• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@rozalenka Kojím, hlídám si jídlo, děláme všechno možné podle návodu, stejně se večer může uplakat, ale teď dáváme Espumisan a už byla maličko lepší, nebo už jsem zvyklá... ona se s tím určitě brzy srovná, je to ještě mrňousek. První týden jí nebolelo nic, druhý trošku a třetí jak začal, tak ji to nějak sebralo... Ale už přibrala 3/4 kila a 4 cm za něco málo přes 2 týdny!
10. črc 2013 ve 03:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zvláští-ještě nedávno sme všechny byly pupkaté a ted už sme dva tábory-je zvláštní u většiny už číst starosti kolem mimíška...A taky když se ohlédnu zpátky-sotva sme na mimču začali ,,pracovat" :sweat_smile: a v pondělí už mám první termín :grinning: .Ale to teda uteklo
A když už sme u toho-líbil by se mě datum 22.7.2013-tak třeba malého přemluvím :confused: :grinning:
10. črc 2013 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone A u Nelly sem si ,,vyžrala" 3-měsíční koliku,takže jestli to není ono...Taky to nezačalo hned po porodu,až tak ty 2-3 týdny po a každý večer několik hodin řvaní a nepomohlo nic-skončilo to fakt přesně za 3 měsíce...ale během té doby se s ní stal takový závislák-že sem ji do dvou let uspávala na rukách,pokud sem chtěla aby spala...Ted si neustále opakuju,že tu chybu už ted s malým neudělám :wink:
10. črc 2013 v 06:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Ty jo, tak to je něco :confused: to musím vysondovat u kámošek, jaký mají zkušenosti tady u nás. Vůbec mě nenapadlo, že tě někam nepustí :angry: Souhlas, kočár venku bez dozoru bych nikdy nenechala a nedej bože by to udělal někdo z příbuzných, bych je přerazila :sweat_smile: :grinning:

Přesně :grinning: sotva se cítím nějak divně, jinak, tak nad přemýšlím :grinning: mě právě večer, tak nějak lehce menstruačně podbřišek bolel, ale teď už je to dobrý...cíl už se blíží, cítím to :slight_smile:
10. črc 2013 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivaflo Děkujeme :slight_smile: I tobě hodně štěstí a hlavně pohodové těhu :slight_smile:
10. črc 2013 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari To je pravda, ale už to taky máme za pár a může to přijít kdykoliv. Kolegyně měla termín, jak já a v úterý se jí narodil chlapeček :slight_smile:

Plánuješ přenášet? :grinning: Já jsem naprosto spokojená s 18.7. :sweat_smile:
10. črc 2013 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule No plánovat to nemůžu,ale líbí se mě ten datum...Nellu sem taky přemlouvala a nic-když už nebyla do termínu,přemlouvala sem ji 2.3.2003 a3.3.2003 a nic !!!Vylezla až 5.3. ve 12:00,tak si aspon načasovala přesnou hodinu-přesně v poledne-přenášela sem ji 7 dní... Tak uvidíme jak to bude ted :grinning: Zatím nic extra podezřelého,ale stejně to může přijít kdykoliv :sweat_smile: Termíny sice v pondělí a ve čtvrtek,ale prej jen snad 8% mamin porodí přesně v den termínu... :slight_smile:

@jejule Díky a hezké těhulkování :sweat_smile: My už tady čekáme na finále... :grinning:
10. črc 2013 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivaflo Tak znova...díky a hezké těhulkování...my tady už čekáme na finále :grinning:
Jak chci rychle psát,tak se občas utnu....

Ale i přesto že se máme termín přímo za dveřmi-i my stále těhulkujem,ikdyž už je to pěkný záhul,že @jejule ???Já už bych tak potřebovala,aby mě v noci někdo přetáčel co dvě hodky-z boku na bok... :grinning:
10. črc 2013 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Já ji ukecávám celý těhotenství na toho 18., tak uvidíme :grinning:
10. črc 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Ty poslední dny už ano :unamused: v noci nespím ( taky bych potřebovala někoho na přetáčení :grinning: ), běhám na wc a o botách, jiných než nazouvacích, si můžu tak leda nechat zdát :confounded: Do toho to tvrdnutí...No jo, finále :grinning: už, aby to bylo za námi a my probírali prdíky, kojení apod. :slight_smile:
10. črc 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule Jj,kdoví jaké překvápko na nás chystají prckové... :grinning:

Já ted letím na stavbu-pořešit papíry ohledně elektřiny :sweat_smile: A prcek by se mohl uklidnit a přestat na chvíli tak moc kopat-tama cesta ven nevede :grinning:

Zase se ukážu-nebot musím vařit :confounded:
10. črc 2013 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone mi davame espumisanove kapky hned jak sme dojeli z porodky....obcas se trochu krouti a poplace ani nic extremniho to nastesti neni..myslim ze ten espumisan trochu pomaha....kamoska mela dobre zkusenosti s lefaxem....tak uvidime...
10. črc 2013 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka @janesafari Bude to nejspíš ta kolika, už s tím tak trochu počítáme. Chudák to má snad den za dnem horší a to já už fakt nejím skoro nic, starý rohlík, brambory, maso, šunku a trochu ovoce... nevím, co ještě vyřadit, abych se vůbec najedla, podle mého jí to moc stejně nepomáhá...

Holky, jak začne to břicho ráno trochu jinak pobolívat, už se to blíží, já to pár dnů pozorovala, že je to jakoby jiná bolest, nic silného, ale prostě to bylo takové jinačí... no a šup, za pár dnů už to bylo jasné. A taky mi bylo ten večer, co jsme jeli do porodky, hned jasné, že to je ono a ne další tvrdnutí, bolest byla jiná než jsem byla zvyklá, i když ze začátku taky slabá.
10. črc 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janesafari Jen to nejhezčí :grinning: :grinning:

Já se chystám na odpolední babinec :grinning:
10. črc 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone Já už to pozoruju tak 3tí den...pobolívá i v noci, když jdu na wc a taky mi to přijde tak nějak jiný...mno uvidíme :sweat_smile:
10. črc 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jejule No, tak to už máš za pár podle mého, myslím, že jsem to měla tak kolem týdne ty pocity... hlavně taky v noci a ráno po probuzení, pak jsem to nějak "rozchodila" a večer už jenom klasicky staré známé poslíčkování a tvrdnutí...
Malá se narodila 39+1 (přesně na UZ termín, neoficiální), věděla dobře, do kdy zůstat, byla úplně akorát a zdravá.

Jinak já osobně už jsem po porodu fit. Akorát očistky mám, jinak jsem zahojená včetně šití, takže všechny hlavu vzhůru, bude to celkem brzo všechno v pohodě. Akorát spát bych mohla víc, to teda jo :slight_smile: Ale stejně je malá úžasná a i když jí nemůžu pomoct, tak jí musím aspoň utěšovat, chudinku mojí...
10. črc 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone :sweat_smile: Jj, večer už je to většinou dobrý :sweat_smile: Jen pokud malá nemá vrťavý den - to mám rozkopaný břicho jedna báseň :grinning: Zítra budu 39+0 a jdu na kontrolu, tak uvidíme :sweat_smile:

Tak to je pozitivní zpráva :slight_smile:
10. črc 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Taááák a sem zpět-uplně vyřízená,nachozená a rozpouštím se!!! :pensive:
Tak a ted mám pocit,že snad vystrčí ruce ven a nohy mě vylezou vrchem :confused: už tam chudáček nemá místo a bojuje...
A taky sem si ted prohlížela mé fotky s posledních dvou týdnů a na těch posledních mám pocit,že bříško fakt níž...Pozoruju to ale jen ze zkoumáním na fotkách,jinak mě to ani nepřijde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A až přijdou ty pravé příznaky-to poznáme!!!Toho se vůbec nebojím :sweat_smile:
Před chvílí mě volal zase můj,jak to vypadá,jestli se nechystáme jet,že ho to v práci nebaví... :grinning:
10. črc 2013 v 11:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojte,to moje zlatíčko má taky prdíky a je to záhul,celou noc nespí,napíná se,nejde mu odbrknout,když už zaspí,tak se za 20min.vzbudí a jede nanovo. kolem 4 ráno usne a pak je celý den v pohodě,budí se po 3,5 hod.na jídlo,nakojíme,pochováme a on do půl hod.spí :wink: a tak to máme převrácené :stuck_out_tongue_closed_eyes: každý mi říká,jak mám hodné miminko,že o něm ani nevim.jak krásně spinká :slight_smile: a já se jen :grinning: .....prý to trvá tak 3 měsíce -no nevím jak to zvládnu :unamused: masíruju bříško,dávám espumisan-no nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2013 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@spajkina Tak naše to taky měla v noci, a dneska už to má i přes den... prostě se chudák nevyspí. A do toho rýmu...
10. črc 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingerone chudáčci malý,chce se mě vždycky brečet,když se mu snažím pomoct a nic nezabírá, :frowning2: snad je to brzy přejde :unamused:
10. črc 2013 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj,holky- já doufám,že ted nás ta 3-měsíční kolika obejde,protože jednou mě to teda fakt stačilo!!!To bych si musela koupit šátek a malého k sobě přivázat,abych nás mohla zabydlet v novém...Nooo,tak do vánoc bychom možná i bydleli :sweat_smile: :confused:
Fakt je to uděsné a mimču neumíme pomoct...Já si ted dopředu preventivně objednala kapky EMULIPS ANÝZ...V uterý mě mají přijít,tak pak hned po porodu začnu.Sou prý dobré i na podporu mléka apod.... :wink:
10. črc 2013 v 16:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě ted lehla i slečna...V pátek celý den problila a pak v pohodě...a ted má zase teplotu 39 už od rána a jen spí...po každém koupališti s ní ted něco je...A to jí málokdy něco je... :confused: To počasí nám všem dává pěkně zabrat :rolling_eyes:
10. črc 2013 v 17:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady (ziji v Nemecku) je taky priserne. Sem ted byla u mudr, kvuli stitny zlaze, a spocena jak .... vrata od chliva. Ted me napadlo - mazaly jste si necim bricho proti striim?
10. črc 2013 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivaflo Já celou dobu-jak první těhu,tak i ted...Ale tohle se mě naštěstí vyhnulo a na břichu nemám nic,na stehnách trošku,ale to mě krásně vybledlo a pod prsama-taky to vybledlo...Ale neměla sem to v prvním a nemám ani ted...I přesto se mažu-nesnesu suchou pokožku...A nakupuju v DM a sem spokojená s BABYLOVE-jak pro sebe,tak i pro mimi a vůbec nás všechny :slight_smile:
10. črc 2013 v 17:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady ukázka mé ,,vany"...až na tu hromadu nabraných kg-v pohodě... :sweat_smile:
10. črc 2013 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@spajkina Mně je to taky hrozně líto. Přišlo mi, že pomáhá vozit v kočárku, ale to v noci těžko udělám... a ve dne potřebuju aspoň sprchu a oběd, když už nic jiného nejde... teď houpám nohou postýlku a čekám, kdy zase spustí, už mi tu brečí přes hodinu. A to jsou prý chlapečci v tomhle horší... A přitom je tak roztomilá. Už se těším, až jí bude líp a bude veselá.
10. črc 2013 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte kocenky, tak ja dnes na prvnim monitoru a vse ok, delozni cinnost zadna (oproti vcerejsku) :grinning:. Ptala jsem se PA a ty bolestive poslicky muze zpusobovat i Arnica Montana, kterou beru. Je fakt, ze dnes jsem si ji nevzala a tuk tuk v pohode.
@janesafari Tak presne takhle skoncil syn, kdyz byla ta vedra, 3 dny po sobe na koupaku, vecer teplota 38.5, bolest v krku, hotovo. Nastesti to do 3 dnu ustalo, ale vystridala ho dcera s nestovicema. Tak snad se uz nic nevyvrbi a ja v klidu porodim.
10. črc 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zase ta pravá strana-bolí už asi 20 minut v kuse-nemůžu se ani pohnout...ouvej :frowning2: ...a to ještě nic není...Už se psychicky připravuju !!!
10. črc 2013 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@spajkina aj u nas jsou noci malicko horsi....doufam ze se to zlepsi brzo..
10. črc 2013 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek