• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@rozalenka Krásné fotky, malý musí být zlatý :slight_smile:

@janesafari Malá taky...volí pravý bok :grinning:
7. črc 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od rána se mi šíleně motá hlava a nálada pod psa :unamused:

A co vy?
8. črc 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Tak já mám za sebou další nákupy-tentokrát v Trenčíně...Cesta tam sice krátká,ale v Polsku se mě to zdálo být lepší,levnější a hlavně daleko větší výběr...No ale NEMOHLA sem odjet zase bez koupelny,tak jedny obklady s dlažbou+ vchod+ technická místnost je nakoupena... :pensive: Ale ještě tooooolik se toho má nakupovat,že je mě s toho nedobře...
A to počasí ted :frowning2: já sem tak nateklááá,že ani nemám kotníky... :frowning2:
Jinak dnes v porodce KTG a v pohodě,sestřička mě dala ,,papír" co prcek namaloval a s usměvem řekla:Všechno v pořádku,nashledanou za týden... :sweat_smile:
A jinak-dnes zase bolí pravý bok-malý se asi snaží prokopat ven vrchem :grinning: od rána ještě nepřestal-dal si sem tam jen velmi malou pauzu... :dizzy_face:
8. črc 2013 v 17:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, tak ja se vcera vypruzila a absolvovala nekolikakm vyslap na zriceninu hradu, kupodivu bricho netvrdlo, poslicci nic, nohy taky v pohode. Dnes na KO opet CS0, tak jsem prehodnotila situaci, radeji rodit pripadne vyvolat s pripravenymi porod. cestami nez vyvolavat a byt totalne zabetonovana:grinning:
8. črc 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari vidim, ze uz Ti naskocil 40tt, ja dnes 37+3.
8. črc 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Jj-naskočil,ale dnes sem přesně 39+0...Ale i tak-od toho 30tt to letí šíleně rychlým tempem a každou chvíli to může prasknout a rodíme... :sweat_smile: A malý je dnes ještě zase ve svém živlu a to jeho kopání i tvrdnutí břicha je dnes nějaké víc bolestivé.... :confused: Ale čemu se divím týden před termínem,že?
8. črc 2013 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Bolestivé? Mně se dnes taky zdá, že tvrdnutí je takový silnější, intenzivnější a někdy i delší :frowning2:
8. črc 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule No dnes už od rána-schválně sem byla zvědavá i na to KTG,Nellča doufala,že tam zrovna ,,vyplknem" ale nic-všechno v pohodě :sweat_smile: ...ale od rána fakt bolestivé a to tvrdnutí skoro nonstop...Malý už tam prostě nemá místo-snad se aspon na noc zklidní :sweat_smile:
8. črc 2013 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Mně to zatím nebolí a snad ani nezačne :sweat_smile: Taky doufám, že se malá zklidní - už od rána mám rozkopaný břicho a k tomu to motání :unamused: jen polehávám :unamused:

Holt blbý den :confounded:
8. črc 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule I to horko tomu přidá,já sem od 6:30 na nohách a mám je jak balony-napustila sem si mísu ze studenou vodou,ale moc to nepomohlo...A lehnout si?Už je těžké najít jakoukoliv polohu na cokoliv...Myslím,že i můj už se smířil s tím,že sex bude až někdy v budoucnu :sweat_smile: až budu fit po porodu...Ted už na to nemám ani myšlenky ani kondičku...sotva se kolébám... :sweat_smile:
8. črc 2013 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidim, ze jsme na tom stejne, co se sexu tyka. U me se k tomu objevila opet mykoza, takze super. :frowning2: .
8. črc 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Co zkusit chladnější vanu? :slight_smile: To jo, v noci už to nestojí za nic :unamused: u nás je to podobný, na nic není ani síla ani nálada :sweat_smile:
8. črc 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kazdy ma neco...:slight_smile: mi zase bojujeme s kojenim....:slight_smile: asi dva dny zpatky vydrzel maly krasne tri aj ctyri hodky pekne chrupat a ted....nekdy pije i po hodine....pije mi mensi davky a castejc....chjo to stoji za prd ale co s nim udelam....
8. črc 2013 ve 22:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a my bojujeme s bříškem a trochu s rýmou. Ale to bříško nám večer nedá spát několik hodin :frowning2:
9. črc 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone aj nas hodne trapi brisko.....kolikrat se mu uz totalne zaviraji ocka a porad kopem nozickama.....
9. črc 2013 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina
@jejule Vanu máme koupenou,ale ještě není zabudovaná :grinning: ...mám u mamky jen sprcháč,ale vlažná voda to jistí...Po šestinedělí už budeme snad na novém domku... :sweat_smile:
Jinak záněty apod.mě Dr.léčila skoro celé těhu a v životě sem na to netrpěla-ale ted už v pohodě...Ale užila si... :frowning2: Ovšem já bych to ještě i zkusila si zasexovat,dokud to jde,ale ani není prostor,není čas nebo nálada,nebo něco...Tak můj se s tím smířil dřív než já...Tak si x týdnů počká.....Po Nelliném porodu mě to nechybělo několik měsíců...
Jinak-jako vždy-malý se od rána snaží prokopat ven !!! :sweat_smile:
9. črc 2013 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je dneska naštěstí klidnější, tak si snad břicho odpočine :slight_smile:
9. črc 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule
@janesafari Tak to ja cele dopo tvrdnuti a bolesti, ted uz klid. Asi bude zmena pocasi. U nas ve Zline se zatahuje....
9. črc 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Tady je strašný dusno...na zítra hlásí ještě větší vedro :unamused:
9. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Večer nám vydrží vřeštět třeba 2 hodiny skoro bez přestávky, jak je nešťastná... a to si dávám pozor na jídlo a neděláme nic jiného, než cvičíme, masírujeme a hřejeme pořád dokola, dokud neusne po těch hodinách pláče... Je mi jí hrozně líto :cry:
9. črc 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hic-to je hnus...se rozpustím.Sem dnes přes dvě hodiny lítala v terénu-na stavbu,po městě apod...a nikde žádný stín-no děs běs...S tím pupkem jako beton a kopáním,které od rána neustává...Tak už fakt nevím,jestli malý nemá špatnou orientaci-kudy ven,nebo si chce za každou cenu narovnat nohy... :confused:
9. črc 2013 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Stejně jsi dobrá, já jsem ráda, že můžu odpočívat :grinning:

Ale je mi to jasné, musíš :frowning2:
9. črc 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Jj musím dokud to jde...nevím dopředu jaký malý bude,a je i tak potřeba stihnout hoooodně věcí dokud je v pupíku-je to možná jednodušší,než se pak všude rvát s kočárem apod....No jo no-nevychází to se stavbou tak rychle,jak to mělo původně být...díky květnu,který propršel a díky bance,máme ted už 6 týdnů zklus...Takže ted mě to vychází tak-že bych v šestinedělí měla absolvovat další stěhování a hnízdění v novém...ale uvidíme,už to radši neřeším tak moc,nebo by mě s toho hráblo :sweat_smile:
A měla sem minulý týden jeden celý den volný....a chodila sem stejně od ničeho k ničem jak sem se nudila a přemýšlela sem-co budu dělat?! :sweat_smile:
9. črc 2013 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari To je pravda, s kočárkem už tak mobilní nebudem.

Však uvidíš, jak vám to vyjde :slight_smile: Co třeba odpočívat? :wink:
9. črc 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes, na to, jak je malá docela klidná, mě to tvrdnutí začalo v jednom místě bolet, tak nevím co to :frowning2:
9. črc 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingerone tyo tak to se nedivim ze je ti ji lito....to mi nastesti tak dlouho nerveme....sem tam poplace a pokope nozkama....ale jinak je velice hodny...doufam ze bude i nadale....a kojis nebo i prikrmujete????a kaka mala nebo ne???
9. črc 2013 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule A ne všude nás s kočárkem pustí !!!
A odpočívat? To sem říkala-že 2 týdny před termínem už nebudu nic dělat a relaxovat a nabírat síly...ale copak to?Už jen tohle koupit,už jen támhle zajet,už jen tohle vyřídit....No pořád něco-a ještě běhám a vyřizuju rychle vše kolem mého prodaného domu-vše ukončit,poslat výpovědi apod.apod.a to sou věci,které nepočkají...A nový majitel si vzpoměl,že by po mě chtěl fotky-co se týče rekostrukce,že chce dělat nějaké změny...Ale jen sem se smála,protože netuším,kde je krabice s fotkama-na to si měl vzpomenout,než sem to sbalila... :sweat_smile:
A dopoledne sem měla taky křeče v břiše,ale do půl hodky to přešlo a je klid...
9. črc 2013 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Až tak? Někam nepouští s kočárkem? :astonished: to jsem netušila...Tak to má pan majitel blbý :grinning:

Že by poslíčci? :slight_smile: Mně to spíš trochu zabolelo při tvrdnutí, křečí bych to nenazvala...
9. črc 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Jj,s Nellou mě tak vyhodili s několika obchodů apod.že k nim s kočárkem nesmím,že ho mám nechat venku.Ale to sem se s takovýma vždy pohádala a už sem tam nikdy nešla a ,,doporučila" je dál... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A děje se to pořád co tak slyším ve svém okolí...A já bych asi nenechala jen tak kočárek s miminkem venku,pokud mu nejsem na dosah nebo jen přes sklo,že na něj vidím a pokud jde jen o malou chvíli... :confused:

A to byla zase jiná bolest-typická křeč-v podbřišku...Ale bylo jich jen pár a přešlo to...Ted už na sobě pozorujem každý možný příznak,co?Ale horší budou ty příznaky-jako bolesti při menstruaci...To už začne :confused:
...a budem na startu a čekat na cíl... :sweat_smile:
9. črc 2013 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja mam sice termin az v prosinci, ale nejak jsem zabrouzdala na vasi diskuzi a strasne moc me bavi:slight_smile: Kazdy den ctu, jak se vam dari a zda UZ to prislo !!! nebo jeste ne:slight_smile: Drzim vam pesti!! a hodne stesti :wink:
9. črc 2013 ve 22:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek