Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
janesafari
13. črc 2013
@katterina Tak hlásím návrat s Ikei-stále 2v1... :-N Takže stále nerodíme...Jinak jestli soudíš velikost mimíška podle břicha,tak to nosím slůně =-) v pase mám už 113 cm a nabráno 16 kg...A na těle to ani tak nepocituju jak na tom břichu-mám co dělat ho ještě nosit :-N K tomu balonu-s Nellou sem proskákala celou noc a celé dopoledne 😞 tak nevím... 😞

Jinak dnes mě přišla sms o dalším narození mimiška-měly sme obě termín v pondělí a Barča už to má za sebou 😃 Jestli to Baru bude číst-Tak oběma posílám pozdrav...První porod a dle sms ,,ukázkový"...závidím a doufám ve stejný !!!
katterina
13. črc 2013
Tak ja mam uz potreti bricho stejne a kila zadna :-o, tak i doktor potvrdil, ze budeme vetsi. Ja jdu v po na KO, tak doufam, ze zatka odesla a nalez se zlepsil. Snazim se dostat do psychicke pohody a nejak mi to nejde, nejradeji bych to mela za sebou a mimisko vedle sebe.
jejule
13. črc 2013
@katterina Ja už ji takyyyyy chci mít u sebe 🙂
janesafari
14. črc 2013
Jo holky-dočkáme se...neuprosně se to blíží :-N
ZÍTRA TERMÍN !!! :-

Včera už mě pocestní a známí říkali,jak mě kleslo břicho,tak sem se doma prohlížela a fotila,tak to musím zase srovnat ty fotky 🙂 No tak třeba se malý rozhodl konečně sestoupit dolů...Může se všechno chystat,ikdyž se cítím dobře.Tašky mám snad sbalené komplet,jen vajíčko s věcma na odjezd domů ještě radši rychle dochystám a zkontrolovat,jestli mám všechny ty papíry co po mě budou chtít... =-) Jen ještě musím vypsat jména,at to zase nedělají za mě až po porodu :-N
janesafari
14. črc 2013
🙂 zítra má termín i KATE MIDDLETON...Vsadila bych se,že bude mít holčičku... 🙂
jejule
14. črc 2013
Holky, v noci jsem si užila první poslíčky :-| vůbec jsem nespala 😞 jsem celá nějaká rozbolavělá.

Co vy?
janesafari
14. črc 2013
@jejule Já se posledních pár nocí budím a převaluju každou hodinu a čekám co přijde...Mám divný pocit,ale jinak nic...Asi už tím stresem,že porod je na spadnutí-stojí za dveřma a jen a jen zaklepat... :-N
Můj mě ZASE volal z práce :,,Tak co,jedeme rodit? Mám dojet?"... :-N Tak sem mu řekla,at pěkně pracuje,když šel na přesčas,že potřebujem penízky na domeček :-p A po obědě jedu za ním-se rozloučit se svou bývalou směnou ještě jako 2v1... :-p
jejule
14. črc 2013
@janesafari V noci bolel podbřišek, záda, kyčle a břicho hoodně tvrdlo, teď už se citím, jak kdybych byla rozkopkaná od malé, ale ta je klidná 🙂 navíc běhám na wc a jsem tak nějak nervózní...třeba už se nám to fakt blíží 🙂

Přítel mi oznámil, že mu mám říct až když si budu jistá, že rodíme a musíme jet, vtipálek 😃 co když to nepoznám? :-N
janesafari
14. črc 2013
@jejuletak teda začaly bolet jen záda a břicho mám tvrdé skoro pořád,ale pořádně-až to bolí a hodně mě bolí pupík jak sem napnutá až k prasknutí...A malý ted hodně už pár nocí řádí už i v noci-má jen malé a chvilkové pauzy,jinak ho cítím skoro neustále-jako by se připravoval...Ale ta ,,obávaná " bolest v podbřišku zatím není...Jakmile ta přijde,tak už chystám tašky k odjezdu :-N
A myslím si,že porodní bolest poznáš-neboj...Instint...A ted určo...Já sem zítra 40+0,takže pochybuju,že bych měla planý poplach-ještě když už nějaké 2-3 týdny ode všech poslouchám,že budu rodit dřív...hahahahaha 😃
jejule
14. črc 2013
@janesafari Koukám, že už se cítíš hooodně podobně jako já 😃 tu jsem měla v noci a teď už nic..Ještě, že jsme nejeli zbytečně 🙂 tchýně se diví, že to nepoznáme 😃

40+0 budu ve čtvrtek, tak uvidíme. Stejně si to rozhodnou ti naši cvrčci sami 🙂
katterina
14. črc 2013
Pridavam se, dnesni noc temer bezesna, vcera cely den bricho napjate, des. Vecer si jdu lehnout, mala sebou porad mlela hlavne dole, jakoby si ruckama razila cestu 🙂 a za chvili takove lup a jen jsem cekala, kdy to potece.... Samo, ze nic, jen zase kus zatky. Takze dnes jsem jak matoha, krome vareni obeda jen lezim a odpocivam.
Asi jsem se vystresovala, protoze do rana na rtu opar jak pr..e.
katterina
14. črc 2013
@janesafari Tak me uz se vyskytly sem tam slabe MS bolesti, pred tydnem poprve a proto mi zacala odchazet zatka....zrejme. Zitra KO, jsem zvedava...
jejule
14. črc 2013
@katterina Asi bylo něco ve vzduchu či co, když nás víc nespalo...
Taky odpočívám a teda běhám na wc 😃
Musíme se všechny uklidnit 🙂
katterina
14. črc 2013
@jejule Asi bude, uvidime jaka bude noc dnesni 😃
macabitt
14. črc 2013
Holky i já se přidáávááám k dnešní bezesné noci 😃 . Je fajn se sem přihlásit a zjistit, že v tom člověk není sám.
Za noc jsem byla na wc dohromady snad více než v posteli ]-( a tatínek ? Závidím mu ten klidnej ničím nerušenej spánek ! A ráno menstruační bolesti jako blázen, tak jsem si ještě ležela, no ale brzy to přešlo :-S taky Vám přijde, že se prostě nedočkáte ?? 🙂
jejule
14. črc 2013
@katterina Taky jsem zvědavá 😃
jejule
14. črc 2013
@macabitt Naše noc, jak přes kopírák 😃
Jo jo, už jsem se těšila a ono vše ustalo ]-(
katterina
14. črc 2013
Holky, tak mate pravdu, ze jsme na tom byly stejne. Mam pocit, ze tech 14 dni bude nejdelsich za cele tehu.
janesafari
14. črc 2013
@macabitt
@jejule
@katterina Tak sme tu my čtyři-kdo s koho? 😃 Která dřív porodí-sme na tom všechny hooooodně podobně :-N A mě dnes obzvlášt břicho tvrdne a šponuje se...A noc počítám bude zase stejná...co hodinu na wc,napit se a lehnout na druhý bok-a za hodku zase a zase a spocená jako pr..e... =-) Dnes sem taky cítila často jeho ručičky až někde hooodně dole a pod žebrama už jen čekám,kdy mě naskočí už i modřina,jak sem dokopaná :-|
Ráno těhu poradna-tak sem zvědává-co se dozvím :-o
jejule
14. črc 2013
Vypadá to, že mi odešla zátka :-N
janesafari
14. črc 2013
Super...a já pořád je to neustálé a šílené tvrdnutí...nechci rodit jako poslední... 😢
A ještě sem ani dnes nestihla dochystat to ,,vajíčko" a vypsat jména... :-N
jejule
14. črc 2013
To přeci nic neznamená 😉 beztak se odmlčíme ve stejnou chvíli 😃
janesafari
14. črc 2013
Tak zatím poslední aktuální foto :-N ...asi tu ,,vanu" za chvíli neunesu-se to nezdá,ale to břicho je jak x-kilové závaží :-N
A asi fakt krapet kleslo =-)
jejule
14. črc 2013
@janesafari Pěkně kleslo 😉
katterina
15. črc 2013
@jejule Mam skoro stejne brisko. Ja jsem se vratila z KO, nalez konecne dobry, CS4, hlavicka narvana dole, pry o vikendu to vypukne. Toto mi tvrdil gynekolog i u Verunky pred 4 lety a prenaseli jsme, dulezita je pro me info, ze nejsem zabetonovana. Jak jsi dopadla na KO?
janesafari
15. črc 2013
Takže moje dnešní kontrola-KTG v pohodě a co se týče vyšetření,tak pořád nic..Malý prej ještě není připravený a ,,zátka " je ještě velká přes 2 cm... =-) A ukecala sem Dr. na UTZ ,aby mě udělala ten odhad váhy a prej 3300g-tak aspon v tomhle mě asi malý poslechnul a začal si hlídat váhu ufff... :-N Se mě aspon v tomhle trochu ulevilo...
Ale je to jen odhad a nemám se tím zbytečně stresovat a že ho tipuje tak zhruba kolem 3500g porodní váhy... :-N Tak snad to tak bude a nebude to cvalík-jak to od začátku vypadá 😉
A jinak-je to fakt živel-řádí a řádí a dává si fakt minimální pauzy...
Jo,a k Dr. už nejdu-ve čtvrtek už jdu na kontrolu do porodnice-už spadám k nim do rizikovky nebo co...Tak sem teda fakt zvědavá co se tento týden stane nebo nestane :-N
janesafari
16. črc 2013
Už rodíme nebo kde ste všechny?Až na to spaní se ted cítím celkem dobře...Ale to spaní-nespaní,to už mě nebaví...Mám tak narvanou hlavu,že mě to spát nenechá...Pořád jen stavba-materiál-peníze-co se má nakoupit a co počká-a kdy se co dodělá a prostě pořád jen počítám a hlídám čas...Na jednu stranu nám dům roste denně před očima-ale na druhou stranu vidím,kolik se to má ještě dělat a to má být v srpnu kolaudace...A další stěhování a x nákupů a peníze mizí tak rychle !!!No jde mě s toho hlava kolem :-o
Snažím se na to nemyslet a soustředit se ted na sebe a na porod,který může přijít každým okamžikem :-N ,ale v noci to nejde a všechno mě leze do snů a a od 3 hod už většinou nespím vůbec...ach jo 😞 A tak to mám ze spaním velkou část tohohle těhu-se divím,že s toho ještě nejsem unavená-spíš naopak...Celkem v poho a stále toho ještě dost stíhám,ikdyž ,,kačením " tempem... 😃 A dnes co všechno musím stihnout-taky toho není málo,ale všechno sou to věci,které si musím udělat a zařídit sama...
Taky ještě řídíte?Já jo-musím...Můj má sice od včera dovču-ale je denně na stavbě,at je do konce prázdnin dům hotový a můžem se nastěhovat... =-)
janesafari
16. črc 2013
Já sem tu už zůstala sama ??? 😢 Samotinká,oteklá a přenášející a hlavně vzteklá... ]-( ...Řeknu vám,že můj starý dům si koupil pěkný ko..t !!!!!Že nemohl se změnou bydliště počkat,až do srpna než skolaudujem-ikdyž to napřed slíbil-to už sem nějak překousla!Ale nemohl počkat-než porodím a tím mě dal navíc nějaké 2-4 týdny,které by mě stačily,abych si pak vše vyřídila už v klidu a už jen s menšíma nervama????????????
Jestli nám do konce srpna neskolaudují,tak sem i s dětma papírově bezdomovec...Já mám nervy uplně v hajzlu s toho debila a za to mu ještě jak po telefonu-tak osobně pěkně poděkuju...Paní na uřadě mu volala a zkoušela mu vysvětlit,že pro všechny bude lepší,aby mě s tím odhlášením počkal-ASPON NEŽ PORODÍM ,ale ani to s ním nehlo a sám má doma mimino...To co mu ještě povím-si za rámeček nedá...a pak můžu jet rodit.jak chytnu rapla :-o
katterina
16. črc 2013
Boze nad nekterymi mi zustava hlava stat.... Prosim Te bud v klidu (to se lehce rekne) a ver, ze to nebude tak horke. Ja dnesni noc celkem v pohode, od rana zehlim, synackovi dodelavam svickovou a snazim se uz vic tyto posledni dny odpocivat, resp. se ze me stava asocial 🙂, vubec nemam na nikoho naladu.
Na druhou stranu Ti zavidim, ze sve myslenky jsou na stavbe a aspon nemyslis na porod.
janesafari
16. črc 2013
Nemáš co závidět-myšlenky mám rozházené všude možně a chut rychle dostavit barák sama.... ]-( Mám dojem,že všichni co na stavbě sou,mají dost času a já mám po dnešku chut tam u nich stát a buzerovat je,at makají a t jedou jak fretky!!! A tomu kreténovi,co bydlí v ,,mém " domě-sem poslala ,,děkovnou sms" za následné způsobené problémy a že mohl mít tolik soudnosti a počkat aspon než porodím-víc se po něm nežádalo a mě to stačilo...Ale ještě sem s ním neskončila !!!
Malý je taky vytočený-mrská tam sebou jak ryba na suchu-myslím se tam radši bude i nadále schovávat,protože v bříšku má DOMOV !!!
Doufám,že tyhle stresy mě nestíží zase porod-nechci to zažít znova...Musím se nějak zklidnit,ale stejně sem ze všeho nervní... 😞

Začni psát odpověď...

Odešli