• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
A mne zrejme pred chvili odesla zatka.... Fuuuu, bojim taky :slight_smile: . Vam uz odesla?
10. črc 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari A neskripnul Ti prcek nejaky nerv?
10. črc 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivaflo Já mažu obyčejnou glycerinovou mastičkou :grinning: je to naprosto nezávadný a pěkně mastný. Na zbytek těla mám Garnier.
10. črc 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Mně dnes při cestě autem tvrdlo hooodně silně a často břicho, tak teda nevím :confused: Tak nějak to tlačí na konečník :sweat_smile: Mno nevím, že by už? :sweat_smile: :confused:
10. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Ještě neeee, ale to nic neznačí, jak jsem četla :slight_smile:
10. črc 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Asi zase něco skřípnul..poslední dobou často-už tam nemá místo a snaží si ho udělat :frowning2: a pěkně to bolí...
11. črc 2013 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Já myslím,že ne...Kdyby jo-tak už mám dávno i odrozené-mám břicho jak beton už několik týdnů-jen se to stupnuje a v autě tuplovaně prcek řádí ostošest a nic...

Jinak-dnes sem měla (vyjimečně ve čtvrtek ) těhu poradnu...Zátka skoro celá,hlavička nenaléhá a je ještě dost vysoko!A KTG taky v pohodě...Dr. si myslí,že budu ZASE přenášet !!!Ale ptala sem se jí,jestli by bylo možné,že by mě v pondělí ještě udělala odhad váhy,že se mě zdá,že malý je velký-chci být aspon trochu v klidu... :sweat_smile:
11. črc 2013 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dnes byla poslána svým doktorem na ultrazvuk a na ctg.
Dnes jsem přesně podle ut 38 + 5tt.
Na ultrazvuku jsem se docela zděsila, paní doktorka mi oznámila, že mrňousek už má váhový odhad 3750g a má málo plodové vody. Prý podle toho dnešního ultrazvuku jsem už termínová. Mimi už je prý připravené, hotové a podle průtoků je to prý taky na spadnutí. Že se prý divý, že ještě nejsem na sále a netlačím. Hlavičku, ale taky bohužel ještě nemáme v pánvi, takže hrozí vyvolávání a popř.císař.. Každopádně se semnou rozlolučila se slovy, at s přítelem koukám pěkně sexovat, že to opravdu zabírá :grinning:
No a následně na KTG úplný opak .. děloha prý vůbec nevypadá, že by se jako něco mělo dít..mrnousek asi spinkal a nebyl vůbec aktivní, takže se ten výsledek nelíbil panu primáři a v sobotu mám přijít znovu... pro kontrolu..
Tak jsem z toho dnes taková nějaká vyplašená, zmatená .. nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Straší mě ta plodová voda... doktorka se pořád podivovala, jak jí je tam málo..
Jak dlouho tam myslíte může ještě být s takhle malým množstvím plodovky ?? Děkuji předem za veškeré názory a přeji krásný zbytek dne! :slight_smile:
11. črc 2013 v 19:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Tak vidím,že ani tebe dneska moc nepotěšili :confused: Sem zvědavá,co všechno se dozvím v pondělní poradně-a hlavně jestli se porod nerozjede sám,jak dlouho mě nechá přenášet a vůbec...Hlavně bych ráda taky nějaký ten ultrazvuk a odhad váhy-z toho mám hrůzu :astonished:
11. črc 2013 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i já se dnes přidám...na prvním monitoru malá řádila, jak divá, tak jsme za cca 4h jeli znova na další a tam pro změnu spinkala :unamused: takže 2 extrémy. Břicho tvrdlo, jako nikdy. A výsledek, že čípek měkne...tak už se malá snad chystá :sweat_smile:
11. črc 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt i ja mela velice malo plodovky na konci...odtekla mi kdyz sem byla pri porodu na velke....ale prislo mi ze ji mohlo byt tak deci.....pomalu sem to nepostrehla....
11. črc 2013 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepotěšili, nepotěšili noo.. :-/ já mám další poradnu v úterý a předtím teda znovu v tu sobotu na ten monitor.
Mě doktor tohle úterý v poradně řekl, že prý si dáme termín do 25.7. nejpozději... to by mě poslal prý na vyvolání, tak mám alespoň útěchu, že vím, že mě nenechá dlouho přenášet... :slight_smile:
11. črc 2013 ve 22:23  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Já měla málo plodové vody okolo 33. týdne, ale pak usoudili, že ji prostě mám míň celý těhotenství...což prý neni nic neobvyklýho :slight_smile:

Kontrolovali ti ji někdy předtím? A dělali testy, zda ti neubývá postupně?
11. črc 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Zkus byt v pohode, i kdyz sama vim, jak je to tezke. Cim vic informaci, tim asi hur. Prvniho syna jsem rodila v roce 1999, zadne mereni NT, nemela jsem internet, na UTZ jen 2x, neresila jsem, zda mam pred porodem CS0 nebo CS7 atd. Syn se narodil s vahou 3860. V roce 2009, dcera vyvolana, porod kratky a bezva, vaha 3870. Nyni od zacatku stres, vyslo nam NT 4, ihned odber klku, genetika OK, za sebou nespocet UTZ, vse by melo byt OK, vahovy odhad - budeme vetsi. Jinak u dcery me gyndar od 38tt oznamil, ze urcite uz porodim pred terminem, vse je pripravene CS8, mala bude vetsi atd. Vetsi deti se pry rodi lip, prutoky jsem mela taky na spadnuti, resp. porod. Ja mam termin 25.7. a na posledni KO absolutne nepripravene porodni cesty, tak se modlim, at mi v pondeli mudr rekne, ze uz se to chysta.
12. črc 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina a @macabitt To je pravda - samé vyšetření a tabulky a nedej bože něco se tabulkovým hodnotám vymiká :unamused: akorát nás stresují...
12. črc 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Ja uz zobu tyden homeopatika na klidek a stres pred porodem :grinning: :grinning:. Kupodivu posledni dny v noci spim, mala se se mnou uz sesynchronizovala, takze spi taky....
12. črc 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina A co zobeš? Pomáhá to? :slight_smile: že bych taky zkusila...cítím, že se to už blíží.

Navíc jsem dnes nějaká hyperaktivní :grinning:
12. črc 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule gelsemium sempervirens 15CH, doporucili mi to v homeo lekarne. Asi trosku jo, protoze minuly tyden bylo pry se mnou k nevydrzeni :slight_smile: Tak takova ta normalni obava mi zustala ve stylu, doufam, ze to na me neprijde v noci, co s detma nez dojede babicka, byt by kluk chvilku pohlidal, aby slo vse dobre, at to dlouho netrva, at je mala zdrava a i ja to zvladnu, klasika. :grinning:
12. črc 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Já se snažím si nic nepřipouštět :sweat_smile: jen přítel nechce rodit 13. kvůli tomu číslu, tak uvidíme :grinning: Nevím no, ta moje dnešní hyperaktivita a pocity, že bych vylezla i na Mount Everest :grinning: :sweat_smile:
12. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule tak to mě jí před tím naposledy kontrolovali, když jsem byla na ultrazvuku v 36. týdnu a tam jí měl ještě dostatek.. proto mě to děsí, že za tři týdny, tak nemá skoro žádnou plodovku, přitom mě nic neodteklo..to bych určitě postřehla, nevím, nechápu noo..

@katterina Přesně jak říkáš, čím více informací tím hůř :slight_smile: mamka mě tím taky uklidňuje, vždycky říká... to za nás nic takovýho nebylo, žádný ultrazvuky, žádný monitory a byli jsme v klidu a taky porodili :slight_smile:) něco na tom bude.. :wink:

Jinak mám dnes taky takové všelijaké tušení, kéžby správné ! Tak uvidíme :slight_smile:
12. črc 2013 ve 12:57  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Holt už se tělo i prcek chystá :slight_smile: hlavně nestresovat - přesně, jak říkala tvá mamka - za nich nic nebylo a díky tomu jim bylo určitě líp. Komplikace si nepřipouštěly, nevěděly o nich :slight_smile:

Taky si říkám kéž by :slight_smile: tak držím pěsti!
12. črc 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
jdu jen pozdravit. 03.7. se nám narodil Matýsek, měl 52cm a 3700 g. takže pěkný kus chlapa. :dizzy_face:
12. črc 2013 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Velka gratulace, at se chlapeckovi i tobe dari a dela jen samou radost :slight_smile:
12. črc 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Gratuluju. Ať vám všechno hezky jde a máte hodně radosti a málo starostí.
12. črc 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Gratuluju...další to má za sebou... :slight_smile: Další kluk a zase cvalík :confused:

Ale jak to tady pozoruju,tak holčičky se tu narodily spíše menší a všichni kluci VĚTŠÍ....A já čekám kluka,tak mě děsíte...I tak mám pocit,že to není žádný mrnousek!!!Ale já jo !!! :frowning2: ...Doufám že to nejsou jen kecy,že se větší děti líp rodí...Nebo se mám začít bát ??? :sweat_smile:
12. črc 2013 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olgas Moc gratuluji! :slight_smile: hlavně hodně zdraví a radostí :slight_smile:
12. črc 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjooo tak se mi chce spaaat....
12. črc 2013 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Za me ano, mam obe kolem 3760 a zrejme fungovala dobre zemska pritazlivost, resp. Hopsani na balone a krasne jsem se otvirala. Treti bude taky vetsi, soudim dle bricha (112cm) a nabranych kg (5 kg).
12. črc 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ze byste uz rodily?
13. črc 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina My ještě ne, ale už bych chtěla...
13. črc 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek