taky nic moc :rolling_eyes:
6. črc 2013 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem. V noci jsem myslela, že snad malá chce ven :unamused: vrtěla se tak, jak ještě nikdy...měla jsem v kuse na břiše minimálně 3 boule zaráz a nic nepomáhalo :confused:
7. črc 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule po tom Hamiltonovi to bylo druhy den lepsi, ale porad jsem spinila. A pak se vratilo krvace - docela ve velkem a bylo jasne, ze jedeme. Pry to bylo z toho jak se rozbaloval ten vak blan. Ale hned jsem sla na sal, i kdyz zavrena. Protoze to teklo fakt dost.
7. črc 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Chudáku :frowning2: Tak hlavně, že vše dobře dopadlo a máte zdravýho chlapečka :slight_smile: :slight_smile:

Hamilton mě teda hooodně odrazuje...
7. črc 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mi to máme taky za sebou,jsem stráááášně ráda,o porodu příště,--no nevím,jestli nejkrásnější zážitek :unamused: ,ale po porodu vidět toho drobečka,to je to nej :slight_smile: ,malý měl 3150g a 51cm, :wink: .....v úterý bude mít 2 týdny,tak vyjedem na první procházku......všem gratuluji k mimiskům a těm,co to teprve čeká držím pěsti :wink:
7. črc 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina Velká gratulace :slight_smile:
7. črc 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spajkina Tak další gratulace posílám :grinning:
A o porodu až porodíme všechny...Ikdyž vím,co mě čeká-nechci to rozebírat,dokud to nebudu mít za sebou :sweat_smile: Ale nějak sem pořád v klidu,tak to určo bude mnohem lepší než poprvé :sweat_smile:

Jinak další bezva noc-neustále vzhůru a na wc a fakt mě dává pěkně zabrat se otočit z boku na bok...A ani pak to nebude lepší :rolling_eyes: ...áááále časem se to vstřebá...A :sweat_smile: až to bude vše tak jak má být,tak vletíme na třetí-bezva vyhlídky,co?
7. črc 2013 v 11:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari Já to nevím a vědět nechciiii :grinning:
7. črc 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule :slight_smile: Taky se dočkáš...všechny se dočkáme,at už poprvé nebo podruhé..... :sweat_smile: Přežijem těch pár hodin a bude to.. :confused:
Už i Nellča mě spovídala ve 3:30 ráno,jestli mě nepraskne voda,až zas pojedu do Polska a jestli jo,co budu dělat...Pak se zas ptala,jestli malého VYPLKNU už za 9 dní,co mě zbývají a jak bude vypadat-jestli to bude malé,pokrčené a blondaté...nebo bude mít dlouhé vlasy a tmavé...jak už sem psala-další bezva noc :grinning:
Prcek byl kupodivu v klidu,ale ted už si to od rána zase vynahrazuje !!!
7. črc 2013 v 11:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina AHOJ tak sem porad hledela jestli te v te porodce potkam a nic....hele nelezela si na gynde s nejakou Adelou???
7. črc 2013 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ahoj,při příjmu se sestra bavili a zmínili tam tvoje příjmení,tak mi bylo jasný,že tam jsi,pak mě dali na gyndu,jo ležela jsem s Adelou----ty ji znáš???? :slight_smile: chudera,ta si semnou taky vytrpěla :dizzy_face:
7. črc 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Dočkám :slight_smile: jen nevím co mě čeká :grinning: ale to je možná výhoda :grinning:

Má dobrý dotazy :grinning:
7. črc 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule No a to z ní ted ještě vylezlo,že jestli se mnou nechce jít k porodu strýc(můj přítel),tak ona pojede...A fakt věřím tomu,že by to zvládla líp než on ! :sweat_smile: No dneska je v ráži,má jen samé lepší a hlavně chytré dotazy a připomínky...A ráno jedu i s ní do porodky na KTG- a prej když už tam teda jedu,že můžu malého zrovna vyplknout a pak pojedem domů...No jen sem si povzdechla-kéž by to bylo tak jednoduché... :confused:
7. črc 2013 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari :grinning: :grinning: Vyplknout :grinning: kéž by...
7. črc 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Hlavně že ona mě tak festovně potrápila,než vylezla na svět...a ted je velice chytrá :slight_smile: Malý mě toho-věřím-ušetří a bude daleko hodnější-jak při porodu,tak po něm :grinning:
7. črc 2013 v 17:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty co už stihly porodit...rodila některá z vás ve vaně?Nebo jakou ste zvolily ,,polohu" a sedla vám?Chci zkusit tu vanu,ale pořád si nejsem jistá na 100%... :grinning:
7. črc 2013 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spajkina no ja sem na gyndu nastupovala ve stredu a lezela sem taky s Adelou:slight_smile: prave rikala ze tam lezela nejaka Jitka...a trosku rikala ze to bylo des ze te furt vraceli zpatky ze to jeste nebude.....me od zavedeni te blbe tablety cca za hodinu odvezli na sal jelikoz sem nemohla dychat a zacala sem omdlivat...nastesti Adelu ve ctvrtek pustili domu tak nemusela trpet se mnou:slight_smile:a kdy ze vas pustili domu????asi v sobotu????skoda ze sme se tam nepotkali...
7. črc 2013 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka no tak to byla určitě ona,pokoj číslo 10,já jsem nastoupila v pondělí,v úterý ráno mě zavedli tabletu,a čekalo se a čekalo v bolestech,,,až navečer mě zavezli na porodní :frowning2: ,tak to věřím,že to musel být děs,taky nechápu,proč dávají na pokoj dohromady dva odlišné případy,kdy jedna má odpočívat a druhá tam celý den heká :dizzy_face: ,v úterý jsem porodila a v sobotu nás pustilli,dívala jsem se po tvojím jméně na tabuli,ale neviděla :confused: ,nebudu popisovat průběh celého dne,ať nestraším ty,co to teprve čeká :slight_smile:
7. črc 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2013 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý se zase snaží prokopat si cestu ven a ještě má zase škytavku aby toho nebylo málo...A Nella se mu snažila domluvit,že tama cesta nevede,že se má tlačit dolů...a že zase že pojede do porodky se mnou :sweat_smile:
No ale že ten prcek má hodně síly :confused:

@rozalenka Pěkné fotečky,malý je kus chlapa :slight_smile:
7. črc 2013 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek