• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@katterina Tak hlásím návrat s Ikei-stále 2v1... :sweat_smile: Takže stále nerodíme...Jinak jestli soudíš velikost mimíška podle břicha,tak to nosím slůně :confused: v pase mám už 113 cm a nabráno 16 kg...A na těle to ani tak nepocituju jak na tom břichu-mám co dělat ho ještě nosit :sweat_smile: K tomu balonu-s Nellou sem proskákala celou noc a celé dopoledne :frowning2: tak nevím... :frowning2:

Jinak dnes mě přišla sms o dalším narození mimiška-měly sme obě termín v pondělí a Barča už to má za sebou :grinning: Jestli to Baru bude číst-Tak oběma posílám pozdrav...První porod a dle sms ,,ukázkový"...závidím a doufám ve stejný !!!
13. črc 2013 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam uz potreti bricho stejne a kila zadna :astonished:, tak i doktor potvrdil, ze budeme vetsi. Ja jdu v po na KO, tak doufam, ze zatka odesla a nalez se zlepsil. Snazim se dostat do psychicke pohody a nejak mi to nejde, nejradeji bych to mela za sebou a mimisko vedle sebe.
13. črc 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Ja už ji takyyyyy chci mít u sebe :slight_smile:
13. črc 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky-dočkáme se...neuprosně se to blíží :sweat_smile:
ZÍTRA TERMÍN !!! :-

Včera už mě pocestní a známí říkali,jak mě kleslo břicho,tak sem se doma prohlížela a fotila,tak to musím zase srovnat ty fotky :slight_smile: No tak třeba se malý rozhodl konečně sestoupit dolů...Může se všechno chystat,ikdyž se cítím dobře.Tašky mám snad sbalené komplet,jen vajíčko s věcma na odjezd domů ještě radši rychle dochystám a zkontrolovat,jestli mám všechny ty papíry co po mě budou chtít... :confused: Jen ještě musím vypsat jména,at to zase nedělají za mě až po porodu :sweat_smile:
14. črc 2013 v 08:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: zítra má termín i KATE MIDDLETON...Vsadila bych se,že bude mít holčičku... :slight_smile:
14. črc 2013 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v noci jsem si užila první poslíčky :unamused: vůbec jsem nespala :frowning2: jsem celá nějaká rozbolavělá.

Co vy?
14. črc 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Já se posledních pár nocí budím a převaluju každou hodinu a čekám co přijde...Mám divný pocit,ale jinak nic...Asi už tím stresem,že porod je na spadnutí-stojí za dveřma a jen a jen zaklepat... :sweat_smile:
Můj mě ZASE volal z práce :,,Tak co,jedeme rodit? Mám dojet?"... :sweat_smile: Tak sem mu řekla,at pěkně pracuje,když šel na přesčas,že potřebujem penízky na domeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: A po obědě jedu za ním-se rozloučit se svou bývalou směnou ještě jako 2v1... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2013 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari V noci bolel podbřišek, záda, kyčle a břicho hoodně tvrdlo, teď už se citím, jak kdybych byla rozkopkaná od malé, ale ta je klidná :slight_smile: navíc běhám na wc a jsem tak nějak nervózní...třeba už se nám to fakt blíží :slight_smile:

Přítel mi oznámil, že mu mám říct až když si budu jistá, že rodíme a musíme jet, vtipálek :grinning: co když to nepoznám? :sweat_smile:
14. črc 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejuleTak teda začaly bolet jen záda a břicho mám tvrdé skoro pořád,ale pořádně-až to bolí a hodně mě bolí pupík jak sem napnutá až k prasknutí...A malý ted hodně už pár nocí řádí už i v noci-má jen malé a chvilkové pauzy,jinak ho cítím skoro neustále-jako by se připravoval...Ale ta ,,obávaná " bolest v podbřišku zatím není...Jakmile ta přijde,tak už chystám tašky k odjezdu :sweat_smile:
A myslím si,že porodní bolest poznáš-neboj...Instint...A ted určo...Já sem zítra 40+0,takže pochybuju,že bych měla planý poplach-ještě když už nějaké 2-3 týdny ode všech poslouchám,že budu rodit dřív...hahahahaha :grinning:
14. črc 2013 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Koukám, že už se cítíš hooodně podobně jako já :grinning: tu jsem měla v noci a teď už nic..Ještě, že jsme nejeli zbytečně :slight_smile: tchýně se diví, že to nepoznáme :grinning:

40+0 budu ve čtvrtek, tak uvidíme. Stejně si to rozhodnou ti naši cvrčci sami :slight_smile:
14. črc 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam se, dnesni noc temer bezesna, vcera cely den bricho napjate, des. Vecer si jdu lehnout, mala sebou porad mlela hlavne dole, jakoby si ruckama razila cestu :slight_smile: a za chvili takove lup a jen jsem cekala, kdy to potece.... Samo, ze nic, jen zase kus zatky. Takze dnes jsem jak matoha, krome vareni obeda jen lezim a odpocivam.
Asi jsem se vystresovala, protoze do rana na rtu opar jak pr..e.
14. črc 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Tak me uz se vyskytly sem tam slabe MS bolesti, pred tydnem poprve a proto mi zacala odchazet zatka....zrejme. Zitra KO, jsem zvedava...
14. črc 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Asi bylo něco ve vzduchu či co, když nás víc nespalo...
Taky odpočívám a teda běhám na wc :grinning:
Musíme se všechny uklidnit :slight_smile:
14. črc 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Asi bude, uvidime jaka bude noc dnesni :grinning:
14. črc 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky i já se přidáávááám k dnešní bezesné noci :grinning: . Je fajn se sem přihlásit a zjistit, že v tom člověk není sám.
Za noc jsem byla na wc dohromady snad více než v posteli :angry: a tatínek ? Závidím mu ten klidnej ničím nerušenej spánek ! A ráno menstruační bolesti jako blázen, tak jsem si ještě ležela, no ale brzy to přešlo :confounded: taky Vám přijde, že se prostě nedočkáte ?? :slight_smile:
14. črc 2013 v 18:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katterina Taky jsem zvědavá :grinning:
14. črc 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt Naše noc, jak přes kopírák :grinning:
Jo jo, už jsem se těšila a ono vše ustalo :angry:
14. črc 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mate pravdu, ze jsme na tom byly stejne. Mam pocit, ze tech 14 dni bude nejdelsich za cele tehu.
14. črc 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macabitt
@jejule
@katterina Tak sme tu my čtyři-kdo s koho? :grinning: Která dřív porodí-sme na tom všechny hooooodně podobně :sweat_smile: A mě dnes obzvlášt břicho tvrdne a šponuje se...A noc počítám bude zase stejná...co hodinu na wc,napit se a lehnout na druhý bok-a za hodku zase a zase a spocená jako pr..e... :confused: Dnes sem taky cítila často jeho ručičky až někde hooodně dole a pod žebrama už jen čekám,kdy mě naskočí už i modřina,jak sem dokopaná :unamused:
Ráno těhu poradna-tak sem zvědává-co se dozvím :astonished:
14. črc 2013 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to, že mi odešla zátka :sweat_smile:
14. črc 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super...a já pořád je to neustálé a šílené tvrdnutí...nechci rodit jako poslední... :cry:
A ještě sem ani dnes nestihla dochystat to ,,vajíčko" a vypsat jména... :sweat_smile:
14. črc 2013 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To přeci nic neznamená :wink: beztak se odmlčíme ve stejnou chvíli :grinning:
14. črc 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím poslední aktuální foto :sweat_smile: ...asi tu ,,vanu" za chvíli neunesu-se to nezdá,ale to břicho je jak x-kilové závaží :sweat_smile:
A asi fakt krapet kleslo :confused:
14. črc 2013 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari Pěkně kleslo :wink:
14. črc 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jejule Mam skoro stejne brisko. Ja jsem se vratila z KO, nalez konecne dobry, CS4, hlavicka narvana dole, pry o vikendu to vypukne. Toto mi tvrdil gynekolog i u Verunky pred 4 lety a prenaseli jsme, dulezita je pro me info, ze nejsem zabetonovana. Jak jsi dopadla na KO?
15. črc 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže moje dnešní kontrola-KTG v pohodě a co se týče vyšetření,tak pořád nic..Malý prej ještě není připravený a ,,zátka " je ještě velká přes 2 cm... :confused: A ukecala sem Dr. na UTZ ,aby mě udělala ten odhad váhy a prej 3300g-tak aspon v tomhle mě asi malý poslechnul a začal si hlídat váhu ufff... :sweat_smile: Se mě aspon v tomhle trochu ulevilo...
Ale je to jen odhad a nemám se tím zbytečně stresovat a že ho tipuje tak zhruba kolem 3500g porodní váhy... :sweat_smile: Tak snad to tak bude a nebude to cvalík-jak to od začátku vypadá :wink:
A jinak-je to fakt živel-řádí a řádí a dává si fakt minimální pauzy...
Jo,a k Dr. už nejdu-ve čtvrtek už jdu na kontrolu do porodnice-už spadám k nim do rizikovky nebo co...Tak sem teda fakt zvědavá co se tento týden stane nebo nestane :sweat_smile:
15. črc 2013 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už rodíme nebo kde ste všechny?Až na to spaní se ted cítím celkem dobře...Ale to spaní-nespaní,to už mě nebaví...Mám tak narvanou hlavu,že mě to spát nenechá...Pořád jen stavba-materiál-peníze-co se má nakoupit a co počká-a kdy se co dodělá a prostě pořád jen počítám a hlídám čas...Na jednu stranu nám dům roste denně před očima-ale na druhou stranu vidím,kolik se to má ještě dělat a to má být v srpnu kolaudace...A další stěhování a x nákupů a peníze mizí tak rychle !!!No jde mě s toho hlava kolem :astonished:
Snažím se na to nemyslet a soustředit se ted na sebe a na porod,který může přijít každým okamžikem :sweat_smile: ,ale v noci to nejde a všechno mě leze do snů a a od 3 hod už většinou nespím vůbec...ach jo :frowning2: A tak to mám ze spaním velkou část tohohle těhu-se divím,že s toho ještě nejsem unavená-spíš naopak...Celkem v poho a stále toho ještě dost stíhám,ikdyž ,,kačením " tempem... :grinning: A dnes co všechno musím stihnout-taky toho není málo,ale všechno sou to věci,které si musím udělat a zařídit sama...
Taky ještě řídíte?Já jo-musím...Můj má sice od včera dovču-ale je denně na stavbě,at je do konce prázdnin dům hotový a můžem se nastěhovat... :confused:
16. črc 2013 v 06:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem tu už zůstala sama ??? :cry: Samotinká,oteklá a přenášející a hlavně vzteklá... :angry: ...Řeknu vám,že můj starý dům si koupil pěkný ko..t !!!!!Že nemohl se změnou bydliště počkat,až do srpna než skolaudujem-ikdyž to napřed slíbil-to už sem nějak překousla!Ale nemohl počkat-než porodím a tím mě dal navíc nějaké 2-4 týdny,které by mě stačily,abych si pak vše vyřídila už v klidu a už jen s menšíma nervama????????????
Jestli nám do konce srpna neskolaudují,tak sem i s dětma papírově bezdomovec...Já mám nervy uplně v hajzlu s toho debila a za to mu ještě jak po telefonu-tak osobně pěkně poděkuju...Paní na uřadě mu volala a zkoušela mu vysvětlit,že pro všechny bude lepší,aby mě s tím odhlášením počkal-ASPON NEŽ PORODÍM ,ale ani to s ním nehlo a sám má doma mimino...To co mu ještě povím-si za rámeček nedá...a pak můžu jet rodit.jak chytnu rapla :astonished:
16. črc 2013 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze nad nekterymi mi zustava hlava stat.... Prosim Te bud v klidu (to se lehce rekne) a ver, ze to nebude tak horke. Ja dnesni noc celkem v pohode, od rana zehlim, synackovi dodelavam svickovou a snazim se uz vic tyto posledni dny odpocivat, resp. se ze me stava asocial :slight_smile:, vubec nemam na nikoho naladu.
Na druhou stranu Ti zavidim, ze sve myslenky jsou na stavbe a aspon nemyslis na porod.
16. črc 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš co závidět-myšlenky mám rozházené všude možně a chut rychle dostavit barák sama.... :angry: Mám dojem,že všichni co na stavbě sou,mají dost času a já mám po dnešku chut tam u nich stát a buzerovat je,at makají a t jedou jak fretky!!! A tomu kreténovi,co bydlí v ,,mém " domě-sem poslala ,,děkovnou sms" za následné způsobené problémy a že mohl mít tolik soudnosti a počkat aspon než porodím-víc se po něm nežádalo a mě to stačilo...Ale ještě sem s ním neskončila !!!
Malý je taky vytočený-mrská tam sebou jak ryba na suchu-myslím se tam radši bude i nadále schovávat,protože v bříšku má DOMOV !!!
Doufám,že tyhle stresy mě nestíží zase porod-nechci to zažít znova...Musím se nějak zklidnit,ale stejně sem ze všeho nervní... :frowning2:
16. črc 2013 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek